Jump to content

Lenovo S650 VIBE


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπορουμε να επιλεξουμε και το wcdma-gsm 900 ?

το υποστηριζει το κινητο μας?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα δεν ειναι τσεκαρισμενο εκει που παω να κανω της αλλαγες.

ειναι τσεκαρισμενο ηδη μονο το wcdma 2000

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα..

 

Απο προχτες αντιμετωπιζω ενα μαλλον σοβαρο θεμα με το κινητο.. Το κουμπι "πισω" εχει νεκρωσει και δεν πατιεται οπως και ορισμενα σημεια της οθονης προς τα δεξια.. Εκανα επανεκκινησεις και απ'ολα αλλα τπτ.. Επιπλεον, ορισμενες στιγμες δουλευει αυτοβουλως (μπαινει σε μενου, εφαρμογες κλπ, παταει μεσα στις εφαρμογες διαφορα χωρις εγω να πατω τπτ)

Εχει κανεις καμια ιδεα τι μπορει να φταιει??

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ πρόβλημα με την μπαταρία. Πολλές φορές πέφτει από το 35% με ρυθμό 1% ανά 10 δευτερόλεπτα μέχρι που κλείνει.

 

Η μπαταρία έχει καλή αυτονομία αλλά με αυτό το πρόβλημα δεν μπορείς να ξέρεις αν έχεις όντως 30% ή 5%...

 

Έχω κάνει 2-3 φορές battery calibration αλλά τίποτα.

 

Έχω ROW 305.

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα και χρονια πολλα..

 

Απο προχτες αντιμετωπιζω ενα μαλλον σοβαρο θεμα με το κινητο.. Το κουμπι "πισω" εχει νεκρωσει και δεν πατιεται οπως και ορισμενα σημεια της οθονης προς τα δεξια.. Εκανα επανεκκινησεις και απ'ολα αλλα τπτ.. Επιπλεον, ορισμενες στιγμες δουλευει αυτοβουλως (μπαινει σε μενου, εφαρμογες κλπ, παταει μεσα στις εφαρμογες διαφορα χωρις εγω να πατω τπτ)

Εχει κανεις καμια ιδεα τι μπορει να φταιει??

Μάλλον digitizer είναι. Φαντάζομαι 15-20€ θα το βρεις σε ebay, aliexpress κτλ

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον digitizer είναι. Φαντάζομαι 15-20€ θα το βρεις σε ebay, aliexpress κτλ

 

Αν το παω σε Public ή Γερμανο πιστευεις οτι θα μπορουν να το φτιαξουν γτ απο μονος μου δεν το χω..:Ρ

Link to comment
Share on other sites

Αν το παω σε Public ή Γερμανο πιστευεις οτι θα μπορουν να το φτιαξουν γτ απο μονος μου δεν το χω..:Ρ

Πάρε το ανταλλακτικό καταρχάς (για να μην σε γδυσουν) και κάποιο μαγαζί με service κινητών θα αναλάβει να στο φτιάξει αν δεν μπορείς εσύ.

 

Πρόσεξε μόνο γιατί ζητάνε το μακρύ τους και το κοντό τους. Πάνω από 50€ εργασία μην δώσεις ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

Link to comment
Share on other sites

Πάρε το ανταλλακτικό καταρχάς (για να μην σε γδυσουν) και κάποιο μαγαζί με service κινητών θα αναλάβει να στο φτιάξει αν δεν μπορείς εσύ.

 

Πρόσεξε μόνο γιατί ζητάνε το μακρύ τους και το κοντό τους. Πάνω από 50€ εργασία μην δώσεις ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

 

χαχαχαχα 100 εδωσα γι το κινητο και θα δωσω 50 για να το φτιαξουν? καλυτερα ν παρω καινουργιο..:Ρ

ωραια μαλλον αυτο θα κανω.. θα παρω τα ανταλλακτικα και θα δω τι θα γινει..

