Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το 1tb που το λέει στον κατάλογο;
Δεν το αναφέρουν πουθενά, δεν βλέπω κανέναν αστερίσκο, ή μήπως δεν είναι σωστός ο τιμοκατάλογος;


Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, cmvr said:

Όχι φίλε μου ο κάθε ένας έχει δικαίωμα αφού βρει στοιχεία τεκμηριωμένα να δείξει τα στοιχεία. Βρίσκαμε τον τιμοκατάλογο και εκεί επάνω έγινε η κουβέντα συν το site που παρέθεσε το όριο του ενός TB. 

Κανείς δεν τα χώνει σε καμία εταιρία. Άλλοι λένε τα κουλά τους με ανυπόστατα πράγματα κάτι για προσφορές και ότι θα δοθούν τα συμβόλαια σε υπερβολικά χαμηλές τιμές κάτι που δεν ισχύει.

Είπα να δούμε με το καλό τι θα γίνει την Τετάρτη που ξημερώνει πρώτα ο Θεός 11 του μήνα  και μετά κάνουμε κουβέντα με τα επίσημα στοιχεία.

Για τις απαξιωτικές φράσεις σωστός.

Δεν έχει νόημα το να ανοίξουμε φιλοσοφική κουβέντα. 

Η συζήτηση έγινε με βάση τα στοιχεία που βρήκαμε τώρα περιμένουμε την Τετάρτη.

Καλή καρδιά. Και δεν μιζεριάζουμε. Όλα καλά θα πάνε.

4 minutes ago, rebel1 said:

Το 1tb που το λέει στον κατάλογο;
Δεν το αναφέρουν πουθενά, δεν βλέπω κανέναν αστερίσκο, ή μήπως δεν είναι σωστός ο τιμοκατάλογος;


Sent from my iPad using Tapatalk

Ας το πάμε άλλη μια φορά. Σε ποιον τιμοκατάλογο; Επίσημος;

😄😄😄

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είδα Που τον έβαλε ο φίλος

Wind: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, rebel1 said:

Σε πειράζω. Ας περιμένουμε τις 11 του μηνός να τα δούμε όλα επίσημα, ωραία και καλά.

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, rebel1 said:

Παίδες κι εγώ είχα θέματα με την Νόβα τηλεόραση, μας είχαν πρήξει τα π@@@@@ αλλά έλεος...
Πείτε την γνώμη σας κι οκ.
Το να μπαίνετε κάθε μέρα και να τα χωνετε σε μια εταιρεία για να ξεδωσετε, μπορεί να σας βοηθάει εσωτερικά και να βγάζετε αυτά που θέλετε, αλλά δεν βοηθά την κουβέντα νομίζω ταπεινά.


Sent from my iPad using Tapatalk

Στο να "είμαι κουραστικός" που έγραψε κάποιος εδώ μέσα δεν είναι Χαρακτηρισμός,έτσι; ΟΚ: Βέβαια όταν καταρρέουν τα θέσφατα (επί πληρωμεί ή όχι) είναι "φυσιολογικό" να αισθάνεται κανείς έτσι.

Κατ'εμέ δε θέλει πολύ λεπτομέρεια και οι πρακτικές της υποτιθέμενα "νέας" εταιρίας, απλά οι πρακτικές της στο άμεσο μέλλον θα αναδείξουν τα παρακάτω που αποκαλώ "ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗ NOVA":

Έχουν αλλάξει Νοοτροπία οι υπάλληλοί της (πχ εξυπηρέτηση) {που εξαρτάται από παράγοντες πχ κατάρτιση, εξειδίκευση στο αντικείμενο και ενδιαφέρον, αλλά ας το αφήσουμε};

Έχει αλλάξει δομή η εταιρία (που επηρεάζει και τη λειτουργία της} ή ΜΟΝΟ ΟΝΟΜΑ;

Και πιο σημαντικό (για τους επαΐοντες): Έχει αλλάξει Νοοτροπία ο κόσμος στον οποίο απευθύνονται {που και αυτό εξαρτάται πχ μαύρο χρήμα, επιδόματα κλπ , αλλά δε το πολυαναλύω} ;

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ._

Πώς περιμενέτε "αλλαγές", λοιπόν;

Οι τακτικές / λεπτομέρειες στο άμεσο μέλλον (πχ έως 11/1/2024) ΑΠΛΑ θα αναδείξουν την ορθότητα/ αντικειμενικότητα των λεγομένων μου.

