Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

23 minutes ago, p_k said:

Παλιές εννοώ της Wind. 

Το κατάλαβα αυτό! Από ποιά χρονολογία θεωρούνται παλιές;; Πχ η δική μου που είναι από αρχές Ιουλίου είναι παλιά;;

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chrischal1908 said:

Το κατάλαβα αυτό! Από ποιά χρονολογία θεωρούνται παλιές;; Πχ η δική μου που είναι από αρχές Ιουλίου είναι παλιά;;

Η δικιά σου θεωρείται από τις νεώτερες. Παλιές από ότι κατάλαβα Όχι χρονολογικά αλλά πως είναι από την ex WIND 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, aektzhs 1 said:

Η δικιά σου θεωρείται από τις νεώτερες. Παλιές από ότι κατάλαβα Όχι χρονολογικά αλλά πως είναι από την ex WIND 

Αυτό ακριβώς εννοούσα παιδιά, ότι είναι της πρώην Wind. 

Καινούρια είναι με την ευκαιρία η δικιά σου. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Μόλις παρατηρώ πως αποκαταστάθηκε το πρόβλημα που αργούσε από χτες να βρει το WIND GR. Πάντως από χτες κάτι πειράζουν μέχρι σήμερα αργούσε να βρει το δίκτυο και επίσης από χτες το βράδυ έχει βαλθεί στην αυτόματη αναζήτηση να ζητά αποσυνδεθεί από το δίκτυο της vf ενώ μιλάμε για Nova 

Μηπως το κινητό σου είναι dual; Η συγκεκριμένη αλλαγή στο όνομα δεν πρέπει να προκαλεί κανένα θέμα. Επίσης δεν έχει ξεκινήσει ακόμα 

Link to comment
Share on other sites

Στο σημερινο καουνταουν της κιου δεν εχει 8ευρη ανανεωση (οπως πάντα ειχε με την παλιά διοίκηση)

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Κατέβηκε ο λογαριασμός της Wind από το Instagram?

 

Update: Μετονομάστηκε σε Nova. Τώρα έχουμε δύο λογαριασμούς NOVA. Ο ένας με 5χιλ ακόλουθους και ο άλλος με 55χιλαδες ακόλουθους. Λογικά ο λογαριασμός με τους 5.000 ακόλουθους θα διαγραφεί ή θα γίνει EON GREECE

 

IMG_20230105_103019.jpg

Μόλις βρήκα και άλλο site προσφορών που από εκεί είχα κλείσει παλιά συμβόλαιο WIND. Μην αρχίσετε πάλι να λέτε ότι δεν πρέπει να πιστεύουμε στα site αυτά. Εγώ στέλνω ότι βλέπω. Σε καμία περίπτωση δεν είμαστε 100% σίγουροι 

Screenshot_2023-01-05-10-48-07-984_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-01-05-10-48-00-266_com.android.chrome.jpg

Edited by Gv2008
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Gv2008 said:

Καλημέρα. Κατέβηκε ο λογαριασμός της Wind από το Instagram?

 

Update: Μετονομάστηκε σε Nova. Τώρα έχουμε δύο λογαριασμούς NOVA. Ο ένας με 5χιλ ακόλουθους και ο άλλος με 55χιλαδες ακόλουθους. Λογικά ο λογαριασμός με τους 5.000 ακόλουθους θα διαγραφεί ή θα γίνει EON GREECE

 

IMG_20230105_103019.jpg

Μόλις βρήκα και άλλο site προσφορών που από εκεί είχα κλείσει παλιά συμβόλαιο WIND. Μην αρχίσετε πάλι να λέτε ότι δεν πρέπει να πιστεύουμε στα site αυτά. Εγώ στέλνω ότι βλέπω. Σε καμία περίπτωση δεν είμαστε 100% σίγουροι 

Screenshot_2023-01-05-10-48-07-984_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-01-05-10-48-00-266_com.android.chrome.jpg

Αυτοί δίνουν Bluetooth ηχείο αν φέρω φίλο φίλου;

😁😁😁

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, memoriesradio said:

Αυτοί δίνουν Bluetooth ηχείο αν φέρω φίλο φίλου;

😁😁😁

Δυστυχώς όχι. Δίνουν 1 iPhone 14 pro max σε εσένα και άλλο ένα στον φίλο που θα Φέρεις μαζί με 3 apple watches 7

Link to comment
Share on other sites

Και ένα κουτί λουκούμια Σύρου.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι. Δίνουν 1 iPhone 14 pro max σε εσένα και άλλο ένα στον φίλο που θα Φέρεις μαζί με 3 apple watches 7
Και δωροεπιταγη για να πάρεις πρώτος το επόμενο iphone???

