Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έχει κανείς θέμα με το S-View ?

Το παρέλαβα από (Αθήνα) .......την Παρασκευή και το εγκατέστησα, όλα καλά αλλά ....σήμερα παρατήρησα ακριβώς στη μέση τις οθόνης γρατσουνιές

σε σχήμα Τ ή + ,προσπάθησα να το καθαρίσω με ένα πανάκι αλλά δεν έφυγε τελείως (έμεινε το 60%) .

Τώρα την έβγαλα και έβαλα πάλι την δική του πλάτη ...

Ένα θέμα έχουν άνοιξη και στους XDA ( http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2521821 .

Η θήκη είναι Original Samsung το λέω γιατί κάτι γράφτηκε ότι φταίνε η μη Original .

Εντωμεταξύ τα σημάδια είναι σχεδόν εκεί που ενώνονται η ζελατίνα με το το πλαστικό του .

Καμιά ιδέα πως να φύγει ?

Ψάχνω να πάρω αυτό το SPIGEN Samsung Galaxy Note 3 Screen Protector Glass (http://www.amazon.co.uk/SPIGEN-Samsung-Protector-Tempered-Anti-Chip/dp/B00DD5TWXK/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1384275505&sr=8-2&keywords=Spigen+Samsung+Galaxy+Note+3+Screen+Protector+Glass+Tempered+Glass+Screen+Protector+Clear+for+Galaxy+Note+III καμιά καλύτερη τιμή ? επίσης είδα ότι έχει 2 μοντέλα πιο λέτε εσείς ?

 

εγω χρησιμοποιω την s view 3 γεματες βδομαδες. δεν εχω παθει τιποτα . βεβαια παντα βαχω απο την πρωτη μερα protector αλλα και το protector δεν εχει ουτε μια γραντζουνια η οποια να εχει σχεση με την θηκη.

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά όποιος ενδιαφέρεται για QI Receiver αυτό εδώ είναι μια καλή λύση γιατί είναι και κεραία NFC που σε ελευθερώνει στο θέμα αν θες να βάλεις μπαταρία χωρίς NFC ή γενικά να βελτιώσεις την NFC δυνατότητα του κινητου.

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

εγω χρησιμοποιω την s view 3 γεματες βδομαδες. δεν εχω παθει τιποτα . βεβαια παντα βαχω απο την πρωτη μερα protector αλλα και το protector δεν εχει ουτε μια γραντζουνια η οποια να εχει σχεση με την θηκη.

 

Πάντως είναι τραγική η κατάσταση ....ούτε 3 εβδομάδες δεν το έχω....

" ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΜΕΣΩΣ Screen Protector ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΕΤΑΙ " :cry:

Εγώ παρήγγειλα και έρχεται αύριο αυτό http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-Galaxy-Note3-N9005-Original-Screen-Protector-x-2pcs.892140.html

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

βρε παλικαρια s-view που θα βρούμε,

έχω φαΐ τον τόπο αλλα μονο ιμιτασιόν παίζουν έξω,με τα οποια δεν δουλεύουν καμια λειτουργία.

Aaaa μάλιστα κάπης πολίτης σε ένα από τα πολύ γνωστά μαγαζιά μου είπε να παο το τηλ. για service γιατί έχει πρόβλημα χαχαχαχαχαχαχα

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

βρε παλικαρια s-view που θα βρούμε,

έχω φαΐ τον τόπο αλλα μονο ιμιτασιόν παίζουν έξω,με τα οποια δεν δουλεύουν καμια λειτουργία.

Aaaa μάλιστα κάπης πολίτης σε ένα από τα πολύ γνωστά μαγαζιά μου είπε να παο το τηλ. για service γιατί έχει πρόβλημα χαχαχαχαχαχαχα

 

Εγώ πήρα αυτή http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-Galaxy-Note-3-n9005-thiki-S-View-Premium-Cover-Case-Wild-Orange.899094.html αλλά βλέπω ότι δεν είναι διαθέσιμη ....πάρε όμως ένα τηλέφωνο ποτέ δεν ξέρεις ?

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι τραγική η κατάσταση ....ούτε 3 εβδομάδες δεν το έχω....

" ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΜΕΣΩΣ Screen Protector ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΕΤΑΙ " :cry:

Εγώ παρήγγειλα και έρχεται αύριο αυτό http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-Galaxy-Note3-N9005-Original-Screen-Protector-x-2pcs.892140.html

Δεν συμφωνώ πότε δεν έχω βάλει σκρειν προτεκτορ αφού δουλεύω πάντα με Φλιπ θήκες και κανένα πρόβλημα φτου φτου μη το ματιάσω.

Βέβαια θέλει την απαραίτητη προσοχή όπως όλα.

βρε παλικαρια s-view που θα βρούμε,

έχω φαΐ τον τόπο αλλα μονο ιμιτασιόν παίζουν έξω,με τα οποια δεν δουλεύουν καμια λειτουργία.

Aaaa μάλιστα κάπης πολίτης σε ένα από τα πολύ γνωστά μαγαζιά μου είπε να παο το τηλ. για service γιατί έχει πρόβλημα χαχαχαχαχαχαχα

Εγώ την πείρα από παμπλικ αλλά καλύτερα να υποστηρίξουμε τον Νίκο

http://www.extreme-mobile.gr

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνώ πότε δεν έχω βάλει σκρειν προτεκτορ αφού δουλεύω πάντα με Φλιπ θήκες και κανένα πρόβλημα φτου φτου μη το ματιάσω.

Βέβαια θέλει την απαραίτητη προσοχή όπως όλα.

 

Εγώ την πείρα από παμπλικ αλλά καλύτερα να υποστηρίξουμε τον Νίκο

http://www.extreme-mobile.gr

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα το NOTE I και NOTE II κανένα σκρειν προτεκτορ και ιδιαίτερα το ΝΟΤΕ ΙΙ το πετούσα από δω και από κει τίποτα απολύτως τίποτα αλλά εδώ έχουν πολλά παιδιά παράπονο και νομίζω ότι όσο περνάει ο καιρός θα έχουμε και άλλα κρούσματα .... :X

Και για το δεύτερο συμφωνώ απόλυτα .....

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την πείρα από παμπλικ αλλά καλύτερα να υποστηρίξουμε τον Νίκο

http://www.extreme-mobile.gr

 

Λίγο off topic αλλά πολλές φορές το έχω σκεφτεί και λέω να το γράψω.

Φυσικά και να στηρίξουμε επαγγελματίες που σε πείσμα της μειζέριας των καιρών κάνουν προσπάθεια να παρέχουν σωστές υπηρεσίες και προιόντα σε καλές τιμές, αλλά μην ξεχνάμε ότι η επιχειρηματικότητα που είναι το ζητούμενο σήμερα περιλαμβάνει σαφώς και τα μεγάλα μαγαζιά που απασχολούν και πολλούς εργαζόμενους (δεν εξετάζω τους μισθούς και τις συνθήκες εργασίας γιατί δυστυχώς σήμερα έχουμε φτάσει να κοιτάμε πρώτα να έχουμε δουλειά και μετά τους όρους, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία και θα έβγαινα εντελώς off topic αν άνοιγα το θέμα αυτό). Επίσης μην ξεχνάμε ότι καταστήματα σαν το παραπάνω μεγάλο κατάστημα (για να μην κάνω και διαφήμιση) έφεραν ή έστω εδραίωσαν το DOA στις συναλλαγές και αποτέλεσαν το μοχλό πίεσης και για τα μικρότερα μαγαζιά να το καθιερώσουν προς όφελός μας. Επίσης ήταν από τα πρώτα μαγαζιά που "προσκάλεσαν" τους καταναλωτές να δοκιμάσουν τα προιόντα στο κατάστημα, που άνοιξαν την αγορά μεταχειρισμένων παιχνιδιών (για όσους ενδιαφέρονται) και αρκετές άλλες καινοτομίες που σήμερα ίσως θεωρούνται δεδομένες. Το συμπέρασμα, λοιπόν, είναι ότι θα πρέπει να επιλέγει κάποιος αυστηρά με κριτήρια προσωπικού συμφέροντος να κάνει τις αγορές του ώστε να σπρώχνονται σιγά σιγά και τα άλλα καταστήματα προς την πελατοκεντρική κατεύθυνση και όχι αυτή του αποκλειστικού συμφέροντος του ιδιοκτήτη (που συνήθως διέπει τις επιχειρήσεις στην Ελλάδα).

