Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι καλα ενα χρονο τωρα που χρεωνονται τα q τα Flexy δεν υπηρχαν καν...

Αρα ειναι απαραδεκτο να χρεωνονται οι κλησεις στα προγραμματα με μεταφορα...

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μήπως checkαρατε το New στο ΤΙΜ Plus?

Βγάλαν και adult υπηρεσία και την ονομάσαν erotica.

Μπήκα και είδα οτι έχουν συγκεντρώσει πάρα πολύ καλα ονόματα από το χώρο

G.S.M. God Send Mobiles
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ... Που θα μπορούσαν άραγε να το βάλουν; Πιθανόν ως ξεχωριστή κατηγορία (βλέπε Vodafone live!) ή στο lifestyle;

Anyway θα το δούμε στο μέλλον...

Link to comment
Share on other sites

να προτείνω ένα wap site με πλούσιο περιεχόμενο;;

Πολλοί μπορεί να το ξέρετε.. wap.***********.com :rolleyes:

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

να προτείνω ένα wap site με πλούσιο περιεχόμενο;;

Πολλοί μπορεί να το ξέρετε.. wap.***********.com :rolleyes:

Καλά ε, σε αποθεώνω!

Αν και φοβάμαι πως θα μας κόψει το ραδιοτηλεοπτικό... :p

Link to comment
Share on other sites

Α, τα μονολεκτικά τα φοβάμαι... :p

Μου φαίνεται ότι πρέπει να το κλειδώσουμε γιατί... κανεις δεν ξέρει τι θα μας βρει...... :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν περιλαμβάνουν τις κλήσεις προς Q στο δωρεάν χρόνο, διότι θέλουν να προωθήσουν τα προγράμματα Flexy, και στα οποία περιλαμβάνουν κλήσεις προς Q στην ενσωματωμένη αξία χρήσης...

Να επισημάνω ότι για αποκλειστική χρήση ομιλίας τα προγράμματα Flexy είναι ακριβότερα απ' αυτά που ενσωματώνουν μονάχα χρόνο ομιλίας...

τα Flexy προγράμματα μόνο σύγχυση δημιουργούν στους καταναλωτές.Αν έβαζε ενημέρωση υπολοίπου κάτι θα έκαναν αλλά δε τα προτιμά κανένας,το έχω συζητήσει με υποψήφιους πελάτες ΤΙΜ και τους είπα για τα προγράμματα αλλά μόλις μαθαίνουν ότι δεν έχουν ενημέρωση για τον προπληρωμένο χρόνο/sms/mms τα θάβουν κανονικά...Δεν είναι σοβαρά αυτά τα πράγματα...οι Αμερικανοί δημιουργούν προγράμματα που κάνουν τους πελάτες να ξεφεύγουν από το προπληρωμένο χρόνο.Μια οι χρεώσεις προς q-telecom,μια η ανυπαρξία ενημέρωσης στα Flexy...δε ξέρω,η διοίκηση πολύ λάσπη έριξε στα προγράμματα.Παλιότερα ήταν ξεκάθαρα...τώρα που αυξάνονται και τα τέλη θα κάνουν πολύ καιρό να δουν συμβόλαια εκεί στην ΤΙΜ!

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα και είδα οτι έχουν συγκεντρώσει πάρα πολύ καλα ονόματα από το χώρο

Για πες κανένα όνομα απ'το χώρο...:confused:

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω μεταφορά (φορητότητα) 2 αριθμών στην ΤΙΜ και να εκμεταλευτώ τις επιδοτήσεις και των 2 για να πάρω μια συσκευή ???

Μπορώ ??? :lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

τώρα που αυξάνονται και τα τέλη θα κάνουν πολύ καιρό να δουν συμβόλαια εκεί στην ΤΙΜ!

Καλά μην το λες γιατί τα ίδια λέγαμε και για τα προγράμματα της Vodafone και είδες τι αποτελέσματα έφεραν... Τελικά είμαστε ανώμαλοι οι πελάτες!

Link to comment
Share on other sites

Μην χαίρεστε πολύ, μάλλον αναβαθμίσεις κάνουν. Σύντομα θα αρχίσει να χρεώνει οπότε προσοχή και καλύτερα να στέλνετε μόνο από καρτοκινητά!

Η αλήθεια είναι αυτή! ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς ;) τα βάζεις και τα δύο σε οικογενειακό και έτσι έχεις συμψηφισμό επιδοτήσεων ;)
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς ;) τα βάζεις και τα δύο σε οικογενειακό και έτσι έχεις συμψηφισμό επιδοτήσεων ;)

Σοβαρά μιλάς; Μπορείς; Αφού στα οικογενειακά δίνουν επιδοτήσεις αλλά για κάθε γραμμή ξεχωριστά. Υπάρχει και δυνατότητα συγχώνευσης επιδοτήσεων;

Link to comment
Share on other sites

μα στην οικογενεια θα παει η επιδοτηση,δεν εχει σημασια.

οπως και αν εχεις 2 αναβαθμισεις μπορεις να τις συγχωνευσεις...ετσι κι αυτο.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

μα στην οικογενεια θα παει η επιδοτηση,δεν εχει σημασια.

οπως και αν εχεις 2 αναβαθμισεις μπορεις να τις συγχωνευσεις...ετσι κι αυτο.

Τι εννοείς δύο αναβαθμίσεις; Ενός έτους με το επόμενο;

Εμένα μου είχαν απαντήσει (από Vodafone βέβαια) πως δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δύο αναβαθμίσεις; Ενός έτους με το επόμενο;

Εμένα μου είχαν απαντήσει (από Vodafone βέβαια) πως δεν γίνεται.

εννοω οτι αν εχεις 2 συμβολαια στο ονομα σου...μπορεις να παρεις 1 επιδοτηση.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Και να συμψηφίσεις και την έκπτωση από τους πόντους του Avantage και των δυο γραμμών και να μειωθούν ακόμη περισσότερο τα χρήματα που θα πρέπει να δώσεις για ν' αποκτήσεις τη συσκευή... ;)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά μιλάς; Μπορείς; Αφού στα οικογενειακά δίνουν επιδοτήσεις αλλά για κάθε γραμμή ξεχωριστά. Υπάρχει και δυνατότητα συγχώνευσης επιδοτήσεων;

Στα οικογενειακά ακουλουθείται η ίδια λογική με τα εταιρικά ;) και στις επιδοτήσεις για νέα πακέτα και στις νανεώσεις συμβολαίων ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Στα οικογενειακά ακουλουθείται η ίδια λογική με τα εταιρικά ;) και στις επιδοτήσεις για νέα πακέτα και στις νανεώσεις συμβολαίων ;)

Καλά δεν το σχολιάζω αυτό με τα εταιρικά...

Πάντως μια χαρά μου ακούγεται, αν και θα ήθελα και συγχώνευση επιδοτήσεων γενικότερα (ενός χρόνου με τον επόμενο ας πούμε)

Γιατί είναι χαζομάρα να πρέπει να παίρνεις μια συσκευή κάθε χρόνο την οποία δεν θα έχεις και ως βασική επειδή δεν θα είναι και τόσο καλή. Ενώ αν κρατήσεις την επιδότηση για τον επόμενο χρόνο (ας πούμε 120+120=240 ευρώ) παίρνεις την συσκευή που θέλεις.

Θα χάσουν δηλαδή αν το κάνουν έτσι;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .
  • The topic was pinned
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...