Jump to content

Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα [ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ]


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδια, επειδή πρωτη φορα παραγγελνω από εξωτερικο κινα κατι, μπηκα σ αυτό το site http://www.sky56.cn/english/track/index που ειδα πιο πανω ένα παιδι που εβαλε, και περναω ένα δεμα με απλο ταχυδρομειο χωρις tracking Number απλα με τον κωδικο που μου εδωσε το κατάστημα που το αγορασα UF470564367SE ( gearbest ), και παρ όλα αυτά μου βγαζει αυτά τα στοιχεια ---- UF470564367SE Shipment Details

Electronic information,receive--18-Nov-2015 07:56 PM

 

Small package Center, receive--18-Nov-2015 09:56 PM

 

Parcel centre,sealing--19-Nov-2015 12:56 AM

 

Small package Center, left--19-Nov-2015 02:29 AM

 

Exchange Bureau, have been exported to open--20-Nov-2015 10:29 AM

 

Exchange Bureau, have been exported directly--21-Nov-2015 04:33 AM

 

Transit Center,left hand navigation--21-Nov-2015 10:06 AM

 

GREECE, Arrived --03-Dec-2015 10:06 AM

 

GREECE, the transfer of customs-- 03-Dec-2015 01:46 PM ------- , τι μπορει να σημαινει, ότι είναι ελλαδα ηδη, περναει τελωνειο και κολλησε εκει, η ασχετο είναι αυτό που γραφει για ελλαδα στο τελος? Οποιος μπορει να ξερει και απαντησει θα του ημουν υπόχρεος, ευχαριστω

Edited by aby
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση: Στις 25-11-2015 παρήγγειλα σε pre sale από Vickmall το Xiaomi mi band 1s. Την 6-12-2015 μου το στείλανε με tracking number : RI751464608CN. Μου στείλανε και φώτο με το δέμα τα σχετικά του vickmall. Μέχρι σήμερα 2 βδομάδες μετά από την αποστολή το tracking number δεν λειτουργεί. Είναι λογικό ? Μήπως πρέπει να ανησυχώ ??

Στη φωτογραφία φαίνεται ο αριθμός αποστολής; Δες μήπως σου τον έστειλαν λάθος.

Ρώτησε και στο μαγαζί. Δυο εβδομάδες είναι πολύ, ακόμα και για China.

GREECE, the transfer of customs-- 03-Dec-2015 01:46 PM ------- , τι μπορει να σημαινει, ότι είναι ελλαδα ηδη, περναει τελωνειο και κολλησε εκει, η ασχετο είναι αυτό που γραφει για ελλαδα στο τελος? Οποιος μπορει να ξερει και απαντησει θα του ημουν υπόχρεος, ευχαριστω

Κατα πάσα πιθανότητα έχει φτάσει και περιμένει τη σειρά του στο κέντρο διαλογής. Μαζί με τα πακέτα απο 4/12 που λένε τα παιδιά πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους.

έχω δυο παραγγελίες από banggood untracked τις έστειλαν 8/11 και δεν έχουν έρθει ακόμα.

επειδή είναι η πρώτη φορά που παίρνω κάτι χωρίς tn,αυτά πόσο καιρό κάνουν να έρθουν περίπου; είμαι ήδη στις 40 μέρες. δεν τα βιάζομαι βέβαια μικροπράγματα τον 10$ είναι.αυτα που είναι ακριβά τα έβαλα με tn.δυο με sg και ένα με nl από 6/12 Ελλάδα αλλά τίποτα και αυτά.

 

Εγώ παρέλαβα απο banggood όλες τις παραγγελίες που στάλθηκαν μέχρι 14/11/2015. Πρόσεχε στάλθηκαν τότε. Γενικά αργεί το banggood να στείλει.

Link to comment
Share on other sites

Number: RF362432857SG

Package Status: In Transit

Destination Country: Greece

2015-12-18 15:35 KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM IN CONTA KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2015-12-18 13:35 KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM ARR KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2015-12-18 10:35 RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE

2015-11-24 14:27 SINGAPORE, ITEMS IN PACKING

Origin Country: Singapore

2015-12-04 12:34 Arrival at Destination Post (Country: GR)

2015-11-27 14:27 Despatched to overseas (Country code: GR)

2015-11-24 14:27 Received from Customer

======================================

Powered by http://www.17track.net

 

Επιτελους ερχεται και το δικο μου. Ξεκολησε αυτο το 4/12.

