Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε με 15 ευρώ έχεις 5GB τί παραπάνω μπορεί να ζητάς??? Τί να το κάνεις να σου δώσει δώρο 60-100MBs ???

 

Το θέμα είναι να μην αγοράσεις κάποιο έξτρα πακέτο - αυτό άλλωστε αναφέρω και στην αρχή. Να μας έδινε η Wind επιπλέον MB, ας πούμε, με ανανέωση του χρόνου ομιλίας ;)

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να μην αγοράσεις κάποιο έξτρα πακέτο - αυτό άλλωστε αναφέρω και στην αρχή. Να μας έδινε η Wind επιπλέον MB, ας πούμε, με ανανέωση του χρόνου ομιλίας ;)

 

Κοίταξε να δεις, η εταιρεία ήδη δίνει πολλά και πραγματικά δεν με παίρνει να παραπονεθώ. Ωστόσο εγώ εντοπίζω ότι το ενδιαφέρον του κόσμου πλέον μετατίθεται στα mb και όχι στο χρόνο ομιλίας ή στα μηνύματα. Εγώ είχα μια ζωή stupid phone και το υποστήριζα πολύ έντονα, αλλά αν τελείωνε ο χρόνος ομιλίας ή τα μηνύματα, έπρεπε να τα ανανεώσω άμεσα για να επικοινωνήσω (δεν είμαι τύπος που κάνει αναπάντητες). Από τότε που πήρα smart phone δεν έχω στείλει ούτε ένα μήνυμα γιατί ΟΛΟΙ είναι διαρκώς on line. Χρησιμοποιώ μόνο viber και whatsapp και βλέπω ότι το δικό μου ενδιαφέρον είναι πλέον προς τα πακέτα που έχουν mb και όχι προς αυτά με το χρόνο ομιλίας και τα sms. Συμφωνώ λοιπόν, ότι αν είχαμε δώρο mb, εννοείται πως θα ήταν ευπρόσδεκτο!

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να μην αγοράσεις κάποιο έξτρα πακέτο - αυτό άλλωστε αναφέρω και στην αρχή. Να μας έδινε η Wind επιπλέον MB, ας πούμε, με ανανέωση του χρόνου ομιλίας ;)

 

Ιδανικά μαζί με λεπτά ομιλίας θα θέλαμε και data πλέον όλη μου η μουσική και η γραπτή επικοινωνία γίνεται μέσω ίντερνετ!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι τα επαρκη data ειναι απαραιτητα για επικοινωνία και διασκέδαση-ειδικα που τελευταια εχω πάθει εθισμο με το spotify:)δωστε δωστε κι αλλα λοιπον!!!
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να μην αγοράσεις κάποιο έξτρα πακέτο - αυτό άλλωστε αναφέρω και στην αρχή. Να μας έδινε η Wind επιπλέον MB, ας πούμε, με ανανέωση του χρόνου ομιλίας ;)

 

Κάτι σου δίνει με το log&win .

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αφού θέλετε τόσα πολλά ΜΒ κοιτάξτε και κατά Q μεριά... http://www.myq.gr Το καλοκαίρι δίνει δώρο 1GB με 10€ φόρτωμα!

 

+1000 στην Q για τις προσφορές της! Πρόσφατα έβαλα στο tablet και ξένοιασα!

Link to comment
Share on other sites

ειναι για συγκεκριμενο προγραμμα κινητης και σταθερης τηλεφωνιας, και το ποσο αυτο μπορεις να το αξιοποιησεις σε οποιοδηποτε προιον. απο cd ως τηλεοραση. βεβαια επισκεψου ενα καταστημα και θα ενημερωθεις εκτενεστερα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Η επιδότηση 290 € που δίνουν στα public αφορά μόνο συσκευή κινητού ή και αγορά υπολογιστή? Είναι αμετάβλητο το πόσο ή ανάλογα το τι θα αγοράσεις?

Με ενδιαφέρει να κάνω καινούρια σύνδεση και αν αξίζει

η προσφορά.