 

http://www.ebay.com/itm/Replacement-Repair-Part-Touch-Screen-Digitizer-Glass-lens-for-Lenovo-S650-7Tools-/251645553995?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item3a973e6d4b

 

Σε κατι τετοιο κινουμαι? γτ ειμια μυρωδιας..;Ρ

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ πρόβλημα με την μπαταρία. Πολλές φορές πέφτει από το 35% με ρυθμό 1% ανά 10 δευτερόλεπτα μέχρι που κλείνει.

 

Η μπαταρία έχει καλή αυτονομία αλλά με αυτό το πρόβλημα δεν μπορείς να ξέρεις αν έχεις όντως 30% ή 5%...

 

Έχω κάνει 2-3 φορές battery calibration αλλά τίποτα.

 

Έχω ROW 305.

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μάλλον digitizer είναι. Φαντάζομαι 15-20€ θα το βρεις σε ebay, aliexpress κτλ

 

Το ιδιο αντιμετωπιζω κι εγω με ROW 305 κι εγω...... και πολλες περισσοτερες φορες battery calibration ακομα και με αλλη app εκτος της διαχειρισης ενεργειας....θεωρω οτι ειναι ενα απο τα προβληματα της συγκεκριμενης rom αφου το αντιμετωπιζεις κι εσυ

Link to comment
Share on other sites

2,5 μέρες είναι το μέγιστο που έχω δει.. Εσύ έχεις κάνει θαύματα!![/QUOT

 

Καλησπέρα VeRDe κανένα θαύμα, απλά πως στήνεις το τηλέφωνο σου.

Υπάρχων πολλές εφαρμογές που δουλεύουν στο παρασκήνιο και έχουν μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας.

(π.χ. ψάχνουν να βρουν το στίγμα της συσκευής κ.λ.π.)

Αυτές πρέπει να τις κλήσεις (αν πραγματικά δεν τις χρειάζεσαι) ώστε να αυξήσεις την αυτονομία της μπαταρίας. Εγώ αυτό έχω κάνει.

Φίλε VeRDe απαντώ και για εσένα στο παρακάτω μήνυμα.

Εγώ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα με την μπαταρία.

 

Το ιδιο αντιμετωπιζω κι εγω με ROW 305 κι εγω...... και πολλες περισσοτερες φορες battery calibration ακομα και με αλλη app εκτος της διαχειρισης ενεργειας....θεωρω οτι ειναι ενα απο τα προβληματα της συγκεκριμενης rom αφου το αντιμετωπιζεις κι εσυ

 

Καλησπέρα Tearstios χωρίς να θέλω να διαφημίσω, θα σου πρότεινα Battery Doctor.

Στην κατάταξη κατανάλωσης, κλείσε ότι κλείνετε και δεν χρειάζεσαι.

Θα σου πρότεινα να βάλεις το Link2SD για τον εξής λόγο.

Πατώντας παρατεταμένα στην οθόνη σου βγάζει τις συντομεύσεις.

Το Link2SD προσθέτει την επανεκκίνηση και την εκκαθάριση Cache που μας ενδιαφέρει. Κάνε εκκαθάριση Cache βελτιστοποίηση με Battery Doctor άστο να κλήση από μπαταρία και κάνε μια πλήρη φόρτιση. Αν τα κάνεις, περιμένουμε νέα σου.

Edited by fatbear
Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως πρεπει αυτο με το , αφησε το να κλεισει τελειως απο μπαταρια και μετα φορτισε το, κανει Παρα Πολυ κακο στην μπαταρια.

δεν εχουμε πλεον νικελιου μεταλου-καδμιου μπαταριες.

μην ξεχνιεσται...

πολλες και συχνες φορτισεις ( οχι πληρες παντα ) ειναι καλο,λογω κυκλων φορτισεων.

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα 100 εδωσα γι το κινητο και θα δωσω 50 για να το φτιαξουν? καλυτερα ν παρω καινουργιο..:Ρ

ωραια μαλλον αυτο θα κανω.. θα παρω τα ανταλλακτικα και θα δω τι θα γινει..

