Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βγήκε η B609 τις αλλαγές μπορείτε να τις δείτε εδώ...

 

http://cn.ui.vmall.com/thread-799898-1-1.html

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειδα στις ρυθμισεις οτι εχει ερθει ενημερωση που ειναι 86mb! Το τι κανει αγνωστο αφου ντεν ξερω κινεζικα καρντια μου!την εχει κανει κανεις;ξερετε αν χανουμε το ροοτ και τι προσφερει?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=380522&page=95

Post 1415

 

καλό θα ήταν να μην επαναλαμβανόμαστε...

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η B609 τις αλλαγές μπορείτε να τις δείτε εδώ...

 

http://cn.ui.vmall.com/thread-799898-1-1.html

Η συγκεκριμένη είναι για το Η30-Τ00

www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=380522&page=95

Post 1415

 

καλό θα ήταν να μην επαναλαμβανόμαστε...

 

Αυτο δεν εχω καταλαβει τι ακριβως κανει η 123?τι περναω κανονικα οτα η θα χασω τιποτα?συγχωρεσε με αλλα ειμαι καινουργια στα android και δεν ξερω καλα τις διαδικασιες

Link to comment
Share on other sites

αντε βρε παιδια και κανενα τροπο για root της B137 !!!!!

Λογικά θα δουλέψει, βάζεις cwm recovery και φλασαρεις το zip για να το rootαρεις

Εχει καποιος cwm recovery ? λογικα θα γινεται με το framaroot.zip v1.93 & v1.94.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν εχω καταλαβει τι ακριβως κανει η 123?τι περναω κανονικα οτα η θα χασω τιποτα?συγχωρεσε με αλλα ειμαι καινουργια στα android και δεν ξερω καλα τις διαδικασιες

Μικροδιορθώσεις κάνει, δεν χάνεις τίποτα από προσωπικά αρχεία - ρυθμίσεις - εφαρμογές με το να την περάσεις.

Επιπλέον, πιθανόν αύριο να βγει καινούργια έκδοση (4.4) για τη συσκευή οπότε εκέι θα δούμε πολλές αλλαγές...

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα δουλέψει, βάζεις cwm recovery και φλασαρεις το zip για να το rootαρεις

 

Δυστυχώς, ακόμα δεν λειτουργεί κανένας τρόπος για root της Β137...Το ψάχνουν πολλοί, αλλά τίποτα.

www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως από σήμερα δεν μου βγάζει σαν αναβάθμιση την 137! Λέτε να δώσουν πλέον απευθείας την 4.4.2??

 

 

 

 

 

[ATTACH]45106[/ATTACH][ATTACH]45107[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Μικροδιορθώσεις κάνει, δεν χάνεις τίποτα από προσωπικά αρχεία - ρυθμίσεις - εφαρμογές με το να την περάσεις.

Επιπλέον, πιθανόν αύριο να βγει καινούργια έκδοση (4.4) για τη συσκευή οπότε εκέι θα δούμε πολλές αλλαγές...

 

οποτε τι προτεινεις?να μην κανω τιποτα ακομα και να περιμενω την 4.4?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως από σήμερα δεν μου βγάζει σαν αναβάθμιση την 137! Λέτε να δώσουν πλέον απευθείας την 4.4.2??

 

 

 

 

 

[ATTACH]45106[/ATTACH][ATTACH]45107[/ATTACH]

 

ΕΕ..κατάλαβαν τι πατάτα έκαναν...αφού στην ουσία δεν είχε τίποτα παρά μόνο κλείδωμα του root

www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

οποτε τι προτεινεις?να μην κανω τιποτα ακομα και να περιμενω την 4.4?

και δεν την κάνεις; Εγώ την έκανα... Αν και απ'ότι λένε τα παιδιά πιο πάνω, την έχουν αποσύρει....

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάθε φορά ανάποδα το κάνω πάντως. :p Περνάω το CWM με flash tools και το κάνω root φλάσάροντας το UPDATE-SuperSU-v1.93.zip. Για να περάσω την B123 (local update) δεν ασχολήθηκα με unroot, πέρασα το stock recovery με mobileuncle και πέρασα την B123 πάνω απο την B120.

 

.

αυτο πως το κανουμε?γιατι ota δεν την παιρναει!βεβαια αξιζει να ασχοληθω ή να το αφησω και να περιμενω την 4.4!?

