Jump to content

Toshiba Encore (Bay Trail) 8"


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα, από active stulys για τιποτε σημειώσεις, σχεδιασμό με ελεύθερη γραφή

(αντίστοιχο του miix 2) έχουμε υπόψη τίποτα? ή δεν διαθέτει ακόμη?

Νωρις ειναι,ακομα δεν εβγαλε αξεσουαρ η Toshiba,αλλα γιατι οχι να μην κανει η γραφιδα του Lenovo εξισου.

Αν ειναι στειλε κανα email μηπως θα φερουν δικια τους γραφιδα η' δοκιμαζεις live σε κανα καταστημα

Καλησπέρα .Το έχω παραγγείλει από την Παρασκευή το πρωί από το You.gr και περιμένω να δω πότε θα μου το στείλουν να σας γράψω εντυπώσεις

Καλοριζικο λοιπον οταν με το καλο παραλαβεις να μας πεις και τις δικες σου εντυπωσεις.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 976
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα .Το έχω παραγγείλει από την Παρασκευή το πρωί από το You.gr και περιμένω να δω πότε θα μου το στείλουν να σας γράψω εντυπώσεις

Λογικά σήμερα θα παραλάβεις.

Εγώ που έκανα παραγγελία το απόγευμα της Παρασκευής, θα παραλάβω αύριο μου είπαν.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πλέον υπάρχει διαθέσιμο σε μεγάλες αλυσίδες.

 

Οπότε όσοι πιστοί μαζέψτε το

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

και ξεκίνησε να πέφτει κιόλας σιγα σιγα η τιμή εάν δειτε το σκρουτζ

 

γιαμ

θα έχουμε ενδιαφέροντα χριστουγεννα

 

(υγ εμαθα μεσα απο dell οτι ετοιμάζεται για 64αρα εκδοση ΜΕ hdmi)

 

εγω θα περιμενω λιγο ακομη να δω και την ασους και την ασερ

Edited by mylogic_x
Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

και ξεκίνησε να πέφτει κιόλας σιγα σιγα η τιμή εάν δειτε το σκρουτζ

 

γιαμ

θα έχουμε ενδιαφέροντα χριστουγεννα

 

(υγ εμαθα μεσα απο dell οτι ετοιμάζεται για 64αρα εκδοση ΜΕ hdmi)

 

εγω θα περιμενω λιγο ακομη να δω και την ασους και την ασερ

 

Για το Venue 8 Pro αναφέρεσαι?

64αρα πάντως έκδοση ήδη κυκλοφορει Αμερική,τωρα άμα βγάλει νέα έκδοση με hdmi καλοδεχούμενη ειναι(αν και έπρεπε εξ αρχής να την εχουν)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το πηρα.

 

 

Πρώτες εντυπώσεις:

Οθόνη κλασσική ips με καλές γωνιες θέασης και ωραίο λευκο.

Ποιοτητα κατασκευής γενικά μετρια. Περίμενα κάτι καλύτερο από την Toshiba.

 

 

Ταχύτητα αριστη!! Είναι πολυ γρήγορο το μηχανάκι.

Τα ηχεία είναι ωραία?

 

 

Η χρήση με δάχτυλο μερικές φορες προβληματίζει στο κλασικο mode (λογικο)

 

 

Από ότι κατάλαβα, χωρίς λογαριασμο Hotmail δεν κανεις τίποτα :p

 

 

Και μια ερώτηση αν κάποιος ξέρει: το image της τοσιμπα που είναι???

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη όλα τα 8ιντσα tablet pc's σε αυτή την κατηγορια δεν διεκδικουν δαφνες ποιοτητας. Μην ξεχνας αλλωστε την προστιθεμενη αξια που παιρνεις (φουλ παραθυρα 8.1, φουλ γραφεια 2013 :lol:)

Οσο το δουλευεις τοσο θα σε συγκινει και προβλεπω σε κανα μηνα να πεταξεις στο χρονοντουλαπο της ιστοριας το σαπακο-μινι σου :lol:

Καλοριζικο σου ειπα? ;)

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη όλα τα 8ιντσα tablet pc's σε αυτή την κατηγορια δεν διεκδικουν δαφνες ποιοτητας. Μην ξεχνας αλλωστε την προστιθεμενη αξια που παιρνεις (φουλ παραθυρα 8.1, φουλ γραφεια 2013 :lol:)

Οσο το δουλευεις τοσο θα σε συγκινει και προβλεπω σε κανα μηνα να πεταξεις στο χρονοντουλαπο της ιστοριας το σαπακο-μινι σου :lol:

Καλοριζικο σου ειπα? ;)

Ευχαριστω Βαγγελη!

