Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειναι θεμα των αποστολων απο κει..αυτη η περιοδος ειναι δυσκολη..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια οποιος ενδιαφερετε για το Lg g2 16gb μαυρο εχει προσφορα το Digivire http://www.digivire.com απο 419 σε 389!!!Εχουνε αμεσω service και εγγυηση 2 ετων απο τη επιχειρηση και παραλαβη αμεσα λιγοτερο απο εβδομαδα!Εχω παρει απο εκει σε λευκο το G2 32gb δυστηχως θα το επιστεψω,γιατι εχει καμμενα pixel και θα μου στειλουν καινουργιο την τριτη η τεταρτη!Γενικα η ανταποκριση τους ειναι πολυ γρηγορη και εξηπηρετικη!Να ενημερωσω δεν ειναι ευρωπαικο!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια οποιος ενδιαφερετε για το Lg g2 16gb μαυρο εχει προσφορα το Digivire http://www.digivire.com απο 419 σε 389!!!Εχουνε αμεσω service και εγγυηση 2 ετων απο τη επιχειρηση και παραλαβη αμεσα λιγοτερο απο εβδομαδα!Εχω παρει απο εκει σε λευκο το G2 32gb δυστηχως θα το επιστεψω,γιατι εχει καμμενα pixel και θα μου στειλουν καινουργιο την τριτη η τεταρτη!Γενικα η ανταποκριση τους ειναι πολυ γρηγορη και εξηπηρετικη!Να ενημερωσω δεν ειναι ευρωπαικο!

 

Πιστεύω ότι δεν αξίζει μιας και με 10 ευρώ παραπάνω παίρνεις από εδώ branded ευρωπαϊκό

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Δεν το λες και θετικό ότι πέφτουν έτσι τα κινητά της LG (το S4, π.χ., κρατάει ακόμα στα 412). Βέβαια όλα είναι branded.

 

δεν κρατάει τιμή. Μην βλέπουμε την τιμή αλλά το ποσοστό της πτώσης

S4 στις μεγάλες αλυσίδες 689 , τιμή skroutz : 412 = πτώση 277 Ή 40%

G2 στις μεγάλες αλυσίδες 599, τιμή skroutz : 400 = πτώση 199 Ή 33%

:)

Link to comment
Share on other sites

δεν κρατάει τιμή. Μην βλέπουμε την τιμή αλλά το ποσοστό της πτώσης

S4 στις μεγάλες αλυσίδες 689 , τιμή skroutz : 412 = πτώση 277 Ή 40%

G2 στις μεγάλες αλυσίδες 599, τιμή skroutz : 400 = πτώση 199 Ή 33%

:)

 

Ναι άλλα σε τι διάστημα το καθένα ; μην το βλέπεις έτσι...Το s4 έχει ποιο πολύ καιρό που έχει κυκλοφορήσει...

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι συζηταμε τώρα; Η υψηλές τιμες δεν μας αρέσουν, τώρα δεν μας αρέσουν ουτε οι χαμηλές; τελικά όλοι με κριτήριο τη μεταπώληση αγοραζετε;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους παρέλαβα από digivire χθες το απόγευμα. SEA το κινητό και SEA το λειτουργικό. Προσπάθησα να flashάρω την open Europe αλλά στο ένα μου PC έβγαζε θέματα το flash tool και στο άλλο μόλις άρχιζε η εγκατάσταση στο 2% με πέταγε έξω και έλεγε οτι απέτυχε. Μπορεί κάποιος να μου πει τι παίζει εδώ; Προς το παρόν ενεργοποιώ 4G από κρυφό μενού αλλά θέλω να βάλω την open Europe.
Keep calm and root your android
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι συζηταμε τώρα; Η υψηλές τιμες δεν μας αρέσουν, τώρα δεν μας αρέσουν ουτε οι χαμηλές; τελικά όλοι με κριτήριο τη μεταπώληση αγοραζετε;

 

+100000000 ετσι ακριβως αρχηγε..!! μερικοι μερικοι ειναι πολυ δυσκολοι και δεν ξερουν τι θελουν..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι άλλα σε τι διάστημα το καθένα ; μην το βλέπεις έτσι...Το s4 έχει ποιο πολύ καιρό που έχει κυκλοφορήσει...

