Jump to content

[Tablet] LG G Pad 8.3 (V500)


SSTAYROS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι το έχω παρατηρήσει και εγω οτι το f.b καθε φορά που κανει αναβαθμηση δημιουργούνται προβληματα. Εαν υπάρχει καποια εκδοση που λειτουργούν όλα σωστα, να μη κανετε αναβάθμιση δεν υπάρχιε λογος κανενας.

Δυστηχώς το δικό μου έπεσε απο ψηλα προ ημερών και έσπασε η οθονη ,δουλεύει όμως κανονικα απλά είναι παντου ραισμενο και σκεφτομαι τώρα τι να κανω να το φτιαξω η να πάρω κατι αλλο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ είχα θέματα με το Facebook όσο ήμουν σε CM. Με στοκ και aosp κανένα θέμα.
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω παρατηρήσει και εγω οτι το f.b καθε φορά που κανει αναβαθμηση δημιουργούνται προβληματα. Εαν υπάρχει καποια εκδοση που λειτουργούν όλα σωστα, να μη κανετε αναβάθμιση δεν υπάρχιε λογος κανενας.

Δυστηχώς το δικό μου έπεσε απο ψηλα προ ημερών και έσπασε η οθονη ,δουλεύει όμως κανονικα απλά είναι παντου ραισμενο και σκεφτομαι τώρα τι να κανω να το φτιαξω η να πάρω κατι αλλο

Κρίμα.μπορείς να την αλλαξεις όμως.Καλεσε στην procordia να ρωτήσεις μήπως έχει πέσει η τιμή της .

 

Στάλθηκε από το Vodafone Smart ultra 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by pepi75
Despina!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια χαρά.για δεύτερη φορά ανέβηκε το πληκτρολόγιο Σεβ μεση της οθόνης..το εχει παθει άλλος;;;Πως διορθώνεται;;;
Link to comment
Share on other sites

Εγω το είχα πάθει οταν του φοραγα την μαμα ρομ αλλα για λίγο μετά έφτιαχνε. Εσένα εχει κολλήσει στην μέση?
Despina!
Link to comment
Share on other sites

Ναι!!!

QUOTE=pepi75;6948889]Εγω το είχα πάθει οταν του φοραγα την μαμα ρομ αλλα για λίγο μετά έφτιαχνε. Εσένα εχει κολλήσει στην μέση?

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες να του κάνεις επανεκινηση η να πατήσεις παρατεταμένα το Power button να ξεκολλήσει?

 

Στάλθηκε από το Vodafone Smart ultra 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Despina!
Link to comment
Share on other sites

Επανεκκίνηση ναι..δεν έγινε τίποτα..

! έχει κολλήσει..κάθε φορά που πρέπει να εμφανιστεί πληκτρολόγιο, δηλαδή να γράψω κάτι,βγαζει το πληκτρολόγιο στη μέση της οθόνης.

Δοκιμασες να του κάνεις επανεκινηση η να πατήσεις παρατεταμένα το Power button να ξεκολλήσει?

 

Στάλθηκε από το Vodafone Smart ultra 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πληκτρολόγιο έχεις εγκαταστήσει άλλο?Έχεις βάλει κάποιον launcer μήπως? Και ποια ρομ έχεις? (Δοκίμασες να πατήσεις το button παρατεταμενα?

 

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Despina!
Link to comment
Share on other sites

Πληκτρολόγιο το στοκ

Mauncer Nova

Ρομ επίσημη 5.0.2

Χαχαχα..Μόλις το βρήκα...Τέρμα δεξιά το στοκ πληκτρολόγιο δίπλα αό το .com έχει επιλογή μετακίνησης πάνω-κάτω..

Ευχαριστώ πολύ!!

Πληκτρολόγιο έχεις εγκαταστήσει άλλο?Έχεις βάλει κάποιον launcer μήπως? Και ποια ρομ έχεις? (Δοκίμασες να πατήσεις το button παρατεταμενα?

 

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα ναι το κάνει αυτό το πληκτρολόγιο αν το πατήσεις παρατεταμενα.. Μου έχει ληψει το lollipop εγώ του έχω περάσει marshmallow
Despina!
Link to comment
Share on other sites

Ώπα!MM?Πως πάει και που τη βρίσκω?

Χαχαχαχαχα ναι το κάνει αυτό το πληκτρολόγιο αν το πατήσεις παρατεταμενα.. Μου έχει ληψει το lollipop εγώ του έχω περάσει marshmallow
Link to comment
Share on other sites

Μπες στους developers και θα το βρεις, αλλά αν ψάξεις το νήμα πιο πάνω έχουμε και τα λίνκ..το lollipop το πέρασες εσύ η έχεις το Google edition LG tablet?
Despina!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την πέρασα!!

Παει καλύτερα με mm??

Μπες στους developers και θα το βρεις, αλλά αν ψάξεις το νήμα πιο πάνω έχουμε και τα λίνκ..το lollipop το πέρασες εσύ η έχεις το Google edition LG tablet?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Δυο ερωτησεις.

Εχει κανεις κρατημενο καποιο KDZ Αρχειο απο kitkat? οπου εψαξα τα λινκ ειναι νεκρα.

