Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι 24αρα γραμμη εχω αλλα μονο ιντερνετ τιποτε αλλο! η κοπελα που μιλησαμε στην wind μου ειπε δεν θα πληρωσω τιποτε απο τον οτε,θα γινει η μεταφορα γραμμης αυτο μου ειπε...και η γραμμη μου ειπε να γυρισει θα δωσω 15 ευρω...ισχυει αυτο?

Αυτό που σου είπε ότι δε θα πληρώσεις στον ΟΤΕ είναι ΨΕΜΑ!!Εφόσον έχεις συμβόλαιο θα πληρώσεις 100 ευρώ(για το πρόγραμμά σου)!!Όσο για τα 15 ευρώ για τη μεταφορά μάλλον είναι προσφορά!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

ναι ετσι μου ειπε οτι δεν θα πληρωσω τιποτε στον οτε.. οποτε πληρωσα 100, και αλλα 100 που θα φυγω και αλλα 50 με τον πρωτο λογαριασμο με την wind..αξιζει η μεταβαση να παω στην wind?
Link to comment
Share on other sites

ναι ετσι μου ειπε οτι δεν θα πληρωσω τιποτε στον οτε.. οποτε πληρωσα 100, και αλλα 100 που θα φυγω και αλλα 50 με τον πρωτο λογαριασμο με την wind..αξιζει η μεταβαση να παω στην wind?

Κοίτα τα λεφτά που έδωσες στον ΟΤΕ ένα μέρος από αυτά θα σου επιστραφεί στον εκκαθαριστικό λογαριασμό που θα σου στείλει ο οτε αν φύγεις από αυτόν.Στη wind επειδή οι λογαριασμοί είναι ανά μήνα και όχι ανα δίμηνο δε θα δώσεις όσο στον οτε γιατί η προκαταβολή θα είναι μικρότερη.Αν αξίζει ή όχι δεν ξέρω.....αν θες πες μου πόσα πληρώνεις ανα μήνα στον οτε(σε ποιο πακέτο είσαι) και πόσα σου είπαν ότι θα δίνεις στη wind.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

στον οτε μονο ιντερνετ εχω 22.90.η wind μου δινει απεριοριστα σε σταθερα,10 ωρες προς κινητα 2 καρτες σιμ η μια 1gb ιντερνετ και η αλλη καρτα 2 ωρες προς ολα τα δικτυα.και μου δινει δωρο ενα ταμπλετ..ενταξει πιο πολυ σκεφτομαι οτι θα πληρωσω συνολο σε λεφτα.και απο την αλλη σκεφτομαι αυτα που μου δινει η wind..και γενικα φοβαμαι και το σημα μηπως εχω θεματα...και ειμαι μπερδεμενος...
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω και γω την γνώμη μου σαν συνδρομητής Wind double play και F2G εδω και 3 χρόνια.Αρχικά στον ΟΤΕ έχεις ενα εγγυημένο σήμα και φαντάζομαι αφου τον έχεις θα πιάνει καλα.Παρολαυτα αν η Wind πιάνει καλο σήμα στην περιοχή σου,σε βάθος χρόνου θα γλυτώσεις αρκετα χρήματα και με πολύ περισσότερες παροχές.Μπορει να δώσεις τωρα κάποια ποσα για να ξεμπλεξεις αλλα θα γλυτώσεις αργότερα.Ομως δυστυχώς δεν ξερω τι σήμα έχεις στην περιοχή σου για να σου πω αν αξίζει όλο αυτό το ρίσκο.Εγω 3 χρόνια τώρα στα Τρίκαλα (2 χιλιόμετρα μακριά από το κέντρο δεν εχω θέμα και δεν έχει προκύψει κάτι για να δω και την εξυπηρέτηση τους).
Link to comment
Share on other sites

στον οτε μονο ιντερνετ εχω 22.90.η wind μου δινει απεριοριστα σε σταθερα,10 ωρες προς κινητα 2 καρτες σιμ η μια 1gb ιντερνετ και η αλλη καρτα 2 ωρες προς ολα τα δικτυα.και μου δινει δωρο ενα ταμπλετ..ενταξει πιο πολυ σκεφτομαι οτι θα πληρωσω συνολο σε λεφτα.και απο την αλλη σκεφτομαι αυτα που μου δινει η wind..και γενικα φοβαμαι και το σημα μηπως εχω θεματα...και ειμαι μπερδεμενος...

