Jump to content

[Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά από εδώ είναι γνήσιο το κινητό ; http://citisshop.com/index.php?route=product/product&product_id=187

 

Γνησιότατο είναι. Παρέλαβα την περασμένη εβδομάδα. Αυστριακό

Galaxy Note 10.1, Galaxy Note 3
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οι τιμές απ ότι βλέπω έχουν πάρει την ανηφόρα. Πάλι καλά που δεν περίμενα και μόλις πήγε 395€ τσίμπησα ένα λευκό! :lol:

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από τους τυχερούς με θεωρώ. Το πρόλαβα στα 405 ελληνικό απο kaizerstore. Αν σκεφτείς ότι έδωσα το g2 32gb 350 τζάμπα μου βγήκε το note. Και μη μου πεις κανείς για το ελληνικό :)
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε πιο ελληνικό ;) Σήμερα πέρασα απο Γερμανό για να ρωτήσω για την φορητότητα μου στην COsmote και βλέπω Note 3 λευκό στην εκπληκτική τιμή των 799 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Εκει στο γερμανο ειναι στον κοσμο τους τελειως.Απορω ποιος παει και ψωνιζει απο αυτες τις αλυσιδες που οι τιμες τους ειναι οι διπλασιες απο οτι στα καταστηματα στο skroutz.Ακομα και με επιδοτηση παλι απο το skroutz πιο φθηνα βγαινει και την επιδοτηση την κανεις εκπτωση στο παγειο.
Link to comment
Share on other sites

Εκει στο γερμανο ειναι στον κοσμο τους τελειως.Απορω ποιος παει και ψωνιζει απο αυτες τις αλυσιδες που οι τιμες τους ειναι οι διπλασιες απο οτι στα καταστηματα στο skroutz.Ακομα και με επιδοτηση παλι απο το skroutz πιο φθηνα βγαινει και την επιδοτηση την κανεις εκπτωση στο παγειο.
Μπορεις να παρεις την επιδοτηση και να την κλεισεις σε καποιο σκρουτζομαγαζο ;) Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να παρεις την επιδοτηση και να την κλησεις σε καποιο σκρουτζομαγαζο ;)

 

Αν το υποστηριζει καποιο καταστημα ειναι εξαιρετικη λυση.Στο 90% της Ελλαδας στο γερμανο θα κανει το συμβολαιο του με οτι αυτο συνεπαγετε.

Link to comment
Share on other sites

Αν το υποστηριζει καποιο καταστημα ειναι εξαιρετικη λυση.Στο 90% της Ελλαδας στο γερμανο θα κανει το συμβολαιο του με οτι αυτο συνεπαγετε.

 

Εγω παντως το εκανα με ανανεωση συμβολαιων wind που ειναι τα δικα μου,στο birdphoneΑν ψαξει καποιος θα βρει σιγουρα αντιστοιχα καταστηματα και για τους αλλους παροχους.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως το εκανα με ανανεωση συμβολαιων wind που ειναι τα δικα μου,στο birdphoneΑν ψαξει καποιος θα βρει σιγουρα αντιστοιχα καταστηματα και για τους αλλους παροχους.

 

Εχει κανείς υπόψη του κατάστημα skroutz συμβεβλημλενο με vodafone;

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως το εκανα με ανανεωση συμβολαιων wind που ειναι τα δικα μου,στο birdphoneΑν ψαξει καποιος θα βρει σιγουρα αντιστοιχα καταστηματα και για τους αλλους παροχους.

 

για δωσε περισοτερες πληροφοριες

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

για δωσε περισοτερες πληροφοριες

 

Ειναι η κλασικη διαδικασια που γινεται και στα καταστηματα των.παροχων με τη διαφορα οτι η τιμη της συσκευης ειναι αυτη που αναγραφεται εκεινη τη στιγμη στο site τους και οχι τα 700-800 του παροχου.Παιρνεις στο 1260 να σου καταχωρησουν την.επιδοτηση (αν δεν το εχουν κανει ηδη) και στο καπακι μιλας με birdphone.Τους λες εχω επιδοτηση απο wind και θελω να παρω το ταδε κινητο.Αυτοι μπαινουν εκεινη τη στιγμη στο συστημα της wind,τσεκαρουν το ποσο της επιδοτησης και αν ειναι μικροτερο απο την τιμη της συσκευης,σου λενε οτι θα δωσεις και την ταδε διαφορα.Αν ειναι μεγαλυτερη η επιδοτηση σου καταχωρουν πιστωτικο για το υπολοιπο.Σου στελνουν την συσκευη με κουριερ (αν δεν μπορεις να την παρεις εσυ απο εκει),μαζι με ενα φακελο με τα χαρτια της επιδοτησης,τα υπογραφεις,τα αφηνεις στο κουριερ,παιρνεις το κινητακι σου και καλοριζικο :)

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Κριμα να μην ειναι το s5 καλο για να πεσει το note 3....στο τελος θα περιμενουμε το note το 4 για να πεσει το 3....
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς υπόψη του κατάστημα skroutz συμβεβλημλενο με vodafone;

 

 

για αυτό έχουμε κάποια πληροφορία ? :O

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα να μην ειναι το καλο για να πεσει το 3....στο τελος θα περιμενουμε το το 4 για να πεσει το 3....