Να διευκρινίσω βεβαίως ότι ουδεμία σχέση ή συμφέρον έχω από κανένα μαγαζί (όποιοι με ξέρουν από εδώ γνωρίζουν ότι το επάγγελμά μου είναι εντελώς άσχετο) και πιστεύω ότι και η γραμμή του site είναι να μην υπάρχει έμμεση ή άμεση διαφήμιση ούτε σε μεγάλα αλλά ούτε και σε μικρά μαγαζιά, οπότε πιστεύω ότι είμαι και politically correct :lol:

 

Φιλικά πάντα.

Link to comment
Share on other sites

.. Για να συνεχίσω λίγο το off-topic του φίλου από πανω θα συμφωνήσω ότι η σιγουριά στις αγορές που κάνω από μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων είναι μεγαλύτερη από εκείνη σε μικρότερου βεληνεκούς καταστήματα, συνήθως προσωποπαγή, ατομικής- οικογενειακής σύνθεσης και συμφέροντος. Όμως, η Ελληνική οικονομία άνθισε την περίοδο άνθησης αυτής της μορφής των μικροεπιχειρήσεων, ενώ σήμερα βιώνουμε - ειδικά στις μεγαλοπούλεις - την εξαθλίωση και μαρασμό των μικρών επιχειρήσεων με επακόλουθο και τη μείωση του ανταγωνισμού στην αγορά που δραστηριοποιούνται οι μεγάλες αλυσίδες.. έτσι είναι ορατός ο κίνδυνος για δημιουργία ολιγοπωλίων - μονοπωλίων με τις όποιες τραγικές συνέπειες θα έχουν αυτά και στην αγορά εργασίας και φυσικά στις τιμές πώλησης που βαρύνουν τον τελικό καταναλωτή.

Ως εκ τούτου νομίζω ότι θα πρέπει να στηρίξουμε κυρίως τα μικρά Ελληνικά καταστήματα - στα όρια πάντα του θεμιτού ανταγωνισμού και εφόσον αυτά παραμένουν ανταγωνιστικά σε σχέση με τις μεγάλες αλυσίδες - υπαρκαταστήματα που συνήθως - αν και απασχολούν επιτόπιο προσωπικό - είναι αλλοδαπής μετοχικής σύνθεσης με εκροή τεράστιων κεφαλαίων από τα κέρδη τους στο εξωτερικό.

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Ως εκ τούτου νομίζω ότι θα πρέπει να στηρίξουμε κυρίως τα μικρά Ελληνικά καταστήματα - στα όρια πάντα του θεμιτού ανταγωνισμού και εφόσον αυτά παραμένουν ανταγωνιστικά σε σχέση με τις μεγάλες αλυσίδες - υπαρκαταστήματα που συνήθως - αν και απασχολούν επιτόπιο προσωπικό - είναι αλλοδαπής μετοχικής σύνθεσης με εκροή τεράστιων κεφαλαίων από τα κέρδη τους στο εξωτερικό.

 

Το προσυπογραφω πλήρως καθώς αυτό ήταν και το νόημα της παρέμβασής μου.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω έναν ήρωα χωρίς screen protector και έχει sview θήκη ή θήκη portfolio με σχισμές για κάρτες να μου το δώσει 1 ημέρα να το έχω εδώ στο τυπογραφείο στην κωλοτσεπη όλη μέρα και αν δεν πάθει ότι έπαθε και του παλικαριού θα κάτσω.....

 

Χωρίς πλάκα τώρα μην το ρισκάρετε, ή πίεση και η τριβή στην οθόνη την γρατζουνάει και δεν μπα ναναι πιθικοglass 12

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Xωρίς θήκη, χωρίς screen protector από day one, με πολύ χρήση και πάντα στην πίσω τσέπη του jean. Αστράφτει η οθόνη σαν την πρώτη ημέρα, χωρίς ίχνος γρατζουνιάς
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πιστεύω ότι είναι θέμα τύχης ...κατασκευής, δηλαδή δεν νομίζω ότι είναι όλα τα κομμάτια που κυκλοφορούν ίδια ποιότητα ?

Πάντως (το έχουμε πει χιλιάδες φορές) μια συσκευή με τόσα λεφτά ..... κρίμα. :cry:

Όχι τίποτα άλλο πριν μια εβδομάδα έβαλα custom Rom και έγραψε ο knox 0x1 ... τι να πεις, να πάρω και κανένα λαχείο ....τι λέτε ? :lol:

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πιστεύω ότι είναι θέμα τύχης ...κατασκευής, δηλαδή δεν νομίζω ότι είναι όλα τα κομμάτια που κυκλοφορούν ίδια ποιότητα ?

