Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

H30-U10 AOSP Beta 1

offical post

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

H30-U10 KitKat Beta 1 By Dalet11

offical post:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, επειδή κλείνω και γώ να το παραγγείλω αυτές τις μέρες, αλλά είμαι σε ένα μικρό δίλημμα με το coolpad F1, μπορεί να μου πεί κάποιος γιατί προτίμησε αυτό και όχι το F1 ? Λόγω υποστήριξης και ονόματος?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, επειδή κλείνω και γώ να το παραγγείλω αυτές τις μέρες, αλλά είμαι σε ένα μικρό δίλημμα με το coolpad F1, μπορεί να μου πεί κάποιος γιατί προτίμησε αυτό και όχι το F1 ? Λόγω υποστήριξης και ονόματος?

 

Είσαι σε λάθος τοπικ πρέπει να πας στους διαξιφισμούς.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδες,απο minideal ειναι η καλυτερη τιμη?

 

Σήμερα το πρωί το παρείγγηλα από vickmall στα 184,99 ευρώ με θήκη screen protector φορτιστή αυτοκινήτου και πήρα πριν λίγο tracking number.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί το παρείγγηλα από vickmall στα 184,99 ευρώ με θήκη screen protector φορτιστή αυτοκινήτου και πήρα πριν λίγο tracking number.

 

δολλάρια θες να πεις........

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την έκδοση Β611 και τα προβλήματα γραμματοσειράς και δόνησης λύθηκαν.

 

Ωστόσο έχω πρόβλημα τώρα με τις επαφές απο gmail. Για κάποιο λόγο το google δεν εμφανίζει τις επαφές του, και ούτε μπορώ να το βρώ στις επιλογές των επαφών προκειμένου να το προσθέσω στους λογαριασμούς απο τους οποίους βλέπω τις επαφές τους.

 

Μπορεί κανείς να βοηθήσει?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την έκδοση Β611 και τα προβλήματα γραμματοσειράς και δόνησης λύθηκαν.

 

Ωστόσο έχω πρόβλημα τώρα με τις επαφές απο gmail. Για κάποιο λόγο το google δεν εμφανίζει τις επαφές του, και ούτε μπορώ να το βρώ στις επιλογές των επαφών προκειμένου να το προσθέσω στους λογαριασμούς απο τους οποίους βλέπω τις επαφές τους.

 

Μπορεί κανείς να βοηθήσει?

Ευχαριστώ

 

Το είχα και εγώ αυτό το θέμα, είχα δοκιμάσει πολλές λύσεις και τελικά μόνο με επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων έστρωσε!

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την έκδοση Β611 και τα προβλήματα γραμματοσειράς και δόνησης λύθηκαν.

 

Ωστόσο έχω πρόβλημα τώρα με τις επαφές απο gmail. Για κάποιο λόγο το google δεν εμφανίζει τις επαφές του, και ούτε μπορώ να το βρώ στις επιλογές των επαφών προκειμένου να το προσθέσω στους λογαριασμούς απο τους οποίους βλέπω τις επαφές τους.

 

Μπορεί κανείς να βοηθήσει?

Ευχαριστώ

κατεβασες απο το κινεζικο μαρκετ το sync ml????1106 post

Link to comment
Share on other sites

Απο εχθες είμαι Ρώμη. Το HUAWEI honor 3c με έβγαλε ασπροπρόσωπο για την επιλογή μου. Από Θεσσαλονίκη σε Ρώμη έπιασε δορυφόρους σε λιγότερο από ένα λεπτό ενώ σήμερα που ήμουνα στα στενά με τα πόδια δεν έχασα ποτέ σήμα. Επίσης έπιανε GPS και μέσα στο τραμ.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εχετε δει 6582 με 2Gb RAM? Εγω οχι.

Ε, θα δειτε...

http://www.liaow.com/huawei-honor3c-2gram-white.php

 

γιατι να παρω το huawei g750 και να μην παρο το p7 που ειναι και αυτο δικαρτο και ειναι στα ιδια λευτα και πολυ μπροστα σε ποιοτητα κατασκευης και σε λειτουργειες και πιο μικρο και με καλυτερη αναληση οθονης και με 8mp μποστινη καμερα?

Link to comment
Share on other sites

γιατι να παρω το huawei g750 και να μην παρο το p7 που ειναι και αυτο δικαρτο και ειναι στα ιδια λευτα και πολυ μπροστα σε ποιοτητα κατασκευης και σε λειτουργειες και πιο μικρο και με καλυτερη αναληση οθονης και με 8mp μποστινη καμερα?

 

Φίλε με όλη τη καλή διάθεση... ανεστησες ποστ μετα απ 7 μήνες για να μιλήσεις για άλλο κινητό;

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]46197[/ATTACH] πάντως μου κάνει εντύπωση που σε αυτήν την οθόνη δεν εναλλασσονται με swipe δεξιά /αριστερά τα tabs running, all, downloaded κλπ!
Link to comment
Share on other sites

το vickmall ειναι αξιοπιστο?το χτυπαμε αφοβα το κινητο?

 

Δύο φορές έχω αγοράσει από το μαγαζί, όλα άψογα.

Link to comment
Share on other sites

γμτ δοκίμασα κάποια άλλα από τα fonts αλλά ενώ στο μενού το αγγλικό όλα καλά τα ελληνικά σε εφαρμογές δεν φαίνονται καλά! έχει βρει κανείς καμιά γραμματοσειρα που να υποστηρίζει όμως ελληνικούς χαρακτήρες;
Link to comment
Share on other sites

Είδατε καμία ουσιώδη διαφορά με την developers B211 που βγήκε σήμερα?

