Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω λίγο τη βοήθειά σας. Ένας φίλος ενδιαφέρεται να αγοράσει το Note3. Το βρήκε λοιπόν στο MOBILE PHONES DIRECT LIMITED στην τιμή των 300€ με δώρο το GEAR και αν θα παραγείλει 2 τηλέφωνα του κάνουν και ένα τρίτο δώρο. Επειδή μου ακούγεται λίγο περίεργο όλο αυτό ξέρει κανείς για αυτό το site; Μπορούν να ισχύουν όλα τα παραπάνω;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω λίγο τη βοήθειά σας. Ένας φίλος ενδιαφέρεται να αγοράσει το Note3. Το βρήκε λοιπόν στο MOBILE PHONES DIRECT LIMITED στην τιμή των 300€ με δώρο το GEAR και αν θα παραγείλει 2 τηλέφωνα του κάνουν και ένα τρίτο δώρο. Επειδή μου ακούγεται λίγο περίεργο όλο αυτό ξέρει κανείς για αυτό το site; Μπορούν να ισχύουν όλα τα παραπάνω;

 

Δεν ηξερα οτι βγαίνει και το gear σε κινεζια... Μα καλα φιλε ρωτας κιολας?

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Λες να πουλανε note 3 και gear μαζι 300 ευρω? Το gear κανει 200 περιπου και το note 500. Λες να κανουν ψυχικο και να τα χαρίζουν? Ειδικά εκείνο το στα 2 αλλο ενα δωρο ειναι τραγικο.... Μα καλα υπαρχουν τοσο ευκολοπιστα θύματα? Να παρουμε αν είναι καμια 20αρια να τα πουλαμε να γίνουμε πλουσιοι Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το google services 4.2.40 ειναι μoνo για ΝΟΤΕ3?Να το βαλω στο s4?..:)

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το google services 4.2.40 ειναι μoνo για ΝΟΤΕ3?Να το βαλω στο s4?..:)

 

Βάλε .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω λίγο τη βοήθειά σας. Ένας φίλος ενδιαφέρεται να αγοράσει το Note3. Το βρήκε λοιπόν στο MOBILE PHONES DIRECT LIMITED στην τιμή των 300€ με δώρο το GEAR και αν θα παραγείλει 2 τηλέφωνα του κάνουν και ένα τρίτο δώρο. Επειδή μου ακούγεται λίγο περίεργο όλο αυτό ξέρει κανείς για αυτό το site; Μπορούν να ισχύουν όλα τα παραπάνω;

Τυχερέ, θα πάρεις και δωράκι το τρίτο Note

Το θέμα όμως είναι θα δώσουν και το Gear με το τρίτο δώρο?

 

:lol::lol::lol:

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω λίγο τη βοήθειά σας. Ένας φίλος ενδιαφέρεται να αγοράσει το Note3. Το βρήκε λοιπόν στο MOBILE PHONES DIRECT LIMITED στην τιμή των 300€ με δώρο το GEAR και αν θα παραγείλει 2 τηλέφωνα του κάνουν και ένα τρίτο δώρο. Επειδή μου ακούγεται λίγο περίεργο όλο αυτό ξέρει κανείς για αυτό το site; Μπορούν να ισχύουν όλα τα παραπάνω;

 

Σαν πίτσα ακούγεται στις 2 μια δώρο ............ ακραίο μου ακούγεται η μούσα είναι το κινητό ή δεν θα λάβεις πότε κινητό .... με τι τρόπο πληρωμής έχει ώστε να το παραγγείλεις

Link to comment
Share on other sites

Δωσε και μια επανεκιννηση

Το σκεφτηκα και το εκανα,αλλα παλι 12 λεει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ειναι οι κινεζικες μαιμουδες,που μοιαζουν καπως με το 3,αλλα δεν ειναι 3.

too good to be true.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εχω ενα προβλημα με το νοτε 3 . Πολλες φορες δεν πιανει το air gesture κεινο που οταν ειναι σβηστο και οριζοντιο βαζεις το χερι απο πανω και σου δειχνει αν εχεις κατι. Μολις παω και το απενεργοποιησω και το ενεργοποιησω δουλευει κανονικα. Τι φταιει; Μηπως εχει οριο να κλεινει μονο του μετα απο ωρα;
Link to comment
Share on other sites

