Jump to content

Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα [ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ]


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, ath156 said:

Μήπως αυτός είναι ο αριθμός της παραγγελίας σου? Μπες στον λογαριασμό σου, βρες τις πληροφορίες αποστολής και εκεί πιθανόν το tracking number (γράμματα+αριθμοί?)

Υπαρχουν πλεον τρακ χωρις γραμματα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μήπως αυτός είναι ο αριθμός της παραγγελίας σου? Μπες στον λογαριασμό σου, βρες τις πληροφορίες αποστολής και εκεί πιθανόν το tracking number (γράμματα+αριθμοί?)
Καλησπέρα, αυτό που φαίνεται στην φωτογραφία γράφει.5cf7a980d08cfcb1b9214e3a6f331812.jpg

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα,

Έχω ένα δέμα από AliExpress με αριθμό 2325721272101422, υποτίθεται ότι έρχεται από Γαλλία.
Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει με το πού βρίσκεται το δέμα;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


3 τελευταίους μήνες που παρήγγειλα από ali, ο αριθμός είναι οπως τον γράφεις (χωρις γράμματα) κ δεν αλλάζει.
Παρατήρησα οτι στην αποστολή έγραφε πχ παράδοση 9 Σεπτεμβρίου,9 Σεπ με πήρε ο acs οτι ήταν εξω από την πορτα μου. Το ιδιο κ για τις αλλες 2 παραγγελίες


Tapa


Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

3 τελευταίους μήνες που παρήγγειλα από ali, ο αριθμός είναι οπως τον γράφεις (χωρις γράμματα) κ δεν αλλάζει.
Παρατήρησα οτι στην αποστολή έγραφε πχ παράδοση 9 Σεπτεμβρίου,9 Σεπ με πήρε ο acs οτι ήταν εξω από την πορτα μου. Το ιδιο κ για τις αλλες 2 παραγγελίες


Tapa


Πώς έβλεπες την πορεία του δέματος;

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, coulis said:

3 τελευταίους μήνες που παρήγγειλα από ali, ο αριθμός είναι οπως τον γράφεις (χωρις γράμματα) κ δεν αλλάζει.
Παρατήρησα οτι στην αποστολή έγραφε πχ παράδοση 9 Σεπτεμβρίου,9 Σεπ με πήρε ο acs οτι ήταν εξω από την πορτα μου. Το ιδιο κ για τις αλλες 2 παραγγελίες
 

Δεν ξέρω εάν έχω μείνει πίσω στις εξελίξεις, όμως όλες οι παραγγελίες μου από το Αλι έπαιρναν έναν 16ψήφιο κωδικό και με αυτόν έπαιρνα ΟΛΑ τα μηνύματα (email κλπ) από το Αλι....για να βρω το τράκινγκ νάμπερ έπρεπε να μπω στον λογαριασμό μου στο Αλι και να τον αντιγράψω από εκεί και βάζοντάς αυτόν τον κωδικό (όχι 16ψήφιο μόνο πλέον) να παρακολουθώ την πορεία του. Μάλιστα με μεγάλη λεπτομέρεια από τις διάφορες κινήσεις. Τώρα εάν υπάρχουν και δέματα που έχουν πλέον μόνον έναν 16ψήφιο κωδικό (τυχαία σύμπτωση και το μήκος τους?) ως τράκινγκ νάμπερ, προφανώς έχω μείνει πίσω.

***το screenshot που βάζω ΔΕΝ έχει το τράκινγκ νάμπερ, αλλά μέ αυτό τον αριθμό έστελνε όλες τις ενημερώσεις του το Αλι

 

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites





***το screenshot που βάζω ΔΕΝ έχει το τράκινγκ νάμπερ, αλλά μέ αυτό τον αριθμό έστελνε όλες τις ενημερώσεις του το Αλι


Ακριβως έτσι.
Ειναι αριθμός μονο για το Αλι.
Μάλιστα στην πρώτη παραγγελία μου πριν 3 μήνες ένα πρωί μου στέλνει viber η acs να κατεβάσω την εφαρμογη της για να δω το πακέτο. Δεν προλαβα να κάνω εγκατάσταση κ με πήρε τηλ ο acs οτι είναι στο γραμματοκιβώτιο. Τις άλλες 2 με πήρε κατευθείαν ο acs.
Ξαναλέω οτι κ τις 3 φορές, την ημερα που ελεγε το ali "estimate delivery", και τις 3 φορές εκεινη την μέρα ειχα παραλαβή απο acs κ παντα με standard shipping