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, johnny_htc said:

Και δωροεπιταγη για να πάρεις πρώτος το επόμενο iphone??? emoji3.pngemoji1787.png

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Όχι βέβαια. Σου δίνουν το επόμενο iPhone 15 pro Max ultra 1 TB πριν καν κυκλοφορήσει 

Edited by Gv2008
Link to comment
Share on other sites

Αντί να δίνουν λοκω να κερδίσουν κάνα πελατη σαν νέα εταιρία, το παιζουν και πριμαντόνες (ποια, η τρίτη σε σε αριθμό πελατων)... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mobileras said:

Αντί να δίνουν λοκω να κερδίσουν κάνα πελατη σαν νέα εταιρία, το παιζουν και πριμαντόνες (ποια, η τρίτη σε σε αριθμό πελατων)... 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mobileras said:

Πού είναι 2η;

Στη σταθερή και την TV στην κινητή είναι 3η αλλά η vf έχει πάρα πολλά καρτοκινητά και πήρε και πολλά συμβόλαια από τις προσφορές. Τώρα που θα έχει και η nova χαμηλότερες τιμές θα στραφούν αρκετοί σε αυτή

 

Edited by Gv2008
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gv2008 said:

Στη σταθερή και την TV στην κινητή είναι 3η αλλά η vf έχει πάρα πολλά καρτοκινητά και πήρε και πολλά συμβόλαια από τις προσφορές. Τώρα που θα έχει και η nova χαμηλότερες τιμές θα στραφούν αρκετοί σε αυτή

 

Μακάρι, να ξυπνησει λίγο ο ανταγωνισμός. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mobileras said:

Μακάρι, να ξυπνησει λίγο ο ανταγωνισμός. 

Πάντως αν ισχύσουν οι τιμές που βλέπω στα site, π.χ. 26€ 500 mbps θα είναι super. Να φανταστώ ότι αυτά τα 26 είναι με κουπόνι; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gv2008 said:

Πάντως αν ισχύσουν οι τιμές που βλέπω στα site, π.χ. 26€ 500 mbps θα είναι super. Να φανταστώ ότι αυτά τα 26 είναι με κουπόνι; 

Πολυ πιθανο. Ελπίζω να δώσει και τίποτα στην καρτοκινητη.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Mobileras said:

Πολυ πιθανο. Ελπίζω να δώσει και τίποτα στην καρτοκινητη.ε ανησυχεί ότι προς το παρόν δεν έχει ανακοινωθεί κάτι.

Σε λίγο καιρό θα ξέρουμε και επίσημα. είναι φάουλ ότι η σελίδα είναι off

Edited by Gv2008
Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια είναι φάουλ, άσχετο ότι υπάρχει ανακοίνωση που λέει ότι θα λειτουργήσει μετά τις 11 του μήνα.

Είναι δυνατόν για τόσες μέρες να μην υπάρχει ιστοσελίδα;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γω πάντως, πριν λίγες μέρες έκανα Wu στα25 κι ουσιαστικά κατήργησα το συμβόλαιο Cosmote καθώς έχω την τύχη να έχω συμβόλαιο μηδενικού παγίου στην πράσινη....
Θεώρησα ευκαιρία τα 25 για απεριόριστα, έχω γενικά καλό σήμα εδώ που κινούμαι και στις 2.
Βασικά όλοι αυτό πρέπει να κοιτάμε σαν πελάτες κι όχι αν την λένε μπλέ μαύρη πράσινη ή κόκκινη, κι αν έχει καλό Instagram...

Υγ με το όνομα Nova δεν έχω καλές αναμνήσεις... Με το όνομα telestet, έχω τις καλύτερες. Τα έφερε η μοίρα και ξανά μπλέξαμε με Nova... Θα δείξει αν θα πετύχει αυτή τη φορά.


Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, rebel1 said:

Γω πάντως, πριν λίγες μέρες έκανα Wu στα25 κι ουσιαστικά κατήργησα το συμβόλαιο Cosmote καθώς έχω την τύχη να έχω συμβόλαιο μηδενικού παγίου στην πράσινη....
Θεώρησα ευκαιρία τα 25 για απεριόριστα, έχω γενικά καλό σήμα εδώ που κινούμαι και στις 2.
Βασικά όλοι αυτό πρέπει να κοιτάμε σαν πελάτες κι όχι αν την λένε μπλέ μαύρη πράσινη ή κόκκινη, κι αν έχει καλό Instagram...

Υγ με το όνομα Nova δεν έχω καλές αναμνήσεις... Με το όνομα telestet, έχω τις καλύτερες. Τα έφερε η μοίρα και ξανά μπλέξαμε με Nova... Θα δείξει αν θα πετύχει αυτή τη φορά.


Sent from my iPad using Tapatalk

Σίγουρα θα πετύχει. Η Νέα Nova δεν έχει καμία σχέση με την προηγούμενη. Οι επενδύσεις θα είναι 2 δις συν 1,5 που έγινε ήδη πάμε στα 3,5 δις επενδύσεις. Η COSMOTE έκανε 3 βέβαια δεν είχε την πολύπλοκη διαδικασία της ενοποίησης που εκεί δαπανήθηκε 1 δις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι αυτός ο δεύτερος λογαριασμός της Nova. Να προσέχουμε τι ανεβάζουμε

Poco X3 Pro via Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Λετε η νεα μεγαλη NOVA να προσφερει σημετρικες συνδεσης στα προγραμματα FTTH οπως γινεται σε αλλες ευρωπαικες χωρες?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Nova γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...