Jump to content

myphone POLL: Ποιόν πάροχο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε;


DJDB
 Κοινοποίηση

Ποιόν πάροχο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε;  

1.654 members have voted

  1. 1. Ποιόν πάροχο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε;

    • Cosmote
      640
    • Vodafone
      550
    • Wind
      464


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 304
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

εχω και τις τρεις....σε καρτοκινητα

για μενα η καλυτερη και οικονομικοτερη ειναι η wind

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Cosmote συμβόλαιο απο το 1999 ομως βαρέθηκα την αλαζονεία του cc καθώς και της μη δελεαστικές προσφορές που μου κάνουν επειδή είμαι παλιός πελάτης... Οπότε σε κανα τρίμηνο που λήγει το συμβόλαιο θα μετακινηθώ στη vodafone, αλλωστε απο σήμα στα μερη που κινούμαι πάνω κάτω τα ιδια είναι!
Link to comment
Share on other sites

Σε κάθα ανανέωση έλυνα sudoku για να βρω πού θα πάω. Τελικά πάντα έμενα στην Cosmote γιατί όλες οι επαφές μου έχουν Cosmote. Μου κάνει εντύπωση που τόσα μέλη έχουν Voda-Wind.
Link to comment
Share on other sites

Εχω Vodafone φοιτητικο συμβολαιο με 300 λεπτα προς ολους και 4 gb internet με 17€ .

Αλλα γενικα πιστευω οτι και οι τρεις εταιριες κοροιδευουν και βρισκουν και τα κανουν...

Link to comment
Share on other sites

Κιού και τέλος.

 

Μου πήρε χρόνια για να αλλάξω όλους μα όλους τους συγγενείς μου και σχεδόν όλους τους φίλους μου σε Κιού ή Φ2Γ, ανάλογα με τις ανάγκες του καθενός. Χρειάστηκε μια βαρβάτη οικονομική κρίση για να καταλάβουν κάποιοι ότι ακριβό συμβόλαιο δεν σημαίνει και καλές υπηρεσίες.

 

Κανείς από όσους άλλαξαν δεν σκέφτεται να γυρίσει πίσω σε βόντα, κοτέ ή συμβόλαιο οποιασδήποτε εταιρείας. Ούτε για αστείο.

Link to comment
Share on other sites

Απαντησα στην κοσμοτε αν κ εχω και βονταφον ... αναγκαστικα εχω αυτες αν κ πιστευω ιτι η wind μπορει ναχει αλλα και να βαλει καλυτερα προγραμματα.. ειναι πανακριβες οι εταιριες χωρις ναχεις πακετο... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Η COSMOTE να θελει 5 ευρω για 500 mb... ελπιζω να βγαλουν καλυτερα πακετα αλλιως πρεπει να φυγουμε ολοι σιγα σιγα... μονο για τους φοιτητες εχουν καλα πακετα οι βλακες

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια είχα cosmote, το καλύτερο σήμα. Ο λόγος που έφυγα για Wind, είναι γιατί τα συνδύασα όλα σε ένα [σπίτι-μαγαζί-σταθερά-κινητά κτλ]. Πιό οικονομικά!
Link to comment
Share on other sites

vodafone γιατι για την ωρα ειναι το μονο δικτυο που πιανει στο σπιτι μου, τα αλλα μια γραμμη , με καμια. οποτε δεν εχω επιλογη.
Link to comment
Share on other sites

Πλέον VODAFONE CU. Σε εμένα είναι ότι πιο φθηνό μπορώ να πάρω με βάση τις ανάγκες μου και ελπίζω να μην αλλάξει στο μέλλον. Και επίσης δεν αντιμετωπίζω τα θέματα σήματος που είχα με τη Cosmote πριν 2-3 χρόνια εντός Θεσσαλονίκης.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Vodafone cu εγώ, η μαμά μου, οι θείοι μου(όχι cu όλοι), η γιαγιά μου(δεν κάνω πλάκα!) ο μπαμπάς(συμβόλαιο), η αδερφή whats up αλλά στις περιοχές που κινούμαστε η vodafone full σήμα ενώ η cosmote 2 γραμμές με το ζόρι. Επίσης η vodafone έχει τα καλύτερα πακέτα κατ'εμέ. Ένα μήνα πήγαμε στην wind και κανένα κινητό δεν είχε σήμα!!Φύγαμε όπως ήμασταν βέβαια στα παλιά λημέρια.Αυτά από εμένα και τις εμπειρίες μου από τα 3 δίκτυα.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Vonta απο παντα και δε με βλεπω να αλλαζω με τιποτα!Σημα παντου,ποιοτικο και απιστευτη εξυπηρετηση :)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Vodafone cu γιατί με τα φοιτητικά πακέτα δεν έχει ανταγωνισμό
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

cosmote γιατι εχουν οι περισσοτεροι φιλοι και γνωστοι και στην τελευταια ανανεωση μου εκαναν καλη τιμη για το προγραμμα 1500',1500sms,1500mb προς ολους.
Link to comment
Share on other sites

Vodafone γιατι στα μέρη που ζω και κινούμαι εχει την καλύτερη κάλυψη. Τώρα όσον αφορά το mobile internet καμία γιατι ειναι αγιογδυτες. Οι τιμές τους ειναι πραγματικά μαυραγοριτικες.
Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...