Και κανένα "συναίσθημα" να βγάλω δεν έχω καμιά ανάγκη: Απευθύνομαι μόνο σε όσους ΜΠΟΡΟΥΝ και ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ να καταλάβουν τι "παίζει". Αδιάφορα πέρα από το το "ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ" για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Σε πειράζω. Ας περιμένουμε τις 11 του μηνός να τα δούμε όλα επίσημα, ωραία και καλά.

Ας ελπίσουμε ότι ψαρεύουν κι αντιδράσεις, αν ενδιαφέρονται κάποιοι.. Και τελικά να κερδίσουμε όλοι οι πελάτες σε όλες τις εταιρείες, ζούμε άλλωστε δύσκολα χρόνια


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστός.

Edited by memoriesradio

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Στο να "είμαι κουραστικός" που έγραψε κάποιος εδώ μέσα δεν είναι Χαρακτηρισμός,έτσι; ΟΚ: Βέβαια όταν καταρρέουν τα θέσφατα (επί πληρωμεί ή όχι) είναι "φυσιολογικό" να αισθάνεται κανείς έτσι.
Κατ'εμέ δε θέλει πολύ λεπτομέρεια και οι πρακτικές της υποτιθέμενα "νέας" εταιρίας, απλά οι πρακτικές της στο άμεσο μέλλον θα αναδείξουν τα παρακάτω που αποκαλώ "ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗ NOVA":
Έχουν αλλάξει Νοοτροπία οι υπάλληλοί της (πχ εξυπηρέτηση) {που εξαρτάται από παράγοντες πχ κατάρτιση, εξειδίκευση στο αντικείμενο και ενδιαφέρον, αλλά ας το αφήσουμε};
Έχει αλλάξει δομή η εταιρία (που επηρεάζει και τη λειτουργία της} ή ΜΟΝΟ ΟΝΟΜΑ;
Και πιο σημαντικό (για τους επαΐοντες): Έχει αλλάξει Νοοτροπία ο κόσμος στον οποίο απευθύνονται {που και αυτό εξαρτάται πχ μαύρο χρήμα, επιδόματα κλπ , αλλά δε το πολυαναλύω} ;
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ._
Πώς περιμενέτε "αλλαγές", λοιπόν;
Οι τακτικές / λεπτομέρειες στο άμεσο μέλλον (πχ έως 11/1/2024) ΑΠΛΑ θα αναδείξουν την ορθότητα/ αντικειμενικότητα των λεγομένων μου.
Και κανένα "συναίσθημα" να βγάλω δεν έχω καμιά ανάγκη: Απευθύνομαι μόνο σε όσους ΜΠΟΡΟΥΝ και ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ να καταλάβουν τι "παίζει". Αδιάφορα πέρα από το το "ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ" για μένα.

Κι εσύ τι νομίζεις; Θα στεναχωρεθω αν δεν καλύπτουν τις ανάγκες μου και πάω αλλού;
Ή θα κάτσω να ψάξω, αν ξύπνησε καλά ο υπάλληλος και έχει όρεξη να δουλέψει;
Ειλικρινά δεν με νοιάζει, γιατί δεν θέλω να φανταστώ του καθενός τα προβλήματα. Μου φτάνουν τα δικά μου.

Και αφού θες να θίξουμε την Νόβα να σου πω.
Ήθελα ενεργοποίηση wifi calling και 5g. Τρεις φορές μίλησα στο τηλέφωνο οι δύο ήταν άσχετοι εντελώς. Αυτοί οι άσχετοι όμως, μπορεί να είναι το παιδί πχ ενός φίλου μου, που βρήκε μια μικρή απασχόληση για κάνα ψοφιο 4ωρο για τρία 3.5 κατοσταρικα το μήνα κι έχει έναν ακόμα πιο άσχετο προϊστάμενο που τον πρήζει, επειδή έχει άγχος και δεν ξέρει ο ίδιος της δουλειά του.
Δεν μου φταίει σε τίποτα αυτό το παιδάκι.

Οι άλλοι ακόμα πιο πάνω με τις γραβάτες και τα υψηλά μπόνους φταίνε, αυτοί είναι που δεν νοιάζονται και καταστρέφουν υγιείς επιχειρήσεις, οργανισμούς κλπ κλπ....