Ωραία λοιπόν ας υποθέσουμε ότι ΔΕΝ χρησιμοποιείς το σταθερό οτε καθόλου και πληρώνεις κάθε μήνα 30 ευρώ.Τότε μέχρι να λήξει το 18 μηνο συμβόλαιο έχεις 15 μήνες άρα 15Χ30=450 ευρώ θα δώσεις ακόμη στον οτε σε περίπτωση που δεν φύγεις και δεν χρησιμοποιείς το σταθερό καθόλου με κλήσεις.Τώρα αν φύγεις:θα πληρώσεις 100 ευρώ πρόστιμο+15 ευρώ μεταφορά στη wind=115-περίπου 30 η επιστροφή από οτε=85 ευρώ επιβάρυνση σε εσένα.ΟΜΩΣ αφού θα δίνεις 23 στη wind βάζουμε 23Χ15μήνες(όσους δηλαδή θα πλήρωνες στον οτε αν μείνεις)=345+τα 85 από το πρόστιμο=430.ΑΡΑ αν μείνεις σε διάστημα 15 μηνών θα πληρώσεις 450 ενώ αν φύγεις 430.Όμως θα πάρεις δωρέαν ταμπλετ και πολύ χρόνο στο σταθερό.Πλέον θα αποφασίσεις ανάλογα με τις δικές σου ανάγκες!Αν δεν χρησιμοποιείς καθόλου το σταθερό το κέρδος είναι 20 ευρώ στους 15 μήνες και το ταμπλετ.Αν όμως θες να χρησιμοποιείς το σταθερό τότε συμφαίρει.....

 

*Τι σου έχουν πει από τη wind για το ρουτερ?Σου είπαν ότι το χρεώνουν 19,90 ή μήπως σου έκαναν προσφορά για δωρεάν?

**O OTE έχει πακέτο με 30.90 και δίνει 250' σταθερά+30'κινητά+24 ιντερνετ ΑΛΛΑ με 3 μήνες δώρο!!!.Μπορείς να το βάλεις αυτό αν θες λίγο χρόνο προς σταθερά + κινητά + 3μήνες δώρο.Σίγουρα θα σου βγει πιο οικονομικό από τη wind γιατί θα έχεις υπηρεσίες για 18 μήνες αλλά θα πληρώσεις 15!Μόνο που πρέπει να γίνει παραγγελία online.....Δες το λινκ:ttps://www.cosmote.gr/fixed/sl/201376/doubleplay/home?lastLayoutId=18

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

οχι για το ρουτερ μου ειπαν θα κρατησω το ιδιο αυτο που εχω τωρα απο τον οτε,ξεχασα να πω οτι θα πληρωνω στην wind 20,90 για δυο χρονια ειναι το συμβολαιο,επισης για τον κουριερ που θα ερθει θα του δωσω 10 ευρω για τα εξοδα..αυτο που λες για το πακετο με 30 ευρω πως θα μου βγει pio οικονομικο απο την wind?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να σου πω και γω την γνώμη μου σαν συνδρομητής Wind double play και F2G εδω και 3 χρόνια.Αρχικά στον ΟΤΕ έχεις ενα εγγυημένο σήμα και φαντάζομαι αφου τον έχεις θα πιάνει καλα.Παρολαυτα αν η Wind πιάνει καλο σήμα στην περιοχή σου,σε βάθος χρόνου θα γλυτώσεις αρκετα χρήματα και με πολύ περισσότερες παροχές.Μπορει να δώσεις τωρα κάποια ποσα για να ξεμπλεξεις αλλα θα γλυτώσεις αργότερα.Ομως δυστυχώς δεν ξερω τι σήμα έχεις στην περιοχή σου για να σου πω αν αξίζει όλο αυτό το ρίσκο.Εγω 3 χρόνια τώρα στα Τρίκαλα (2 χιλιόμετρα μακριά από το κέντρο δεν εχω θέμα και δεν έχει προκύψει κάτι για να δω και την εξυπηρέτηση τους).

 

φιλε εγω μενω στο αγρινιο.αυτην την στιγμη κλειδωνω 12mbs..δεν ξερω αν θα κλειδωσω τοσα οσα στην wind..