 

http://www.ebay.com/itm/Replacement-Repair-Part-Touch-Screen-Digitizer-Glass-lens-for-Lenovo-S650-7Tools-/251645553995?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item3a973e6d4b

 

Σε κατι τετοιο κινουμαι? γτ ειμια μυρωδιας..;Ρ

 

Δυστυχώς τα πράγματα δεν είναι τόσο εύκολα. Το έχω ανοίξει το S650 και το έχω δει πως το digitizer ειναι ενα σώμα με την οθόνη. Δεν είναι ευκολο να αλλάξει μονο το digitizer. Αντιθέτως αν βρεις σαν ανταλλακτικό οθόνη+digitizer μαζί η αλλαγή είναι πολύ πιο εύκολη και μπορείς και μόνος σου. Πληρώνεις πιο πολλά για ανταλλακτικά αλλά γλυτώνεις εργατικά αν έχεις λίγες γνώσεις και 2 κατσαβίδια. Αλλιώς το πας πρωτα στο μάστορα να το ανοίξει να δει αν μπορεί να αλλάξει μονο digitizer.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα 100 εδωσα γι το κινητο και θα δωσω 50 για να το φτιαξουν? καλυτερα ν παρω καινουργιο..:Ρ

ωραια μαλλον αυτο θα κανω.. θα παρω τα ανταλλακτικα και θα δω τι θα γινει..

 

http://www.ebay.com/itm/Replacement-Repair-Part-Touch-Screen-Digitizer-Glass-lens-for-Lenovo-S650-7Tools-/251645553995?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item3a973e6d4b

 

Σε κατι τετοιο κινουμαι? γτ ειμια μυρωδιας..;Ρ

 

http://www.ebay.com/itm/380999137329?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

εγω εχω παραγγειλει αυτο και περιμενω....βεβαια το προλαβα στα 23 ευρα...αλλα ειναι πολυ πιο ευκολο να το κανεις και μονος σου.

2,5 μέρες είναι το μέγιστο που έχω δει.. Εσύ έχεις κάνει θαύματα!![/QUOT

 

Καλησπέρα VeRDe κανένα θαύμα, απλά πως στήνεις το τηλέφωνο σου.

Υπάρχων πολλές εφαρμογές που δουλεύουν στο παρασκήνιο και έχουν μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας.

(π.χ. ψάχνουν να βρουν το στίγμα της συσκευής κ.λ.π.)

Αυτές πρέπει να τις κλήσεις (αν πραγματικά δεν τις χρειάζεσαι) ώστε να αυξήσεις την αυτονομία της μπαταρίας. Εγώ αυτό έχω κάνει.

Φίλε VeRDe απαντώ και για εσένα στο παρακάτω μήνυμα.

Εγώ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα με την μπαταρία.

 

 

 

Καλησπέρα Tearstios χωρίς να θέλω να διαφημίσω, θα σου πρότεινα Battery Doctor.

Στην κατάταξη κατανάλωσης, κλείσε ότι κλείνετε και δεν χρειάζεσαι.

Θα σου πρότεινα να βάλεις το Link2SD για τον εξής λόγο.

Πατώντας παρατεταμένα στην οθόνη σου βγάζει τις συντομεύσεις.

Το Link2SD προσθέτει την επανεκκίνηση και την εκκαθάριση Cache που μας ενδιαφέρει. Κάνε εκκαθάριση Cache βελτιστοποίηση με Battery Doctor άστο να κλήση από μπαταρία και κάνε μια πλήρη φόρτιση. Αν τα κάνεις, περιμένουμε νέα σου.

 

Το battery doctor το εμπιστευομαι κι εγω αλλα δεν το ειχα περασει στηριζομενος στη "μαμα" διαχειριση ενεργειας. Οταν λες συντομευσεις στην οθονη εννοεις των εφαρμογων ή συντομευση της επανεκκινησης και συντομευση της εκκαθαρισης cache?

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/380999137329?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

εγω εχω παραγγειλει αυτο και περιμενω....βεβαια το προλαβα στα 23 ευρα...αλλα ειναι πολυ πιο ευκολο να το κανεις και μονος σου.