επισης στο site της huawei γιατι δεν δειχνει το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ χθες το κινητό και δεν μου κάνει sync τις επαφές αλλά το σκέφτομαι να το ρουταρω?? ή να περιμένω 1-2 μέρες αν θα βγει η κιτκατ να το κάνω μια και καλή :what::what:.
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ χθες το κινητό και δεν μου κάνει sync τις επαφές αλλά το σκέφτομαι να το ρουταρω?? ή να περιμένω 1-2 μέρες αν θα βγει η κιτκατ να το κάνω μια και καλή :what::what:.

 

Διάβασε το πρώτο ποστ πως φτιάχνεις το sync επαφών και ημερολογίου.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ χθες το κινητό και δεν μου κάνει sync τις επαφές αλλά το σκέφτομαι να το ρουταρω?? ή να περιμένω 1-2 μέρες αν θα βγει η κιτκατ να το κάνω μια και καλή :what::what:.

 

Ψάξε το SyncML στο κινέζικο μαρκετ

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε το SyncML στο κινέζικο μαρκετ

 

ΑΡΧΟΝΤΑΣ

 

έφαγα μισή ώρα με τον άλλο οδηγό

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ξέρουμε πόσες μέρες κάνει το To2c για να στείλει την παραγγελία

το τηλ λέει ότι υπάρχει σε στοκ

 

εμένα έκανε 2 (δεν θυμάμαι αν ήταν εργάσιμες η όχι)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δεν θα γινει σημερα η αναβαθμιση σε 4.4??

 

Ξερει καποιος κατι για το θεμα της αναβαθμισης??

""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντύπωση οτι δεν έχουμε "διαβάσει" σωστά την "κινέζικη" ανακοινωση περι κυκλοφορίας Kitkat - υποψιάζομαι οτι 15/5 έληξε η περίοδος υποβολής ενδιαφέροντος για beta testing, οπότε τωρα θα δοθεί στους (επιλεγέντες) ενδιαφερόμενους η BETA (evaluation) έκδοση...

Η Β137 υπάρχει κανονικά διαθέσιμη στο site Huawei - δεν ξέρω γιατί μπορεί να αφαιρέθηκε από το online...

 

Ας μην ενθουσιάζομαστε λοιπόν, μάλλον θα χρειαστεί να περιμένουμε κανα μήνα ακόμη για kit kat...

Romanos, εδώ η λίστα με τους "testers", δεν ξέρω αν τα κατάφερες...

Να θυμίσω οτι ελάχιστα τηλέφωνα (πλην του group που συνεργάζεται με την google - Nexus, κλπ) εχουν πάρει Kit Kat OFFICIALLY μέχρι τώρα και από την Huawei, μονο το Ascend P6 προ μερικών ημερών...!

Edited by asot

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Κριμα, περιμενα πως και πως να γινει η αναβαθμιση που την εχουν παρει αλλες συσκευες εδω και πολυ καιρο.
""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντύπωση οτι δεν έχουμε "διαβάσει" σωστά την "κινέζικη" ανακοινωση περι κυκλοφορίας Kitkat - υποψιάζομαι οτι 15/5 έληξε η περίοδος υποβολής ενδιαφέροντος για beta testing, οπότε τωρα θα δοθεί στους (επιλεγέντες) ενδιαφερόμενους η BETA (evaluation) έκδοση...

Η Β137 υπάρχει κανονικά διαθέσιμη στο site Huawei - δεν ξέρω γιατί μπορεί να αφαιρέθηκε από το online...

 

Ας μην ενθουσιάζομαστε λοιπόν, μάλλον θα χρειαστεί να περιμένουμε κανα μήνα ακόμη για kit kat...

Romanos, εδώ η λίστα με τους "testers", δεν ξέρω αν τα κατάφερες...

Να θυμίσω οτι ελάχιστα τηλέφωνα (πλην του group που συνεργάζεται με την google - Nexus, κλπ) εχουν πάρει Kit Kat OFFICIALLY μέχρι τώρα και από την Huawei, μονο το Ascend P6 προ μερικών ημερών...!

 

Και τα LG ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ

""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Και τα LG ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ

 

Kit kat, τα LG G2 και G Flex (κινητά με αρχική τιμή > 500€)...

update και το LG L9 II πριν κανα μήνα

Δεν έχει νοημα να συγκρινουμε, εξάλλου δεν είχαν υποσχεθεί κάτι όταν το πουλούσαν, οπότε καλοδεχούμενο και ας αργήσει/οποτε έρθει (για μένα, προς τον 6ο-7ο...)

Edited by asot

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...