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

μου εδωσε ο vick απο το vickmall να κατεβασω μια ρομ μουλτιλανγκ με την καμερα στα 8 μεγαπιξελ και οχι στα 5 που ηταν η αρχικη,την κατεβαζω αλλα δεν ξεζιπαρετε γιατι το αρχειο ειναι κατεστραμενο,την εχει κανεις να μου δωσει λινκ η να την ανεβασει εδω?
Link to comment
Share on other sites

Είδατε καμία ουσιώδη διαφορά με την developers B211 που βγήκε σήμερα?

 

Β611 είναι, και το (μικρό) change log

[system]

Optimize the user can uninstall Swype input method

Optimization when there are unread notifications, priority drop-down notification bar to display the contents of the notification

When the system stops running the user interface fixes shortcut buttons corresponding application does not exist

[Desktop]

Added support loop sliding screen

[Phone] butler

Optimization rights management

Repair networking networking applications fully closed switch, then go to the traffic ranking interface, networking switches are all open questions

 

μου εδωσε ο vick απο το vickmall να κατεβασω μια ρομ μουλτιλανγκ με την καμερα στα 8 μεγαπιξελ και οχι στα 5 που ηταν η αρχικη,την κατεβαζω αλλα δεν ξεζιπαρετε γιατι το αρχειο ειναι κατεστραμενο,την εχει κανεις να μου δωσει λινκ η να την ανεβασει εδω?

Γιατί να βάλεις μια "πειραγμένη" multilingual ROM, όταν υπάρχει OFFICIAL Developers με άριστα Ελληνικά, που λειτουργεί υποδειγματικά?

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Β611 είναι, και το (μικρό) change log

[system]

Optimize the user can uninstall Swype input method

Optimization when there are unread notifications, priority drop-down notification bar to display the contents of the notification

When the system stops running the user interface fixes shortcut buttons corresponding application does not exist

[Desktop]

Added support loop sliding screen

[Phone] butler

Optimization rights management

Repair networking networking applications fully closed switch, then go to the traffic ranking interface, networking switches are all open questions

 

 

Γιατί να βάλεις μια "πειραγμένη" multilingual ROM, όταν υπάρχει OFFICIAL Developers με άριστα Ελληνικά, που λειτουργεί υποδειγματικά?

 

εχεις λινκ?

Link to comment
Share on other sites

Είδατε καμία ουσιώδη διαφορά με την developers B211 που βγήκε σήμερα?

Ειμαι με τη rom του ισπανου http://www.movilesdualsim.com/tema/h30-u10-emui-2-0-asap-by-flufy_tendo-multilang.69482/ http://www.needrom.com/mobile/h30-u10-emui-v2-0-asap-litemultilang/

B611 :)

μου εδωσε ο vick απο το vickmall να κατεβασω μια ρομ μουλτιλανγκ με την καμερα στα 8 μεγαπιξελ και οχι στα 5 που ηταν η αρχικη,την κατεβαζω αλλα δεν ξεζιπαρετε γιατι το αρχειο ειναι κατεστραμενο,την εχει κανεις να μου δωσει λινκ η να την ανεβασει εδω?

Γιατι δεν βαζεις καποια rom που εχει ελληνικα και ειναι και καλυτερες απο αυτες που βαζουν τα καταστηματα ?

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

firmware Baidu, ss στο ποστ 96 http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=579114&st=80 download εδω

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NEW Honor 3C KitKat 4.4.2 V1.0 Beta 2 By Dalet11 εναλλακτικο download εδω

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ενα προβλημα που εχω ειναι οτι δεν μπορω να κανω cwm --> restore με τιποτα, μου βγαζει error restore data. Mε αυτο το προβλημα δεν μπορω να ''παιξω'' με τις διαφορες rom που υπαρχουν :( ΟΚ, η λυση ειναι να φλασαρω παλι τι rom και να επαναφερω με το titanium τις εφαρμογες αλλα, αλλα......

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με τη rom του ισπανου http://www.movilesdualsim.com/tema/h30-u10-emui-2-0-asap-by-flufy_tendo-multilang.69482/ http://www.needrom.com/mobile/h30-u10-emui-v2-0-asap-litemultilang/

 

B611 :)

 

Γιατι δεν βαζεις καποια rom που εχει ελληνικα και ειναι και καλυτερες απο αυτες που βαζουν τα καταστηματα ?

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

firmware Baidu, ss στο ποστ 96 http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=579114&st=80 download εδω

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

εχει ελληνικα και 8 μπ καμερα?

 

NEW Honor 3C KitKat 4.4.2 V1.0 Beta 2 By Dalet11 εναλλακτικο download εδω

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ενα προβλημα που εχω ειναι οτι δεν μπορω να κανω cwm --> restore με τιποτα, μου βγαζει error restore data. Mε αυτο το προβλημα δεν μπορω να ''παιξω'' με τις διαφορες rom που υπαρχουν :( ΟΚ, η λυση ειναι να φλασαρω παλι τι rom και να επαναφερω με το titanium τις εφαρμογες αλλα, αλλα......

 

εχει ελληνικα και 8 μπ καμερα?

Link to comment
Share on other sites

εχει ελληνικα και 8 μπ καμερα?

H απαντηση ειναι απο κατω :)

υπάρχει OFFICIAL Developers με άριστα Ελληνικά, που λειτουργεί υποδειγματικά

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...