Αν ήμασταν όλοι λίγο πιο άνθρωποι, όλα γύρω μας θα ήταν πιο όμορφα.


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, rebel1 said:


Κι εσύ τι νομίζεις; Θα στεναχωρεθω αν δεν καλύπτουν τις ανάγκες μου και πάω αλλού;
Ή θα κάτσω να ψάξω, αν ξύπνησε καλά ο υπάλληλος και έχει όρεξη να δουλέψει;
Ειλικρινά δεν με νοιάζει, γιατί δεν θέλω να φανταστώ του καθενός τα προβλήματα. Μου φτάνουν τα δικά μου.

Και αφού θες να θίξουμε την Νόβα να σου πω.
Ήθελα ενεργοποίηση wifi calling και 5g. Τρεις φορές μίλησα στο τηλέφωνο οι δύο ήταν άσχετοι εντελώς. Αυτοί οι άσχετοι όμως, μπορεί να είναι το παιδί πχ ενός φίλου μου, που βρήκε μια μικρή απασχόληση για κάνα ψοφιο 4ωρο για τρία 3.5 κατοσταρικα το μήνα κι έχει έναν ακόμα πιο άσχετο προϊστάμενο που τον πρήζει, επειδή έχει άγχος και δεν ξέρει ο ίδιος της δουλειά του.
Δεν μου φταίει σε τίποτα αυτό το παιδάκι.

Οι άλλοι ακόμα πιο πάνω με τις γραβάτες και τα υψηλά μπόνους φταίνε, αυτοί είναι που δεν νοιάζονται και καταστρέφουν υγιείς επιχειρήσεις, οργανισμούς κλπ κλπ....

Αν ήμασταν όλοι λίγο πιο άνθρωποι, όλα γύρω μας θα ήταν πιο όμορφα.


Sent from my iPad using Tapatalk

Μακάρι να σκέφτονταν έτσι ανθρώπινα όλοι φίλε μου, η κοινωνία θα ήταν πολύ καλύτερη.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, rebel1 said:


Αν ήμασταν όλοι λίγο πιο άνθρωποι, όλα γύρω μας θα ήταν πιο όμορφα.

Sent from my iPad using Tapatalk

Εγώ προσωπικά δεν έχω έχθρα , ούτε να βγάζω αποθημένα με "ξυλοκαΐνες" για κανέναν.

Μόνο το αποτέλεσμα με νοιάζει. Με βάσει τα παραπάνω που έγραψα σε μένα ΕΠΑΛΗΘΕΥΟΝΤΑΙ εδώ και πολλά χρόνια ΤΕΛΕΙΑ. ως "εργαλείο" πρόβλεψης.

Αλλά δε πιέζω και κανέναν εάν χρειάζεται περισότερο από 1 δις φορές να πάθει και πάλι μπας και μάθει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά δεν έχω έχθρα , ούτε να βγάζω αποθημένα με "ξυλοκαΐνες" για κανέναν.
Μόνο το αποτέλεσμα με νοιάζει. Με βάσει τα παραπάνω που έγραψα σε μένα ΕΠΑΛΗΘΕΥΟΝΤΑΙ εδώ και πολλά χρόνια ΤΕΛΕΙΑ. ως "εργαλείο" πρόβλεψης.
Αλλά δε πιέζω και κανέναν εάν χρειάζεται περισότερο από 1 δις φορές να πάθει και πάλι μπας και μάθει.

Στην χειρότερη περίπτωση εδώ θα χάσεις κάποια λίγα χρήματα αν πας σε καταγγελία σύμβασης κλπ κλπ,...
Στο χρηματιστήριο, έφαγαν ολόκληρες περιουσίες και δεν κουνήθηκε φύλλο.

Για αυτό μας πήρε η κάτω βόλτα, κάποτε όσο ακόμα υπήρχαν οι κοινότητες, ήμασταν καλύτερα.
Τώρα όλα ψηφία, σε λίγο όλοι σκέτα νούμερα, όχι άνθρωποι-προσωπα.

Καλή συνέχεια σε όλους και συγνώμη για την πολλαπλή μου παρέμβαση!


