Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είναι θέμα 3G συσκευής, το δοκίμασα σε Ν70 και 6680 και πάλι δεν κατέβαζε...
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Ίσως το έχουν κάνει για να παίρνουν περισσότερα. Γιατί θυμάμαι πριν βγει το TIM Plus με την κανονική όγκοχρέωση κατέβαζα αρχεία κανονικά πάνω από 1ΜΒ.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πόσες φορές χρειάστηκε να κατεβάσετε αρχείο μεγαλύτερο από 1ΜΒ; Εγώ πάντως μία φορά.

 

εγώ 2 φορές.

Link to comment
Share on other sites

εγώ 2 φορές.

 

Egw omws thelw na katevazw poio polla... Kai kati allo...Den sindeete sthn yphresia MSN ... Swsta ?

[sIGPIC][/sIGPIC] Αγαπώ Σουηδία!
Link to comment
Share on other sites

Τι μορφη ειχε;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

simfono me ton victor.auth akrivos einai h diadikasia.

apla tha prepei na perimenete liges ergasimes meres

 

iparxoun listes me para pollous arithmous sta katastimata.

to thema einai oti o ipallilos den exei tin politeleia kai ton xrono na se afisei na dialexeis esi noumero.

fantasteite na paei mia oikogeneia me 2 paidia gia family....

posh wra tha prospasthoun na dialexoun arithmous ta 4 ayta atoma?!!?

as min eimaste toso egoistes....genika den eimaste emeis oi monadikoi pelates oste na exoume tin apaitisi na mas exipiretei enas ipallilos epi mia ora,,,eidika otan sto katastima iparxei polis kosmos....

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

Καλα εδω ακομα να δωσουν 3G στα καρτοκινητα, τι περιμενουμε τωρα? ΕΛεος πια, θα τους απολυσω δεν γινεται...μακαρι να τους αγορασουν Αραβες μηπως δουμε ασπρη μερα..
Link to comment
Share on other sites

Μην βιάζεστε, και 3g θα δούμε αλλά μέχρι τότε μπορεί να εχω γεράσει. @Τώρα φαίνεται ξεκάθαρα ότι η ΤΙΜ έχει βάλει όριο. Οποίος έχει se και πάει να κατεβάσει αρχείο πάνω από 1ΜΒ θα το διαπιστώσει. Τώρα αν κάνω μια τέτοια κίνηση μου βγάζει το εξής μύνημα:Αρχείο πολύ μεγάλο για φόρτωση. Δοκιμάστε άλλο ' ...
Link to comment
Share on other sites

αυθημερον τα νουμερακια δινονται..τωρα γιατι καποιοι λενε 2-3 μερες δεν ξερω...:nagger:

κατι φταιει??? :X:rolleyes::p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Μπείτε τώρα στην κλήρωση που χαρίζει σε 20 μεγάλους νικητές δώρα αξίας 10.000 €.

 

Με κάθε αγορά σας στα καταστήματα ΤΙΜ, από 1/12/2006 έως και 5/1/2007, κερδίζεται τουλάχιστον μια συμμετοχή για τη μεγάλη κλήρωση.

 

Αριθμός συμμετοχών βάσει αγορών

- Νέα συνδεση TIM Family* ή ΤΙΜ BBest*: 5

- Νέα ατομική συνδεση ή μια αγορά ΤΙΜ Data Card: 4

- Αναβάθμιση συσκευής με ανανέωση συμβολαίου ή αγορά καρτοκινητού (πακέτο με συσκευή): 3

- Αγορά συσκευής ή αγορά πακέτων σύνδεσης καρτοκινητής ή αγορά υπηρεσιών προστιθέμενης αξίας**: 2

- Αγορά ενός αξεσουάρ ή ενός dect ή ενός gadget: 1

 

* τουλάχιστον με 2 νέες συνδέσεις

** αποκλειστικά με υπάρχουσες γραμμές χωρίς αναβάθμιση (υπηρεσία κλήσεων προς σταθερά, υπηρεσία NonStop, υπηρεσία TIM Plus, πακέτα υπηρεσιών SMS και MMS)

 

Διαδικασία συμμετοχή:

Με κάθε απόδειξη αγοράς, από τα ταμεία των καταστημάτων ΤΙΜ, λαμβάνεται και τον αντίστοιχο αριθμό κουπονιών συμμετοχής.

