Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν βλέπω τις παλιές κακές συνήθειες του μικρομάγαζου δεν γίνεται να της Απαρνηθεί είναι άνοδο πήγα σε δύο καταστήματα και να κάνω αίτηση φορητότητας και προσπάθησε να με πείσουν να κάνω συμβόλαιο ενώ έχουμε στην οικογένεια δύο συμβόλαια. Και μου λέγανε ότι δεν έχουνε κάρτα λέω είστε καινούρια εταιρία υποτίθεται καινούργιο όνομα και δεν έχετε καθόλου σας στείλανε κάρτα ντροπή δηλαδή το κάνετε επίτηδες για να κάνετε συμβόλαιο… Λυπάμαι πάρα πολύ έτσι θα πάμε μπροστά και το μετά τους έκρινα πάω στην εταιρεία τελικά… Εντάξει είναι απαράδεκτο 

Link to comment
Share on other sites

Πληκτρολογώντας wind-gr με στέλνει στο nova-gr και εκεί το μενού δεν έχει προγράμματα να δούμε. 

1 minute ago, Eliseos said:

Λοιπόν βλέπω τις παλιές κακές συνήθειες του μικρομάγαζου δεν γίνεται να της Απαρνηθεί είναι άνοδο πήγα σε δύο καταστήματα και να κάνω αίτηση φορητότητας και προσπάθησε να με πείσουν να κάνω συμβόλαιο ενώ έχουμε στην οικογένεια δύο συμβόλαια. Και μου λέγανε ότι δεν έχουνε κάρτα λέω είστε καινούρια εταιρία υποτίθεται καινούργιο όνομα και δεν έχετε καθόλου σας στείλανε κάρτα ντροπή δηλαδή το κάνετε επίτηδες για να κάνετε συμβόλαιο… Λυπάμαι πάρα πολύ έτσι θα πάμε μπροστά και το μετά τους έκρινα πάω στην εταιρεία τελικά… Εντάξει είναι απαράδεκτο 

Μόνο το όνομα άλλαξε. Η νοοτροπία έμεινε η ίδια. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, εμπεδωσαμε όλοι το ποσό κακή εταιρεία είναι.
Γιατί όμως θέλετε να πάρετε από αυτή την κακή εταιρεία κάρτα;
Έχει άλλες δύο που είναι καλύτερες, διαλέξτε όποια σας συμφέρει!
Ο καταναλωτής έχει την δύναμη, γιατί αυτός τις συντηρεί.


Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mobileras said:

Πληκτρολογώντας wind-gr με στέλνει στο nova-gr και εκεί το μενού δεν έχει προγράμματα να δούμε. 

Μόνο το όνομα άλλαξε. Η νοοτροπία έμεινε η ίδια. 

πολύ φοβάμαι πως ισχύει...

15 minutes ago, Eliseos said:

Λοιπόν βλέπω τις παλιές κακές συνήθειες του μικρομάγαζου δεν γίνεται να της Απαρνηθεί είναι άνοδο πήγα σε δύο καταστήματα και να κάνω αίτηση φορητότητας και προσπάθησε να με πείσουν να κάνω συμβόλαιο ενώ έχουμε στην οικογένεια δύο συμβόλαια. Και μου λέγανε ότι δεν έχουνε κάρτα λέω είστε καινούρια εταιρία υποτίθεται καινούργιο όνομα και δεν έχετε καθόλου σας στείλανε κάρτα ντροπή δηλαδή το κάνετε επίτηδες για να κάνετε συμβόλαιο… Λυπάμαι πάρα πολύ έτσι θα πάμε μπροστά και το μετά τους έκρινα πάω στην εταιρεία τελικά… Εντάξει είναι απαράδεκτο 

Εξυπηρετικοτατοι !!!🤣

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, rebel1 said:

Παίδες, εμπεδωσαμε όλοι το ποσό κακή εταιρεία είναι.
Γιατί όμως θέλετε να πάρετε από αυτή την κακή εταιρεία κάρτα;
Έχει άλλες δύο που είναι καλύτερες, διαλέξτε όποια σας συμφέρει!
Ο καταναλωτής έχει την δύναμη, γιατί αυτός τις συντηρεί.