Αυτό είναι σχετικό γιατί σταματάει και η παραγωγή του 3, οπότε δε θα το βρίσκεις, ή τα λίγα κομμάτια θα ναι τσιμπημένα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι σχετικό γιατί σταματάει και η παραγωγή του 3, οπότε δε θα το βρίσκεις, ή τα λίγα κομμάτια θα ναι τσιμπημένα.

 

Δεν σταματάει η παραγωγή του προηγούμενου μοντέλου. Το S4 συνεχίζει να παράγεται.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δεν σταματαει η παραγωγη αλλα ελλατωνετε τραγικα.Οποτε οι ευκαιριες για καλα κινητα σε χαμηλες τιμες πριν να κλεισουν χρονο ειναι λιγες οπως ηταν πριν το πασχα το s4/note3 στα 303 και 395 αντιστοιχα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν σταματαει η παραγωγη αλλα ελλατωνετε τραγικα.Οποτε οι ευκαιριες για καλα κινητα σε χαμηλες τιμες πριν να κλεισουν χρονο ειναι λιγες οπως ηταν πριν το πασχα το s4/note3 στα 303 και 395 αντιστοιχα.

 

το note 2 ειναι 2 χρονων και υπαρχει σε παρα πολλα σκρουτζομαγαζα ακομα σε φυσιολογικοτατη τιμη...

Link to comment
Share on other sites

Τι λένε οι πληροφορέες σας ρε παιδιά, θα πέσει καθόλου η τιμή του ή τσαμπα περιμένω ?

 

Δε νομίζω να περιμένεις σοβαρή απάντηση.:confused:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έλεγα να περιμένω, αλλα τελικά δεν άντεξα και το αγόρασα την Παρασκευή σε μαύρο χρώμα. Δεν το μετάνιωσα καθόλου. :)
Link to comment
Share on other sites

το 2 ειναι 2 χρονων και υπαρχει σε παρα πολλα σκρουτζομαγαζα ακομα σε φυσιολογικοτατη τιμη...

Αυτά είναι ελάχιστα κομμάτια που ξεμείνανε και που προφανώς πρέπει να τα διώξουν κάποια στιγμή και κάτω του κόστους ίσως.

 

Τώρα στο Σκρουτζ βλέπω:

Νοτε 1=295 2=325 3=470

 

Ασχετα απ' το Νοτε ισχύει πάντα το ότι κάθε τι το παίρνεις όταν αισθάνεσαι ότι το χρειάζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι ελάχιστα κομμάτια που ξεμείνανε και που προφανώς πρέπει να τα διώξουν κάποια στιγμή και κάτω του κόστους ίσως.

 

Τώρα στο Σκρουτζ βλέπω:

Νοτε 1=295 2=325 3=470

 

Ασχετα απ' το Νοτε ισχύει πάντα το ότι κάθε τι το παίρνεις όταν αισθάνεσαι ότι το χρειάζεσαι.

Πήγε 470 μέσα σε ένα μήνα το Note3. Πολλόι οι απογοητευμένοι από το S5.:p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Για οσους το θελουν αλλα δεν μπορουν να διαθεσουν τοσα πολλα οσα εχει τωρα , μια πολυ καλη λυση ειναι τα μεταχειρισμενα , κυριως γιατι ειναι ειδικη περιπτωση τηλεφωνου .

Πολλοι δηλαδη θα θελησουν να το πουλησουν αμεσα απο τη στιγμη που το αγορασαν οχι γιατι τους εβγαλε προβλημα ή γιατι τελικα δεν τους επεισε με τις επιδοσεις του αλλα πολυ απλα επειδη δεν μπορεσαν να συμβιβαστουν με το μεγεθος του.

Εγω μετα απο πολυ ψαξιμο στις αγορες των μεταχειρισμενων το πηρα ενα μηνα μετα την ημερομηνια αγορας του συμφωνα με την αποδειξη του , αψογο , αγρατσουνιστο στα 360 οταν ειχε 440 πριν 2-3 βδομαδες.

Μεγαλη προσοχη ομως ΠΑΝΤΑ να συνοδευεται με αποδειξη που να αναγραφει το ΙΜΕΙ της συσκευης και φυσικα να συμβαδιζει με αυτο που αναγραφεται στη συσκευη και να γινεται για μεγαλυτερη ασφαλεια χερι με χερι η αγορα για ελεγχο καταστασης λειτουργιας , χτυπηματων κτλ.

Επισης καλο ειναι να δουμε κ το βιντεακι διαφορων κλωνου και γνησιου πριν

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...