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Just now, rebel1 said:


Στην χειρότερη περίπτωση εδώ θα χάσεις κάποια λίγα χρήματα αν πας σε καταγγελία σύμβασης κλπ κλπ,...
Στο χρηματιστήριο, έφαγαν ολόκληρες περιουσίες και δεν κουνήθηκε φύλλο.

Για αυτό μας πήρε η κάτω βόλτα, κάποτε όσο ακόμα υπήρχαν οι κοινότητες, ήμασταν καλύτερα.
Τώρα όλα ψηφία, σε λίγο όλοι σκέτα νούμερα, όχι άνθρωποι-προσωπα.

Καλή συνέχεια σε όλους και συγνώμη για την πολλαπλή μου παρέμβαση!


Sent from my iPad using Tapatalk

Κάπως έτσι... Και μην ζητάς συγνώμη για την άποψη σου και την γνώμη σου! Ψηλά το κεφάλι!

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, memoriesradio said:

 

 

2 ώρες πριν, cmvr said:

Γενικά πρέπει να καταλάβουμε ότι όλα δεν είναι ούτε καθαρά οι ταχύτητες ούτε οι τιμές. Είναι συνδιασμός και των τριών στοιχείων τιμή, δίκτυο, παροχές και υπηρεσίες όπως esim κλπ.

Είναι εξίσου συνυφασμένα με το εάν ΔΕΝ υπάρχει πρότερη θετική εμπειρία και εάν τυχόν υπάρχει και προκατάληψη. 

Δεν είναι μόνο οι ποιότητα των υπηρεσιών, αυτό το ανακαλύπτεις μετά, πρέπει να γίνει κάποιος πελάτης για να εκτιμήσει τα θετικά ή τα αρνητικά. 

2 ώρες πριν, scream said:

Οποιος θέλει ταχύτητες και καλό δίκτυο παντού πάει κοσμοτε. 

Παντού; 

Που παντού, νοτιονότια Ελλάδα; 

2 ώρες πριν, p_k said:

Έχω δει και σε λευκό, κατάλευκο όχημα.

Αν είναι να μπεις εκεί, μικρή σημασία έχει το χρώμα! 😂

Θέλω μια φορά να σκάσω στην παραλία, σε διοργάνωση, με ένα τέτοιο μακρύ όχημα, να χωράει και τα καλάμια τα δίσπαστα (2,05-2,15m) και να γίνει χαλασμός, να τρέχουν και να μην φτάνουν οι συμμετέχοντες 😂😂😂

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2022 at 11:24 ΜΜ, memoriesradio said:
  1. https://www.roimedicals.gr/shop/zele-jylokainhs-optilube-etoimo-se-syrigga-11ml/
    2 φορές την ημέρα πριν το φαγητό.
  2. https://www.youtube.com/watch?v=ldJw7fhi-bw
  3. Προτείνεται έλεγχος στην τελική βαθμίδα εξόδου, για πιθανά στάσιμα και τυχόν αρμονικές.

Άνευ παρεξηγήσεως και οποιουδήποτε μη θεμιτού αποτελέσματος. Ρηξικέλευθος και πάντα χαριτολογώντας.

 

Έτσι για να μην ξεχνάμε:

1) Ποιοί γράφουν εδώ μέσα.

και

2) Έαν ΔΥΝΑΝΤΑΙ να "αλλάξουν" (πχ γνώμη) ή ξανά και ξανά θα επανέρχονται στα ίδια

και εν τέλει:
3) Σε ποιούς καταναλωτές απευθύνεται η "νέα" εταιρία!!!

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Pppe said:

Έτσι για να μην ξεχνάμε:

1) Ποιοί γράφουν εδώ μέσα.

και

2) Έαν ΔΥΝΑΝΤΑΙ να "αλλάξουν" (πχ γνώμη) ή ξανά και ξανά θα επανέρχονται στα ίδια

και εν τέλει:
3) Σε ποιούς καταναλωτές απευθύνεται η "νέα" εταιρία!!!

Μάλλον μπερδεύεσαι...

Edited by memoriesradio

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Just now, memoriesradio said:

Μάλλον μπερδεύεσαι...

3. Εγώ είμαι σε άλλη εταιρεία πλέον, και νομίζω ότι είμαι νοήμων καταναλωτής.

2. Αφού αυτή είναι η δραστική ουσία, και είναι και σε έλλειψη. Εκτός και αν πάμε σε γενόσημο.

