Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι παιζει εδω ρε παιδια επικοινωνησε κανενας μαζι τους προσπαθω να τους βρω και δεν μπορω τι τηλεφωνα να ειναι αυτα δελεαστικη τιμη

 

Ένα φιλαράκι πήρε πριν κάποιες μέρες απο εκεί το note3 που το είχαν προσφορά ,όλα καλά χωρίς κανένα πρόβλημα .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το θέμα είναι τι θα παιχτεί με την εγγύηση

Edit:http://www.insomnia.gr/topic/514114-lg-g2-32gb-379€-kamthing/?p=52907708

Μου φαίνεται θα την κάνω την παραγγελία

http://www.thepicz.com/pictures/782bc7a1a565ced1682d0073f326a863.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι τι θα παιχτεί με την εγγύηση

Edit:http://www.insomnia.gr/topic/514114-lg-g2-32gb-379€-kamthing/?p=52907708

Μου φαίνεται θα την κάνω την παραγγελία

περιμενε γιατι τον ρωτησα για εγγυηση δες ΕΡΩΤΗΣΗ καλημερα θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με το lg g2 που βγαλατε σε προσφορα τι προελεύσεως ειναι εαν ειναι unbraded και τι εγγυηση δινετε ευχαριστω!

ΑΠΑΝΤΗΣΗ Η εισαγωγή γίνετε από Γερμανία...

και η εγγύηση είναι ότι ορίζει η ελληνική αντιπροσωπία...

ΕΡΩΤΗΣΗ εαν παθει κατι τι γινετε γιατι δεν το υποστιριζει η ΕΛΛΗΝΙΚΗ αντιπροσωπεια

ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ¨΄ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΊΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙ ΕΓΓΥΗΣΗ...

ΕΙΝΑΙ ΔΙΕΘΝΗΣ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟς ΝΟΜΟΣ....

 

ΑΝ ΠΆΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΌ ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΟ ΣΑς ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΓΙΝΕΤΕ ΕΠΙΣΚΕΥΗ Η ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ... ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙ ΤΗΣ ΕΓΓΥΗΣΗς ΠΟΥ ΔΊΝΕΙ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το θέμα είναι τι θα παιχτεί με την εγγύηση

Edit:http://www.insomnia.gr/topic/514114-lg-g2-32gb-379€-kamthing/?p=52907708

Μου φαίνεται θα την κάνω την παραγγελία

μαλον κεγω θα το παρω νομιζω οτι εχει ενα δικιο σε αυτο που λεει για την εγγυηση Edited by avgtoni
Link to comment
Share on other sites

Η LG δεν καλύπτει 32αρια..αν το κατάστημα λέει σε κάποιο πρόβλημα σε καλύπτει η lg και όχι εμείς είσαι απλά ξεκρεμαστος.

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

αν παραγγειλω απο Didivire θα κανει 2 μερες να ερθει οπως λενε στο σάιτ η μια βδομαδα το λιγοτερο?

 

Όλοι όσοι πήραμε από Digivire το πήραμε σε 1, άντε το πολύ 2 εργάσιμες (π.χ. παρήγγειλα Παρασκευή, Δευτέρα πρωί το είχα). Επίσης το courrier που έχουν το πάει και το φέρνει -στο πλαίσιο της εγγύησης- πάλι εντός μιας εργάσιμης :cool:

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι η απαντηση απο ενα παλικάρι στο ινσομνια για το θέμα τις εγγύησης

Παιδιά, ΜΗΝ τρελαίνεστε ..., προφανώς η LG τα λέει αυτά παρανόμως και απλά ποντάρει στο να κρατήσει το αγοραστικό κοινό τα εγχώρια της προϊόντα που τα κοστολογεί παραπάνω!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ συσκευή, τότε ΔΕΝ έχει δικαίωμα να αρνηθεί την εγγύηση! Μην σας παραθέτω τώρα νόμους και βουλοκέρια, αλλά είναι Ευρωπαϊκή οδηγία/νόμος!