 

Το battery doctor το εμπιστευομαι κι εγω αλλα δεν το ειχα περασει στηριζομενος στη "μαμα" διαχειριση ενεργειας. Οταν λες συντομευσεις στην οθονη εννοεις των εφαρμογων ή συντομευση της επανεκκινησης και συντομευση της εκκαθαρισης cache?

 

Όταν πατάς παρατεταμένα πάνω στην οθόνη στο κάτω μέρος εμφανίζει μία μπάρα με εικονίδια (συντομεύσεις προγραμμάτων για την επιφάνεια).

Σε αυτή την μπάρα το Link2SD προσθέτει δύο εικονίδια (προγράμματα).

Το ένα είναι η επανεκκίνηση και το άλλο η εκκαθάριση Cache. Επέλεξε και τα δύο να έρθουν στην επιφάνεια, και μετά roσβήσε την επανεκκίνηση.

Edited by fatbear
Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάς παρατεταμένα πάνω στην οθόνη στο κάτω μέρος εμφανίζει μία μπάρα με εικονίδια (συντομεύσεις προγραμμάτων για την επιφάνεια).

Σε αυτή την μπάρα το Link2SD προσθέτει δύο εικονίδια.

Το ένα είναι η επανεκκίνηση και το άλλο η εκκαθάριση Cache. Επέλεξε και τα δύο να έρθουν στην επιφάνεια, και μετά σβήσε την επανεκκίνηση.

 

οκ....αυτη η βελτιστοποιηση του battery doctor οποτε και να την ανοιξω αν εχει περασει λιγη ωρα μου βγαζει καμια 30αρια εφαρμογες να τρεχουν απο πισω.....:confused:

Link to comment
Share on other sites

οκ....αυτη η βελτιστοποιηση του battery doctor οποτε και να την ανοιξω αν εχει περασει λιγη ωρα μου βγαζει καμια 30αρια εφαρμογες να τρεχουν απο πισω.....:confused:

 

Πήγαινε στην κατάταξη και στην κατανάλωση κλείσε ότι δεν χρειάζεσαι.

Σας περιγράφω ότι εγώ, έχω κάνει.

Αν υπάρχει και κάτι άλλο…… και το ξέρει κάποιος φίλος ας βοηθήσει ….

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τα πράγματα δεν είναι τόσο εύκολα. Το έχω ανοίξει το S650 και το έχω δει πως το digitizer ειναι ενα σώμα με την οθόνη. Δεν είναι ευκολο να αλλάξει μονο το digitizer. Αντιθέτως αν βρεις σαν ανταλλακτικό οθόνη+digitizer μαζί η αλλαγή είναι πολύ πιο εύκολη και μπορείς και μόνος σου. Πληρώνεις πιο πολλά για ανταλλακτικά αλλά γλυτώνεις εργατικά αν έχεις λίγες γνώσεις και 2 κατσαβίδια. Αλλιώς το πας πρωτα στο μάστορα να το ανοίξει να δει αν μπορεί να αλλάξει μονο digitizer.

 

Ωραια πραγματαααα... Κοιτα θα παω αυριο στο Γερμανο που εχω κατι γνωστους να δω τι θα μου πουν και αναλογως πραττω.. Απλα κατι μου λεει οτι δεν θα με συμφερει να το φτιαξω..

Link to comment
Share on other sites

Ωραια πραγματαααα... Κοιτα θα παω αυριο στο Γερμανο που εχω κατι γνωστους να δω τι θα μου πουν και αναλογως πραττω.. Απλα κατι μου λεει οτι δεν θα με συμφερει να το φτιαξω..

 

Αν είναι να πληρώσεις κάποιον να το κάνει πιθανόν και να μην συμφέρει γιατί είναι τα εργατικά στη μέση. Εργατικά + το ανταλλακτικό θα σου πάει ένα 40 ευρώ (συντηρητικά υπολογισμένο). Και υπάρχου και άλλα ρίσκα. Γενικός αυτά τα digitizer δεν είναι ίδιας ποιότητας με τα γνήσια και μπορεί και να μην δουλέψει σωστά. Αν πας στη λύση να αλλάξεις μόνο το digitizer είναι εύκολο να κάνεις ζημιά είτε στο digitizer είτε στην οθόνη όταν πας να τα ξεχωρίσεις.