Όποιος έχει πάρει την προσφορά ας μου πει τη γνώμη του

 

Θα με έψηνε και εμένα αλλά αργώ για επιδότηση ακόμη, είναι καλή προσφορά τα 290 πάντως όταν οι άλλοι πάροχοι δεν δίνουν σχεδόν τίποτα και έχεις και την επιλογή να διαλέξεις οτιδήποτε από τα Public !

Link to comment
Share on other sites

παρε τηλ. την τράπεζα αρχικά και ύστερα την εταιρεια κινητής να δεις με ποιό τρόπο μπορείς να αποκτήσεις νεα κάρτα με ίδιο αριθμό.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δε συμφέρει σε καμία περίπτωση. Μόνο το Wind W είναι 59,90 ευρώ το μήνα. Για 24μηνο συμβόλαιο που θέλουν σου βγαίνει 1.440 ευρώ + το πρόγραμμα σταθερής τηλεφωνίας (αν το κατάλαβα καλά). Πιο πολύ συμφέρει να αγοράσεις το κινητό χωρίς επιδότηση και να έχεις καρτοκινητό ή συμβόλαιο με έκπτωση στο πάγιο.
Link to comment
Share on other sites

παρε τηλ. την τράπεζα αρχικά και ύστερα την εταιρεια κινητής να δεις με ποιό τρόπο μπορείς να αποκτήσεις νεα κάρτα με ίδιο αριθμό.

 

Μετά από 3 μήνες δεν έχει νόημα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, ακούγεται πολύ το "πληρωμή μέσω πιστωτικής κάρτας" που δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο. Φυσικά όλα αυτά μπορείς να τα δεχθείς αν σε ικανοποιεί το συμβόλαιο, αν θες οπωσδήποτε από Public κλπ, αλλιώς μπορείς μέσω τηλεφώνου να πετύχεις πολύ καλύτερη προσφορά σε συμβόλαιο.
Φέτα, παγωμένο πάτωμα και μπυρίτσα..Καλό καλοκαίρι! :cool:
Link to comment
Share on other sites

Θα με έψηνε και εμένα αλλά αργώ για επιδότηση ακόμη, είναι καλή προσφορά τα 290 πάντως όταν οι άλλοι πάροχοι δεν δίνουν σχεδόν τίποτα και έχεις και την επιλογή να διαλέξεις οτιδήποτε από τα Public !

 

Αν και γενικώς ειμαι της αποψης παρε μόνος σου τοκινητο και γλυτωσε λεφτα με καρτοκινητή ή συμβολαιο με έκπτωση, τα 290 ευρω ειναι οντως μια καλη επιδοτηση. Οποτε αν εχεις αρκετες ανάγκες επικοινωνίας και αρα πρεπει να τα ψιλο σκας δεν μου φαίνεται κακο

Link to comment
Share on other sites

Ή αυτό ας πούμε... [ATTACH]47160[/ATTACH]

 

Χε,χε ψάξτο καλύτερα! Με τη Q παίρνεις 1Gb με φόρτωμα 10€ από το site ή τα μαγαζιά της Wind και σου μένουν 8,9€.

Με 8€ αγοράζεις από το site 4 πακέτα 2€ που δίνουν 400ΜΒ το καθένα... Σύνολο: 2,6GB ! και έχεις και 1000 λεπτ. προς Q ;)

Link to comment
Share on other sites

Τι να τα κάνεις τα MB και τα GB όταν το δίκτυο 3G είναι για τα πανηγύρια.

Ηθελα να πάρω καρτούλα mobile broadband για το tablet τώρα για τις διακοπες και αναγκαστικά πήγα σε cosmote internet on the go. 30€ 5GB. Της wind αν θυμάμαι καλά με μια προσφορά που τρέχει τώρα έβγαινε 15€ (ή 20€ δεν θυμάμαι ακριβώς) τα 5GB.

Γιατί στις περιοχές που θα κινηθώ μόνο GPRS έχει η wind, ενώ με την cosmote full 3g.

Καλές οι προσφορές και οι τιμές αλλά άμα δεν έχει κάλυψη, χέστα.....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .
  • The topic was pinned
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...