Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 1520


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πας στα πρόσθετα και πληροφορίες εκεί το λέει..

 

Έχεις δίκιο φίλε μου. Εκεί λέει πως είναι η Cyan :)

 

Στις πληροφορίες ( σκέτο ) λέει 8.1

 

Το κινητό το πήρα μεταχειρισμένο από Θεσσαλονίκη αλλά με το imei είδα ότι έχει εγγύηση !

Πάτησα ενημέρωση και απλώς την πέρασε ;)

Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φιλε να το χαρεις το κινητο!!!!!τι χωρας κατασκευης ειναι;;;;;εμενα ουγγαριας περασμενο το 8.1 wd .περιμενω την επισημη αλλα δεννννν!!!!πωε κατεβασες την CYAN;;;;;;;

 

Πρεπει να κανεις downgrade se WP 8.0 . Αλλιως ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ update

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να κανεις downgrade se WP 8.0 . Αλλιως ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ update

 

 

 

Η περιμένεις να βγάλουν φιξ για το πρόβλημα χωρίς όμως να είναι και στάνταρ μιας που developer έκδοσης δεν είναι για κανονικη χρήση αλλά δεν είναι υποχρεωμένοι να σου βρουν φιξ..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο φίλε μου. Εκεί λέει πως είναι η Cyan :)

 

Στις πληροφορίες ( σκέτο ) λέει 8.1

 

Το κινητό το πήρα μεταχειρισμένο από Θεσσαλονίκη αλλά με το imei είδα ότι έχει εγγύηση !

Πάτησα ενημέρωση και απλώς την πέρασε ;)

Σε ποια χωρα ειναι κατασκευασμενο;;;εμενα ουγγαρια!!!

Link to comment
Share on other sites

000-GB λέει

 

Αγγλικό είναι λοιπόν!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να δώσει ένα λινκ πως κάνουμε το τηλέφωνο απο branded, unbranded μήπως και πάρουμε την αναβάθμιση καμια φορα.
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να δώσει ένα λινκ πως κάνουμε το τηλέφωνο απο branded, unbranded μήπως και πάρουμε την αναβάθμιση καμια φορα.

 

Διαδικασία flashing και debranding Lumia WP8 συσκευής

Προτείνεται ο δεύτερος τρόπος του οδηγού!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα.

Κάθε φορά που πατάω το πλήκτρο power για να ανοίξει η οθόνη να ξεκλειδώσω το κινητό αργεί λίγο να μου ανοίξει την οθόνη και λέει για λίγα δευτερόλεπτα " συνέχεια "

 

Έκανα ναι ένα hard reset αλλά δεν λύθηκε το θέμα.

Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να κανω την συσκευή μου unbranded ( τώρα είναι Vodafone Italy) και λέω να το κάνω αγγλικό μια και εκεί έχει ξεκινήσει η κυκλοφορία της cyan . Ξέρει κανεις τι product code έχει η Αγγλία;
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να κανω την συσκευή μου unbranded ( τώρα είναι Vodafone Italy) και λέω να το κάνω αγγλικό μια και εκεί έχει ξεκινήσει η κυκλοφορία της cyan . Ξέρει κανεις τι product code έχει η Αγγλία;

 

059V337 RM-937 VAR EURO GB CV BLACK

059V4K1 RM-937 VAR EURO GB CV RED

059V333 RM-937 VAR EURO GB CV WHITE

059V051 RM-937 VAR EURO GB CV YELLOW

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα.

Κάθε φορά που πατάω το πλήκτρο power για να ανοίξει η οθόνη να ξεκλειδώσω το κινητό αργεί λίγο να μου ανοίξει την οθόνη και λέει για λίγα δευτερόλεπτα " συνέχεια "

 

Έκανα ναι ένα hard reset αλλά δεν λύθηκε το θέμα.

 

 

 

Δεν είναι τίποτα... Επειδή είμαι από κινητό σου κάνω quote την απάντηση του φίλου στο άλλο τόπικ...