Για μένα, όπως σου είπα, η καλύτερη λύση είναι να αγοράσεις ένα ανταλλακτικό digitizer+οθόνη μαζί και να το κάνεις μόνος σου την αλλαγή. Κάτι σαν αυτά :

http://www.ebay.com/itm/New-Black-Touch-Screen-LCD-Display-Assembly-For-Lenovo-S650-/291237089120?pt=US_Cell_Phone_Replacement_Parts_Tools&hash=item43cf154f60

http://www.ebay.com/itm/New-Black-Touch-Screen-Digitizer-LCD-Display-Assembly-For-Lenovo-S650-/360908411624?pt=US_Cell_Phone_Replacement_Parts_Tools&hash=item5407d152e8

Φυσικά και έτσι παίρνεις ένα ρίσκο αν το ανταλλακτικό δεν είναι κάλο.

Αλλιώς αγοράζεις άλλο και αυτό το δίνεις για ανταλλακτικά αλλά δεν θα πιάσει και πολλά γιατί αυτό που αξίζει είναι αυτό που χρειάζεσαι και εσύ (οθόνη+digitizer).

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να πληρώσεις κάποιον να το κάνει πιθανόν και να μην συμφέρει γιατί είναι τα εργατικά στη μέση. Εργατικά + το ανταλλακτικό θα σου πάει ένα 40 ευρώ (συντηρητικά υπολογισμένο). Και υπάρχου και άλλα ρίσκα. Γενικός αυτά τα digitizer δεν είναι ίδιας ποιότητας με τα γνήσια και μπορεί και να μην δουλέψει σωστά. Αν πας στη λύση να αλλάξεις μόνο το digitizer είναι εύκολο να κάνεις ζημιά είτε στο digitizer είτε στην οθόνη όταν πας να τα ξεχωρίσεις.

Για μένα, όπως σου είπα, η καλύτερη λύση είναι να αγοράσεις ένα ανταλλακτικό digitizer+οθόνη μαζί και να το κάνεις μόνος σου την αλλαγή. Κάτι σαν αυτά :

http://www.ebay.com/itm/New-Black-Touch-Screen-LCD-Display-Assembly-For-Lenovo-S650-/291237089120?pt=US_Cell_Phone_Replacement_Parts_Tools&hash=item43cf154f60

http://www.ebay.com/itm/New-Black-Touch-Screen-Digitizer-LCD-Display-Assembly-For-Lenovo-S650-/360908411624?pt=US_Cell_Phone_Replacement_Parts_Tools&hash=item5407d152e8

Φυσικά και έτσι παίρνεις ένα ρίσκο αν το ανταλλακτικό δεν είναι κάλο.

Αλλιώς αγοράζεις άλλο και αυτό το δίνεις για ανταλλακτικά αλλά δεν θα πιάσει και πολλά γιατί αυτό που αξίζει είναι αυτό που χρειάζεσαι και εσύ (οθόνη+digitizer).

 

Κοιτα ρωτησα σε Γερμανο και με στειλαν σε ενα αλλο μαγαζι με ανταλλακτικα πισω απο το ΚΤΕΛ.. Εκει γυρω στο 50αρικο μου ειπε και ειμαι πιο κοντα στην αποψη οτι δεν αξιζει εν τελει να πληρωσω για κατι που, οπως λες, μπορει να μην δουλεψει σωστα ή να ξαναχαλασει σε συντομο χρονικο διαστημα..

 

Κριμα πραγματικα γτ εκτος του οτι μου αρεσε πολυ το κινητο, χαλασε και μεσα σε ενα 6μηνο.. Ειναι αυτο που λενε μην σου τυχει.. Ε εμενα μου ετυχε.. xD

 

Παιδια μια σημειωση, υπαρχει κανενας που να ξερει αν εχει αντιπροσωπεια η Lenovo στην Αθηνα, ή εστω καποιο εξουσιοδοτημενο μαγαζι?