Πάντως (το έχουμε πει χιλιάδες φορές) μια συσκευή με τόσα λεφτά ..... κρίμα. :cry:

Όχι τίποτα άλλο πριν μια εβδομάδα έβαλα custom Rom και έγραψε ο knox 0x1 ... τι να πεις, να πάρω και κανένα λαχείο ....τι λέτε ? :lol:

 

Έτσι κι αλλιώς φθαρμένη οθόνη δεν είναι στην εγγύηση.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Λίγο off topic αλλά πολλές φορές το έχω σκεφτεί και λέω να το γράψω.

Φυσικά και να στηρίξουμε επαγγελματίες που σε πείσμα της μειζέριας των καιρών κάνουν προσπάθεια να παρέχουν σωστές υπηρεσίες και προιόντα σε καλές τιμές, αλλά μην ξεχνάμε ότι η επιχειρηματικότητα που είναι το ζητούμενο σήμερα περιλαμβάνει σαφώς και τα μεγάλα μαγαζιά που απασχολούν και πολλούς εργαζόμενους (δεν εξετάζω τους μισθούς και τις συνθήκες εργασίας γιατί δυστυχώς σήμερα έχουμε φτάσει να κοιτάμε πρώτα να έχουμε δουλειά και μετά τους όρους, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία και θα έβγαινα εντελώς off topic αν άνοιγα το θέμα αυτό). Επίσης μην ξεχνάμε ότι καταστήματα σαν το παραπάνω μεγάλο κατάστημα (για να μην κάνω και διαφήμιση) έφεραν ή έστω εδραίωσαν το DOA στις συναλλαγές και αποτέλεσαν το μοχλό πίεσης και για τα μικρότερα μαγαζιά να το καθιερώσουν προς όφελός μας. Επίσης ήταν από τα πρώτα μαγαζιά που "προσκάλεσαν" τους καταναλωτές να δοκιμάσουν τα προιόντα στο κατάστημα, που άνοιξαν την αγορά μεταχειρισμένων παιχνιδιών (για όσους ενδιαφέρονται) και αρκετές άλλες καινοτομίες που σήμερα ίσως θεωρούνται δεδομένες. Το συμπέρασμα, λοιπόν, είναι ότι θα πρέπει να επιλέγει κάποιος αυστηρά με κριτήρια προσωπικού συμφέροντος να κάνει τις αγορές του ώστε να σπρώχνονται σιγά σιγά και τα άλλα καταστήματα προς την πελατοκεντρική κατεύθυνση και όχι αυτή του αποκλειστικού συμφέροντος του ιδιοκτήτη (που συνήθως διέπει τις επιχειρήσεις στην Ελλάδα).

Να διευκρινίσω βεβαίως ότι ουδεμία σχέση ή συμφέρον έχω από κανένα μαγαζί (όποιοι με ξέρουν από εδώ γνωρίζουν ότι το επάγγελμά μου είναι εντελώς άσχετο) και πιστεύω ότι και η γραμμή του site είναι να μην υπάρχει έμμεση ή άμεση διαφήμιση ούτε σε μεγάλα αλλά ούτε και σε μικρά μαγαζιά, οπότε πιστεύω ότι είμαι και politically correct :lol:

 

Φιλικά πάντα.

 

Εγω χρηματα σε μεγαλο μαγαζι δεν ξαναδινω και δεν εχει να κανει με τα παιδια που εργαζονται εκει με αθλιους μισθους αλλα για τα καρτελ που εχουν φτιαξει. Σεβομαο φυσικα καθε σκεψη καο αποψη αλλα τον να μου πουλανε note 3 799 ενω υπαρχει ελληνικο στο ξικο με 575 και μπορει να εχει πεσει κιαλο και να μου λενε παρε εκπτωση 100 ευρω οχι αλλα δε θα παρω . Πλεον δινω τα χρηματα μου συνειδητα σε μικρα μαγαζια. Φυσικα δεν θελω να αντιτεθω με κανεναν ειναι δικη μου σκεψη.

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Έτσι κι αλλιώς φθαρμένη οθόνη δεν είναι στην εγγύηση.

 

Ε τότε τρέχω για λαχείο ..... :lol:

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Ε τότε τρέχω για λαχείο ..... :lol:

 

Το είχες βάλει σε τσέπη με κλειδιά;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

βρε παλικαρια s-view που θα βρούμε,

έχω φαΐ τον τόπο αλλα μονο ιμιτασιόν παίζουν έξω,με τα οποια δεν δουλεύουν καμια λειτουργία.