 

Λογικα ποτε θα το εχω? Ποσο κανει στο κετρο διαλογης για να φτασει Ν.Σμυρνη? Θα στειλουν ειδοποιητηριο ή θα το φερει ο ταχυδρομος? Μπορει να απαντησει καποιος. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ποτε θα το εχω? Ποσο κανει στο κετρο διαλογης για να φτασει Ν.Σμυρνη? Θα στειλουν ειδοποιητηριο ή θα το φερει ο ταχυδρομος? Μπορει να απαντησει καποιος. Ευχαριστω.

 

Υποθέτω πως Δευτέρα πρωί θα είναι Νέα Σμύρνη. Αν στο δείξει περνά από το ταχυδρομείο με το tr.no και ζητά το. Καλώς να το λάβεις

ΖΤΕ BLADE - Samsung Galaxy 3 (i5800) - Google Nexus One - Asus Eee Pad Transformer 10.1" - Lg G Pad 7.0 (V400) - Coolpad F1 - Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω πως Δευτέρα πρωί θα είναι Νέα Σμύρνη. Αν στο δείξει περνά από το ταχυδρομείο με το tr.no και ζητά το. Καλώς να το λάβεις

 

Ευχαριστώ φίλε για τις πληροφορίες να είσαι καλά.

Edited by kapsts
Link to comment
Share on other sites

Που στο καλό έχουν πετάξει το δικό μου με 4/12; ;;; δε ξεκινάει, και μέχρι να έρθει εδώ στα σύνορα καλή πρωτοχρονιά... Τα λέω εδώ που με καταλαβαίνουν

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Που στο καλό έχουν πετάξει το δικό μου με 4/12; ;;; δε ξεκινάει, και μέχρι να έρθει εδώ στα σύνορα καλή πρωτοχρονιά... Τα λέω εδώ που με καταλαβαίνουν

 

Δεν μπορει θα ξεκολησει και το δικο σου οπως και εμενα εχθες αργα το βραδυ. Λογικα αυριο το πολυ μεθαυριο θα δεις.

Link to comment
Share on other sites

Τα ΕΛΤΑ πόσες μέρες κάνουν για να στείλουν το δέμα στη Θεσσαλονίκη?! Έχουν περάσει 3 μέρες απτο ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ.. περίμενα να το χω στα χέρια μου πολύ γρηγορότερα
Link to comment
Share on other sites

Τα ΕΛΤΑ πόσες μέρες κάνουν για να στείλουν το δέμα στη Θεσσαλονίκη?! Έχουν περάσει 3 μέρες απτο ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ.. περίμενα να το χω στα χέρια μου πολύ γρηγορότερα

 

Τα πακέτα που έκλεισαν απο ΚΔ Αττικής αυτή την εβδομάδα, έφτασαν Αλεξανδρούπολη σε 24 ώρες και σε 48 ώρες πήρα ειδοποίηση.

Στη Θεσσαλονίκη μπορεί να καθυστερούν λίγο περισσότερο λόγω φόρτου εργασίας.

Link to comment
Share on other sites

Ελαβα σημερα δεμα απο banggood απο 28 Οκτωβριου untracked.Ενω το ειχαν σε πολυ καλη συσκευασια και παλι ηταν αρκετα πατημενα τα κουτια μεσα.Ευτυχως ολα δουλευουν καλα.

 

Στο δια ταυτα το banggood πριν μερες μου ξανα εστειλε την ιδια παραγγελια γιατι ειχε αργησει πολυ η προηγουμενη και μου ειπαν αν ερθει η παλια απλα να μην δεχτω την καινουργια ωστε να παει πισω.Το θεμα ειναι οτι θελω να κρατησω και την καινουργια οποτε τους εστειλα οτι μου ηρθε η παλια και να πληρωσω και την καινουργια.

