Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι, μόνο που στα 2 καταστήματα που αναφέρεις, σου δίνουν δωροεπιταγή για επόμενες αγορές. Όχι για την τρέχουσα.

Στο public την 1η μέρα σου αφαιρούσαν άμεσα την δωροεπιταγή αλλά μετά το άλλαξαν. Μόνο η ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ από τους παραδοσιακούς την αφαιρεί πια άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

To Πλαίσιο βλέπω ότι το έχει και στο stock house του στα 449,25 €.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μόνο που στα 2 καταστήματα που αναφέρεις, σου δίνουν δωροεπιταγή για επόμενες αγορές. Όχι για την τρέχουσα.

Στο public την 1η μέρα σου αφαιρούσαν άμεσα την δωροεπιταγή αλλά μετά το άλλαξαν. Μόνο η ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ από τους παραδοσιακούς την αφαιρεί πια άμεσα.

 

Εχεις δίκιο σ'αυτό που λες. Εβαλα μόνο τα link που ζήτησε ο JimboAthens.

Επίσης στη http://www.vodafone.gr/portal/eShop/LG-G2 δεν το βρήκα με την τιμή των 500 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Στο stock house στο Πλαίσιο δίνουν και την δωροεπιταγή?? Εάν την δίνουν έχουμε την χαμηλότερη τιμή της αγοράς με διαφορά

 

Στο στοκ επειδη ειχα παει, ειχε ενα μαυρο που ελεγε επισκευασμενο χωρις παρελκομενα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια για αυτο το site εχετε να μου πειτε κατι? εχει αγορασει κανεις απο εδω? http://www.eglobaldigitalstore.co.uk/lg-g2-d802-4g-lte-32gb-unlocked-mobile-phones.html
Link to comment
Share on other sites

παιδια για αυτο το site εχετε να μου πειτε κατι? εχει αγορασει κανεις απο εδω? http://www.eglobaldigitalstore.co.uk/lg-g2-d802-4g-lte-32gb-unlocked-mobile-phones.html

Ειπαμε δεν στελνει Ελλαδα. Καντε και κανα search.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια για αυτο το site εχετε να μου πειτε κατι? εχει αγορασει κανεις απο εδω? http://www.eglobaldigitalstore.co.uk/lg-g2-d802-4g-lte-32gb-unlocked-mobile-phones.html

 

Στέλνει μόνο Ηνωμένο Βασίλειο

Shipping Location

 

We currently offer shipping to the entire United Kingdom from our Hong Kong warehouse. This includes England, Scotland, Wales, Great Britain, Northern Ireland, London, Edinburgh, Cardiff and Belfast., as well as including shipping services to Guernsey and Jersey. However this does not include Isle of Man.

LG G2, Galaxy Note, Galaxy Tab II 10.1, Motorola XooM, CT 1002
Link to comment
Share on other sites

Στέλνει μόνο Ηνωμένο Βασίλειο

 

ξέρεις αν στέλνει Δουβλίνο ; είναι μια φίλη μου εκεί :)

 

αυτό που στέλνει το συγκεκριμένο είναι ευρωπαϊκό ; ξέρουμε ;

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

κανονικα όχι μιάς και το Δουβλίνο είναι στην Δημοκρατία της Ιρλανδίας (Νότια Ιρλανδία) και όχι στο Ηνωμένο Βασίλειο

γι αυτό και αναφέρει μόνο Βόρεια Ιρλανδία

LG G2, Galaxy Note, Galaxy Tab II 10.1, Motorola XooM, CT 1002
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα ένα G2 την τετάρτη από Expansys. Το πακέτο παραδόθηκε στις 20:25 στο Heathrow και έφτασε στην Αθήνα στις 8:32 ώρα Ελλάδος. Χρόνος απίστευτος πιστεύω.

Από Αθήνα στη Ρόδο σε πόσες ώρες θα μπορούσε να παραδοθεί το πακέτο??

:X :X :X

 

Παιδιά πλήρωσα express και θα φτάσει αύριο μεσημέρι Ρόδο γιατί η dhl το έδωσε στη speedex και το έστειλαν με καράβι:shock:

Φυσικά είναι Σαββάτο και μάλλον δεν θα μπορέσω καν να παραλάβω από κατάστημα γιατί θα φτάσει μετά τις 2 και αυτοί κλείνουν στις 2.

 

Θέλουν να λέγονται και courier αυτοί.

Link to comment
Share on other sites

γενικα με τις μεταφορικες στην ελλαδα ειναι λιγο πικρα η ιστορια..με dhl αν παραγγειλεις πχ δευτερα απο expansys τριτη ειναι αθηνα. απο κει και περα ειναι θεμα της περιοχης που μενεις..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε δεν στελνει Ελλαδα. Καντε και κανα search.

φιλε μου ξερω πολυ καλα οτι δεν στελνει ελλαδα αλλα εχω φιλο στην αγγλια και θα μου το στειλει αυτος αν αποφασισω να αγορασω απο αυτους. Ρώτησα αν αγορασε καποιος να μου πει γνωμη!