 

 

 

όταν κάνεις απεγκατασταση την live lock screen, σε κάποιες συσκευές παρουσιάζει λαγκ. Όταν πατάς για ξεκλείδωμα, βγάζει μαύρη οθόνη και γράφει για λίγο "συνέχεια" και μετά εμφανίζει την οθόνη κλειδώματος. Αυτο ευτυχώς λύνεται εύκολα.

 

 

 

 

 

 

 

Ενεργοποιείς την παιδική γωνία και μετά την απενεργοποιείς. Κατά την διάρκεια της ενεργοποίησης, σου βγάζει μήνυμα να απενεργοποιηθεί η live lock screen.

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο το είδα και εγώ και έλυσα το θέμα.

Ευτυχώς που το έγραψε το παιδί γιατί μου είχε σπάσει τα νεύρα

Huawei Honor 8 32GB
Link to comment
Share on other sites

παιδια ενα ΣΟΣ για βοηθεια...πηγα να περασω τα 8 απο τα 8.1 που ειχα με D.P και ολο κολλαει σε μια κοκκινη οθονη που γραφει ΝΟΚΙΑ με μεγαλα γραματα, προσπαθω να το κανω μεσω recovery tool και συνεχεια μου λεει απετυχε και αποκατασταση κινητο...ωραια λεω κανω οτι μου λεει σαν reset με τα κουμπια συνεχιζει και μετα ξανα σφαλμα.......εεε παταω ακυρο κολλαει το κινητο για παντα στα κοκκινα γραματα, ξανα ανοιγω το recovery και συνεχεια βγαζει σφαλμα...τι γινεται καμια λυση κανενας?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι στο δικό μου κοκκινη οθονη που γραφει ΝΟΚΙΑ με μεγαλα γράμματα.

Αν δεν φτιάχνει με το recovery tool, ή με άλλο τρόπο, μην ανησυχείς πάντα υπάρχουν τα Nokia care.

Εμένα μου κάνει εντύπωση που κόλησε...

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

ε,αμα δε φτιαχνει θα το αφησω να πεθανει απο μπαταρια γιατι αλλιως δε κλεινει και θα το παω αυριο σε Νοκια care....τι να πω...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

ε,αμα δε φτιαχνει θα το αφησω να πεθανει απο μπαταρια γιατι αλλιως δε κλεινει και θα το παω αυριο σε Νοκια care....τι να πω...

 

το συνδυασμο πληκτρων για hard reser τον δοκιμασες μπας και το ξεκολησει?

Link to comment
Share on other sites

αυτο εκανα τωρα και ξεκολλησε και εκανε κανονικα την εγκατασταση,.....παλι καλα...ολα καλα περασα κανονικα τα 8.... :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

αυτο εκανα τωρα και ξεκολλησε και εκανε κανονικα την εγκατασταση,.....παλι καλα...ολα καλα περασα κανονικα τα 8.... :)

 

μπραβο :) .

Link to comment
Share on other sites

Ξενερωσα γρηγορα ομως γιατι ξεχασα οτι το κινητο μου παρολο που ειναι αγορασμενο απο VNP ειναι απο hong kong και δε βλεπω να παιρνω την 8.1 νωρις....πφφ....τα 8 ειναι ξενο σωμα...με τιποτα δε παλευονται ομως..κλαμα η κατασταση....επρεπε να ελενξω πριν επιστρεψω :wacko: :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Ξενερωσα γρηγορα ομως γιατι ξεχασα οτι το κινητο μου παρολο που ειναι αγορασμενο απο VNP ειναι απο hong kong και δε βλεπω να παιρνω την 8.1 νωρις....πφφ....τα 8 ειναι ξενο σωμα...με τιποτα δε παλευονται ομως..κλαμα η κατασταση....επρεπε να ελενξω πριν επιστρεψω :wacko: :(

 

 

Βάλε την αγγλική όπως έχω κάνει και εγώ..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουμε "ξεμείνει" με την 8.1 DP, σε λίγες ημέρες που θα ξεκινήσει το rollout της 8.1 GDR 1, θα μας έρθει κανονικά και αυτό? Αν είναι έτσι, μην κάνω backroll στην 8.1..
Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...