Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω θα παραμεινω στην Β141 νεχρι να αναβαθμιστει αυτη online
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

πάντως μεγάλη βλακεια να φαίνεται ολόκληρο το όνομα του δικτύου στην μπάρα! ειδικά το vodafone GR πιάνει την μισή μπάρα έλεος!
Link to comment
Share on other sites

πάντως μεγάλη βλακεια να φαίνεται ολόκληρο το όνομα του δικτύου στην μπάρα! ειδικά το vodafone GR πιάνει την μισή μπάρα έλεος!

Και στο μοτορόλα μου έτσι είναι.

Την B621 μπορούμε να την περάσουμε απευθείας ανεξαρτήτου ρομ που φοράει το κινητό; ή πρέπει να υπάρχει συγκεκριμένη ρομ εγκατεστημένη;

Link to comment
Share on other sites

Και στο μοτορόλα μου έτσι είναι.

Την B621 μπορούμε να την περάσουμε απευθείας ανεξαρτήτου ρομ που φοράει το κινητό; ή πρέπει να υπάρχει συγκεκριμένη ρομ εγκατεστημένη;

 

Μεσω local update νομίζω ναι

Link to comment
Share on other sites

Μεσω local update νομίζω ναι

Δηλαδή;

Σε rooted έκδοση αναφέρομαι, όταν το αγοράζεις από το κινέζικο μαγαζί.

Είτε ρουταρισμένο με multilanguage είτε όχι, μπορείς να το ρουτάρεις και να περάσεις καπάκι την B621?

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]46852[/ATTACH]Τί είναι αυτό ρε παιδιά? κρατώντας πατημένο το Ξ παλιά έβγαζε τις εφαρμογές τις τελευταίες και με το σκουπακι τις εσβηνε από την μνήμη. τώρα αυτό μεταφέρθηκε στο home button και αντί αυτού βγάζει αυτά! τι λέει ξέρει κανένας κινεζομαθης?
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]46852[/ATTACH]Τί είναι αυτό ρε παιδιά? κρατώντας πατημένο το Ξ παλιά έβγαζε τις εφαρμογές τις τελευταίες και με το σκουπακι τις εσβηνε από την μνήμη. τώρα αυτό μεταφέρθηκε στο home button και αντί αυτού βγάζει αυτά! τι λέει ξέρει κανένας κινεζομαθης?

 

Welcome to

 

Mobile Baidu client

 

This Agreement by the Beijing Baidu Network Technology Co., Ltd. and its affiliated companies (hereinafter referred to as "Baidu M) with all the main use Baidu search software services (including, but not limited to individuals, teams, etc.) (hereinafter referred to as" Users ") of Baidu effective use and related services contract entered into search software services. Please read and thoroughly understand the service agreement, you install and use Baidu search software services constitutes acceptance of all the terms of this Agreement, the terms of this Agreement and the validity of updated this Agreement applies to all Baidu search software services, including users of services and software within the term of this Agreement are used to upgrade and update.

 

First, the service content and Use 1. Baidu Baidu search software services to non-labor retrieval methods are automatically generated links to third-party Web pages based on the keywords that you type or select, in addition to Baidu specified in terms of service, the other all

 

S Shu Tian Tian and HT Temple was able to woo the tone Zhang Shuo Do Íâ 73 glycosides; report

 

Sure to use

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]46852[/ATTACH]Τί είναι αυτό ρε παιδιά? κρατώντας πατημένο το Ξ παλιά έβγαζε τις εφαρμογές τις τελευταίες και με το σκουπακι τις εσβηνε από την μνήμη. τώρα αυτό μεταφέρθηκε στο home button και αντί αυτού βγάζει αυτά! τι λέει ξέρει κανένας κινεζομαθης?

Εμένα, με παρατεταμένο Ξ, δίνει Set Home Screen (Widgets, Transitions, κλπ)

Το μήνυμα που βλέπεις ίσως είναι "εφάπαξ" ενημέρωση, πάτησες το μπλε κουμπί κάτω?

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα, με παρατεταμένο Ξ, δίνει Set Home Screen (Widgets, Transitions, κλπ)

Το μήνυμα που βλέπεις ίσως είναι "εφάπαξ" ενημέρωση, πάτησες το μπλε κουμπί κάτω?

 

όχι δεν το πάτησα μην εκραγεί το κινητό φοβήθηκα! χάχα! κάτσε να το πατήσω να δω....

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν το πάτησα μην εκραγεί το κινητό φοβήθηκα! χάχα! κάτσε να το πατήσω να δω....

 

[ATTACH]46853[/ATTACH]πάτησα το μπλε και τώρα βγάζει αυτό τι να κάνω;

υπόψιν έχω νοβα launcher όχι τον μαμά εάν έχει σημασία δεν ξέρω

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]46853[/ATTACH]πάτησα το μπλε και τώρα βγάζει αυτό τι να κάνω;

 

Welcome to Baidu, the client is completely free to use, the process of using the program to be connected to the data network or WLAN network traffic costs incurred please consult your local operator; protect user privacy is a basic policy of Baidu, in order to ensure local search and other related functions normal use, the client will read your contacts, text messages, communications records and other basic information. Normal weather and other functions within the client needs to read your location information.

