Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το kamthing είναι το σαιτ για την προσφορά.. το κατάστημα είναι το flashaki.gr.. δεν είναι και άγνωστο

εγώ πάντως το παρήγγειλα και περιμένω να το παραλάβω.. σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα μαζί τους πάντως ήταν πολύ εξυπηρετικοί

You Sun of a Beach!!! :p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλά πάντως τελειώσανε σφαίρα τα κινητά.... και δεν νομίζω καν να έχουν 53 να δώσουν. μπορεί να ακυρώσουν τους τελευταίους....

 

εγώ δεν την παλεύω άλλο με το s4. η μπαταρία του σε σχέση με το g2 είναι για γέλια. για μένα που το δουλεύω ζήτημα να βγάλει μία μέρα.....

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

στο flashaki λενε για 95 διαθεσιμα κομματια μεσω kamthing.

πως τωρα στις 53 αγορες φαινεται να εχει ληξει η προσφορα....

Link to comment
Share on other sites

το refresh rate στο kamthing παίζει να καθυστερεί λίγο γιατί και πριν έγραφε 4 και ξαφνικά πετάχτηκε στα 52 απ ευθείας.. είναι πολύς ο κόσμος που περίμενε καλή τιμή σε ευρωπαικό 32άρι πιστεύω οπότε τα 90+ κομμάτια εύκολα φύγανε
You Sun of a Beach!!! :p
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια, μέχρι να γυρίσω από το μάθημα είχε τελειώσει
http://www.thepicz.com/pictures/782bc7a1a565ced1682d0073f326a863.jpg
Link to comment
Share on other sites

τι να πει κανεις για την lg..στις 10 τελευταιες σελιδες ποσα ατομα ψαχνουν για αγορα και δεν βρισκουν διαθεσιμοτητα..πραγματικα για τα πανηγυρια..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

τι να πει κανεις για την lg..στις 10 τελευταιες σελιδες ποσα ατομα ψαχνουν για αγορα και δεν βρισκουν διαθεσιμοτητα..πραγματικα για τα πανηγυρια..

 

στο τέλος θα αισθανόμαστε και τυχεροί που το αγοράσαμε. κατάντια...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά , αφού ξέρετε την πορεία τιμών των LG κινητών (π.χ. βλ Optimus G) ... μην σας φανεί περίεργο κάποια στιγμή να το δείτε και από voda στα 130!!:lol: Πάντως και στα 379 ήταν αρκετά καλή τιμή, με μόνο μείον την εγγύηση που κακώς (παρανόμως για μένα μιας και είναι Ευρωπαϊκό) δεν την δέχεται η LG! Επίσης πολύ ανησυχητικό το γεγονός που αυξάνονται συνεχώς αυτοί που παραπονιούνται για προβλήματα του GPS στο G2!! (Μακάρι να είναι θέμα software)
Link to comment
Share on other sites

το refresh rate στο kamthing παίζει να καθυστερεί λίγο γιατί και πριν έγραφε 4 και ξαφνικά πετάχτηκε στα 52 απ ευθείας.. είναι πολύς ο κόσμος που περίμενε καλή τιμή σε ευρωπαικό 32άρι πιστεύω οπότε τα 90+ κομμάτια εύκολα φύγανε

 

το refresh τωρα πηγε στο 54...

και πριν 20 λεπτα που μιλησα με το φλασακι (και ο counter ηταν στο 53) μου ειπαν οτι υπηρχαν ακομα διαθεσιμα κομματια. κι αυτος λογικα τα 53 του σαιτ θα εβλεπε γιατι μου ειπε οτι υπηρχαν αλλα 42 διαθεσιμα.

Link to comment
Share on other sites

κ εγω το σκεφτομουν γτ η προσφορα τα σπαει αλλα δεν εχουν σε ασπρο οποτε ακυρο για μενα. Το χτυπησα απο birdphone μια κ στο mobile14 το αυξησαν στα 420 με εξοδα αποστολης.

 

Το 16αρι πήρες φίλε? Από που είναι? Είναι unbranded no logo?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οσοι ενδιαφερονται υπαρχει και αυτο, http://www.mmplanet.gr/kinita-tilefona-1/373050-lg-g2-mayro-detail

μολις τωρα το ειδα..Μου φαινεται πολυ καλο για να ειναι αληθινο :P

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε ήδη το κουπόνι, παρόλο που όταν ολοκληρώθηκε η πληρωμή μου έγραφε ότι θα μου έρθει σε 24 ώρες.

Προφανώς επειδή έκλεισε ο μέγιστος αριθμός συμμετοχών και ολοκληρώθηκε νωρίτερα η προσφορά.

Έστειλα το mail στο flashaki και τώρα περιμένουμε να έρθει - τόσες μέρες έψαχνα, τελικά καλά έκανα και δεν βιάστηκα να το πάρω πρίν τις γιορτές!