1. "Αναγκάζομαι"...

Για να μην ξεχνιόμαστε:

2. Ποιοί είμαστε

1. Σε ποιούς (ισχυρίζονται "νοήμονες") απευθύνονται οι εταιρίες

0. Εάν έχουν πρότερη "εμπειρία" (επί πληρωμεί ή όχι).

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Mobileras said:

Εγω περιμενω 9 του μηνα να δω εάν θα παρατεινουν το απεριόριστο ίντερνετ του f2g. Πονταρω στο να μην κανουν τιποτα (ολογραφως να κοιμηθουν για λιγες μερες).

Αυτό θα είναι τεράστια απώλεια για όλους τους φίλους που δεν μπορούν να πάρουν συμβόλαιο πχ για λόγους χρέους η για χρήση σε μια περιοχή που θα πανε για λίγο καιρό και υπερτερεί η Nova.

54 minutes ago, memoriesradio said:

Καλή καρδιά. Και δεν μιζεριάζουμε. Όλα καλά θα πάνε.

Ας το πάμε άλλη μια φορά. Σε ποιον τιμοκατάλογο; Επίσημος;

😄😄😄

Σε αυτό 

timokatalogos-programmatwn-kinhths-thlefwnias-nova.pdf

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, p_k said:

Εγώ από την άλλη θλίβομαι να διαβάζω χαρακτηρισμούς που δεν ταιριάζουν στο επίπεδο μιας όμορφης και φιλικής κουβέντας (δίσταζα να το γράψω, αλλά δεν μπορώ και εκφράζω αυτό που αισθάνομαι αυτήν τη στιγμή).

 

Δυστυχώς φαίνεται να ξεφεύγει το πράγμα με τους χαρακτηρισμούς και με αυτά που είδα σημερα βλέπω να μένουν μετρημένοι στα δαχτυλα στο τέλος όσοι θα συμμετέχουν

Link to comment
Share on other sites

Just now, cmvr said:

Αυτό θα είναι τεράστια απώλεια για όλους τους φίλους που δεν μπορούν να πάρουν συμβόλαιο πχ για λόγους χρέους η για χρήση σε μια περιοχή που θα πανε για λίγο καιρό και υπερτερεί η Nova.

Η παραοικονομία και τα επιδόματα "να'ναι καλά": Μερικά πράματα δε πρόκειται ν'αλλάξουν ΠΟΤΕ σε αυτή τη χώρα: Οπότε και όσα "βιώνουμε" και εάν ΔΥΝΑΝΤΑΙ "αλλαγής".

"Αλλαγή" ΔΕ νοούνται οι καθεκάστοτε λεπτομέρειες (πχ πακέτο έτσι και "άλλαξε" έτσι), αλλά οι Νοοτροπίες (σα να λέμε ότι δε μιλάμε για την "θέση" x στη Φυσική, αλλά για την "επιτάχυνση" α ) : Και αυτή (η α) ΔΕΝ πρόκειται να "αλλάξει".

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα γίνει δυστυχώς...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ειρήνη ημίν . 

Τα έχουμε αναλύσει όλα μέχρι στιγμής.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, cmvr said:

Λοιπόν ειρήνη ημίν . 

Τα έχουμε αναλύσει όλα μέχρι στιγμής.

Ευλόγησον γέροντα!

Και με το καλό κάποια στιγμή να βρεθούμε όλοι μαζί (όσοι μπορούμε και θέλουμε...) και από κοντά, να φέρεις εσύ τα Χ55, Χ60 φτου και βγαίνω modem σου, να βάλει και ο καθένας μας τα unlimited του, και να γονατίσουμε και τα 3 δίκτυα μαζί!

Καλό βράδυ σε όλους!!!

Edited by memoriesradio

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Και όσοι επιθυμούν έχουν "πει" (με όποιο τρόπο) την άποψή τους.

ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Και τότε ξαναμελετάμε ο καθείς τι έχει γράψει εδώ και 1 έτος ο άλλος και τα αναστοχαζόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα archive ολα τα video στο wind hellas καναλι σε περιπτοση που πεσει και ναι ναι και ολα τα wind photorama που εχουν γεμισει το καναλι

wind3.png

wind2.png

wind1.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Nova γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...