 

Τα λεω αυτα γιατι θυμαμαι πολλες περιπτωσεις που σαν κλασικοι ελληνες καποιοι ενω ερχονταν οι παραγγελια ελεγαν οτι δεν παρελαβαν και τα ξανα εστελναν και αυτος ηταν και ο λογος που πολλα καταστηματα απο εξωτερικο σταματησαν να στελνουν Ελλαδα.Να ειμαστε ολοι σωστοι και τιμιοι και να μην κανουμε τετοιες παρασπονδίες ωστε να εχουμε και σωστη αντιμετωπηση απο τα καταστηματα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα απο banggood όλες τις παραγγελίες που στάλθηκαν μέχρι 14/11/2015. Πρόσεχε στάλθηκαν τότε. Γενικά αργεί το banggood να στείλει.

 

τι να σου πω τότε έλεγε ότι τα έστειλαν. δεν καίγομαι κιολας μικροπράγματα μέχρι 10$ είναι.απλα είναι χωρίς tn γιαυτό ρώτησα επειδή είναι πρώτη μου φορά χωρίς αριθμό αποστολής.

πάντως το banggood μου είπε να περιμένω μια βδομάδα και αν δεν έρθει θα μου κάνουν refund η θα το ξαναστειλουν.

ξηγημένοι πάντως. αν το ξανασκέφτομαι και τελικά έρθει κάποια στιγμή και το άλλο τι παίζει μετά;

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω τότε έλεγε ότι τα έστειλαν. δεν καίγομαι κιολας μικροπράγματα μέχρι 10$ είναι.απλα είναι χωρίς tn γιαυτό ρώτησα επειδή είναι πρώτη μου φορά χωρίς αριθμό αποστολής.

πάντως το banggood μου είπε να περιμένω μια βδομάδα και αν δεν έρθει θα μου κάνουν refund η θα το ξαναστειλουν.

ξηγημένοι πάντως. αν το ξανασκέφτομαι και τελικά έρθει κάποια στιγμή και το άλλο τι παίζει μετά;

 

Διάβασε το πάνω ποστ. Η πληρώνεις(το σωστό) και παραλαμβάνεις η το αφήνεις στον ταχυδρομο και το στέλνει πίσω(επίσης σωστό) η παραλαμβάνεις και λες ότι δεν ήρθε το παλιό(πουστια που γινόταν παλιά συχνά και ειναι λάθος).

Link to comment
Share on other sites

Singapore για info:

singapore: Άφιξη Ελλάδα 6-12

Ελτα: Άφιξη Ελλάδα 19-12 Ώρα 06:06

---

Singapore: Άφιξη Ελλάδα 13-12

Ελτα: Άφιξη Ελλάδα 19-12 Ωρα 05:07

Συμπέρασμα; Ανοίγουν τυχαία τους σάκους!

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε το πάνω ποστ. Η πληρώνεις(το σωστό) και παραλαμβάνεις η το αφήνεις στον ταχυδρομο και το στέλνει πίσω(επίσης σωστό) η παραλαμβάνεις και λες ότι δεν ήρθε το παλιό(πουστια που γινόταν παλιά συχνά και ειναι λάθος).

 

το είδα το ποστ με το που έγραφα απαντήθηκε κιόλας. ούτε στο μυαλό μου να ήταν το παλικάρι που το έγραψε.δεν υπάρχει τρόπος δηλαδή να μάθουν τι έγινε;μαλ...α είναι αυτό για το μαγαζί, anyway αφού είναι ξηγημένοι όλα τα άλλα βρίσκονται

Link to comment
Share on other sites

το είδα το ποστ με το που έγραφα απαντήθηκε κιόλας. ούτε στο μυαλό μου να ήταν το παλικάρι που το έγραψε.δεν υπάρχει τρόπος δηλαδή να μάθουν τι έγινε;μαλ...α είναι αυτό για το μαγαζί, anyway αφού είναι ξηγημένοι όλα τα άλλα βρίσκονται

Εγώ το έγραψα το ποστ. Όχι δεν υπάρχει τρόπος αλλά εφόσον είναι σωστό το μαγαζί πρέπει να είμαστε και εμείς ώστε να υπάρχει μια σωστή σχέση πελάτη με πωλητή.

