Jump to content

[Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η Samsung από ότι βλέπουμε, μετά το Πάσχα φαίνεται να αλλάζει πολιτική πωλήσεων,προτιμά να διαθέτει λιγότερες και ακριβότερες συσκευές πλέον.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Στο site του public το έχει στα 359€ ποιο χαμηλά και από τα σκρουτζαδικα!!

 

Τι παίζει;;

 

Λεω να κάνω την αλλαγή λόγο δουλειάς και να αφήσω το ΝOKIA LUMIA 920,και να πάρω το Note 3

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Στο site του public το έχει στα 359€ ποιο χαμηλά και από τα σκρουτζαδικα!!

 

Τι παίζει;;

 

Λεω να κάνω την αλλαγή λόγο δουλειάς και να αφήσω το ΝOKIA LUMIA 920,και να πάρω το Note 3

 

Δεν ειναι διαθέσιμο όμως. Αν ηταν προσφορές των γιορτων θα το ειχαν βγάλει σε διαφημιση σίγουρα. Πιθανόν ειναι λαθος

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σκεφτικά και εγώ :(

 

Μάλλον δεν είναι καλή εποχή τώρα να πάρει κάποιος NOTE ,

 

Θα περιμένω ακόμα λίγο μπας και πέσει λίγο η τιμή.

 

Αξίζει να πάω στο 4 δίνοντας την,παραπάνω διαφορά;;

 

Θα είναι το τελευταίο κινητό μου για τουλάχιστον 4 χρόνια.

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σκεφτικά και εγώ :(

 

Μάλλον δεν είναι καλή εποχή τώρα να πάρει κάποιος NOTE ,

 

Θα περιμένω ακόμα λίγο μπας και πέσει λίγο η τιμή.

 

Αξίζει να πάω στο 4 δίνοντας την,παραπάνω διαφορά;;

 

Θα είναι το τελευταίο κινητό μου για τουλάχιστον 4 χρόνια.

 

Αν δεν είχες το 3 φυσικά και αξίζει.Ειδικά αν έχεις και το χρήμα.;) Αλλά και το 3 είναι φοβερό.Εσύ αποφασίζεις :)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε κανένα σκρουτζομαγαζο που να κάνει άτοκες δόσεις;;

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

http://www.electrocrete.gr/ProductDetails.aspx?product=350AFA73-AB68-4286-BFD8-85BDAF6D3FA2&family=060&group=601&category=60101

 

για δες αυτο!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

κι εγω εχω τον ιδιο προβληματισμο, 3 η 4, η χρηματικη διαφορα ειναι μεγααααλη για αυτα που δινη παραπανω το 4, τι λετε???θα ανεβω κλαση απο το S3...

Link to comment
Share on other sites

http://www.electrocrete.gr/ProductDetails.aspx?product=350AFA73-AB68-4286-BFD8-85BDAF6D3FA2&family=060&group=601&category=60101

 

για δες αυτο!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

κι εγω εχω τον ιδιο προβληματισμο, 3 η 4, η χρηματικη διαφορα ειναι μεγααααλη για αυτα που δινη παραπανω το 4, τι λετε???θα ανεβω κλαση απο το S3...

 

Το s3 είχα πιο πριν, αλλά το note 3 που πήρα δεν έχει καμία σχέση. Πραγματικά άλλη κλάση! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, επειδή βλέπω πολλές σελίδες εδώ θα μπορούσατε να με κατατοπίσετε στο τι να προσέξω κατά την αγορά καινούριου note 3; Κυρίως βλέπω απο σκρουτζομάγαζα κοντά στα 415 με 420€ σήμερα.

Υπάρχουν ελαττωματικές παρτίδες;

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, επειδή βλέπω πολλές σελίδες εδώ θα μπορούσατε να με κατατοπίσετε στο τι να προσέξω κατά την αγορά καινούριου note 3; Κυρίως βλέπω απο σκρουτζομάγαζα κοντά στα 415 με 420€ σήμερα.

Υπάρχουν ελαττωματικές παρτίδες;

 

καλησπερα...οχι δεν υπαρχουν ελαττωματικες παρτιδες, το μονο που θα κοιταζα εγω ειναι να ειναι unbranded, αλλά αλλους δεν τους νοιαζει. Κοιτα να παρεχει doa το μαγαζι, μην τυχον σου τυχει κάνα προβληματικό και οπου το βρεις φθηνοτερα τσιμπα το κατ εμέ.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με ανανέωση συμβολαίου σε σκρουτζομάγαζο γνωρίζουμε ποια καταστήματα συνεργάζονται με wind? :confused:
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με ανανέωση συμβολαίου σε σκρουτζομάγαζο γνωρίζουμε ποια καταστήματα συνεργάζονται με wind? :confused:

 

birdphone :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω για ποιο λόγο ειναι πολυ λιγοστά τς μαύρα NOTE στο Σκρουτζ ;Έχουν πολλά άσπρα στοκ και θέλουν να τα διώξουν η ειναι λιγοστά πλέον λόγω της παλαιότητας του μοντέλου ;

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω για ποιο λόγο ειναι πολυ λιγοστά τς μαύρα NOTE στο Σκρουτζ ;Έχουν πολλά άσπρα στοκ και θέλουν να τα διώξουν η ειναι λιγοστά πλέον λόγω της παλαιότητας του μοντέλου ;

 

Ίσως γιατί είναι και τα πιο όμορφα. Έφυγαν γρήγορα, και τα μαγαζιά με την έλευση του νέου μοντέλου δεν παραγγέλνουν άλλα. Και δίνουν αυτά που έχουν στοκ. Δηλαδή τα λευκά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Από 398 € στα σκρουτζομαγαζα σήμερα το είδα στα 413€ !!!