Tapa


Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, coulis said:



 


Ακριβως έτσι.
Ειναι αριθμός μονο για το Αλι.
Μάλιστα στην πρώτη παραγγελία μου πριν 3 μήνες ένα πρωί μου στέλνει viber η acs να κατεβάσω την εφαρμογη της για να δω το πακέτο. Δεν προλαβα να κάνω εγκατάσταση κ με πήρε τηλ ο acs οτι είναι στο γραμματοκιβώτιο. Τις άλλες 2 με πήρε κατευθείαν ο acs.
Ξαναλέω οτι κ τις 3 φορές, την ημερα που ελεγε το ali "estimate delivery", και τις 3 φορές εκεινη την μέρα ειχα παραλαβή απο acs κ παντα με standard shipping
 

Ναι μόνο αυτό που λέω είναι ότι υπήρχε ΠΑΝΤΑ και tracking number (άλλο νούμερο -αριθμοί+γράμματα - ΟΧΙ 16 ψηφία αριθμητικά) που το έβλεπες μέσα στην εφαρμογή του Αλι και με το οποίο είχες ΠΛΗΡΗ παρακολούληθηση του δέματος...μάλιστα με το ίδιο τρακινγκ έβλεπες στην αρχή στην ACS  μόνο μία εγγραφή και όταν έφθανε Ελλάδα μετά εκεί ΠΛΗΡΗ παρακολούθηση της διαδρομής εντός Ελλάδος. Το έκανες αυτό? Δεν υπάρχει θέμα "έκπληξης" από την ACS.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα tr number. Μόνο το μακρινάρι του αλι


Tapa

1 hour ago, Stavros_P said:

Πώς έβλεπες την πορεία του δέματος;

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν την έβλεπα. Έβλεπα μόνο ότι εγραφε τι Αλι. 

 

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, coulis said:

Δεν ειχα tr number. Μόνο το μακρινάρι του αλι emoji16.png
 

Το θέμα είναι εάν μπήκες μέσα στην εφαρμογή του Αλι για να το βρεις. Μπήκες και δεν υπήρχε??🤔

***Σημείωση: Μην μπεις τώρα και μου πεις ότι δεν υπάρχει, διότι μετά την παράδοση εξαφανίζεται αυτή η πληροφορία !!!!

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι εάν μπήκες μέσα στην εφαρμογή του Αλι για να το βρεις. Μπήκες και δεν υπήρχε??
Ναι.
Αααα, κ οταν ο acs σκαναρε το πακέτο για να μου το δώσει, μου ερχόταν ειδοποίηση από το Αλι, οτι παραδόθηκε.


Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Stavros_P said:

Καλησπέρα, αυτό που φαίνεται στην φωτογραφία γράφει.5cf7a980d08cfcb1b9214e3a6f331812.jpg

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Φίλε μου επειδή όλο ξεκίνησε από εσένα (και εφόσον δεν έχεις παραλάβει ακόμα)...μπες μέσα στις "παραγγελίες μου" στην εφαρμογή του Αλι..κάνε κλικ επάνω στην παραγγερία...και μετά κλικ στις πληροφορίες αποστολής...έχει ή δεν έχει ένα αριθμό (άλλο) σαν τράκινγκ νάμπερ?????

3 ώρες πριν, coulis said:

Δεν ειχα tr number. Μόνο το μακρινάρι του αλι emoji16.png
Δεν την έβλεπα. Έβλεπα μόνο ότι εγραφε τι Αλι. 

 

ΔΙΟΡΘΩΣΗ...Και στις τελειωμένες απαοστολές υπάρχει αυτή η πληροφορία !!!

Πήγαινε..My orders - Order details - Track Order και πες μας έστω και τώρα δεν υπάρχει εκεί τράκινγκ νάμπερ !!

***Και ορίστε σε αποστολή από Αλι με ACS όπου φαίνεται ότι άλλο το 16ψήφιο order number και άλλο το tracking number (που είναι μόνο αριθμοί στην περίπτωση της ACS OXI όμως 16 ψηφία, αλλά πολύ λιγότερα !!!!!)