Σε κάθε κουπόνι συμμετοχής:

α) συμπληρώνετε τα στοιχεία σας στα αντίστοιχα πεδία

β) επιλέγετε μόνο μια κατηγορία δώρων, από την οποία επιθυμείτε να αποκτήσετε τα δώρα των 10.000 €.

Κόβετε το κουπόνι στο διάτρητο σημείο που υπάρχει η ένδειξη

Ρίχνετε το συμπληρωμένο με τα στοιχεία σας απόκομμα στην ειδική κάλπη που έχει τοποθετηθεί στο κατάστημα.

Κρατάτε, ως απόδειξη συμμετοχής σας στο διαγωνισμό, το άλλο απόκομμα.

 

Τόσο απλά... μπορεί να είστε εσείς ένας από τους 20 νικητές!!!

 

http://www.tim.gr/pages.fds?pageID=1247&langID=1

Link to comment
Share on other sites

να το να το ! :happy:

αντε καλα Χριστουγεννα!:happy:

http://img482.imageshack.us/img482/8792/thelatotabyssj6.jpg

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλαν και διαφήμιση! Το θετικότερο όλων είναι ότι ισχύουν συμμετοχές με όλες τις αγορές!

 

 

σχολια για τηδιαφημιση

 

η ΤΙΜ εχει καλυτερα μωρα στις διαφημισεις της απο τη Βοντα

 

και επισης η ΤΙΜ εχει καταντησει σα τη heaven. Παιζει σε παρτυ/εκδηλωσεις/διαφημισεις μονο κομματια που εστω και λιγο περιπλεκονται με αυτην... αλλα εφοσον εχει καλα μωρα στις διαφημισεις, τη συγχωρω.... :p

:X
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ mplip^. Πάντως ακόμα δεν έχει μπει η παραμονή χριστουγέννων και η ΤΙΜ έδωσε αυτην την προσφορά ή διαγωνισμό. . .
Link to comment
Share on other sites

Παντως το σλογκαν της ΤΙΜ "θελατο" μου θυμιζει πιο πολυ την ποντιακη εκφραση θελατο(θελω+αυτο) παρα τον συνδυασμο θελω+ελατο.Οσοι ειναι ποντιοι σιγουρα το καταλαβαν.Πολυ εξυπνη κινηση,εκτος αν εγινε καταλαθος.Φαινεται ειναι η χρονια του "ποντιακου" κοινου,οπως και με την σειρα του ΑΝΤ1 "Τυχη βουνο".
Link to comment
Share on other sites

Παντως το σλογκαν της ΤΙΜ "θελατο" μου θυμιζει πιο πολυ την ποντιακη εκφραση θελατο(θελω+αυτο) παρα τον συνδυασμο θελω+ελατο.Οσοι ειναι ποντιοι σιγουρα το καταλαβαν.Πολυ εξυπνη κινηση,εκτος αν εγινε καταλαθος.Φαινεται ειναι η χρονια του "ποντιακου" κοινου,οπως και με την σειρα του ΑΝΤ1 "Τυχη βουνο".

Μεταξύ μας όταν το πρωτοάκουσα και μένα το μυαλό μου εκεί πήγε!!! :p Δεν προσδιόρισα όμως το ποντιακό της ιστορίας!! :p

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol:

 

Tis agias Varvaras simera kai esteile i TIm xronia polla mesw sms....stin kolliti mou??

 

Eixe poly gelio...........:X :X :X

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

το έχω ακούσει κι εγώ αυτό? πως γίνεται αν δεν έχουν δηλώσει τα στοιχεία τους οι συνδρομητές????

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Α ναι πέρυσι έστειλαν και στην μάνα μου (Χριστίνα) και σε μένα όχι... Εντελώς άκυρο! Μόνο στα συμβόλαια στέλνουν; Εγώ βέβαια έχω και ένα καρτοκινητό με δηλωμένα στοιχεία και δεν μου έστειλαν.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έστελναν και στην κάρτα γιατί είχα δηλωμένα στοιχεία. Τώρα πλέον μου στέλνουν μόνο στην σύνδεση.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το έκανε και η βόντα, δεν ξέρω αν το συνεχίζει... Πάντως και να μη μας στείλουν χρόνια πολλά από το δίκτυό μας δεν νομίζω να παρεξηγηθούμε... Εδώ σε ξεχνάνε και φίλοι καμμιά φορά, θα κρατήσεις μούτρα στο δίκτυο;;; ;)

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .
  • The topic was pinned
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...