Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και όμως! :D

 

Η εγκατάσταση έγινε χωρίς πρόβλημα και η συσκευή "πετάει". Δεν χρειάστηκε να κάνω reset, wipe κλπ και δεν χάθηκε απολύτως τίποτα στις ρυθμίσεις. Με την 4.3 όταν μπούταρε η συσκευή, το widget με τον καιρό που είχα καθυστερούσε αρκετά να φορτώσει ενώ τώρα με το που βάλω το pin και πατήσω οκ, είναι στη θέση του άμεσα! :)

Edited by unitrax
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! Η συσκευή μου είναι από Γαλλία ,θα μπορέσω να κάνω update στο ελληνικό 4.4 (όταν γίνει διαθέσιμο) η θα πρέπει να περιμένω να μου έρθει ota (αν μου έρθει) . Είμαι σε Vodafone αλλά την συσκευή την αγόρασα ξεχωριστα αν παίζει σημασία. Ευχαριστώ πολύ!!!
Link to comment
Share on other sites

συν Jetpack:)

 

Με την κιτ κατ, και χωρίς jet pack πάει jet

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Και όμως! :D

 

Η εγκατάσταση έγινε χωρίς πρόβλημα και η συσκευή "πετάει". Δεν χρειάστηκε να κάνω reset, wipe κλπ και δεν χάθηκε απολύτως τίποτα στις ρυθμίσεις. Με την 4.3 όταν μπούταρε η συσκευή, το widget με τον καιρό που είχα καθυστερούσε αρκετά να φορτώσει ενώ τώρα με το που βάλω το pin και πατήσω οκ, είναι στη θέση του άμεσα! :)

 

Τελικά τι update ήταν? Είσαι σε 4.4.2 ή ήταν κάτι άλλο?

[sIGPIC][/sIGPIC]

||||||||||||||[be the change you want to see in the world]|||||||||||||||

Link to comment
Share on other sites

Το έγραψα πριν: 4.4.2 :)

 

Συγνώμη, δε το πρόσεξα! Πάω για update και εγώ!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

||||||||||||||[be the change you want to see in the world]|||||||||||||||

Link to comment
Share on other sites

Για όποιους δε το γνωρίζουν, από την ακόλουθη σελίδα μπορούν να δουν το csc της συσκευής τους σε ποια χώρα αντιστοιχεί. Προσοχή, είναι 3 σελίδες (αλφαβητικά, ανάλογα τη χώρα επιλέγεις από την πάνω σειρά) και όχι μία.

http://ykkfive.blogspot.gr/2011/11/samsung-csc-code-reference.html#.UvKN-NySzZG

 

Η ΕΝΑ7 που αναφέρετε παραπάνω που είναι; Στο sammobile δεν υπάρχει...

Edited by Pharmex
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Για όποιους δε το γνωρίζουν, από την ακόλουθη σελίδα μπορούν να δουν το csc της συσκευής τους σε ποια χώρα αντιστοιχεί. Προσοχή, είναι 3 σελίδες (αλφαβητικά, ανάλογα τη χώρα επιλέγεις από την πάνω σειρά) και όχι μία.

http://ykkfive.blogspot.gr/2011/11/samsung-csc-code-reference.html#.UvKN-NySzZG

 

Ή πολύ απλά μπορείς να κατεβάσεις το Phone info.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να βλέπετε και απο δω για ποιες χωρες υπαρχει αναβαθμιση.

http:// http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-N9005

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ...Αλλα πως καταλαβαινουμε ποια εκδοση δεν ειναι branded απο καποια εταιρια;;;

Εχω απορειες ο ατιμος....:D

 

Edit.Ενταξει το βρηκα απο μονος μου....

Edited by sothrhsgr
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτο το jet pack για τον dolfin τι ειναι το κατεβαζω ξεχωριστα ?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dolphin.browser.engine&hl=el

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ .......το δοκιμαζω ηδη οντως πολυ καλο

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα..Τελικα περασε κανενας την ENA7....;;;Γιατι την κατεβαζα οοολο το βραδυ και δεν εχω προλαβει λογο δουλειας...Και αν την περασε κανενας αντιμετωπισε κανενα προβλημα...;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η λειτουργία ανάγνωσης που χρησιμεύει ..... την ενεργοποίησα επέλεξα κάποιες εφαρμογές για να την δοκιμάσω αλλά δεν βλέπω κάποια διαφορά ... τι ακριβώς κάνει αυτή η λειτουργία ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η λειτουργία ανάγνωσης που χρησιμεύει ..... την ενεργοποίησα επέλεξα κάποιες εφαρμογές για να την δοκιμάσω αλλά δεν βλέπω κάποια διαφορά ... τι ακριβώς κάνει αυτή η λειτουργία ...

 

Κοιτα για παραδειγμα τα παρακατω screenshoot[ATTACH]40984[/ATTACH][ATTACH]40986[/ATTACH]

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

διαβασα οτι το νοτε εχει region sim lock ξερει κανεισ τιν γινετε με αυτο για συσκευες που εχουν αγοραστη απο σκρουτζ?εχει αγορασει κανεισ απο σκρουτζ?ειχε προβλημα με αυτο?
Link to comment
Share on other sites

διαβασα οτι το νοτε εχει region sim lock ξερει κανεισ τιν γινετε με αυτο για συσκευες που εχουν αγοραστη απο σκρουτζ?εχει αγορασει κανεισ απο σκρουτζ?ειχε προβλημα με αυτο?

 

Οι περισσότεροι από skroutz έχουμε πάρει! Από ότι έχω καταλάβει αν η συσκευή σου είναι ευρωπαϊκή δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα! Έχει να κάνει με ηπείρους το region lock όχι με χώρες!

Κι' οι πέτρες δεν την έχουνε τη τόση αμοναξιά μου,

γιατ΄είδα μια κι 'χε αγκαλιά τη ρίζα του ασφενδάμου!

 

Ψαραντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα για παραδειγμα τα παρακατω screenshoot[ATTACH]40984[/ATTACH][ATTACH]40986[/ATTACH]

 

Συνεχιζω να μην καταλαβαινω διαφορα στο δικο μου στον ντολφιν ενω τον εχω επιλεξει

Link to comment
Share on other sites

Απορία!!!! Έχω 4.3 (XEF ). Μόνο 4.4 XEF μπορώ να περάσω η και κάποια άλλη και αν ναι θα έχω κάνα πρόβλημα?

Όποια θελεις ,αλλά αν αλλάξει το csc μετά θα πρέπει να κάνεις root για να βάλεις το σωστό .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...