LG G2, Galaxy Note, Galaxy Tab II 10.1, Motorola XooM, CT 1002
Link to comment
Share on other sites

τι να πει κανεις για την lg..στις 10 τελευταιες σελιδες ποσα ατομα ψαχνουν για αγορα και δεν βρισκουν διαθεσιμοτητα..πραγματικα για τα πανηγυρια..

Και μετά θα τους βγαίνουν χαμηλές οι πωλήσεις.:rolleyes:

 

Για το αν είναι όντως ευρωπαϊκό το κινητό της προσφοράς καθίστε να το πάρει κάποιος πρώτα στα χέρια του. Ευρωπαίος προμηθευτής δε σημαίνει και απαραίτητα ευρωπαϊκό κινητό. Αν και η LG λέει πως δεν καλύπτει το 32αρι απ' όπου και να 'ναι έτσι κι αλλιώς.

.
Link to comment
Share on other sites

σε επικοινωνία μου με το kamthing με διαβεβαίωσαν πως είναι ευρωπαική συσκευή. και μίλησα και με το flashaki.gr και η συσκευή είναι unbranded.. αύριο-μεθαύριο που θα παραλάβουμε θα σας πούμε και σίγουρα.. μέχρι τώρα πάντως από την επικοινωνία και με τους 2 είμαι ευχαριστημένος
You Sun of a Beach!!! :p
Link to comment
Share on other sites

Το 16αρι πήρες φίλε? Από που είναι? Είναι unbranded no logo?

 

το 16αρι ναι. περιεργος ειναι ελληνικης εισαγωγης μου ειπε γιαυτο κ το εκλεισα. τα μαυρα που ηταν ευρωπαικα ειχαν τελειωσει. αυριο θα κανω επιβεβαιωση κ λογικα τεταρτη θα το εχω. ειχα ξαναπαρει απο αυτους κ ηταν αψογοι αλλα αντε να δουμε κ απο εδω!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το αγορασα μολις απο kathming 379. Εχει ακομα λιγα κομματια γιαυτο και ειναι ανοιχτη η αγγελια.

 

προλαβετε!

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

κι εγω φαινεται να το πηρα πριν 10 λεπτα.

ανεβηκε και ο counter, αν και με την αγορα του hackfree θα επρεπε να ειναι 56 (ηταν 54 πριν το αγορασω).

πρεπει να μας ερθει και το κουπονι παντως για να ειμαστε 100% σιγουροι.

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου ήρθε το κουπόνι και παρήγγειλα όταν έγραψα το προηγούμενο μήνυμα.

 

οπότε παιδιά πάρτε!!!! έχει λίγα ακόμα!

 

και ανέβηκε το counter γράφει 56. όλα καλά!(ανεβαίνει όταν παίρνεις το κουπόνι)

 

απλά δεν επέλεξα χρώμα στις παρατηρήσεις. ότι και να μου έρθει δεν με νοιάζει......

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

και σε μενα μολις ηρθε το κουπονι.

95 κομματια εχει διαθεσιμα το φλασακι (μετα απο τηλ. επικοινωνια μαζι του νωριτερα).

αν υποθεσουμε οτι ο καουντερ ανανεωνεται κανονικα, υπαρχουν αλλα 40.

Link to comment
Share on other sites

αυτό με το κουπόνι δεν κατάλαβα. θα σε πάρουν τηλέφωνο για να τους πεις το νούμερο του κουπονιού?

 

και πότε ακριβώς το στέλνουν?

 

 

απορώ γιατί όμως γράψανε ότι εξαντλήθηκαν τα αποθέματα..... δεν είναι λίγο περίεργο? μακάρι να είναι bug....

αν και θα είχαν κλείσει την αγγελία να μην μπορείς να κάνεις παραγγελία

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ρε παιδιά, εμένα γράφει ότι εξαντλήθηκε και δε με αφήνει να το αγοράσω
http://www.thepicz.com/pictures/782bc7a1a565ced1682d0073f326a863.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ρε παιδιά, εμένα γράφει ότι εξαντλήθηκε και δε με αφήνει να το αγοράσω

δλδ αν πατησεις πανω στο "αποκτησε το" δεν σε προχωραει για να δηλωσεις δικαιουχο κλπ?

Link to comment
Share on other sites

δλδ αν πατησεις πανω στο "αποκτησε το" δεν σε προχωραει για να δηλωσεις δικαιουχο κλπ?

 

Προχωράει αλλά δεν ολοκληρώνεται στο τέλος

Και γράφει κάτω από το counter "Η προσφορά εξαντλήθηκε"

http://www.thepicz.com/pictures/782bc7a1a565ced1682d0073f326a863.jpg
Link to comment
Share on other sites

Προχωράει αλλά δεν ολοκληρώνεται στο τέλος

Και γράφει κάτω από το counter "Η προσφορά εξαντλήθηκε"

ασε τον καουντερ, και σε μενα αυτο ελεγε και το ολοκληρωσα κανονικα.

σε ποιο βημα κολας? δηλωνεις κανονικα δικαιουχο και διευθυνση?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...