Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το GPS είναι πραγματικά καλό... Κλειδώνει αρκετά γρήγορα και σταθερά.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

to2c (σε οικονομική συσκευασία), $184.38, με αρκετά "δωράκια"

 

Εχθές μπήκε Ελλάδα το δικό μου αγορασμένο από το συγκεκριμένο μαγαζί στις 28/4/14

Link to comment
Share on other sites

Εχθές μπήκε Ελλάδα το δικό μου αγορασμένο από το συγκεκριμένο μαγαζί στις 28/4/14

 

Μια από τα ίδια και μένα. Παραγγελία 29/4 και χθες μπήκε Ελλάδα. Αναμένω με αγωνία :D

Link to comment
Share on other sites

to2c (σε οικονομική συσκευασία), $184.38, με αρκετά "δωράκια"

 

http://www.merimobiles.com/huawei-honor-3c_p/meri10254.htm και δίνουν και κάτι κουπόνια 5και 6 αλλά δεν ξέρω αν πάνε μαζί....

Ευχαριστω και τους δυο σας, θα το ψαξω :)

 

Ενας Ρωσσος εφαγε <φολα> του εστειλαν μαιμου τηλεφωνο, το καταστημα που εκανε την αγορα ειναι αυτο http://www.aliexpress.com/item/HUAWEI-Honor-3C-WCDMA-2GB-RAM-5-0-IPS-MTK6582-Quad-Core-Hight-Display-Resolution-8GB/1755954196.html?src=cityads&af=198416895&cn=aliexpress&cv=banner&tp1=19TZ1E5HxQZ9vtK&tp2=1vUl&isdl=y&cnt=8d9c9c101b3edfd86215b10776a50a02&cnx=e0be2eaf3d0d194b629dbb1197dbbaf5 το ποστ του Ρωσσου ειναι το 2628 http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=528449&st=2620#entry31295570

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω και τους δυο σας, θα το ψαξω :)

 

Ενας Ρωσσος εφαγε <φολα> του εστειλαν μαιμου τηλεφωνο, το καταστημα που εκανε την αγορα ειναι αυτο http://www.aliexpress.com/item/HUAWEI-Honor-3C-WCDMA-2GB-RAM-5-0-IPS-MTK6582-Quad-Core-Hight-Display-Resolution-8GB/1755954196.html?src=cityads&af=198416895&cn=aliexpress&cv=banner&tp1=19TZ1E5HxQZ9vtK&tp2=1vUl&isdl=y&cnt=8d9c9c101b3edfd86215b10776a50a02&cnx=e0be2eaf3d0d194b629dbb1197dbbaf5 το ποστ του Ρωσσου ειναι το 2628 http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=528449&st=2620#entry31295570

 

ωστε ξερεις και ρωσικα?? :p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι να αγορασω ενα bluetooth γι αυτη τη συσκευη.

Δεν θελω απο αυτα που πανε στο αυτι, αλλα απο αυτα που τα καρφιτσωνεις στη μπλουζα και το ακουστικο πηγαινει με καλωδιο στο (κατα προτιμηση ενα ) αυτί.

Εχετε να προτεινεται κατι οικονομικό ;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια θελω να παραγγειλω το κινητο κ ειμαι αναμεσα σε δυο μαγαζια minideal και to2c!ξερουμε τι εγγυηση δινουν στα κινητα τους?το to2c βλεπω οτι δινει κ μια θηκη οποτε κλεινω προς τα κει!επισης αν ζητησω να μου βαλουν το playstore και να μου σβησουν τις κινεζικες εφαρμογες σημαινει πως θα μου το κανουν και root?γιατι το θελω χωρις root!παρακαλω τη βοηθεια σας.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα λογια για την kitkat.απο την μια κατι που δεν επιτρεπει την εγγραφη στην sd,καποιοι αναφερουν μεγαλυτερη καταναλωση μπαταριας κλπ.θα περιμενω να δω πως θα πει και μετα θα την κανω την αναβαθμιση!ομαδα που κερδιζει δεν την αλλαζεις!
Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα λογια για την kitkat.απο την μια κατι που δεν επιτρεπει την εγγραφη στην sd,καποιοι αναφερουν μεγαλυτερη καταναλωση μπαταριας κλπ.θα περιμενω να δω πως θα πει και μετα θα την κανω την αναβαθμιση!ομαδα που κερδιζει δεν την αλλαζεις!

 

αυτο για την sd card σιγουρα ισχυει? γτ αν οντως ισχυει δεν νομιζω να θελανε ολοι τοσο πολυ την 4.4... ακομα και να ισχυει τα 5 giga Του κινητου πιστευω ειναι σχεδον αρκετα αν δεν βαζεις μεγαλα παιχνιδια

Link to comment
Share on other sites

http://www.vickmall.com/

 

αγορασα απο εδω,πολυ εξυπηρετικοι,με τα δωρα τους και παραγγελια στις 18/4 παραλαβη στις 06/5 με singapoore post.