 

 

επειδή δεν ειχα δουλεψει 8αρια, καταλαβαίνεις ποση ωεα το κοιταζα σαν χαζός?

 

 

Μονο ο internet Explorer εχει pinch to zoom? No chrome λοιπόν...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Βαγγελη!

 

 

επειδή δεν ειχα δουλεψει 8αρια, καταλαβαίνεις ποση ωεα το κοιταζα σαν χαζός?

 

 

Μονο ο internet Explorer εχει pinch to zoom? No chrome λοιπόν...

 

τα gestures που εχει είναι πολύ καλα. Σε λιγο θα δεις και real multitasking (ακομα και σε metro ui). Ναι, καλο pinch to zoom και ο desktop ie και η metro ui εκδοχή του...

Link to comment
Share on other sites

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/ASUS-Transformer-Book-T100TA-DK002H-10%E2%80%99,99452,480513,1041975.html?langId=-18

 

ποιο απο τα 2 αξιζει πιο πολυ ρε παιδια?

Απο αυτονομια?

Link to comment
Share on other sites

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/ASUS-Transformer-Book-T100TA-DK002H-10%E2%80%99,99452,480513,1041975.html?langId=-18

 

ποιο απο τα 2 αξιζει πιο πολυ ρε παιδια?

Απο αυτονομια?

 

Και τα 2 αξιζουν εξισου,το θεμα ειναι ποιες αναγκες θες πρωτίστως να καλυψεις.

Δινεις μεγαλυτερη βαση στη φορητοτητα,τοτε Toshiba.

Θες πιο ολοκληρωμενη προταση με πιο μεγαλη οθονη και dock keyboard πας Asus.

Αυτονομια υπερεχει το Asus λογο και dock keyboard που εχει extra δικια του μπαταρια.

Δες τα Live σε κανα καταστημα και κρινεις ποιο σου ταιριαζει καλυτερα.

Σε specs/διαθεση office 2013 και στα 2 το ιδιο ειναι.

Ευχαριστω Βαγγελη!

 

επειδή δεν ειχα δουλεψει 8αρια, καταλαβαίνεις ποση ωεα το κοιταζα σαν χαζός?

 

Μονο ο internet Explorer εχει pinch to zoom? No chrome λοιπόν...

Για το recovery partition στο εξωτερικο λενε οτι εχει δικο της προγραμμα η Toshiba

Ψαξτω μεσα στο tablet η' το κατεβαζεις(5.5gb ειναι συνολικα σε χωρητικοτητα το patrition)

Αρχισε να ξυλωνεις οτιδηποτε περιττο να ελευθερωσεις χωρο.

Οσο για το chrome η ευθυνη στη google που δεν εβγαλε την αναλογη εκδοση για αφη.

Παντως στα σκαρια ειναι η αλεπου και vlc σε metro ui.

Το hotmail, ναι ειναι απαραιτητο για τα παντα συγχρονισμο με skydrive,mail,backup κλπ

Δεν ειναι κακη ιδεα να κανεις μια εξερευνηση του store για εφαρμογες optimazed για αφη

Δες και εδω καποιες μπορει να σου φανουν χρησιμες

http://www.maximumpc.com/article/features/best_windows_8_apps832

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2415211,00.asp

http://www.pcpro.co.uk/features/378697/29-best-windows-8-1-apps

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Από χτες έχω το Toshiba στα χέρια μου. Πρώτες εντυπώσεις ? άριστες. Και σε απόκριση και σε ταχύτητα. Το δοκίμασα στην TV μου με HDMI και bluetooth keyboard - mouse . ΜΙα χαρά.