 

μιλάμε για το ίδιο διάστημα κυκλοφορίας σχεδόν. Η τιμή του S4 είχε πέσει περίπου 40% (για την ακρίβεια 37%) μέσα Ιουνίου, απλά τότε το τηλ. έκανε ακόμα πάνω από 700.

 

Δηλαδή τι συζηταμε τώρα; Η υψηλές τιμες δεν μας αρέσουν, τώρα δεν μας αρέσουν ουτε οι χαμηλές; τελικά όλοι με κριτήριο τη μεταπώληση αγοραζετε;

όχι βέβαια (προσωπικά μιλώντας πάντα γιατί δεν έχω πουλήσει ποτέ), απλά είναι μια συζήτηση (πιστεύω) σχετικά με την πορεία της τιμης του εν λόγω κινητού

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σήμερα άλλαξε η κατάσταση απο τον κινέζο από Shipment ready σε Processing at Sorting Centre.

 

και τώρα Processing at Air Transit Center καλά πάμε :)

Link to comment
Share on other sites

και τώρα Processing at Air Transit Center καλά πάμε :)

 

Ωραία φίλε κρατά μας ενήμερους για όλη την διαδικασία και κάθε αλλαγή status. ...ανυπομονούμε

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

παιδια γνωμη μου ειναι οτι απο την στιγμη που το 16αρι εχει πεσει ελλαδα στα 400 στο σκρουτζ δεν υπαρχει λογος να συζηταμε παραπλησιες τιμες απο εξωτερικο........δεν αξιζει και ειδικα για το μη ευρωπαικο μοντελο..........αν καποιος βρει κατι στα 330 - 350 αλλαζει το πραμα.......γνωμη μου ετσι.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και τώρα Processing at Air Transit Center καλά πάμε :)

 

εμενα ειναι 2013-12-12 09:54, Handover to Airline..!! πιστευω Δευτερα Τριτη θα το εχω επιτελους..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια γνωμη μου ειναι οτι απο την στιγμη που το 16αρι εχει πεσει ελλαδα στα 400 στο σκρουτζ δεν υπαρχει λογος να συζηταμε παραπλησιες τιμες απο εξωτερικο........δεν αξιζει και ειδικα για το μη ευρωπαικο μοντελο..........αν καποιος βρει κατι στα 330 - 350 αλλαζει το πραμα.......γνωμη μου ετσι.

Συμφωνώ απόλυτα ,

εξάλλου η 16 "μη ευρωπαϊκή" στο digivire είναι ακριβότερη από Ελλάδα, για αγορά από ανατολική χώρα δεν αξίζει το ρίσκο για κέρδος 10-15 €

Link to comment
Share on other sites

Δέν ήξερα ότι απο digivire δεν είναι Ευρωπαϊκό, απο EXPANSYS τι ισχύει? είναι ευρωπαϊκό?

 

Ευρωπαϊκό και unbranded

Link to comment
Share on other sites

Καλό!! αλλά και απο skroutz το βρίσκεις ίδια η και καλύτερη τιμή..το παρήγγειλα απο mobile14! Να δούμε όταν έρθει,μου είπαν Ευρωπαϊκό και unbranded!
Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να σε στεναχωρήσω πάντως αν πήρες το 32αρι απο το συγκεκριμένο κατάστημα ειναι το ασιατικο μοντέλο..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

α οκ, πες μας εντυπωσεις οταν σου ερθει

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

α οκ, πες μας εντυπωσεις οταν σου ερθει

 

Από λογισμικό Δέν έχω πολύ ιδέα...απο μπαταρία εμφάνιση οθόνη και τα σχετικά ευχαρίστως!

 

ΕΡΩΤΗΣΗ: Ξέρεις αν η original θήκη για το G2 με το παραθυράκι εφαρμόζει χωρίς να βγάλω το πίσω καπάκι και αν προστατεύει καλά το πίσω κουμπί?

Link to comment
Share on other sites

κανε μια ερωτηση αν θελεις στα αξεσουαρ να σου απαντησουν τα παιδια που εχουν τη θηκη. εγω δεν γνωριζω..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

κανε μια ερωτηση αν θελεις στα αξεσουαρ να σου απαντησουν τα παιδια που εχουν τη θηκη. εγω δεν γνωριζω..

 

Έγινε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...