Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα με τίποτα δεν αλλάζει. Μήπως φταίει που έχω Xiaomi;

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, georgeavl3 said:

Εμένα με τίποτα δεν αλλάζει. Μήπως φταίει που έχω Xiaomi;emoji23.png

Poco X3 Pro via Tapatalk
 

θα αλλάξει.. υπομονή!🤣

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, georgeavl3 said:

Εμένα με τίποτα δεν αλλάζει. Μήπως φταίει που έχω Xiaomi;emoji23.png

Poco X3 Pro via Tapatalk
 

Και μένα δεν φεύγει με τίποτα. Το Xiaomi κρατάει την παλιά 🤣🤣🤣🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, cmvr said:

Και μένα δεν φεύγει με τίποτα. Το Xiaomi κρατάει την παλιά 🤣🤣🤣🤣

Α ρε χιαομαρα δυναμηηηη🤣

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nickchris36 said:

Α ρε χιαομαρα δυναμηηηη🤣

 

SmartSelect_20230111_003838_Viber.jpg

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Βρε τι περιμένετε αυτόματα να αλλάξει από Wind σε Nova,κάντε το χειροκίνητα σε Xiaomi :classic_laugh:

Edited by rob21
Link to comment
Share on other sites

Μια παρατημένη κάρτα wind που είχα στο iPhone δείχνει Nova και στο Huawei δείχνει Wind Gr. Αναποφάσιστη….

Edited by tasosathan
Link to comment
Share on other sites

Είχα ανοικτές τις σελίδες Nova, F2G και myQ, εκανα refresh και στις 3 πριν λίγο, καμμία αλλαγή. Καληνύχτα σε όλους και "καληνύχτα" στην Νόβα... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mobileras said:

Είχα ανοικτές τις σελίδες Nova, F2G και myQ, εκανα refresh και στις 3 πριν λίγο, καμμία αλλαγή. Καληνύχτα σε όλους και "καληνύχτα" στην Νόβα... 

Καλά δεν περιμέναμε να το κάνει το βράδυ. Αύριο το μεσημέρι. Πιστεύω σήμερα ότι δεν κοιμάται κόσμος να τελειώσει την σελίδα. 🤣🤣🤣🤣🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Bayern7 said:

Και σε μένα άλλαξε με iPhone. Μετά από airplane on/off.
Αντε καλή αρχή.

Same

Link to comment
Share on other sites

Κοιμηθείτε καλέ  δεν θα στείλει …για την Nova η εντέκατη του μηνός είναι αύριο μετά το μεσημέρι ….

Edited by Eliseos
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες. Έφτασε η μεγάλη μέρα. Και αντί να ξημερώσει με πλήρες site (σαν το φρέσκο γάλα ημέρας ), βλέπω ακόμα ένα μπάχαλο άλα τσαντίρι με μη λειτουργικά και μη ολοκληρωμένα λινκς... 🥲

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα..στο realme 9 μου δεν αλλαξε τιποτα παντως!!

Στάλθηκε από το RMX3474 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα μήνυμα στον κόσμο και αυτη η συμπεριφορά. Θεωρώ ότι ο κυριος λόγος που ενώθηκαν οι 2 εταιρίες είναι μόνο και μόνο για να μειώσουν έξοδα. Μισά έξοδα καταστημάτων, μισά έξοδα υπαλλήλων. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Έχουν εκδήλωση, πιστεύω το σαιτ τότε θα το έχουν στην νέα μορφή αφότου ενημερώσουν στην νέα εκδήλωση για την νέα εταιρία και τα νέα προγράμματα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, lyricmyth said:

Έχουν εκδήλωση, πιστεύω το σαιτ τότε θα το έχουν στην νέα μορφή αφότου ενημερώσουν στην νέα εκδήλωση για την νέα εταιρία και τα νέα προγράμματα.

Αυτό θα έγραφα! Μετά το πέρας της παρουσίασης της νέας εταιρείας!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα μήνυμα στον κόσμο και αυτη η συμπεριφορά. Θεωρώ ότι ο κυριος λόγος που ενώθηκαν οι 2 εταιρίες είναι μόνο και μόνο για να μειώσουν έξοδα. Μισά έξοδα καταστημάτων, μισά έξοδα υπαλλήλων. 

Τι μύνημα;


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Ένας που ενδιαφέρεται να κάνει νέα συνδεση βλέπει ότι δεν λειτουργεί το σάιτ στην ημερομηνία που η ίδια η εταιρία ανακοίνωσε. Μόνο θετικό δεν το βλεπεις αυτό. 