Το μόνο πρόβλημα που έχω μέχρι στιγμής είναι ότι δεν μπορώ να κάνω εγκατάσταση στο office ... έχει ξεκινήσει από χτες εγκατάσταση στο backround Και ακόμα είναι στο 25% :wacko: :wacko:

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Από χτες έχω το Toshiba στα χέρια μου. Πρώτες εντυπώσεις ? άριστες. Και σε απόκριση και σε ταχύτητα. Το δοκίμασα στην TV μου με HDMI και bluetooth keyboard - mouse . ΜΙα χαρά.

Το μόνο πρόβλημα που έχω μέχρι στιγμής είναι ότι δεν μπορώ να κάνω εγκατάσταση στο office ... έχει ξεκινήσει από χτες εγκατάσταση στο backround Και ακόμα είναι στο 25% :wacko: :wacko:

Μηπως να επιχειρησεις να κανεις μια επανεκκίνηση και να προσπαθησεις απο την αρχη.

Καπου κόλλησε φαινεται για τα καλα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μηπως να επιχειρησεις να κανεις μια επανεκκίνηση και να προσπαθησεις απο την αρχη.

Καπου κόλλησε φαινεται για τα καλα.

 

Το έκανα αλλά και πάλι το ίδιο πράγμα. Σκέφτομαι μήπως το κατεβάσω από αλλού το Office αυτό και χρησιμοποιήσω το KEY

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα αλλά και πάλι το ίδιο πράγμα. Σκέφτομαι μήπως το κατεβάσω από αλλού το Office αυτό και χρησιμοποιήσω το KEY

Για ρωτησε στο γειτονικο νημα του Τ100 να σου πουν γνωμες πως ακριβός εγκατεστησαν το office που υπαρχουν περισσοτεροι χρηστες κατοχοι της συσκευης.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Και τα 2 αξιζουν εξισου,το θεμα ειναι ποιες αναγκες θες πρωτίστως να καλυψεις.

Δινεις μεγαλυτερη βαση στη φορητοτητα,τοτε Toshiba.

Θες πιο ολοκληρωμενη προταση με πιο μεγαλη οθονη και dock keyboard πας Asus.

Αυτονομια υπερεχει το Asus λογο και dock keyboard που εχει extra δικια του μπαταρια.

Δες τα Live σε κανα καταστημα και κρινεις ποιο σου ταιριαζει καλυτερα.

Σε specs/διαθεση office 2013 και στα 2 το ιδιο ειναι.

 

Για το recovery partition στο εξωτερικο λενε οτι εχει δικο της προγραμμα η Toshiba

Ψαξτω μεσα στο tablet η' το κατεβαζεις(5.5gb ειναι συνολικα σε χωρητικοτητα το patrition)

Αρχισε να ξυλωνεις οτιδηποτε περιττο να ελευθερωσεις χωρο.

Οσο για το chrome η ευθυνη στη google που δεν εβγαλε την αναλογη εκδοση για αφη.

Παντως στα σκαρια ειναι η αλεπου και vlc σε metro ui.

Το hotmail, ναι ειναι απαραιτητο για τα παντα συγχρονισμο με skydrive,mail,backup κλπ

Δεν ειναι κακη ιδεα να κανεις μια εξερευνηση του store για εφαρμογες optimazed για αφη

Δες και εδω καποιες μπορει να σου φανουν χρησιμες

http://www.maximumpc.com/article/features/best_windows_8_apps832

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2415211,00.asp

http://www.pcpro.co.uk/features/378697/29-best-windows-8-1-apps

 

Άλεξ, εντάξει, λογαριασμό hotmail έτσι και αλλιώς είχα (όχι Hotmail, αλλά ms id). Παρόλα αυτά, κατάφερα κάπως να το παρακάμψω και στην "αλληλογραφία" έβαλα μόνο τον icloud λογαριασμό μου. :p Εντάξει αυτό.

Το partition δεν το βλέπω πουθενά. Τόσα λάπτοπ toshiba που είχα, είχαν ένα partition στον δίσκο που λεγόταν recovery.

Αν μπορεί να εντοποπίσει κάποιος τη διαδρομή του αρχείου, ας το πεί. (έχω βάλει να φαίνονται τα κρυφά αρχεία).

 

Το μηχάνημα είναι πάρα πολύ γρήγορο παιδιά. Κανένα παράπονο. Και η οθόνη σούπερ.