ευχαριστω τα παιδια του φορουμ για τις απαντησεις τους σχετικα με το τηλεφωνο :)

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά?.. όσοι κάναμε update την 137, εγκλωβιστήκαμε??..ούτε Root, ούτε υποβάθμιση.. Μπράβο στη Huawei!!:mad:

Γνωρίζει κανείς κάτι?

www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις το παράγγειλα από το to2c στην βασική έκδοση όποτε χρειάζομαι μια θήκη ;)

μια δυο σελίδες πίσω είχα ρωτήσει αν έχει λειτουργικότητα η θήκη με τα δυο παράθυρα

σαν αυτή http://www.aliexpress.com/item/2014-New-arrival-With-Stand-Holder-Luxury-flip-leather-Wallet-case-For-HUAWEI-Honor-3c-Card/1815026436.html

η να πάω σε κλασική επιλογή http://www.aliexpress.com/item/2014-Luxury-high-quality-PU-leather-case-HUAWEI-Honor-3C-CASE-flip-cover-with-Stand-Wallet/1711880375.html

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά?.. όσοι κάναμε update την 137, εγκλωβιστήκαμε??..ούτε Root, ούτε υποβάθμιση.. Μπράβο στη Huawei!!:mad:

Γνωρίζει κανείς κάτι?

 

Το root ειναι θέμα ημερών (to vroot, δεν λειτουργεί?). Η υποβάθμιση ειναι άλλο θέμα.

Πάντως, κάποιος που έχει την ανάγκη να έχει "ρουταρισμένη" συσκευή, δεν πάει τρέχοντας να κάνει αναβάθμιση, χωρίς να επαληθεύσει αυτό που τον ενδιαφέρει...

Λοιπόν μόλις το παράγγειλα από το to2c στην βασική έκδοση όποτε χρειάζομαι μια θήκη, μια δυο σελίδες πίσω είχα ρωτήσει αν έχει λειτουργικότητα η θήκη με τα δυο παράθυρα σαν αυτή http://www.aliexpress.com/item/2014-New-arrival-With-Stand-Holder-Luxury-flip-leather-Wallet-case-For-HUAWEI-Honor-3c-Card/1815026436.html η να πάω σε κλασική επιλογή http://www.aliexpress.com/item/2014-Luxury-high-quality-PU-leather-case-HUAWEI-Honor-3C-CASE-flip-cover-with-Stand-Wallet/1711880375.html

 

Και αυτή με το παράθυρο θα δουλέψει, εφόσον είναι σωστό "σημειο" το ΚΑΤΩ παράθυρο, ωστε να μπορείς να απαντήσεις ή απορρίψεις μια κλήση!

Edited by asot

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια θελω να αγοραω το honor 3c.θελω παρακαλω να ρωτησω εαν παιρνει otg?εαν ειστε ευχαριστημενοι με την αποδοση του η εχει καποιο σοβαρο προβλημα?επισης θελω να το ζητησω με την Multi - languages +Google Play (Notice : after install this ROM,the Camera will be 5.0MP,not 8.0MP)απο το to2c καλα θα κανω?και κατι ακομα βλεπω και xiaomi red rice αντι γι' αυτου τι γνωμη εχετε?παρακαλω περιμενω απαντηση!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και σε σένα. Αν ρίξεις μια ματιά στα ποστ των τελευταίων 15 ημερών, θα πάρεις απαντήσεις σ' αυτά που ρωτάς - μην τα περιμένεις ολα σερβιρισμένα στο πιάτο...

Μια φορά την εβδομάδα, εμφανίζεται κάποιος που ρωτάει ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΙ ΡΩΤΑΣ... (εχει το κινητό κάποιο σοβαρό πρόβλημα?)

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις το παράγγειλα από το to2c στην βασική έκδοση όποτε χρειάζομαι μια θήκη ;)

μια δυο σελίδες πίσω είχα ρωτήσει αν έχει λειτουργικότητα η θήκη με τα δυο παράθυρα

σαν αυτή http://www.aliexpress.com/item/2014-New-arrival-With-Stand-Holder-Luxury-flip-leather-Wallet-case-For-HUAWEI-Honor-3c-Card/1815026436.html

η να πάω σε κλασική επιλογή http://www.aliexpress.com/item/2014-Luxury-high-quality-PU-leather-case-HUAWEI-Honor-3C-CASE-flip-cover-with-Stand-Wallet/1711880375.html

 

εχω μια με δυο παραθυρα,δεν χρειαζεται να ανοιγω την θηκη για να απορριπτω η να δεχομαι μια κληση,το κανω απο το κατ παραθυρο

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε αδερφε μην βαρας παντως στις προηγουμενες 5 που γυρισα δεν ελεγε τιποτα απο αυτα που ρωταω.ουτε φανταζομαι οτι θα ειναι σε καποιον το πιο δυσκολο πραγμα να μου απαντήσει σε αυτα τα απλα που ρωτησα μονολεκτικα.ειδικα για το otg που με ενδιαφερει δεν το λεει καπου που ειδα!
Link to comment
Share on other sites

καλα ρε αδερφε μην βαρας παντως στις προηγουμενες 5 που γυρισα δεν ελεγε τιποτα απο αυτα που ρωταω.ουτε φανταζομαι οτι θα ειναι σε καποιον το πιο δυσκολο πραγμα να μου απαντήσει σε αυτα τα απλα που ρωτησα μονολεκτικα.ειδικα για το otg που με ενδιαφερει δεν το λεει καπου που ειδα!