 

Αρε άτιμε Βαλεντίνο τι μας κανεις :D

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Από 398 € στα σκρουτζομαγαζα σήμερα το είδα στα 413€ !!!

 

Αρε άτιμε Βαλεντίνο τι μας κανεις :D

 

 

398 είχαν τα άσπρα και τα ροζ 412 τα μαύρα εδώ και μέρες !

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά.

 

Ενδιαφέρομαι να πάρω το Note 3 (ή το 4, θα δείξει) κάνοντας έρευνα στο skroutz βλέπω ότι πολλά μαγαζιά έχουν το μοντέλο Samsung Galaxy Note 3 N9005 White EU.

 

Τι διαφορά έχει αν είναι EU ή όχι ; Πέρα από τον φορτιστή (που αλλάζει εύκολα) και τις οδηγίες που δεν είναι στα Ελληνικά (δεν χρειάζονται).

Samsung Note 4

Samsung Galaxy S3

Samsung Tab S 8.4"

Samsung Gear 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Ενδιαφέρομαι να πάρω το Note 3 (ή το 4, θα δείξει) κάνοντας έρευνα στο skroutz βλέπω ότι πολλά μαγαζιά έχουν το μοντέλο Samsung Galaxy Note 3 N9005 White EU.

 

Τι διαφορά έχει αν είναι EU ή όχι ; Πέρα από τον φορτιστή (που αλλάζει εύκολα) και τις οδηγίες που δεν είναι στα Ελληνικά (δεν χρειάζονται).

Το EU σημαίνει οτι είναι ευρωπαικής εισαγωγής και δεν έχει καμία απολύτως διαφορά απο άλλα που είναι Ελληνικής εισαγωγής.Οσο για τον φορτιστή,αφού είναι EU δεν χρειάζεται καμία αλλαγή,οι περισσότεροι EU έχουμε ;)
Link to comment
Share on other sites

Το EU σημαίνει οτι είναι ευρωπαικής εισαγωγής και δεν έχει καμία απολύτως διαφορά απο άλλα που είναι Ελληνικής εισαγωγής.Οσο για τον φορτιστή,αφού είναι EU δεν χρειάζεται καμία αλλαγή,οι περισσότεροι EU έχουμε ;)

 

Δηλαδή αξίζει να πάρω αυτό που λέει ότι είναι EU... Σωστά ; Δεν θα έχω προβλήματα με εγγυήσεις, κλείδωμα συσκευής κλπ ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλησπερα...οχι δεν υπαρχουν ελαττωματικες παρτιδες, το μονο που θα κοιταζα εγω ειναι να ειναι unbranded, αλλά αλλους δεν τους νοιαζει. Κοιτα να παρεχει doa το μαγαζι, μην τυχον σου τυχει κάνα προβληματικό και οπου το βρεις φθηνοτερα τσιμπα το κατ εμέ.

 

Τι είναι το DOA ? Και τι εννοείς να είναι unbranded ; :worry::blink:

Samsung Note 4

Samsung Galaxy S3

Samsung Tab S 8.4"

Samsung Gear 2

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αξίζει να πάρω αυτό που λέει ότι είναι EU... Σωστά ; Δεν θα έχω προβλήματα με εγγυήσεις, κλείδωμα συσκευής κλπ ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Τι είναι το DOA ? Και τι εννοείς να είναι unbranded ; :worry::blink:

 

DOA.ειναι η αντικατασταση της συσκευής σε περίπτωση που έχει κάτι το κινητό. Το πας εκεί που το πήρες και αντί να στο φτιάξουν σου δίνουν κατευθείαν καινούργιο. Ισχύει 7 μέρες από την αγορά του κινητού. Unbranded.να μην είναι το κινητό σε κάποιο παροχο χώρας. Π.χ. Vodafone Αγγλίας. Απλώς έχει το λογότυπο και κάποιες εφαρμογές του παροχου. Καμιά άλλη διαφορά δεν έχει.ναι πάρε EU.δεν θα έχεις πρόβλημα

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Συζητήσεις σχετικά με άλλες συσκευές στα ανάλογα θέματα παρακαλώ για να μην βγαίνουμε εκτός. :-)

 

Η συζήτηση μεταφέρθηκε στο Διαθεσιμότητα του Samsung Galaxy Note 4

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Eδω και καμποσες μερες βλεπω το Note 3 εξαντλημενο. Τι εγινε? Σταματησε η παραγωγη η απλα πεσανε ολοι με τα μουτρα? Ακομα κι εγω σκεφτομαι να παρω ενα δευτερο σε περιπτωση που μου χαλασει το πρωτο. Τοσο τελειο ειναι το κινητακι...
Link to comment
Share on other sites

Eδω και καμποσες μερες βλεπω το Note 3 εξαντλημενο. Τι εγινε? Σταματησε η παραγωγη η απλα πεσανε ολοι με τα μουτρα? Ακομα κι εγω σκεφτομαι να παρω ενα δευτερο σε περιπτωση που μου χαλασει το πρωτο. Τοσο τελειο ειναι το κινητακι...

Μπορείς πάντα να βρεις ένα μεταχειρισμένο σε τέλεια κατάσταση κοντά στα 300 ευρώ. Αν ενδιαφέρεσαι πες μου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...