Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο χθες το λειτουργικο android ειναι πανω απο την οθονη σε ποσοστο..τ εκανα επανεκκινηση,το εκλεισα,ειδα στην cpuz και παλι παραμενει εκει..τι αλλο να κανω??

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

απο χθες το λειτουργικο android ειναι πανω απο την οθονη σε ποσοστο..τ εκανα επανεκκινηση,το εκλεισα,ειδα στην cpuz και παλι παραμενει εκει..τι αλλο να κανω??
Τίποτα, όταν το φορτίσεις μόνο θα αλλάξει.
Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/theijx1zqhorac0/2014-04-09%2012.07.29.png Επιλέγεις οποια γλώσσα θέλεις απ οπου κι αν είναι η συσκευή.

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε, να είσαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα, όταν το φορτίσεις μόνο θα αλλάξει.

 

το φορτισα και παλι τα ιδια!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τώρα και μερικές μέρες όταν πάρω παρατεταμένα το home button δεν μου εμφανίζει τις εφαρμογές που τρέχουν.. Πρέπει να το κάνω 2-3 φορές για να μου τις δείξει.. Μήπως ξέρεις κανείς τι παίζει? Δεν έχω πάει ακόμα σε κιτ κατ ούτε έχω κατεβάσει κάποια εφαρμογή που δεν είχα πριν
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο san andreas με ολα στο full καποιες στιγμες που γινετε χαμος στην οθονη πεφτουν αρκετα τα frames.Ειναι προβλημα του παιχνιδιου?

Επισης με τον fpse εβαλα το crash bandicoot αλλα δεν φαινετε καθολου καλα.Υπαρχει κανα plugin να καλυτερευει την εικονα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!Δεν ξερω αν ειμαι στο καταλληλο νημα αλλα θα ηθελα να ρωτησω γιατι τo λαπτοπ μου δεν αναγνωριζει το κινητο μεσω usb.θελω να μεταφερω εικονες και δεν αναγνωριζει τους drivers.Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!Δεν ξερω αν ειμαι στο καταλληλο νημα αλλα θα ηθελα να ρωτησω γιατι τo λαπτοπ μου δεν αναγνωριζει το κινητο μεσω usb.θελω να μεταφερω εικονες και δεν αναγνωριζει τους drivers.Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Δοκιμασε να κανεις αυτο εγκατασταση στο pc.

 

https://www.dropbox.com/s/vu176r38v6psfmh/SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones_v1.5.33.0.exe

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Σήμερα είχα και εγώ το πρώτο κρούσμα random reboot. Μετά το γνωστό πλέον πρόβλημα με την "τυχαία" απώλεια των κωδικών WiFi, σήμερα μου έκανε απανωτά, με διαφορά 15-20 λεπτών, 2 reboot! Μάλιστα, το απίστευτο είναι ότι έκλεισε μόνο του και επανήλθε ΧΩΡΙΣ να ζητήσει ΡΙΝ! Άντε να δούμε πότε θα στρώσει το KitKat. Από την άλλη, το Note 10.1 μου με το "ταπεινό" 4.1.2, δεν μασάει τ-ί-π-ο-τ-α! Τι να πω... Άντε και καλό μας ΣΚου παιδιά!

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα εχω ενα προβλημα με το κινητο μου δεν λεει να πιασει 4 g για κανενα λόγο συνηθως οταν ειμαι θεσσαλονικη επιανε 4g τωρα μονο h+ πηρα την βονταφον τηλ και μου πε πως δεν εχει προβλημα το δικτυο της εχει τυχει σε αλλον ????
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα εχω ενα προβλημα με το κινητο μου δεν λεει να πιασει 4 g για κανενα λόγο συνηθως οταν ειμαι θεσσαλονικη επιανε 4g τωρα μονο h+ πηρα την βονταφον τηλ και μου πε πως δεν εχει προβλημα το δικτυο της εχει τυχει σε αλλον ????

Eσύ πιστεύεις ότι φταίει το τηλέφωνο ή το δίκτυο? :p

Link to comment
Share on other sites

Το δίκτυο φταίει!!! 2 μέρες τώρα εκεί που εχω 4G ξαφνικά χωρίς να μετακινηθώ κατεβαίνει σε G και μετά απο λίγο ξαναγυρνάει σε 4G..
Link to comment
Share on other sites

Καλα γιατι εχετε φαγωθει να παρεται την ΚιτΚατ απο την στιγμη που κλειδωνει την

sd καρτα με αποτελεσμα προγραμματα που τρεχουν απο εκει οπως gps και διαφορα

αλλα δεν λειτουργουν και εισαι αναγκασμενος να κανεις root χανοντας ετσι την

εγγυηση. Αρχιζει να μου την σπαει για τα καλα πλεον η samsung.