 

εδω ειναι σοβαρο νημα,δεν απανταμε ,λεμε να διαβασεις 90 σελιδες,ειμαστε αυστηροι τα ξερουμε ολα κι οποιος δεν ξερει να μην αγορασει κινεζικο.

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε αδερφε μην βαρας παντως στις προηγουμενες 5 που γυρισα δεν ελεγε τιποτα απο αυτα που ρωταω.ουτε φανταζομαι οτι θα ειναι σε καποιον το πιο δυσκολο πραγμα να μου απαντήσει σε αυτα τα απλα που ρωτησα μονολεκτικα.ειδικα για το otg που με ενδιαφερει δεν το λεει καπου που ειδα!

Μονολεκτικά: Οχι δεν λειτουργεί

 

εδω ειναι σοβαρο νημα,δεν απανταμε ,λεμε να διαβασεις 90 σελιδες,ειμαστε αυστηροι τα ξερουμε ολα κι οποιος δεν ξερει να μην αγορασει κινεζικο.

Εσυ ειδικά, δεν θα επρεπε να ειρωνεύεσαι... αν έχεις εισπράξει "βοήθεια" εδω μέσα... (και στο Dg100...)

update: ουδείς αχαριστότερος του ευεργετηθέντος...

ακόμα περιμένω απάντηση στο #1448...

______________

Γενικώς σχολιάζοντας, έκαστος, μπορεί να ρωτάει ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ, αλλα δεν ειναι υποχρεωμένος κάποιος άλλος να απαντάει, ειδικά αν η ερώτηση είναι "τακτά επαναλαμβανόμενη" και λιιιγη αναζήτηση, φέρνει την απάντηση...

Edited by asot

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Μονολεκτικά: Οχι δεν λειτουργεί

 

 

Εσυ ειδικά, δεν θα επρεπε να ειρωνεύεσαι... αν έχεις εισπράξει "βοήθεια" εδω μέσα... (και στο Dg100...)

______________

Γενικώς σχολιάζοντας, έκαστος, μπορεί να ρωτάει ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ, αλλα δεν ειναι υποχρεωμένος κάποιος άλλος να απαντάει, ειδικά αν η ερώτηση είναι "τακτά επαναλαμβανόμενη" και λιιιγη αναζήτηση, φέρνει την απάντηση...

 

δεν ειπα οτι ειναι υποχρεμενος να απανταει,οχι ομως να απανταει με αγενεια,ποιος ο λογος να χανει τον χρονο του,εσυ ειδικα εισαι καθηγητης σε αυτο,τα εχουμε ξαναπει.Στο νημα αυτο σε σχεση με το νημα του star s5 που ηταν απο τα καλυτερα οσοι γνωριζουν απλα σου λενε μεσες ακρες,εκει βοηθουσαν,εδω..αν δεν ξερεις τι το πηρες,τελεια.

Edited by daydream59
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και σε σένα. Αν ρίξεις μια ματιά στα ποστ των τελευταίων 15 ημερών, θα πάρεις απαντήσεις σ' αυτά που ρωτάς - μην τα περιμένεις ολα σερβιρισμένα στο πιάτο... Μια φορά την εβδομάδα, εμφανίζεται κάποιος που ρωτάει ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΙ ΡΩΤΑΣ... (εχει το κινητό κάποιο σοβαρό πρόβλημα?)

 

δεν ειπα οτι ειναι υποχρεμενος να απανταει,οχι ομως να απανταει με αγενεια,ποιος ο λογος να χανει τον χρονο του,εσυ ειδικα εισαι καθηγητης σε αυτο,τα εχουμε ξαναπει.Στο νημα αυτο σε σχεση με το νημα του star s5 που ηταν απο τα καλυτερα οσοι γνωριζουν απλα σου λενε μεσες ακρες,εκει βοηθουσαν,εδω..αν δεν ξερεις τι το πηρες,τελεια.

 

Αν μου υποδείξεις ΣΕ ΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ της ανωτέρω απάντησης υπάρχει αγένεια, εγώ θα σιωπήσω και δεν θα ξανασχολιάσω (αρνητικά) τις ίδιες επαναλαμβανόμενες ερωτήσεις...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Λέω τελικά να το παραγγειλω απο το 2c! Πρεπει να προσθέσω τίποτα σχόλια στην παραγγελία;

 

μονο αν το θες ρουταρισμενο η οχι,ολα τ αλλα τα ξερουν απο μονοι τους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...