Link to comment
Share on other sites

οχι για το ρουτερ μου ειπαν θα κρατησω το ιδιο αυτο που εχω τωρα απο τον οτε,ξεχασα να πω οτι θα πληρωνω στην wind 20,90 για δυο χρονια ειναι το συμβολαιο,επισης για τον κουριερ που θα ερθει θα του δωσω 10 ευρω για τα εξοδα..αυτο που λες για το πακετο με 30 ευρω πως θα μου βγει pio οικονομικο απο την wind?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

φιλε εγω μενω στο αγρινιο.αυτην την στιγμη κλειδωνω 12mbs..δεν ξερω αν θα κλειδωσω τοσα οσα στην wind..

Ναι αλλα αν δεν επιστρεψεις το ρουτερ στον οτε θα σε χρεωσει 25€!Επισης το κουριερ 10€??Δε νομιζω τοτε πως συμφαιρει!Στον οτε τα 30,90€ θα βγει πιο φτηνο γιατι 30,90€Χ15 μηνες που θα πληρωσεις=463€ αλλα θα κανεις 463€/18 μηνες που ειναι το συμβολαιο=25€ το μηνα.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,τωρα μιλουσα με την γυναικα την προισταμενη της wind, και μου ειπε οτι δεν θα πληρωσω τιποτε ουτε προστιμο ουτε τιποτε,και για το ρουτερ που ειπε οτι αν μου το παρει ο οτε θα μου στειλει η wind αλλο! βασικα της το εξηγησα ξανα και ξανα αν θα πληρωσω στον οτε που θα φυγω και μου ειπε οχι! και μου ειπε οτι αν θα ξαναπω στον οτε θα πληρωσω για την μεταφορα,αυτα μου ειπε η κυρια...δεν ξερω παντως ηταν πολυ συγουρι για αυτα που ελεγε.,,,,

 

τι ισχυει απο ολα αυτα που μου ειπε?

Edited by mpompa
Link to comment
Share on other sites

λοιπον,τωρα μιλουσα με την γυναικα την προισταμενη της wind, και μου ειπε οτι δεν θα πληρωσω τιποτε ουτε προστιμο ουτε τιποτε,και για το ρουτερ που ειπε οτι αν μου το παρει ο οτε θα μου στειλει η wind αλλο! βασικα της το εξηγησα ξανα και ξανα αν θα πληρωσω στον οτε που θα φυγω και μου ειπε οχι! και μου ειπε οτι αν θα ξαναπω στον οτε θα πληρωσω για την μεταφορα,αυτα μου ειπε η κυρια...δεν ξερω παντως ηταν πολυ συγουρι για αυτα που ελεγε.,,,,

 

τι ισχυει απο ολα αυτα που μου ειπε?

Είναι ΞΕΜΑ οτι δε θα πληρώσεις πρόστιμο σε ΟΤΕ!!!Πες της να φαίνεται σαν όρος στο συμβ'ολαιο ότι αν σου στείλει πρόστιμο ο οτε θα το πληρώσουν αυτοί!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβω κατι,αν μου ερθει προστιμο απο τον οτε 100 ευρω,πρεπει να το πληρωσω για να γινει η μεταφορα γραμμης? η θα πληρωσω τον τελευταιο λογαριασμο που θα μου ερθει μονο?
Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβω κατι,αν μου ερθει προστιμο απο τον οτε 100 ευρω,πρεπει να το πληρωσω για να γινει η μεταφορα γραμμης? η θα πληρωσω τον τελευταιο λογαριασμο που θα μου ερθει μονο?

Μόλις η γραμμή φύγει από οτε μετά από κάποιες μέρες θα λάβεις λογαριασμό από οτε με την κίνηση της γραμμής μέχρι που αυτή έφυγε για wind +το πρόστιμο(100 ευρώ)+το κόστος μη επιστροφής ρουτερ(24.90).Αν δεν πληρώσεις αυτό το ποσό δε θα έχεις πρόβλημα με τη γραμμή καθώς αυτή θα λειτουργεί πλέον στη wind αλλά ο οτε μπορεί να κινηθεί νομικά για να ζητήσει τα λεφτά αυτά.Και θα έχει δίκιο........πιστεύω αυτό που κάνει η wind είναι ανίθηκο!!!να σου λέει ότι δε θα πληρώσεις πρόστιμο ενώ αυτό δεν ισχύει!!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα τον οτε σε chat και μου είπε ότι αυτό το κάνει η wind για απατεωνιά και πλέον λένε τα αρμόδια τμήματα του ομίλου έχουν αναλάβει την υπόθεση......

