Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9506)


fits13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ειναι οπως τα πρωτα!!!και branded να ειναι δεν σου εμφανιζει καποιο λογοτυπο μπροστα!!προχωρα αφοβα στο i9506 .περνας την nordic countries και εισαι ετοιμος!!ειναι οτι καλυτερο υπαρχει αυτην την στιγμη και δεν εχει μα ζηλεψει τπτ απο τις νεες ναυαρχιδες!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λοιπον...guys νομιζω οτι βρηκα το προβλημα με το widget που μαυριζει και που γινεται τετραγωνακια η γραμματοσειρα!!

πηγαινετε ρυθμισεις,και μεγεθος γραμματοσειρας..ειναι επιλεγμενο ως μικρο!!να το βαλετε μεσαιο και αφηστε το να το δειτε αν το ξανακανει!!!το εχω μια εβδομαδα ετσι και δεν μου εμφανισε απολυτως τιποτα..για δοκιμαστε το να δουμε!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά έχω το εξής πρόβλημα: όταν μιλάω με το κινητό στο αυτί μου, νιώθω να μου δημιουργεί ενοχλήσεις, αμέσως μάλιστα μόλις το φέρω κοντά στο κεφάλι μου. Μα είναι δυνατόν με τόσο χαμηλό SAR να μου προκαλεί τέτοια συμπτώματα; Ένας από τους λόγους που το διάλεξα ήταν το χαμηλό SAR του. Παίζει να έχει κάποιο ελάττωμα και να εκπέμπει περισσότερη ακτινοβολία από το κανονικό του μοντέλου;
Link to comment
Share on other sites

Τζίφος και από εμένα μια από τα γίδια για τον καιρό τυχαίο ήταν :(

 

οποτε περιμενουμε το update!!εγω απο τοτε που αλλαξα την γραμματοσειρα δεν μου το εχει ξανακανει!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εμενα πριν 7 λεπτα ηρθε το update :-) Πιθανολογω οτι φτιαχτηκε ο καιρος. Εκδοση nee και δεν μ ξαναμαυρισε ακομα αυτα.
Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγα λεπτά βγήκε καινούργια αναβάθμιση από Nordic countries η I9506XXUCNJ1, μπορεί να το έφτιαξαν…
Link to comment
Share on other sites

μεχρι στιγμης τιποτα..ολα καλα και απο εμενα με τον καιρο και τις γραμματοσειρες!!!αναμενουμε και τους υπολοιπους.
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με τον καιρό και με την κάμερα σταμάτησε να βγάζει fail to initialize. Εμένα πλεον ακόμα και χωρίς να κάνω wipe τα πάντα και factory reset σταμάτησε το κινητό να υπερθερμένεται. Θα πρότεινα κάποιος να κάνει έναν οδηγό για το πως κάνουμε root σε 4.4.2 και πως αλλάζουμε rom ποιες αξίζουν και ποιές όχι.
Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με τον καιρό και με την κάμερα σταμάτησε να βγάζει fail to initialize. Εμένα πλεον ακόμα και χωρίς να κάνω wipe τα πάντα και factory reset σταμάτησε το κινητό να υπερθερμένεται. Θα πρότεινα κάποιος να κάνει έναν οδηγό για το πως κάνουμε root σε 4.4.2 και πως αλλάζουμε rom ποιες αξίζουν και ποιές όχι.

Μα δεν νομιζω να υπαρχουν κ πολλες επιλογες σε ρομ...εκτος κ αν εννοεις τις official...

Παντως εγω παιδια που παρελαβα με την I9506XXUCNF3 δεν αντιμετωπισα καποιο προβλημα με χαρακτηρες ή μαυρα widget

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν νομιζω να υπαρχουν κ πολλες επιλογες σε ρομ...εκτος κ αν εννοεις τις official...