Αλλά τα win8 με το διπλό mode (metro ui και classic) είναι για μπάτσες....

Μετά λέμε για την ανομοιομορφία του android...

 

Επίσης, ξέρει κανείς αν καλύπτεται από εγγύηση "ότι και αν συμβεί" της toshiba?

Γιατί αν υπάρχει αυτό, θα πρέπει να δηλωθεί μέσα σε 14 μέρες από την αγορά.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Άλεξ, εντάξει, λογαριασμό hotmail έτσι και αλλιώς είχα (όχι Hotmail, αλλά ms id). Παρόλα αυτά, κατάφερα κάπως να το παρακάμψω και στην "αλληλογραφία" έβαλα μόνο τον icloud λογαριασμό μου. :p Εντάξει αυτό.

Το partition δεν το βλέπω πουθενά. Τόσα λάπτοπ toshiba που είχα, είχαν ένα partition στον δίσκο που λεγόταν recovery.

Αν μπορεί να εντοποπίσει κάποιος τη διαδρομή του αρχείου, ας το πεί. (έχω βάλει να φαίνονται τα κρυφά αρχεία).

 

Το μηχάνημα είναι πάρα πολύ γρήγορο παιδιά. Κανένα παράπονο. Και η οθόνη σούπερ.

Αλλά τα win8 με το διπλό mode (metro ui και classic) είναι για μπάτσες....

Μετά λέμε για την ανομοιομορφία του android...

 

Επίσης, ξέρει κανείς αν καλύπτεται από εγγύηση "ότι και αν συμβεί" της toshiba?

Γιατί αν υπάρχει αυτό, θα πρέπει να δηλωθεί μέσα σε 14 μέρες από την αγορά.

Παρε εδω μια ιδεα πως μπορεις να οργανωσεις το metro περιβαλλον.

Και βεβαια μπορεις να τρεχεις background φωτο και στο meteo ui οπως στο desktop.

Στην ουσια ειναι ενα πιο πλουσιο σε δυνατοτητες start menu οπου μπορεις να το οργανωσεις ομορφα και ωραια ανα κατηγοριες οι εργασιες.

Και ειδικα τωρα που εχεις και αφη θα ειναι καλυτερη εμπειρια σε σχεση με παραδοσιακα λαπτοπ με μη αφη.

 

Περα απο το πως θα οργανωσεις το desktop που ειναι πιο γνώριμο και οικείο.

 

http://img546.imageshack.us/img546/4520/dy2x.jpg

 

http://img842.imageshack.us/img842/4009/ks7v.jpg

 

Για την Toshiba λογικα θα ισχυει οτι και με τα λαπτοπ(εσυ ξερεις καλυτερα μιας και εχεις εμπειρια με Toshiba,εγω οχι.......)

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παρε εδω μια ιδεα πως μπορεις να οργανωσεις το metro περιβαλλον.

Και βεβαια μπορεις να τρεχεις background φωτο και στο meteo ui οπως στο desktop.

Στην ουσια ειναι ενα πιο πλουσιο σε δυνατοτητες start menu οπου μπορεις να το οργανωσεις ομορφα και ωραια ανα κατηγοριες οι εργασιες.

 

http://img546.imageshack.us/img546/4520/dy2x.jpg

 

http://img842.imageshack.us/img842/4009/ks7v.jpg

 

Για την Toshiba λογικα θα ισχυει οτι και με τα λαπτοπ(εσυ ξερεις καλυτερα μιας και εχεις εμπειρια με Toshiba,εγω οχι.......)

 

Ναι ρε συ, έτσι τα έχω φτιάξει και εγώ.

Χθές όλο το απόγευμα με αυτό ήμουν. Κάηκα σου λέω...:lol:

Τα βρήκα όλα, και το backround, και τα gestures και όλα...

 

Αλλά το γεγονός ότι υπάρχουν και τα 2 περιβάλλοντα, προσωπικά με χαλάει. Δείχνει ότι δεν υπήρχε επαρκής αποφασιστικότητα στο σχεδιασμό του λογισμικού. Τέλος πάντων..

Το μόνο που μου μένει να δώ είναι το recovery partition...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ, έτσι τα έχω φτιάξει και εγώ.

