Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεις να μου πεις μια τετοια εφαρμογη;; η εννοεις ολες αυτες τις εφαρμογες που λενε τον καιρο;

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opensignal.weathersignal

Καλημέρα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια

Για τους κατόχους note 3 που είναι και συνδρομητές nova. Η υπηρεσία novago διατίθεται πλέον κανονικά στο play store και δουλεύει άψογα στο κινητό μας.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.huawei.phone.nova&hl=el

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια

Για τους κατόχους note 3 που είναι και συνδρομητές nova. Η υπηρεσία novago διατίθεται πλέον κανονικά στο play store και δουλεύει άψογα στο κινητό μας.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.huawei.phone.nova&hl=el

 

εγω εχω το nova 3play αυτο που ειχε προσφορά τελευταία. μπορω να το χρησιμοποιησω?

 

και κατι τελευταίο. μερικες φορες παρατηρω οτι δουλεύουν και οι 4 πυρήνες χωρις λόγο. με ενα restart διορθώνεται. γιατι γίνεται αυτο?

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω το nova 3play αυτο που ειχε προσφορά τελευταία. μπορω να το χρησιμοποιησω?

 

και κατι τελευταίο. μερικες φορες παρατηρω οτι δουλεύουν και οι 4 πυρήνες χωρις λόγο. με ενα restart διορθώνεται. γιατι γίνεται αυτο?

 

Καλημερα και εγω το nova 3play εχω και δουλευει αψογα

Πρέπει να κάνεις εγγραφή εδώ (σε υπολογιστή): http://portal.novago.gr:33200/EPG/jsp/webtv/index.jsp#Home/t_0/main

Μπορεις να κάνεις μέχρι 2 account στο novago που ισχύει για 2 συσκευές

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και εγω το nova 3play εχω και δουλευει αψογα

Πρέπει να κάνεις εγγραφή εδώ (σε υπολογιστή): http://portal.novago.gr:33200/EPG/jsp/webtv/index.jsp#Home/t_0/main

Μπορεις να κάνεις μέχρι 2 account στο novago που ισχύει για 2 συσκευές

 

1 account για 2 συσκευές ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω το n9005 και είμαι σε 4.3 mj7 . Όταν το άνοιξα πρώτη φορά ήταν στα γαλλικά . Απλά ήθελα να ρωτήσω αν είναι από εξωτερικό η συσκευή μου? Επίσης έχει κυκλοφορήσει το 4.4.2 ota στην Ελλάδα και αν όχι ακόμα, όταν βγει θα μου έρθει ειδοποίηση εφόσον το τηλέφωνο μου είναι από εξωτερικό??? Στο kies που το συνδεσα δεν μου βγάζει νεότερο update από 4.3 . Ευχαριστώ!!!

 

Η συσκευή σου λογικά είναι γαλλική! Η αναβαθμίσεις νομίζω θα σου έρθουν κανονικά ΟΤΑ όταν τις πάρει η Γαλλία! Στην Ελλάδα όχι δεν έχει έρθει η 4.4 ακόμα! Κατέβασε το phone info από playstore να δεις τι παίζει με τη συσκευή σου!

Κι' οι πέτρες δεν την έχουνε τη τόση αμοναξιά μου,

γιατ΄είδα μια κι 'χε αγκαλιά τη ρίζα του ασφενδάμου!

 

Ψαραντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και εγω το nova 3play εχω και δουλευει αψογα

Πρέπει να κάνεις εγγραφή εδώ (σε υπολογιστή): http://portal.novago.gr:33200/EPG/jsp/webtv/index.jsp#Home/t_0/main

Μπορεις να κάνεις μέχρι 2 account στο novago που ισχύει για 2 συσκευές

 

δεν γινεται με βγαζει οτι πρεπει να εχω τουλαχιστον nova3play σε συνδυασμό με nova cinema η novasports... αυτό που λέει με το plugin εγκατάσταση δεν το έκανα γιατί είμαι από desktop και δεν κατεβάζει κανένα. πήγα κατευθείαν στο novago.gr/register

 

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον. Η υπηρεσία NOVAGO διατίθεται προσωρινά μόνο στους συνδρομητές Nova Full pack, Nova Sports pack, Nova Cinema pack, Nova 3Play Full ή Nova 3Play σε συνδυασμό με τα κανάλια Novacinema ή Novasports. Για περισσότερες πληροφορίες τηλεφωνήστε στο 18345 (αστική χρέωση/λεπτό).