1 minute ago, rebel1 said:


Τι μύνημα;


Sent from my iPad using Tapatalk

Στο ίδιο ποστ έγραψα το μήνυμα. Το μόνο που τους νοιάζει είναι να περιορισουν τα έξοδα. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Mobileras said:

Είναι ένα μήνυμα στον κόσμο και αυτη η συμπεριφορά. Θεωρώ ότι ο κυριος λόγος που ενώθηκαν οι 2 εταιρίες είναι μόνο και μόνο για να μειώσουν έξοδα. Μισά έξοδα καταστημάτων, μισά έξοδα υπαλλήλων. 

εγώ κρατώ μικρό καλαθι ..δε ξέρω γιατί.. 

55 minutes ago, johnny_htc said:

Μάγκες. Έφτασε η μεγάλη μέρα. Και αντί να ξημερώσει με πλήρες site (σαν το φρέσκο γάλα ημέρας emoji14.png), βλέπω ακόμα ένα μπάχαλο άλα τσαντίρι με μη λειτουργικά και μη ολοκληρωμένα λινκς... 🥲

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ας μην ενυπωσιαζομαστε είναι νωρίς.. με τις τιμές π είδα στα συμβόλαιά κινητής  δεν ξετρελαθηκα.

δεν άρχισε καλά κατ εμέ.🤔

καλά μην σχολιάσω για την καρτοκινητη θα λέω μέχρι αύριο.. 

 

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Ένας που ενδιαφέρεται να κάνει νέα συνδεση βλέπει ότι δεν λειτουργεί το σάιτ στην ημερομηνία που η ίδια η εταιρία ανακοίνωσε. Μόνο θετικό δεν το βλεπεις αυτό. 
Στο ίδιο ποστ έγραψα το μήνυμα. Το μόνο που τους νοιάζει είναι να περιορισουν τα έξοδα. 

Αυτό όντως για εργαζόμενους είναι μεγάλο θέμα, έχεις δίκιο.


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι η τελευταία τους εικόνα να ήταν η Telestet ή η Tim, για μένα ήταν πρωτοπορία. Η Wind δυστυχώς ήταν ουραγός και ελπίζω να μην θέλει να αντιγράψει την Wind και να κάνει κάτι καλύτερο και καινοτόμο. Το λέω μιας και ήμουνα μέχρι το 2001-2015 σερί στο δίκτυο και η Wind με ξενέρωσε σε πολλά και την έκανα (ακόμα δεν ακολούθησε το φοιτητικό των άλλων, η Telestet θα το είχε κάνει). Ελπίζω τώρα που γύρισα (λόγω σήματος με voda και κακό 4g) να δούμε κάτι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι στην TELESTET-TIM-WIND-NOVA από το 2002,μπορώ να πω ότι κατά καιρούς μέσω των πολλών bugs που είχαν τα συστήματα της είχαμε γλιτώσει πολλά όσοι θυμούνται. Δεν θα ξεχάσω την εποχή του wap που συνδεόμασταν στο Internet μέσω κλήσης data και είχα ανακαλύψει ότι εάν άλλαζες τον default αριθμό για την κλήση στα καρτοκινητά με έναν άλλο που είχε στα συμβόλαια δεν σε χρεώνε. Αυτό κράτησε χρόνια. Άργοτερα την εποχή του mms υπήρχε ένα bug όπου στο apn του internet εάν έβαζες το apn του mms πάλι δεν είχε χρέωση. Τα bugs βέβαια δεν σταμάτησαν ποτέ ούτε επί wind όπως με το πολύ πρόσφατο με τα μίνι πακέτα στα αγαπημένα κτλ. Καλη αρχή λοιπόν στη NOVARA για όλους εμάς τους συναισθήματικα δεμένους με την εταιρεία που δεν την αφήσαμε ακόμη και όταν στην περιοχή μας η ταχύτητα δεν ήταν ικανή να ξεκινήσει ένα speedtest

Link to comment
Share on other sites

Nαι όντως ήταν πρωτοποριακά όλα αυτά. Για χρόνια και σε Telestet και vodafone και cosmote γλιτώσαμε πολλά χρήματα και απολαμβάναμε απεριόριστα όταν αυτά ήταν προνόμιο μόνο όσων πλήρωναν 150αρια και όταν ουτε καν δεν υπήρχαν τα απεριόριστα σε συμβόλαια... Και μετά το έμαθαν οι πακιστανοί και κάτι άλλοι τύποι pcsteps κτλ και απόλαυσε και αρκετός κόσμος για 2-3 χρόνια απεριόριστα δωρεάν.. Και τώρα που ήρθε το τέλος σε όλα αυτά..

Καλή αρχή στην νέα Telestet και ευελπιστούμε να ξαναβγάλει ως μόνιμο το 15αρι πακέτο απεριόριστων..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Nova γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...