***Και επειδή και οι 2 είσαστε με τα κινητά, ορίστε η ίδια πληροφορία και μέσω της εφαρμογής του Αλι (apk)..χρησιμοποιείτε και κανέναν υπολογιστή ή έστω μέσα από κινητό μπείτε να δείτε την παραγγελία σας μέσω Browser...μάλλον θα βρείτε πιο εύκολα και αυτό που ζητάτε.

 

 

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

ΔΙΟΡΘΩΣΗ...Και στις τελειωμένες απαοστολές υπάρχει αυτή η πληροφορία !!!
Πήγαινε..My orders - Order details - Track Order και πες μας έστω και τώρα δεν υπάρχει εκεί τράκινγκ νάμπερ !!
***Και ορίστε σε αποστολή από Αλι με ACS όπου φαίνεται ότι άλλο το 16ψήφιο order number και άλλο το tracking number (που είναι μόνο αριθμοί στην περίπτωση της ACS OXI όμως 16 ψηφία, αλλά πολύ λιγότερα !!!!!)
***Και επειδή και οι 2 είσαστε με τα κινητά, ορίστε η ίδια πληροφορία και μέσω της εφαρμογής του Αλι (apk)..χρησιμοποιείτε και κανέναν υπολογιστή ή έστω μέσα από κινητό μπείτε να δείτε την παραγγελία σας μέσω Browser...μάλλον θα βρείτε πιο εύκολα και αυτό που ζητάτε.
3.thumb.png.c482fc10ce15825fd8ac048688092d4a.png
Screenshot_2023-09-18-19-39-30-508_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.jpg.18ee47959d1e6627d2da3f0b517c408e.jpg
Δεν υπάρχει κάποιος διαφορετικός αριθμός εκτός από αυτόν που ήδη έδωσα.6e5256fba03fd98e4f563320e684ad53.jpg

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Stavros_P said:

Καλησπέρα στην παρέα,

Έχω ένα δέμα από AliExpress με αριθμό 2325721272101422, υποτίθεται ότι έρχεται από Γαλλία.
Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει με το πού βρίσκεται το δέμα;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ποτέ έγινε η παραγγελία; 

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ έγινε η παραγγελία; 
Στις 13/09, έγινε η παραγγελία.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites



ΔΙΟΡΘΩΣΗ...Και στις τελειωμένες απαοστολές υπάρχει αυτή η πληροφορία !!!
Πήγαινε..My orders - Order details - Track Order και πες μας έστω και τώρα δεν υπάρχει εκεί τράκινγκ νάμπερ !!


Έγινε τσεκ και γραφει μόνο order id 16 νουμερα.
Κ στις 3 παραγγελίες μου.


Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Εάν μπορείτε να μου δώσετε τα φώτα σας. Έγινε αγορά 27/8 από ali κινητού με αποστολή από Γαλλία με cainiao warehouse standard shipping( παράδοση εντός 7 ημερών). Μέχρι σήμερα δεν έχω παραλάβει. Το tracking από 30/8 (ακόμα Γαλλία) δεν έχει ανανεωθεί και λέει in transit. Track από ali xw......jf chronopost. Στο site της το track ειναι κολλημένο 28/8. Μου είχαν στείλει και mail με track για την dpd. Στο site της dpd κολλημένο 30/8. Έχω επικοινωνήσει με όλους δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Γενικότερα στα τελευταία σχόλια για τον πωλητη παραπονιούνται για καθυστερησεις η μη παραδόσεις.

Screenshot_2023-09-19-13-33-46-876_com.android.chrome.jpg

 

Screenshot_2023-09-19-13-34-22-318_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-09-19-13-34-29-551_com.android.chrome.jpg

IMG_20230919_135935.jpg

Edited by ThanosPa
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, ThanosPa said:

Εάν μπορείτε να μου δώσετε τα φώτα σας. Έγινε αγορά 27/8 από ali κινητού με αποστολή από Γαλλία με cainiao warehouse standard shipping( παράδοση εντός 7 ημερών). Μέχρι σήμερα δεν έχω παραλάβει. Το tracking από 30/8 (ακόμα Γαλλία) δεν έχει ανανεωθεί και λέει in transit. Track από ali xw......jf chronopost. Στο site της το track ειναι κολλημένο 28/8. Μου είχαν στείλει και mail με track για την dpd. Στο site της dpd κολλημένο 30/8. Έχω επικοινωνήσει με όλους δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Γενικότερα στα τελευταία σχόλια για τον πωλητη παραπονιούνται για καθυστερησεις η μη παραδόσεις.