 

□ Do not remind

 

Determine

Cancel

Link to comment
Share on other sites

τελικά μου ανοίγει μια κινέζικη εφαρμογή που ζητούσε πρόσβαση σε τοποθεσία, επαφές κλπ. την έσβησα και τώρα το πλήκτρο Ξ κρατώντας το πατημένο δεν κάνει τίποτα!
Link to comment
Share on other sites

Δεν διαβάζεις τίποτα από όσα γράφω έτσι; Κρίμα, να σε βοηθήσω προσπαθώ.

 

όλα τα διάβασα αλλά τι να την κάνω την κινεζική εφαρμογή; γιαυτό την έσβησα!

τελικά δεν ξέρει κανείς που πήγε η εναλλαγή 2g /3g?

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογές για σβήσιμο φαίνονται πατώντας το home button το είπαμε πριν μερικές σελίδες. Χωρίς να βάζω το χέρι μου στην φωτιά πάλι σε εσένα το είχα απαντήσει. Η εναλλαγή 2G σε 3G είναι εκεί που ήταν πάντοτε (εκτός αν εννοείς κάποιο είδους κουμπιού) Δίκτυα Κινητής Τηλεφωνίας -> Χρήση μόνο δικτύων 2G.

 

όλα τα διάβασα αλλά τι να την κάνω την κινεζική εφαρμογή; γιαυτό την έσβησα!

Άμα δεν την χρειάζεσαι γιατί ρωτάς, σβήστην από την αρχή :-O

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογές για σβήσιμο φαίνονται πατώντας το home button το είπαμε πριν μερικές σελίδες. Χωρίς να βάζω το χέρι μου στην φωτιά πάλι σε εσένα το είχα απαντήσει. Η εναλλαγή 2G σε 3G είναι εκεί που ήταν πάντοτε (εκτός αν εννοείς κάποιο είδους κουμπιού) Δίκτυα Κινητής Τηλεφωνίας -> Χρήση μόνο δικτύων 2G.

 

 

Άμα δεν την χρειάζεσαι γιατί ρωτάς, σβήστην από την αρχή :-O

 

εγώ σήμερα έβαλα κιτκατ άρα σε εμένα δεν είχες απαντήσει.

πριν η εναλλαγή δικτύων ΣΥΜΠΕΡΙΕΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΗΣ της επιλογής η αυτόματο η ΜΌΝΟ 3G , η μόνο 2g ήταν στο πάνω πάνω μενού εκεί που λέει σύνδεση δεδομένων. ΠΑΡΆΛΛΗΛΑ υπήρχε και η επιλογή χρήση μόνο 2g που λες. ΑΛΛΆ όταν ΞΕΤΙΚΑΡΕΣ αυτήν την επιλογή σε πήγαινε στο αυτόματο που τρώει πιο πολλή μπαταρία από ότι μόνο στο 3g που έβαζα εγώ!

 

επίσης οι 4 συντομεύσεις κάτω κάτω στην LOCK SCREEN αλλάζουν από κάπου; οι μένουν όπως έχουν?

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

εγώ σήμερα έβαλα κιτκατ άρα σε εμένα δεν είχες απαντήσει.

Έχεις δίκιο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5455678#post5455678

 

πριν η εναλλαγή δικτύων ΣΥΜΠΕΡΙΕΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΗΣ της επιλογής η αυτόματο η ΜΌΝΟ 3G , η μόνο 2g ήταν στο πάνω πάνω μενού εκεί που λέει σύνδεση δεδομένων. ΠΑΡΆΛΛΗΛΑ υπήρχε και η επιλογή χρήση μόνο 2g που λες. ΑΛΛΆ όταν ΞΕΤΙΚΑΡΕΣ αυτήν την επιλογή σε πήγαινε στο αυτόματο που τρώει πιο πολλή μπαταρία από ότι μόνο στο 3g που έβαζα εγώ!

 

Δεν σε καταλαβαίνω... :X

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Και στο μοτορόλα μου έτσι είναι.

Την B621 μπορούμε να την περάσουμε απευθείας ανεξαρτήτου ρομ που φοράει το κινητό; ή πρέπει να υπάρχει συγκεκριμένη ρομ εγκατεστημένη;

Τελικά μπορούμε να περάσουμε την κιτκατ ανεξάρτητα;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μπορούμε να περάσουμε την κιτκατ ανεξάρτητα;

 

Την ίδια απορία έχω κι εγώ... Είμαι με miui και θέλω να περάσω την κιτκατ

Link to comment
Share on other sites

Στην kit kat θα μπορουμε να επιλεξουμε ποια καρτα θα λειτουργει με 3G ή όχι? Θα παραμεινει ως έχει?
""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...