Aaaa μάλιστα κάπης πολίτης σε ένα από τα πολύ γνωστά μαγαζιά μου είπε να παο το τηλ. για service γιατί έχει πρόβλημα χαχαχαχαχαχαχα

 

 

 

http://www.ebay.com/itm/131016028729?var=430208098148&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

σε 12 μερες παροδοση

 

http://img543.imageshack.us/img543/849/en1h.jpg

 

 

 

http://img189.imageshack.us/img189/9937/2cf6.jpg

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Θέλω έναν ήρωα χωρίς screen protector και έχει sview θήκη ή θήκη portfolio με σχισμές για κάρτες να μου το δώσει 1 ημέρα να το έχω εδώ στο τυπογραφείο στην κωλοτσεπη όλη μέρα και αν δεν πάθει ότι έπαθε και του παλικαριού θα κάτσω.....

Χωρίς πλάκα τώρα μην το ρισκάρετε, ή πίεση και η τριβή στην οθόνη την γρατζουνάει και δεν μπα ναναι πιθικοglass 12

 

Εγώ έβαζα και στοίχημα ότι δεν θα πάθαινε τίποτα.

Xωρίς θήκη, χωρίς screen protector από day one, με πολύ χρήση και πάντα στην πίσω τσέπη του jean. Αστράφτει η οθόνη σαν την πρώτη ημέρα, χωρίς ίχνος γρατζουνιάς

Έτσι και εγώ βάζω βγάζω την σβιου το πετάω μέσα στο τσαντάκι τρίβετε όπως και το νοτε1 που είχα δεν πεθαίνει τίποτα.

 

Το είχες βάλει σε τσέπη με κλειδιά;

Πρέπει να έχεις σοβαρά προβλήματα για να το βάλεις στην ίδια τσέπη με κλειδιά δεν υπάρχει κανένας λόγος να ρισκάρεις κάτι τόσο χαζό.

Αν και υπάρχουν βιντεακια στο γιουτουμπ που δεν παθαίνει τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Το s2 μου έτσι γρατζουνιστηκε, κατά λάθος το έβαλα στη μπροστινή τσέπη με ψιλά και όχι κλειδιά και έφαγε τη ζελατίνα προστασίας πρώτα.... Αν σε θέλει... Εδώ στα service ξέρετε πόσα τηλέφωνα έχουν πέσει σε λεκάνη;

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλα τα λεμε, αλλα μετα από μερικες εκατοντάδες κινητα που περασαν από τα χερια μου όλα αυτά τα χρονια που ασχολουμαι με το αθλημα, ότι και επιστρωση να εχει η οθονη, ο,τι και τεχνολογια να εχει υιοθετηθεί, είναι ΔΕΔΟΜΕΝΟ πως μικρες ανεπαίσθητες (επιφανειακες, αλλα ορατες) γρατζουνιες θα κανει 1000% χωρις screen protector. Μπορει να κανει και πιο σοβαρη γρατζουνια, αλλα μερικες δεκάδες τυπου "τριχας" θα μαζεψει μπόλικες σε βαθος χρονου και με προσεκτικη χρηση.
Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη, αμφιβάλω αν έχεις προλάβει να δεις γρατζουνιά με τόσο μεγάλη συχνότητα αλλαγής συσκευών.. :p
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη, αμφιβάλω αν έχεις προλάβει να δεις γρατζουνιά με τόσο μεγάλη συχνότητα αλλαγής συσκευών.. :p

 

αυτό είναι το πρόβλημα, μεσα σε δεκα μερες εχω δει γρατζουνιες χωρις ζελατινα (σε παλιες συσκευες μεχρι και gorilla 2 ) και με πολύ προσεκτικη χρηση, οποτε screen protector ασυζητητί ;)

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στην κατηγορία του εντελώς γυμνό.

Δεν θα δώσω στον επόμενο την συσκευή μου καινούργια για να κερδίσω λίγα παραπάνω €

Τόσα χρήματα έδωσα, οπότε θέλω να την ευχαριστηθώ εγώ και όχι ο άλλος.

Αν γίνει και μια γρατζουνιά, που ποτέ δεν μου έχει τύχει, θα κάνει και την συσκευή μου μοναδική. :p

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...