Screenshot_2023-09-19-13-33-46-876_com.android.chrome.jpg

 

Screenshot_2023-09-19-13-34-22-318_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-09-19-13-34-29-551_com.android.chrome.jpg

IMG_20230919_135935.jpg

Εχω την εντυπωση οτι εχει μπλέξει κάπου στην Γαλλία αυτό το δεμα, αλλα υπεύθυνη ειναι μόνο η DPD, μόνο αυτη ξέρει που μπορεί να είναι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos_kallithea said:

Εχω την εντυπωση οτι εχει μπλέξει κάπου στην Γαλλία αυτό το δεμα, αλλα υπεύθυνη ειναι μόνο η DPD, μόνο αυτη ξέρει που μπορεί να είναι.

Επικοινώνησα με την dpd εδώ μέσω mail. Την πρώτη φορά μου είπανε απλά ότι δεν έχει φτάσει Ελλάδα και ότι το track θα ενημερώνεται αφού φτάσει Ελλάδα,και.καποια γενικά του τύπου....διανομή κάνει η acs, οι χρόνοι είναι εκτιμώμενοι. 

Τη δεύτερη φορά μου ειπανε αυτό που ήξερα. . Ότι από τις 30/8 δεν υπάρχει τίποτα και να επικοινωνήσω με τον πωλητή η την πλατφόρμα αγοράς. Κάτι που είχα κάνει ήδη

Πάντως και στο tracking dpd άλλων χωρών μου βγάζει in transit με τελευταία ημερομηνία 30/8.

Δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ. Δε με νοιάζει πλέον αν καθυστερησει και άλλο αρκεί να ξέρω ότι δεν έχει χαθεί.

Έκανα dispute για delay στο ali και περιμένω ακόμα πληροφορίες. Έχω περιθώριο ακόμα 18 μέρες μέχρι να κάνει αυτόματα confirm delivery 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, ThanosPa said:

Επικοινώνησα με την dpd εδώ μέσω mail. Την πρώτη φορά μου είπανε απλά ότι δεν έχει φτάσει Ελλάδα και ότι το track θα ενημερώνεται αφού φτάσει Ελλάδα,και.καποια γενικά του τύπου....διανομή κάνει η acs, οι χρόνοι είναι εκτιμώμενοι. 

Τη δεύτερη φορά μου ειπανε αυτό που ήξερα. . Ότι από τις 30/8 δεν υπάρχει τίποτα και να επικοινωνήσω με τον πωλητή η την πλατφόρμα αγοράς. Κάτι που είχα κάνει ήδη

Πάντως και στο tracking dpd άλλων χωρών μου βγάζει in transit με τελευταία ημερομηνία 30/8.

Δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ. Δε με νοιάζει πλέον αν καθυστερησει και άλλο αρκεί να ξέρω ότι δεν έχει χαθεί.

Έκανα dispute για delay στο ali και περιμένω ακόμα πληροφορίες. Έχω περιθώριο ακόμα 18 μέρες μέχρι να κάνει αυτόματα confirm delivery 

Γενικά πρέπει να έχεις υπομονή. Δεν σημαίνει ότι αν έρχεται από Γαλλία θα έρθει γρηγορότερα απ ότι από Κίνα. Έχω παρόμοιες εμπειρίες. Να ξέρεις ότι έχεις άλλες 15 μέρες μετά το αυτόματο confirm delivery για να κάνεις dispute. Επίσης η εκτιμώμενη παράδοση ποτέ αναφέρει ότι είναι; 

Edited by Nnoutas
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nnoutas said:

Γενικά πρέπει να έχεις υπομονή. Δεν σημαίνει ότι αν έρχεται από Γαλλία θα έρθει γρηγορότερα απ ότι από Κίνα. Έχω παρόμοιες εμπειρίες. Να ξέρεις ότι έχεις άλλες 15 μέρες μετά το αυτόματο confirm delivery για να κάνεις dispute. Επίσης η εκτιμώμενη παράδοση ποτέ αναφέρει ότι είναι; 