Προσπαθω να φλασαρω twpr recovery σε stock korean lollipop. Εκανα root με kingroot και ενω ακολουθω τις οδηγιες και φαινομενικα το φλασαρει, οταν κανω boot to recovery μου βγαζει σφαλμα Secure booting Error / boot certification verify . Το εχει παθει κανενας αλλος?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά

Πρόσφατα μου χάλασε η υποδοχή των ακουστικών μου, ξέρετε που μπορώ να βρω ανταλλακτικό?Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω κάποια υποδοχή απο κάποιο άλλο κινητό?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα! Προσπαθώ εδώ και αρκετή ώρα να βρω πως διαγράφω κάποιο λογαριασμό e-mail από τη συσκευή και δεν το βρίσκω πουθενά. Πάω λογαριασμοί & συγχρονισμός αλλά μετά δεν βρίσκω κάπου διαγραφή ή κατάργηση. Θέλω μόνο από το τάμπλετ να τον βγάλω όχι να σβήσω γενικά το συγκεκριμένο e-mail. :/

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Προσπαθώ εδώ και αρκετή ώρα να βρω πως διαγράφω κάποιο λογαριασμό e-mail από τη συσκευή και δεν το βρίσκω πουθενά. Πάω λογαριασμοί & συγχρονισμός αλλά μετά δεν βρίσκω κάπου διαγραφή ή κατάργηση. Θέλω μόνο από το τάμπλετ να τον βγάλω όχι να σβήσω γενικά το συγκεκριμένο e-mail. :/

 

Καλημέρα,

Θα πας Λογαριασμοί και συγχρονισμός,θα επιλέξεις το λογαριασμό που θες και πάνω δεξιά έχει 3 τελείες.Πάτησε εκεί και θα δεις την επιλογή Κατάργηση λογαριασμού.

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Θα πας Λογαριασμοί και συγχρονισμός,θα επιλέξεις το λογαριασμό που θες και πάνω δεξιά έχει 3 τελείες.Πάτησε εκεί και θα δεις την επιλογή Κατάργηση λογαριασμού.

 

Δεν μου το βγάζει. Εμένα μου βγάζει τα παρακάτω:

15034112_10209104543864363_1470014381_o.png

 

Και μόλις πατάω παράδειγμα το "Προσωπικός (IMAP) μου βγάζει το παρακάτω:

 

15007559_10209104543904364_373620839_o.jpg

 

Και στο Google να πατήσω που θέλω να σβήσω και από εκεί κάποιο e-mail το ίδιο μου βγάζει..

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Θα πας λογαριασμοι-Google θα πατησεις παρατεταμενα επανω στον λογαριασμο που θες να διαγραψεις και θα σου βγαλει συγχρονισμος-καταργηση λογαριασμου Photo_Grid_1478869097052.jpg

 

Δες την φωτο απο τον εναν λογαριασμο μου που εβαλα για παραδειγμα στο screenshot ετσι οπως το κανεις εσυ δεν θα σου βγαλει κατργηση παρα μονο συγχρονισμο

Edited by pepi75
Despina!
Link to comment
Share on other sites

Θα πας λογαριασμοι-Google θα πατησεις παρατεταμενα επανω στον λογαριασμο που θες να διαγραψεις και θα σου βγαλει συγχρονισμος-καταργηση λογαριασμου Photo_Grid_1478869097052.jpg

 

Δες την φωτο απο τον εναν λογαριασμο μου που εβαλα για παραδειγμα στο screenshot ετσι οπως το κανεις εσυ δεν θα σου βγαλει κατργηση παρα μονο συγχρονισμο

 

Εμένα γιατί δεν το βγάζει. Μήπως το κάνω κάπου λάθος; Δεν μου βγάζει καν τις 3 τελίτσες. Πάω ρυθμίσεις->λογαριασμοί & συγχρονισμός->πατάω στο google-> επιλέγω τον λογαριασμό e-mail που θέλω αλλά μέσα δεν μου βγάζει τις 3 τελίτσες ή και να πατήσω παρατεταμένα δεν κάνει τίποτα.

Είμαι με 4.4.2 αν παίζει κάποιο ρόλο.

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί δεν το βγάζει. Μήπως το κάνω κάπου λάθος; Δεν μου βγάζει καν τις 3 τελίτσες. Πάω ρυθμίσεις->λογαριασμοί & συγχρονισμός->πατάω στο google-> επιλέγω τον λογαριασμό e-mail που θέλω αλλά μέσα δεν μου βγάζει τις 3 τελίτσες ή και να πατήσω παρατεταμένα δεν κάνει τίποτα.

Είμαι με 4.4.2 αν παίζει κάποιο ρόλο.

 

Στην δεύτερη εικόνα που έβαλες για τον προσωπικό (IMAP),πάτησε επάνω στο λογαριασμό (εκεί που λέει συγχρονισμός απενεργοποιημενος) και θα σε βάλει σε μια επιπλέον ρύθμιση.Εκεί θα λέει πάνω πάνω το όνομα του λογαριασμού και απο κάτω διάφορα κουτάκια με το τι θες να συγχρονίζει.Εκεί θα δεις τις 3 τελίτσες.

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Στην δεύτερη εικόνα που έβαλες για τον προσωπικό (IMAP),πάτησε επάνω στο λογαριασμό (εκεί που λέει συγχρονισμός απενεργοποιημενος) και θα σε βάλει σε μια επιπλέον ρύθμιση.Εκεί θα λέει πάνω πάνω το όνομα του λογαριασμού και απο κάτω διάφορα κουτάκια με το τι θες να συγχρονίζει.Εκεί θα δεις τις 3 τελίτσες.

 

Πραγματικά θα τρελαθώ. Εμένα μου βγάζει αυτό:

14976088_10209107134289122_365879564_o.png

 

Λες και έχω άλλο τάμπλετ δηλαδή έλεος :confused:

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...