8η ημέρα στο σέρβις. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ!!!!!! κατ'αλλα διαφημίζουν 1 ώρα σέρβις...... http://www.samsung.com/gr/experience/1hourmobile/
Link to comment
Share on other sites

Μην αγχωνεσαι καλα ειναι. Παιζουν πολλα ρολο στο τι καταλανωνουν τα google play services ☺

Αμα θελω να δω αν υπαρχει η 4.2.40 που εβαλα,που πρεπει να κοιταξω;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

8η ημέρα στο σέρβις. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ!!!!!! κατ'αλλα διαφημίζουν 1 ώρα σέρβις...... http://www.samsung.com/gr/experience/1hourmobile/
Γιατί δεν τους παίρνεις τηλέφωνο να δεις σε τη στάδιο βρίσκεσαι.Και οθόνη να άλλαζαν τόσες μέρες δε παίρνει.
Link to comment
Share on other sites

Settings>General>Application Manager>All και πατάς πάνω στο Google Play Services.

 

ΟΚ,υπαρχει.

Ευχαριστω.

Edit.

Οταν πατε να ανοιξετε τη λιστα με τις κλησεις που εχουν γινει,εχετε υπολογισει ποσο χρονο κανει;Γαιτι νομιζω οτι τελευταια,αργει πολυ το δικο μου.

Αμα το κανω βεβαια μια φορα,και συντομα το ξανακανω,ανοιγει αμεσως,αλλα λεω αν εχει περασει πολυς χρονος,απο τοτε που το ανοιξατε την τελευταια φορα,τοτε αργει.

Edited by Theodore41

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

ναι οι κλήσεις και οι επαφες καποιες φορες όταν πρώτο ανοίγουν κανουν ενα κλικ παραπάνω χρονο. δεν είναι τραγικος χρόνος αλλα ειναι μεγαλη ντροπη της σαμσουνγκ να μη το εχει λυσει ουτε αυτο απο εποχες s3 που θυμαμαι εγω που κολλαγε στις επαφες. Σε κινητο τετοιων χαρακτηριστικων δεν μπορεσαν να κανουν τη γκαλερι και τη λιστα επαφων η τον dialer να ειναι αστραπη. πραγματικο κατορθωμα. Προφανως ποτε δεν ασχοληθηκαν να τα φτιαξουν και απλα πρόσθεταν άχρηστες βλακειες με gestures και λοιπα.

 

Αν θες εντελως αστραπη βαλε αλλον dialer. Αλλιως υπομονη..(οχι οτι θα αλλάξει)

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ,υπαρχει.

Ευχαριστω.

Edit.

Οταν πατε να ανοιξετε τη λιστα με τις κλησεις που εχουν γινει,εχετε υπολογισει ποσο χρονο κανει;Γαιτι νομιζω οτι τελευταια,αργει πολυ το δικο μου.

Αμα το κανω βεβαια μια φορα,και συντομα το ξανακανω,ανοιγει αμεσως,αλλα λεω αν εχει περασει πολυς χρονος,απο τοτε που το ανοιξατε την τελευταια φορα,τοτε αργει.

 

Εγώ έχω το s4 μου το έκανε και εμένα αυτό με τη λίστα κλήσεων και έκανα το εξής δεν ξανά έσβησα τη εφαρμογή απο την μνήμη ram εκεί που μπαίνουμε πατώντας παρατεταμένα το home button και δεν ξανά κατεβάσει πρόγραμμα για task killer. Είμαι σίγουρος ότι κάποιες εφαρμογές τις αφήνει ανοιχτές επίτηδες η μνημη ram για να τρέχει πιο γρήγορα το τηλ.απο τοτε παει σφαίρα ο dialer. Δοκιμάστε το καθε βράδυ παντως τις σβήνω ολες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το s4 μου το έκανε και εμένα αυτό με τη λίστα κλήσεων και έκανα το εξής δεν ξανά έσβησα τη εφαρμογή απο την μνήμη ram εκεί που μπαίνουμε πατώντας παρατεταμένα το home button και δεν ξανά κατεβάσει πρόγραμμα για task killer. Είμαι σίγουρος ότι κάποιες εφαρμογές τις αφήνει ανοιχτές επίτηδες η μνημη ram για να τρέχει πιο γρήγορα το τηλ.απο τοτε παει σφαίρα ο dialer. Δοκιμάστε το καθε βράδυ παντως τις σβήνω ολες.

 

έτσι ακριβώς πολύ σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...