Αν τους βάλεις και την λέξη "συνήγορος καταναλωτή" να δείτε πως θα γίνουν γατάκια στο τηλέφωνο και θα το πάρουν στο τσακ μπαμ!!!

Πήρα και γω τηλέφωνο στο κατάστημα μιας και είμαι από Χανιά και μου είπε να το κάνω παραγγελία από το kamthing.com/ και να πάω να το πληρώσω από το κατάστημα εδώ κατευθείαν με πληρωμή εκεί! Πολύ ευγενικός αυτό στο μαγαζί!

Εγώ θα το δω από κοντά και αν είναι Ευρωπαϊκό και σφραγισμένο ..., τότε ΝΑΙ είναι ευκαιρία στα λεφτά αυτά!

(ΑΝ και είναι σίγουρο πως θα έχει πολύ σύντομα την πορεία του Οptimus G στα 130-300 ευρώ σε 2-3 μήνες, αλλά τέλος πάντων)

Link to comment
Share on other sites

Αμα πας ρωτησε τον πως και τοσο φτηνο?

Εδω ο digivire λεει το 16αρι καπου 419+ο,τι μεταφορικα αν εχει.

Αυτος πως κι ετσι?και 32αρι?

Link to comment
Share on other sites

Αμα πας ρωτησε τον πως και τοσο φτηνο?

Εδω ο digivire λεει το 16αρι καπου 419+ο,τι μεταφορικα αν εχει.

Αυτος πως κι ετσι?και 32αρι?

 

το παραξενο ειναι γιατι να μην το δινει κατευθειαν τοσο μονος του, μεσω bestprice.

πλακα πλακα, τα γερμανικα ειναι αυτα που θα επαιρναν την κατηφορα πρωτα.

απλως δεν ξερω ποσο unbranded θα ειναι (οχι οτι παιζει και πολυ ρολο)

Link to comment
Share on other sites

Σωστα,ετσι θυμαμαι κι εγω.

Μη διαθεσιμο εδω και βδομαδα σιγουρα.

Τελικα το πηρε κανεις στο χερι (απ τους κοντινους του)ή θα μεινουμε με την απορια?

Link to comment
Share on other sites

Εμφανίστηκε κι άλλος παίκτης απο Αθήνα για το 32άρι στα 423,95€

http://www.mmplanet.gr/kinita-tilefona-1/373050-lg-g2-mayro-detail

LG G2, Galaxy Note, Galaxy Tab II 10.1, Motorola XooM, CT 1002
Link to comment
Share on other sites

Εμφανίστηκε κι άλλος παίκτης απο Αθήνα για το 32άρι στα 423,95€

http://www.mmplanet.gr/kinita-tilefona-1/373050-lg-g2-mayro-detail

 

Σκεφτομαι να το χτυπισω αν ειναι ευρωπαικο και unbranded...πεζει να ναι το 16αρι και να εγινε λαθος..

. Καθολου περιεργο

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ το G2! Γνωρίζει κάποιος αν στο birdphone είναι ευρωπαϊκό το 16αρι και unbranded..???
Link to comment
Share on other sites

μολις επικοινωνησα μαζι τους (flashaki.gr). γερμανικο, unbranded, 3 μερες doa απο την ημερα παραλαβης.

σε περιπτωση βλαβης, το στελνει αυτος Γερμανια.

Edited by razkal
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον απο mobile14 που παρηγγειλα την παρασκευη μου ειχανε πει οτι θα παραλαβουν κι αλλα κομματια σημερα δευτερα,τους πηρα τηλ το μεσημερι να δω αμα εγινε η αποστολη του κινητου αλλα μονο λευκα παραλαβανε σημερα,εγω το θελω σε μαυρο και μου ειπε οτι τριτη πρωι θα ερθει σε μαυρο και τεταρτη θα το εχω το κινητο.