Παντως εγω παιδια που παρελαβα με την I9506XXUCNF3 δεν αντιμετωπισα καποιο προβλημα με χαρακτηρες ή μαυρα widget

 

Απλώς είπα να ρωτήσω γιατί στο xda δεν έβγαλα άκρη πόσες roms υπάρχουν και αν υπάρχουν

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απαντηστε μου σε 2 πραγματα ...με το κινητο ''μαμα'' ποσο αντεχει η μπαταρια του με μεση χρηση;...και επισης με ολες τις εφαρμογες της samsung απειραχτες εχει προβλημα η μνημη του τηλεφωνου με αποτελεσμα να μην του φτανουν τα 2 γιγα και να σερνεται;...θελω να προβω σε αγορα και τα 2 παραπανω προβληματα μου τα αναφερουν συνεχεια....
Link to comment
Share on other sites

Μετά από μερικούς μήνες η μπαταρία θα σε βγάζει μιάμιση μέρα αν μπαίνεις ίντερνετ νορμάλ κλπ. εμένα τα έχει φτύσει εντελώς γιατί του πίνω το αίμα καθημερινά και μετά βιας βγάζει μισή μέρα με λιώσιμο :p Για το δεύτερο που λες εντελώς άκυρο το κινητό πετάει δεν σέρνεται με τίποτα και του έχω φορτώσει τα άντερα του.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από μερικούς μήνες η μπαταρία θα σε βγάζει μιάμιση μέρα αν μπαίνεις ίντερνετ νορμάλ κλπ. εμένα τα έχει φτύσει εντελώς γιατί του πίνω το αίμα καθημερινά και μετά βιας βγάζει μισή μέρα με λιώσιμο :p Για το δεύτερο που λες εντελώς άκυρο το κινητό πετάει δεν σέρνεται με τίποτα και του έχω φορτώσει τα άντερα του.

 

Thnxs!!! Για το δευτερο ημουν σιγουρος...αλλα η μπαταρια οντως τοσο χαλια; σαν το nexus 5 ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Thnxs!!! Για το δευτερο ημουν σιγουρος...αλλα η μπαταρια οντως τοσο χαλια; σαν το nexus 5 ειναι;

 

Μπαταρία μου βγάζει 8 ώρες του πινω το αίμα με 4g και όλα ανοιχτα και τακτικη επικοινωνια. Βεβαια μετα το update δεν πεφτει αυτο είδα. Κολλημα 0 εχω παιξει απειρα παιχνιδια και δεν καταλαβαινει τιποτα. Απο order &chaos μεχρι gta και fifa και ολα σουπερ

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους τέλος με το πρόβλημα του καιρού με την τελευταία Nordic.

Το κινητό παραμένει τούμπανο.

 

15190024573_1fd9fdbccf_z.jpg

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία μου βγάζει 8 ώρες του πινω το αίμα με 4g και όλα ανοιχτα και τακτικη επικοινωνια. Βεβαια μετα το update δεν πεφτει αυτο είδα. Κολλημα 0 εχω παιξει απειρα παιχνιδια και δεν καταλαβαινει τιποτα. Απο order &chaos μεχρι gta και fifa και ολα σουπερ

 

Εισαι root ή stock;

Link to comment
Share on other sites

Στοκ εχω της nee την εκδοση και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος

Είχες κάποια άλλη πρώτα κ είδες διαφορά με αυτήν.;;Ρωτάω γιατί έχω την τσέχικη κ δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα μέχρι τώρα.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Είχες κάποια άλλη πρώτα κ είδες διαφορά με αυτήν.;;Ρωτάω γιατί έχω την τσέχικη κ δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα μέχρι τώρα.

 

Είχα παλι την nee απο οταν το αγορασα μου φανηκε στην 4.4.2 να επεσε σε επιδοσεις. Αλλα μετα το update για τον καιρο νομιζω διορθωθηκε το προβλημα και εγινε σφαιρατο. Απο χρονους αναμονης ειναι μετριο αλλα ενταξει

Link to comment
Share on other sites

Μια μετρηση με Antutu κ απο εμενα με 4.4.2 στοκ ρομ. Σφαιρατο!!

 

[ATTACH]52784[/ATTACH]

 

Να προσθεσω οτα το ειχα διπλα σε ενα one plus one ενος φιλου κ τρεξαμε το benchmark παραλληλα. Το galaxy, παρολο που τελειωσε το benchmark καποια δευτερολεπτα νωριτερα, το one plus εβγαλε λιγο μεγαλυτερο σκορ.

Edited by teobot
Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

Pruduct code:NEE

PDA I9506XXUCNJ1

 

I9506NEECNJ1

 

I9506XXUCNF3

 

Προσπαθω να το ρουταρω με το towelroot στο s4 i9506 lte-a

Αλλα δυστυχως δεν το αναγνωριζει ..υπαρχει καποιος αλλος τροπος χωρις να πεσει ο knox?

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9506)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...