Sent from my iPad using Tapatalk

Εγώ προσωπικα θέλω να δώσει φτηνοτερες λυσεις παντου, ώστε να δώσουν αντιπροτάσεις οι άλλοι 2. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, rebel1 said:

Παίδες, εμπεδωσαμε όλοι το ποσό κακή εταιρεία είναι.
Γιατί όμως θέλετε να πάρετε από αυτή την κακή εταιρεία κάρτα;
Έχει άλλες δύο που είναι καλύτερες, διαλέξτε όποια σας συμφέρει!
Ο καταναλωτής έχει την δύναμη, γιατί αυτός τις συντηρεί.


Sent from my iPad using Tapatalk

μετάβαση από f2go σε απεριόριστο συμβόλαιο με 25 τελική τιμή.Θα ήμουν τρελός αν δε το τσιμπούσα. 

το προτιμώ πάρα να πληρώνω 65 στην κοσμοτε που ευτυχώς τελειώνει.. 

συν του ότι είναι πάρα πολύ καλό το δίκτυο στη περιοχη μου σε σταθερότητα και κάλυψη.

αυτό δε σημαίνει όμως πως δεν έχει κουσούρια.

 

10 minutes ago, sakels said:

το ΝΟVA GR μαλλον καλυτερο θα ηταν?

και μένα θ μου άρεσε έτσι.

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι μία νέα εταιρία θέλει να δώσει καλές εντυπώσεις ώστε να αυξηθεί η πελατεία της. Και τελικά το μόνο που κάνει είναι να πει στους υπαλλήλους να λένε ότι έχουν κάρτα μόνο για συμβόλαια... 

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mobileras said:

Υποτίθεται ότι μία νέα εταιρία θέλει να δώσει καλές εντυπώσεις ώστε να αυξηθεί η πελατεία της. Και τελικά το μόνο που κάνει είναι να πεο στους υπαλλήλους να λένε ότι έχουν κάρτα μόνο για συμβόλαια... 

καλά τραγικό...

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι μία νέα εταιρία θέλει να δώσει καλές εντυπώσεις ώστε να αυξηθεί η πελατεία της. Και τελικά το μόνο που κάνει είναι να πει στους υπαλλήλους να λένε ότι έχουν κάρτα μόνο για συμβόλαια... 

Αυτοί θα χάσουν εσύ τι σκας;

Και μένα μου έχει τύχει δύο φορές σε Γερμανό, επαρχιακό κατάστημα, να μην έχουν sim.

Στο τέλος η αγορά, ορίζει τα πάντα.


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Tα αιώνια χαμένα κορμιά, με τις επενδύσεις των δύο δισεκατομμυρίων, κατάφεραν την πολυδιαφημιζόμενη ημέρα έναρξης της καινούργιας αποτυχημένης τους πορείας, να μην έχουν ότι έχει το γυράδικο της γειτονιάς μας....ΕΝΑ SITE!!!!!

Πετυχημένο!



Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάει κάποιος σε κατάστημα να μας πει εάν για καρτοκινητη έχουν νέες μαύρες σιμ ή δίνουν τις παλιές;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mobileras said:

Έχει πάει κάποιος σε κατάστημα να μας πει εάν για καρτοκινητη έχουν νέες μαύρες σιμ ή δίνουν τις παλιές;

Εδώ δεν δίνουν καθόλου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eliseos said:

Εδώ δεν δίνουν καθόλου 

Δεν το έγραψα σωστά, για νέα νούμερα κινητής αναρωτιέμαι. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει Δηλαδή με ξεπερνάει ..και με θράσος …έχω δώσει τόσα λεφτά σε κάρτες και συμβόλαια .όχι φίλε εντάξει …cosmote και ας είναι πανάκριβη .