Link to comment
Share on other sites

Το κλείδωμα της sd σε μένα επηρεάζει και τα αρχεία office. Με το Kingstone office δεν μπορώ να αποθηκεύσω αλλαγές σε αρχείο Excel που είναι αποθηκευμένο στην κάρτα. Το παράξενο είναι ότι ίδιο αρχείο το αντέγραψα στο τηλέφωνο και από εκεί το επεξεργαστηκα και το αποθήκευσα κανονικά.
gf768 ->s25 -> sl45 ->T68i ->sx1 ->N72 ->N81 ->OMNIA2 ->SGS3 ->note3
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε γερμανικα και γαλλικα note με kit kat,για καντε ενα τεστακι αν μπορειτε: μπειτε μεσα στη συλλογη και πατηστε το home button να δειτε αν σας βγαζει κανονικα στην κεντρικη οθονη,η απλα δεν κανει τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Κανονικα βγαινει στην αρχικη....

Τι σου κανει εσενα?

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα βγαινει στην αρχικη....

Τι σου κανει εσενα?

Στο δικο μου αυστριακο με NC2 μια χαρα βγαινει,στου γιου μου ομως γερμανικο και στου αδερφου μου γαλλικο,δεν κανει τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου αυστριακο με NC2 μια χαρα βγαινει...

 

Και εγώ το ίδιο έχω και με βγάζει στην αρχική οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε γερμανικα και γαλλικα note με kit kat,για καντε ενα τεστακι αν μπορειτε: μπειτε μεσα στη συλλογη και πατηστε το home button να δειτε αν σας βγαζει κανονικα στην κεντρικη οθονη,η απλα δεν κανει τιποτα.

 

Γερμανικό εδω και ολα λειτουργούν ρολόι.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο έχω και με βγάζει στην αρχική οθόνη.
Λογικα πρεπει να ειναι bug των ΝΒ4-ΝΒ7 γιατι δεν μπορει να συμβαινει σε 2 συσκευες το ιδιο πραγμα.Καλα θα ηταν να το τσεκαρουν και τα παιδια με αυτες τις ρομ να δουμε τι γινεται.Η αληθεια ειναι οτι στην NC2 που εχω τωρα,εν συγκριση με την γερμανικη NB7 που του ειχα μεχρι προσφατα,εχω δει ψιλοδιορθωσεις και βελτιωσεις σε αρκετα σημεια.

 

Edit: εκανα διαγραφη δεδομενων και επανεκινηση και στα δυο και εστρωσαν.Καποιο θεματακι πρεπει να παιζει με την εφαρμογη της συλλογης σε αυτες τις ρομ.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Καλα γιατι εχετε φαγωθει να παρεται την ΚιτΚατ απο την στιγμη που κλειδωνει την

sd καρτα με αποτελεσμα προγραμματα που τρεχουν απο εκει οπως gps και διαφορα

αλλα δεν λειτουργουν και εισαι αναγκασμενος να κανεις root χανοντας ετσι την

εγγυηση. Αρχιζει να μου την σπαει για τα καλα πλεον η samsung.

 

Το iGo που έχω στην κάρτα δουλεύει μια χαρά πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Λογικα πρεπει να ειναι bug των ΝΒ4-ΝΒ7 γιατι δεν μπορει να συμβαινει σε 2 συσκευες το ιδιο πραγμα.Καλα θα ηταν να το τσεκαρουν και τα παιδια με αυτες τις ρομ να δουμε τι γινεται.Η αληθεια ειναι οτι στην NC2 που εχω τωρα,εν συγκριση με την γερμανικη NB7 που του ειχα μεχρι προσφατα,εχω δει ψιλοδιορθωσεις και βελτιωσεις σε αρκετα σημεια.

 

Edit: εκανα διαγραφη δεδομενων και επανεκινηση και στα δυο και εστρωσαν.Καποιο θεματακι πρεπει να παιζει με την εφαρμογη της συλλογης σε αυτες τις ρομ.

 

Τι διορθωσεις εννοεις Παρη?? ΝΒ7 φοραω...

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Τι διορθωσεις εννοεις Παρη?? ΝΒ7 φοραω...
Εχω δει βελτιωση σε bt,λειτουργιας δικτυων data,δουλευει λιγο καλυτερα η αυτοματη φωτεινοτητα,οι αριθμοι επαφων δεν αφηνουν πλεον κενα στα νουμερα και κατι αλλα ψιλολογια (ακομη ειμαι στις δοκιμες και για καποια πιο σοβαρα πραγματα που νομιζω οτι εχουμε βελτιωσεις,αλλα θελω να τα τσεκαρω καλα πρωτα)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...