Edited by Raiden7
Αποφυγη Spam
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια σημειωση, υπαρχει κανενας που να ξερει αν εχει αντιπροσωπεια η Lenovo στην Αθηνα, ή εστω καποιο εξουσιοδοτημενο μαγαζι?

 

http://shop.lenovo.com/ISS_Static/ww/wci3/gr/el/services-warranty/pdf/awsps.pdf

 

http://shop.lenovo.com/gr/el/contact/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Tearstios χωρίς να θέλω να διαφημίσω, θα σου πρότεινα Battery Doctor.

Στην κατάταξη κατανάλωσης, κλείσε ότι κλείνετε και δεν χρειάζεσαι.

Θα σου πρότεινα να βάλεις το Link2SD για τον εξής λόγο.

Πατώντας παρατεταμένα στην οθόνη σου βγάζει τις συντομεύσεις.

Το Link2SD προσθέτει την επανεκκίνηση και την εκκαθάριση Cache που μας ενδιαφέρει. Κάνε εκκαθάριση Cache βελτιστοποίηση με Battery Doctor άστο να κλήση από μπαταρία και κάνε μια πλήρη φόρτιση. Αν τα κάνεις, περιμένουμε νέα σου.

 

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους με υγεια!

 

Με ολες αυτες τις δοκιμες καταληγω παλι στα ιδια ( να κλεινει ξαφνικα απο μπαταρια ενω εδειχνε 26% πριν 15 λεπτα ) ενω ξεκινησαν και καποιες επανεκκινησεις του κινητου στα καλα καθουμενα και που και που να απορριπτεται η καρτα SD, πραγματα που δεν ειχαν ξανασυμβει...

Χειροτερα τα πραγματα δηλαδη και ειμαι ετοιμος να το πεταξω σε κανενα τοιχο!!

Αποφασισα να ξαναπερασω τη ROM απο την αρχη και να το δουλεψω σιγα σιγα μεχρι να δω τι τα προκαλει ολα

 

Τελος θελω να πω για οσους χρησιμοποιουν τη συγκεκριμενη ROM ( 305 Row ) οτι εχει προβλημα με τα δεδομενα της κινητης. Τα εχω μονιμα ανοιχτα και εχω παρατηρησει οτι "κολλαει" καποιες στιγμες οταν ειναι σε επιπεδο H και Η+ φαινεται σαν να δουλευει αλλα στην πραγματικοτητα εκεινη τη στιγμη μπορει να μην εχει καν σημα. Γι' αυτο και ενας φιλος πιο πανω ελεγε οτι του ερχονταν χαμενες κλησεις ενω φαινοταν οτι ειχε κανονικα σημα. Η κατασταση εν μερει διορθωνεται αν το εχεις μονιμα σε κατασταση εξοικονομησης ενεργειας ( επιλογη απο την διαχειριση ενεργειας ) με οτι αυτο συνεπαγεται στις ρυθμισεις του κινητου. Δεν εξαφανιζεται τελειως το προβλημα αλλα εγω τουλαχιστον το εχω παρατηρησει μονο 1-2 φορες σε σχεση με πριν που καθε λιγο και λιγακι "κολλουσε" το σημα

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η S305 είναι η πιο καλή ROM. Σταμάτησε την υποστήριξη η Lenovo και έχει από τον Σεπτέμβρη να βγάλει ROM, ενώ η τελευταία που έβγαλε είχε τα θεματακια της..
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η S305 είναι η πιο καλή ROM. Σταμάτησε την υποστήριξη η Lenovo και έχει από τον Σεπτέμβρη να βγάλει ROM, ενώ η τελευταία που έβγαλε είχε τα θεματακια της..

 

Δεν εχω δοκιμασει αλλη αλλα μου αρεσει η συγκεκριμενη. Επειεδη ομως το κινητο το εχω σαν πρωτη και μοναδικη συσκευη και βοηθο μου στην καθημερινοτητα καποια βασικα πρεπει να τα κανω να δουλευουν σωστα. Δεν θελω να αλλαξω συσκευη αλλα αν με "δυσκολεψει" πολυ μαλλον θα αναγκαστω να το κανω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...