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ για εφαρμογές υπάρχει ιδιαίτερο θέμα.

Κρατήστε το παρόν θέμα καθαρό και μόνο για πράγματα σχετικά με τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι έχετε αναβαθμίσει σε kit kat υπάρχει κανένα πρόγραμμα call regarding που να δουλεύει?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι έχετε κιτ κατ έχετε τίποτα λαγκ στον ντολφιν? ?? Ρωτάω γτ εμένα κολλάει αλλά συμβαίνει κάτι παράξενο κολλάει η οθόνη αλλά η μπάρα ενημερώσεων κατεβαίνει κανονικά το κουμπί κλειδώματος λειτουργεί αλλά δεν λειτουργεί το κεντρικό και τα πλαϊνά του . Είναι θέμα software η hardware ???
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, πριν που είχα κοσμοτέ κάρτα στο note3 με έβγαζε επιλογή για lte στις ρυθμίσεις. τώρα που έβαλα μία wind δεν μου βγάζει επιλογή... γιατί?
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, πριν που είχα κοσμοτέ κάρτα στο note3 με έβγαζε επιλογή για lte στις ρυθμίσεις. τώρα που έβαλα μία wind δεν μου βγάζει επιλογή... γιατί?

 

Γιατί δεν έχει LTE η wind

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, πριν που είχα κοσμοτέ κάρτα στο note3 με έβγαζε επιλογή για lte στις ρυθμίσεις. τώρα που έβαλα μία wind δεν μου βγάζει επιλογή... γιατί?

 

Δεν έχει η wind 4G

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι έχετε κιτ κατ έχετε τίποτα λαγκ στον ντολφιν? ?? Ρωτάω γτ εμένα κολλάει αλλά συμβαίνει κάτι παράξενο κολλάει η οθόνη αλλά η μπάρα ενημερώσεων κατεβαίνει κανονικά το κουμπί κλειδώματος λειτουργεί αλλά δεν λειτουργεί το κεντρικό και τα πλαϊνά του . Είναι θέμα software η hardware ???

 

Μπα μια χαρά. Πετάει ο dolphin. Αλλά αν στο κάνει μόνο σε αυτόν, εννοείται ότι είναι πρόβλημα software

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου κάθεται στο συγκεκριμένο κινητο πολυ καλύτερα ο boat.
Επειδή έχω δοκιμάσει τον boat έχω τη εντύπωση ότι ο dolphin είναι πιο γρήγορος .

Και με έχει βολέψει απίστευτα.Αλλά μην το συνεχίσουμε βγαίνουμε από το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

ALERT! Μόλις έβγαλε ειδοποίηση και κατεβάζει ένα update 381mb! Η συσκευή είναι Ελληνική από Cosmote (COS region). :D
Link to comment
Share on other sites

ALERT! Μόλις έβγαλε ειδοποίηση και κατεβάζει ένα update 381mb! Η συσκευή είναι Ελληνική από Cosmote (COS region). :D

 

Και εμένα ελληνική είναι και δεν έχω καμία ενημέρωση. Ούτε από το ΚΙΕΣ...

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα ελληνική είναι και δεν έχω καμία ενημέρωση. Ούτε από το ΚΙΕΣ...

 

ούτε εγω... τρομαξα μηπως βγηκε καμια κιτκατ

 

Και σε μένα τι κατεβάζει τότε τόση ώρα? Ειμαι στο 90% απο τα 381mb!

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικής προέλευσης καθαρό χωρίς λογότυπα εταιριας κλπ είναι το (EUR), μετά είναι της Cosmote (COS) και της Vodafone (VGR). Οι αναβαθμισεις έρχονται ξεχωριστα για το καθένα. Αν όντως η αναβαθμιση ειναι για τα COS τοτε δεν θ αργησει και για τα υπολοιπα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...