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γράψε εδώ να ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΉΣΟΥΝ ΜΕ E-MAIL ώστε να έχεις γραπτά τη δέσμευσή τους!https://www.wind.gr/gr/wind/upostirixi/epikoinonia-/forma-epikoinonias/

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα τον οτε σε chat και μου είπε ότι αυτό το κάνει η wind για απατεωνιά και πλέον λένε τα αρμόδια τμήματα του ομίλου έχουν αναλάβει την υπόθεση......

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γράψε εδώ να ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΉΣΟΥΝ ΜΕ E-MAIL ώστε να έχεις γραπτά τη δέσμευσή τους!https://www.wind.gr/gr/wind/upostirixi/epikoinonia-/forma-epikoinonias/

 

Όσο κι αν δεν είναι "ατομικό" το θέμα (πχ: http://i64.tinypic.com/so9w5s.png δε θα επεκταθώ περισσότερο STOP "ατομικό" sto 19550)

 

Scripta manem, verba volant.

Τα γραπτά μένουν.

 

Το πόσες "προσφορές" μου έχουν δώσει

και όταν τους απάντησα: "Στείλτε μου την "προσφορά" στο mail μου και θα σας απαντήσω"

και δε μου έστειλαν τίποτα στο mail μου

είναι απίστευτο....Γιατί;

 

Τροφή για σκέψη.....!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την βοήθεια.. Εγώ λέω να τους πάρω τηλ την δεύτερα και να κανω ακύρωση. Αφού πρώτα τους πω να μου φέρουν γραμμένο χειρόγραφο ότι σε περίπτωση που μου ζητήσουν πρόστιμο να τα πληρώσουν αυτοί.αλλά και πάλι αν τους το ζητησω θα βγάλω άκρη μετά ? Μάλλον το κόβω να το ακυρωνω..γιατι θα μπλεξω μετα με διαδικασίες .
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την βοήθεια.. Εγώ λέω να τους πάρω τηλ την δεύτερα και να κανω ακύρωση. Αφού πρώτα τους πω να μου φέρουν γραμμένο χειρόγραφο ότι σε περίπτωση που μου ζητήσουν πρόστιμο να τα πληρώσουν αυτοί.αλλά και πάλι αν τους το ζητησω θα βγάλω άκρη μετά ? Μάλλον το κόβω να το ακυρωνω..γιατι θα μπλεξω μετα με διαδικασίες .

 

Ζήτα το γραπτώς. θα "έχει φάση" στο τι θα σου απαντήσουν....Εμένα σε τέτοια μου λένε: "Εδώ είμαστε εμείς να σας τα πούμε, ό,τι θέλετε!! :lol: "

Και μετά δε στέλνουν τίποτα γραπτώς.

 

Αφού έχεις υπογράψει συμβόλαιο με τον ΟΤΕ. Δες το...!

Είναι δυνατόν;

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση όμως στο ότι είναι απόλυτα βέβαιοι για το πρόστιμο:lol: θα τους πάρω τηλ την δεύτερα και τους τρελανω,αν δεν μου στείλουν γραπτώς ότι θα τα πληρώσουν αυτοί τότε θα δεχτώ..μάλλον τους φεύγουν ή πελάτες και θέλουν με οποίο τρόπο να παίρνουμε κόσμο με το έτσι θέλω..
Link to comment
Share on other sites

λοιπον,τωρα μιλουσα με την γυναικα την προισταμενη της wind, και μου ειπε οτι δεν θα πληρωσω τιποτε ουτε προστιμο ουτε τιποτε,και για το ρουτερ που ειπε οτι αν μου το παρει ο οτε θα μου στειλει η wind αλλο! βασικα της το εξηγησα ξανα και ξανα αν θα πληρωσω στον οτε που θα φυγω και μου ειπε οχι! και μου ειπε οτι αν θα ξαναπω στον οτε θα πληρωσω για την μεταφορα,αυτα μου ειπε η κυρια...δεν ξερω παντως ηταν πολυ συγουρι για αυτα που ελεγε.,,,,

 

τι ισχυει απο ολα αυτα που μου ειπε?