Link to comment
Share on other sites

παιδια για αυτο το site εχετε να μου πειτε κατι? εχει αγορασει κανεις απο εδω? http://www.eglobaldigitalstore.co.uk/lg-g2-d802-4g-lte-32gb-unlocked-mobile-phones.html

 

Εχει παρει φιλε μου και ολα οκ συγκεκριμενα ο srefanos_ma που μενει Αγγλια

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα από mobile14 Αγγλική συσκευή σε λευκό. Όλα καλά αναμονή 3 εργάσιμες όσες ανέφεραν δηλαδή στο site. Μου πήγε 415 (16gb) με μεταφορικά μέσα. Αυτά προς ενημέρωση όσων ψάχνουν να το βρούν σε καλή τιμή και ευρωπαικό.
http://eppforum.cretaforce.net/TOM-F/F43001.jpg
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ξερω πολυ καλα οτι δεν στελνει ελλαδα αλλα εχω φιλο στην αγγλια και θα μου το στειλει αυτος αν αποφασισω να αγορασω απο αυτους. Ρώτησα αν αγορασε καποιος να μου πει γνωμη!

 

 

 

 

 

 

 

Εχει παρει φιλε μου και ολα οκ συγκεκριμενα ο srefanos_ma που μενει Αγγλια

 

Ελα φίλε μου εγώ όντως το πήρα από εκεί. Έκανε μια βδομάδα ακριβώς να ερθει. Να ξέρεις ότι το κουτί είναι χωρίς ζελατίνα και έχει αγγλικό φόρτιση. Κανένα άλλο πρόβλημα. Α, και αποδειξη πρέπει να την ζητήσεις εσύ για να στην στείλουν με email. Το κινητό φοράει firmware Χονγκ Κονγκ και το δικό μου ειναι κατασκευασμενο το Νοέμβριο

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ξερω πολυ καλα οτι δεν στελνει ελλαδα αλλα εχω φιλο στην αγγλια και θα μου το στειλει αυτος αν αποφασισω να αγορασω απο αυτους. Ρώτησα αν αγορασε καποιος να μου πει γνωμη!

Οκ. Σορρυ.

Κι εγω θα εβαζα φιλο να το επερνε απο 'κει και να μου το φερει αν δε μου καθοταν η ευκαιρια που με εκανε να το παρω απο αλλον. Αν αποφασισεις να το παρεις απο το eglobal να σιγουρευτεις στην αποδειξη να εχει το IMEI.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε σημερα η συσκευη(απο αντικαταστιση που ειχα ζητησει) απο mobile14 .Ολα μια χαρα πλεον! αγγλικη unbranded και αυτη .

Δεν πληρωσα φυσικα τπτ για τα μεταφορικα περα δωθε και εμεινα ευχαριστημενος απο τη συνολικη εξυπηρετηση.

μολις το ανοιξα ειχε την 10b και εκανε ενημερωση στην 10f.

 

θα τσεκαρω αργοτερα gps και ακουστικο να δω πως παει,απο τριξιμο δεν εχω εντοπισει κατι ακομα .και μερικα στοιχεια...

Made in: Korea

 

Made for: UNITED KINGDOM

 

Date of manufacture: 10/25/2013

 

Age: 2 months

Edited by mariosdlk
Link to comment
Share on other sites

αντε καλοδουλευτο...πολυ θετικη αντιμετωπιση απο το mobile14 και ανεβηκε στην υποληψη μου απο αυτά που ακούω τελευταια..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχθες το πηρα και εγω απο birdphone ελληνικο με doa 7ημερες και 2 χρόνια ελληνικής αντιπροσωπείας τσεκαρα το ηχειο δεν μου τριζει και το gps με το navigon αργει λιγο να βρει δορυφορω αλλα τον βρισκει.Να πω κιολας οτι ερχομαι απο το s4 το οποιο κλειδωνε αμέσως τους δορυφόρους και ειπα να τεσταρο και λιγο το g2 το οποιο ομολογω ειναι πολυ ομορφω και εντυπωσιακό .
Link to comment
Share on other sites

Ελα φίλε μου εγώ όντως το πήρα από εκεί. Έκανε μια βδομάδα ακριβώς να ερθει. Να ξέρεις ότι το κουτί είναι χωρίς ζελατίνα και έχει αγγλικό φόρτιση. Κανένα άλλο πρόβλημα. Α, και αποδειξη πρέπει να την ζητήσεις εσύ για να στην στείλουν με email. Το κινητό φοράει firmware Χονγκ Κονγκ και το δικό μου ειναι κατασκευασμενο το Νοέμβριο

 

τι εγγυηση σου δωσανε απο το μαγαζι? εμενα μου ειπανε κατι για 1 χρονο μονο + οτι τα εξοδα αποστολης σε περιπτωση που το στειλω για σερβις τα χρεωνουν σε μενα!

Link to comment
Share on other sites

τι εγγυηση σου δωσανε απο το μαγαζι? εμενα μου ειπανε κατι για 1 χρονο μονο + οτι τα εξοδα αποστολης σε περιπτωση που το στειλω για σερβις τα χρεωνουν σε μενα!

 

Νομίζω λέει στο site για 24 μήνες.. Έχει online chat μπορείς να ρωτήσεις ότι θέλεις εκεί.. Θα ψάξω το email και θα σου πω τι μου έδωσαν εμένα..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...