Χθές όλο το απόγευμα με αυτό ήμουν. Κάηκα σου λέω...:lol:

Τα βρήκα όλα, και το backround, και τα gestures και όλα...

 

Αλλά το γεγονός ότι υπάρχουν και τα 2 περιβάλλοντα, προσωπικά με χαλάει. Δείχνει ότι δεν υπήρχε επαρκής αποφασιστικότητα στο σχεδιασμό του λογισμικού. Τέλος πάντων..

Το μόνο που μου μένει να δώ είναι το recovery partition...

 

Ε θα κανεις διαχωρισμο το ενα περιβαλλον εργασιας θα το χρησιμοποιεις ως tablet περισσοτερο και το αλλα ως desktop.:p

Μολις μπηκαν τα Windows στην εννοια φορητοτητα και αφη,σιγουρα με το καιρο θα βελτιωθουν ακομα περισσοτερο.

Νομιζεις οτι το android/ios ηταν στα καλυτερα τους οταν προτοβγηκαν?

Αλλα η δυνατοτητες αναμεσα τους ειναι τεραστιες υπερ των windows απο ολες τις πλευρες αν κοιταξεις,ακομα και με τα οποια μειων των Windows σημερα

Αργοτερα μετα 2-3 ετη που θα θες να αντικαταστησεις το λαπτοπ σου,θα βγουν πολυ πιο εξελιγμενα windows tablet απο ολες τις πλευρες.

Μην ξεχνας οτι εχεις στα χερια σου των πρωτη υλοποιηση windows σε 8 ιντσες.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Απο περιεργεια...Με φλασακι μπορεις να του φορεσεις windows 7;

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου βγήκε ελαττωματικό το tablet ... Δεν κατεβάζει με τίποτα ενημερώσεις των Windows , δεν εγκαθιστά το office (ακόμα και με αρχείο που κατέβασα μέσω της Microsoft) και γενικά το tablet ζορίζεται πολύ . Αύριο θα πάρω τηλέφωνο την τεχνική υποστήριξη να δω πως με καλύπτει η εγγύηση .

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου βγήκε ελαττωματικό το tablet ... Δεν κατεβάζει με τίποτα ενημερώσεις των Windows , δεν εγκαθιστά το office (ακόμα και με αρχείο που κατέβασα μέσω της Microsoft) και γενικά το tablet ζορίζεται πολύ . Αύριο θα πάρω τηλέφωνο την τεχνική υποστήριξη να δω πως με καλύπτει η εγγύηση .

Ρε συ, καντου ενα φόρμα μήπως στρωσει.

Αν δεν ξέρεις πως, να σου πω.

 

 

Εγώ βρήκα καμμένο πιξελ και θα το πάω πισω....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου βγήκε ελαττωματικό το tablet ... Δεν κατεβάζει με τίποτα ενημερώσεις των Windows , δεν εγκαθιστά το office (ακόμα και με αρχείο που κατέβασα μέσω της Microsoft) και γενικά το tablet ζορίζεται πολύ . Αύριο θα πάρω τηλέφωνο την τεχνική υποστήριξη να δω πως με καλύπτει η εγγύηση .

 

Ρε συ, καντου ενα φόρμα μήπως στρωσει.

Αν δεν ξέρεις πως, να σου πω.

 

Εγώ βρήκα καμμένο πιξελ και θα το πάω πισω....

Η καλυτερη λυση να επιστρεψετε τα tablet και να απαιτησετε καινουργιο στα πλαισια του doa.

Ουτε τεχνικη υποστηριξη ουτε τιποτα.

Και σε Asus tablet ειχα βρει καμμενο pixel και μαλιστα στη μεση της οθονης και το σουταρα κατευθειαν στο amazon.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η καλυτερη λυση να επιστρεψετε τα tablet και να απαιτησετε καινουργιο στα πλαισια του doa.

Ουτε τεχνικη υποστηριξη ουτε τιποτα.

Και σε Asus tablet ειχα βρει καμμενο pixel και μαλιστα στη μεση της οθονης και το σουταρα κατευθειαν στο amazon.

Στα τοσιμπα δίνει η αντιπροσωπεία 7 μέρες DOA.

Αύριο πρωί θα πάω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Toshiba Encore (Bay Trail) 8"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...