 

Τα κλασικά ψέματα και μετά "μην είδατε τον παναή". Θα πληρώσεις κανονικά πρόστιμο φίλε..!! Αφού το ξεκίνησες μείνε, και όταν λήξει ψάξε'το

καλύτερα. Δεν σε συμφέρει να σπάσεις συμβόλαιο τώρα...

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε ετσι οπως τα λες ειναι θα πληρωσω οποτε δεν με συμφερει να φυγω! τελικα μετα απο σκεψη δεν θα φυγω,διοτι ειναι μπερδεμα μετα..α! της ειπα στο τηλ οτι ηχογραφω την κληση που κανουμε και να μου πει οτι δεν θα πηρωσω στον οτε.σημερα καθως περιμενα τον κουριερ να μου φερει το συμβολαιο,δεν εμφανιστηκε πουθενα χαχαχα.μαλλον το μετανοιωσαν και ακυρωσαν,η δεν θα ερθει καθολου..αλλα και να ερθει θα φυγει ετσι οπως ηρθε!
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε ετσι οπως τα λες ειναι θα πληρωσω οποτε δεν με συμφερει να φυγω! τελικα μετα απο σκεψη δεν θα φυγω,διοτι ειναι μπερδεμα μετα..α! της ειπα στο τηλ οτι ηχογραφω την κληση που κανουμε και να μου πει οτι δεν θα πηρωσω στον οτε.σημερα καθως περιμενα τον κουριερ να μου φερει το συμβολαιο,δεν εμφανιστηκε πουθενα χαχαχα.μαλλον το μετανοιωσαν και ακυρωσαν,η δεν θα ερθει καθολου..αλλα και να ερθει θα φυγει ετσι οπως ηρθε!

 

Αυτό είναι τα κλασσικά ψέματα που σου λένε τα Call Center. Αν πάρεις απευθείας την Wind η πας σε κατάστημα θα σου πουν οτι πληρώνεις κανονικά την ρήτρα στον OTE. Εγώ στην θέση σου θα κράταγα όνομα αντιπροσώπου και θα έκανα καταγγελία.

 

Όταν έχεις συμβόλαιο σε οποιαδήποτε εταιρία θα πληρώσεις αν φύγεις πριν την λήξη

Link to comment
Share on other sites

Την καταλάβανε μόνη τους την πατάτα που κανανε, και δεν ξαναπήραν τηλ αλλά ούτε και ο κούριερ εμφανίστηκε από την δεύτερα οποτε,μόλις τους είπα ότι ηχογραφώντας την κληση, προφανώς χεστηκανε επάνω τους και σου λέει θα βρούμε το Μπέλα μας με αυτόν..κοιτά να δεις για καταγγελία δεν σκέφτομαι κάτι τέτοιο.ας το αφησω έτσι αφού δεν υπόγραψαν χαρτια.
Link to comment
Share on other sites

Την καταλάβανε μόνη τους την πατάτα που κανανε, και δεν ξαναπήραν τηλ αλλά ούτε και ο κούριερ εμφανίστηκε από την δεύτερα οποτε,μόλις τους είπα ότι ηχογραφώντας την κληση, προφανώς χεστηκανε επάνω τους και σου λέει θα βρούμε το Μπέλα μας με αυτόν..κοιτά να δεις για καταγγελία δεν σκέφτομαι κάτι τέτοιο.ας το αφησω έτσι αφού δεν υπόγραψαν χαρτια.

Καθααρματα.......

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

θα ήθελα να ρωτήσω το εξής. Έχω το σταθερό τηλ. στην επιχείρησή μου στην WIND .

Πως μπορώ να κάνω όταν με κάλει κάποιος να μην ακούγεται το τουτ τουτ (κλασσικός ηχος )

αλλά ένα μνμ που θα έχω ηχογραφήσει εγώ π.χ. Καλώς ήρθατε, το ωράριο του καταστήματος είναι το τάδε.

Επίσης και όταν μιλάω και η γραμμή είναι κατηλειμένη να ακούγεται ένα δικό μου μνμ και όχι το μήνυμα της WIND .

ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

θελω να μεταφερω τον αριθμο απο vodafone σε wind και θα ηθελα να ξερω εναν τηλεφωνικο αριθμο σε σταθερο που να μπορω να καλεσω απο αλλο παροχο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .
  • The topic was pinned
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...