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έγραψα σωστά, για νέα νούμερα κινητής αναρωτιέμαι. 

Αυτά μπορεί να τους τελείωσαν!
Τα πήρε η wind φεύγοντας


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Mobileras said:

Εγώ προσωπικα θέλω να δώσει φτηνοτερες λυσεις παντου, ώστε να δώσουν αντιπροτάσεις οι άλλοι 2. 

Ο τζαμπατζής πεθανε μην περιμένετε φτηνές τιμές. Η στοχευση της NOVA θα ειναι ολοκληρωμένα συμβολαια  (σταθερή - internet -  κινητή - TV). Μονο ετσι αποσβένονται οι επενδύσεις.  Με τα φραγκοδιφραγκα των καρτοκινητών δεν γινεται τιποτα...

 

Edited by babakos
Link to comment
Share on other sites

Ο τζαμπατζής πεθανε μην περιμένετε φτηνές τιμές. Η στοχευση της NOVA θα ειναι ολοκληρωμένα συμβολαια  (σταθερή - internet -  κινητή - TV). Μονο ετσι αποσβένονται οι επενδύσεις.  Με τα φραγκοδιφραγκα των καρτοκινητών δεν γινεται τιποτα...
 

Και όλα απεριόριστα... Αυτό θα είναι το τυράκι στην κινητή, συνδυασμό με την ψυχαγωγία.
Συμφωνώ


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου, δεν γινεται ξαφνικά ο καταναλωτής να ακυρώσει κινητό, σταθερό, ιντερνετ και συνδρομητικη και τα 4 που θα τα έχει σε άλλη εταιρία για να παει Νόβα. 

Εγώ σαν υποψήφιος νέος πελατης θέλω ένα απεριόριστο ιντερνετ σε καρτοκινητη να δω πως παει το δίκτυο. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το ονομα δικτυου ακομα WIND GR το εμφανιζει.Θα αλλαξει καποια στιγμη απο μονο του ή πρεπει να κανω κατι εγω για να ενημερωθει?

 

update:εκανα restart το κινητο και ενημερωθηκε

Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Mobileras said:

Έχει πάει κάποιος σε κατάστημα να μας πει εάν για καρτοκινητη έχουν νέες μαύρες σιμ ή δίνουν τις παλιές;

Μαύρες!

20230111_111407.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από το χρώμα του λογοτύπου συμπεραίνω ότι δεν θα την λέμε πια "μπλέ". Θα λέμε η "πράσινη", η "κόκκινη" και η  "μαύρη".

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, algedan said:

Από το χρώμα του λογοτύπου συμπεραίνω ότι δεν θα την λέμε πια "μπλέ". Θα λέμε η "πράσινη", η "κόκκινη" και η  "μαύρη".

 

Κάτι σαν το "μαύρο" του Ivan, από το ανατολικό μπλοκ, που "Ήλθον, είδον και απήλθον"...

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Έχω γυρίσει αυτή τη στιγμή 4  κατάστημα Περιστέρι Πανόρμου  πανεπιστημίου Αμπελοκήπους  πραξητελους .. Δεν έχουν κάρτα και με θράσος να κάνω συμβόλαιο …έχουμε  πόσα  συμβόλαια να κάνουνε πια  Είναι δυνατόν τους  είπα καινούρια εταιρία και να μη  έχετε κάρτες  δεν  ντρεπόμαστε λιγάκι.. Και αυτό που πραγματικά με στέλνει Σου φέρονται λες και είσαι Πελάτης 2 κατηγορίας . Ντροπή της πραγματικά είμαι  έξω φρενών … Πολύ φοβάμαι ότι θα την θάψουν την καρτοκινητή .

Edited by Eliseos
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Nova γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...