Επειδή η εκτιμώμενη παράδοση ήταν 6/9. Η μέθοδος αποστολής έλεγε 7 days delivery, on time guaranteed. Για αυτό έχω ανησυχήσει. Γενικότερα αναφέρουν πολλοί καθυστερήσεις για αυτό ακόμα περιμένω 

Link to comment
Share on other sites

On 19/9/2023 at 1:02 ΜΜ, ThanosPa said:

Εάν μπορείτε να μου δώσετε τα φώτα σας. Έγινε αγορά 27/8 από ali κινητού με αποστολή από Γαλλία με cainiao warehouse standard shipping( παράδοση εντός 7 ημερών). Μέχρι σήμερα δεν έχω παραλάβει. Το tracking από 30/8 (ακόμα Γαλλία) δεν έχει ανανεωθεί και λέει in transit. Track από ali xw......jf chronopost. Στο site της το track ειναι κολλημένο 28/8. Μου είχαν στείλει και mail με track για την dpd. Στο site της dpd κολλημένο 30/8. Έχω επικοινωνήσει με όλους δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Γενικότερα στα τελευταία σχόλια για τον πωλητη παραπονιούνται για καθυστερησεις η μη παραδόσεις.

Screenshot_2023-09-19-13-33-46-876_com.android.chrome.jpg

 

Screenshot_2023-09-19-13-34-22-318_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-09-19-13-34-29-551_com.android.chrome.jpg

IMG_20230919_135935.jpg

Σε συνέχεια....έκανα αίτημα για refund και σε 5 λεπτά μου ήρθε μνμ ότι η παραγγελία έκλεισε και ότι το αίτημα έγινε δεκτό. Ήδη έχει ξεκινήσει η διαδικασία με το προβλεπόμενο διάστημα 3-20 μέρες. Μου κάνει εντύπωση γιατί στο αίτημα έγραψα απλά πως έχει η κατάσταση..  περιμενα αντίδραση τύπου περίμενε η να μου δώσουν κάποιο άλλο track. 

Κάτι άλλο αν πατήσω πάνω στο refund only...μου βγάζει αυτο.....το πατάω η θα κάνω πατάτα;

IMG_20230923_113442.jpg

IMG_20230923_113409.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 17/9/2023 at 5:58 ΜΜ, thabull said:

Συμφορουμίτες, δοκίμασε κανένας το TEMU? (ή δεν είναι κινεζιά οπότε δεν ανήκει στο νήμα?)

Αν "ναι", εντυπώσεις? Αξίζει?

https://www.tiktok.com/@beowulftiktok/video/7281396440788651306

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα,

Έχω ένα δέμα από AliExpress με αριθμό 2325721272101422, υποτίθεται ότι έρχεται από Γαλλία.
Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει με το πού βρίσκεται το δέμα;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Νεότερη ενημέρωση:
Μετά από αρκετά μηνύματα μου στα οποία ο πωλητής έκανε τον«Κινέζο» και απαντούσε με αυτοματοποιημένα μήνυμα, σήμερα μου έστειλε τελικά ένα tracking number της υποτιθέμενης αποστολής του δέματος μου.
Το tracking number είναι το HQ620747734GR και όπως φαίνεται στο site του ELTA COURIER είναι κολλημένο από 15/09 στην Θεσσαλονίκη.
Σημειωτέον ότι η παραγγελία μου έγινε 13/09 πληρώνοντας την ακριβή επιλογή μεταφορικών και αποστολή από warehouse Γαλλίας με καταληκτική ημερομηνία παραλαβής σήμερα 26/09.


Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Για όσους ρωτάνε για αγορές από temu ενημερώθηκα ότι είναι δωρεάν αποστολή χωρίς τελωνείο.Οσο για τα προϊόντα,είναι τύπου jumbo .π.χ για εξοπλισμό κουζίνας είναι οκ,για ηλεκτρονικα είδη,δεν αξίζει, διότι η ποιότητα δεν είναι καλή.Φιλος μου που ψωνίζει από εκεί μου είπε ότι κάποια πράγματα που πήρε από εκεί, μέχρι στιγμής είναι οκ , αντέχουν.ο χρόνος θα δείξει 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να συνδεθώ στο Banggood meσω Facebook. Δεν δίνει πλέον την επιλογή. Υπάρχει κάποια λύση; δεν μπορώ να μπω στον λογαριασμό μου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...