 

Θυμαμαι πριν χρόνια όλοι παραγγελναν από Play η αλλα γνωστά αγγλικά καταστήματα παιχνίδια κτλ το παρελαμβαναν έλεγαν ότι δεν ήρθε και το ξανά έστελναν οπότε έπερναν 2 στην τιμή του ενός με ζημιομενο το κατάστημα μέχρι που το πήραν πρέφα και σταμάτησαν να στέλνουν Ελλάδα.

 

Το θέμα είναι ότι για λίγους εξυπνακηδες την πλήρωσε όλη η Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

 

Κατα πάσα πιθανότητα έχει φτάσει και περιμένει τη σειρά του στο κέντρο διαλογής. Μαζί με τα πακέτα απο 4/12 που λένε τα παιδιά πιο πάνω.

Σ ευχαριστω πολύ φιλε μου για την αμεση απαντηση, απλα ελεγε και customs και νομιζα μηπως εννοουσε κολλησε στο τελωνειο αν και μικρο δεμα ηταν 22 ευρω,

και παλι σ ευχαριστω φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Που στο καλό έχουν πετάξει το δικό μου με 4/12; ;;; δε ξεκινάει, και μέχρι να έρθει εδώ στα σύνορα καλή πρωτοχρονιά... Τα λέω εδώ που με καταλαβαίνουν

 

Προς ενημερωση .

Κατάσταση Ημερομηνία Ώρα Περιοχή

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 03-12-2015 16:31 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 19-12-2015 05:17 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-12-2015 08:17 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-12-2015 10:17 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Υπομονη κανα 1-2 μερες πιστευω φιλε , ερχεται και η σειρα σου .

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά καλημέρα, θέλω να κάνω αγορά απο Κίνα (GearBest), δέχονται πληρωμές με paypal?

 

Τωρα σοβαρα ρε αδερφε , διαβασες τιποτα περι gearbest η απλα μπηκες και λες ας κανω και ενα ποστ ετσι να περναει η ωρα ?

Υπαρχουν αμετρητα ποστ οσον αφορα την καθηστερηση της αποστολης τις παραγγελιας απο αυτο το μαγαζι , και εσυ απλα θελεις απο αυτο ?

Οκ καλη υπομονη .

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 28-11-2015 16:46 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 17-12-2015 02:53 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 17-12-2015 05:53 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 17-12-2015 07:53 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 17-12-2015 22:00 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18-12-2015 02:57 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ Μ.Δ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18-12-2015 05:28 Μ.Δ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ 18-12-2015 09:33 Μ.Δ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΕΛΕΓΧΟΣ ΔΙΑΝΟΜΕΑ - ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ 18-12-2015 09:37 Μ.Δ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

Γνωρίζει κάποιος τι είναι " ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ "

Link to comment
Share on other sites

Έχω απογοητευτεί με το δικό μου δε ξεκολλησε και περνάνε τα καινούργια τώρα

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

 

Γνωρίζει κάποιος τι είναι " ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ "

 

Υποθετω οτι σκαναριστηκε για να παραδοθει το δεμα (ή εστω η ειδοποιηση) αλλα δεν εφυγε απο εκει, και ξανασκαριστηκε οτι "επιστραφηκε στο σταθμο". Κατι τετοιο μαλλον.

 

Αν λεω μεγαλη πατατα ας με διορθωσει καποιος!

Link to comment
Share on other sites

Έσκασε μύτη και το δικό μου

 

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 03-12-2015 16:21 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 19-12-2015 06:10 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-12-2015 09:10 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 19-12-2015 11:10 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 28-11-2015 16:46 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 17-12-2015 02:53 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 17-12-2015 05:53 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 17-12-2015 07:53 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 17-12-2015 22:00 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18-12-2015 02:57 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ Μ.Δ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18-12-2015 05:28 Μ.Δ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗ 18-12-2015 09:33 Μ.Δ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΕΛΕΓΧΟΣ ΔΙΑΝΟΜΕΑ - ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ 18-12-2015 09:37 Μ.Δ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

Γνωρίζει κάποιος τι είναι " ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ "

 

Οτι ο ταχυδρόμος δεν ήταν εκει ώστε να πάρει το ειδοποιητήριο η το ίδιο το πακέτο και έτσι θα ξαναδείς το προς παράδοση την δεύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...