Απο θεμα εγγυησης μου ειπε καλυπτεται κανονικα απο lg hellas και η συσκευη θα ειναι γερμανικη,αυτα τα νεοτερα απο μενα προς το παρων.

Link to comment
Share on other sites

μολις επικοινωνησα μαζι τους (flashaki.gr). γερμανικο, unbranded, 3 μερες doa απο την ημερα παραλαβης.

σε περιπτωση βλαβης, το στελνει αυτος Γερμανια.

 

Δεν εχει stock απο οτι ειδα....

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ προσωπικά θα έπαιρνα άφοβα από την προσφορά του 32αριού στα 379,- !

Κανονικό μαγαζί και προσπαθεί να πουλήσει πολλά κομμάτια + ότι γίνεται και τρελή διαφήμηση.

Αν δεν είχα παραγγείλει την παρασκευή από Κίνα το 32άρι στα 400 ευρώ θα το είχα χτυπήσει ήδη ανεξαρτήτος εγγύησης.

 

Το ΜΟΝΟ που δεν ξέρω και θα σας έλεγα να ψάξετε λίγο καλύτερα είναι η διαθεσημότητά του!

Ήδη έχουν πουληθεί 50φεύγα κομμάτια και εκτιμώ ότι ο αριθμός θα φτάσει στο θεό μόλις μαθευτεί κιάλλο...

ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ αν μπορεί να τα καλύψει όλα αυτά σε 2-3 εργάσιμες που σας λέει...

Ίσως οι πρώτες παραγγελίες εξυπηρετηθούν άμεσα... Οι υπόλοιπες όμως?

 

Φιλικά Ζάχος!

Nokia 5110 ---> Nokia 7110 ---> SonyEricsson T68i ---> Nokia 7650 ---> Motorola v300 ---> Nokia 6260 ---> Nokia n70 ---> nokia 5030 ---> Samsung s8300 ---> Samsung Galaxy Ace ---> Lenovo a660 ---> Xiaomi mi2s ---> LG G2
Link to comment
Share on other sites

κ εγω το σκεφτομουν γτ η προσφορα τα σπαει αλλα δεν εχουν σε ασπρο οποτε ακυρο για μενα. Το χτυπησα απο birdphone μια κ στο mobile14 το αυξησαν στα 420 με εξοδα αποστολης.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ προσωπικά θα έπαιρνα άφοβα από την προσφορά του 32αριού στα 379,- !

Κανονικό μαγαζί και προσπαθεί να πουλήσει πολλά κομμάτια + ότι γίνεται και τρελή διαφήμηση.

Αν δεν είχα παραγγείλει την παρασκευή από Κίνα το 32άρι στα 400 ευρώ θα το είχα χτυπήσει ήδη ανεξαρτήτος εγγύησης.

 

Το ΜΟΝΟ που δεν ξέρω και θα σας έλεγα να ψάξετε λίγο καλύτερα είναι η διαθεσημότητά του!

Ήδη έχουν πουληθεί 50φεύγα κομμάτια και εκτιμώ ότι ο αριθμός θα φτάσει στο θεό μόλις μαθευτεί κιάλλο...

ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ αν μπορεί να τα καλύψει όλα αυτά σε 2-3 εργάσιμες που σας λέει...

Ίσως οι πρώτες παραγγελίες εξυπηρετηθούν άμεσα... Οι υπόλοιπες όμως?

 

Φιλικά Ζάχος!

για πιο μαγαζί μιλάμε βρε παιδιά στα 379 32άρι? kathming? περίεργο μου φαίνεται..... δεν θα το ρίσκαρα

 

 

η προσφορά εξαντλήθηκε λέει.... όσοι προλάβανε προλάβανε... μέχρι 400 το 32άρι είναι πραγματική ευκαιρία πιστεύω.... πάνω από 450 που το δίνουν μερικοί στις αγγελίες όχι...

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

με paypal δυσκολο το κοβω να γινεται στραβη..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...