Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηπως εχει ερθει για το γαλλικο η 4.4 ? Να ρωτησω κατι η εμενα μου φαινεται ,ημουν κατοχος νοτε 2 κ τωρα νοτε 3 ,...η μνημη σχεδον παντα γεματη χωρις να εχω περασει προγραμματα ... μας εχει φαει η καταναλωμανια στον εγκεφαλο μου φαινεται κ δεν αξιζε η αλλαγη φετος...ολα τα αλλα που εχει air παπα.ιες κτλ τσαμπα ειναι τα εχω απενργοποησει μιας που μου σπανε τα νευρα ... Α η μονη διαφορα ειναι στην φωτογραφικη ...παλι καλα :lol: . Το νοτε το χρησιμοποιω για σερφαρισμα κ τηλεφωνα ...

Η ερωτηση μου οσοι εχετε παει απο note 2 σε note 3 για βασικα πραγματακια οπως εγω ειστε ευχαρηστημενοι απο την αλλαγη ?

Edited by akishellas
Link to comment
Share on other sites

@akishellas

Δεν εχει δοθεί ακόμα η 4.4 για τα Γαλλικά (XEF) .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

To USB 3 έχει να κάνει με την ταχύτητα στην μεταφορά δεδομένων και όχι με την φόρτιση

 

Με το usb 3 καλώδιο η συσκευή φορτίζει σε 2 περίπου ώρες. Με απλό Micro usb φορτιζει πιο αργα. Το γράφει και στο manual. Αναφέρομαι στη φορτιση σε μπριζα και όχι σε pc κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για το θέμα τελικά με την καμερα και τις γραμμές στο wifi θέλει να το πάμε στο service?

 

Εμένα πάντως μου έγινε αντικατάσταση συσκευής με Ελληνική (σφραγισμένη).

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.εδω και λιγες μερες οταν μιλαω στο τηλεφωνο ακουω την φωνη μου διπλη,αλλα οχι σε ολες τις κλεισεις,καμια ιδεα καποιος?ευχαριστω.

 

 

Να πεις στον συνομιλητή σου να χαμηλώσει την ένταση του ακουστικού του....

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγες ώρες έγινε διαθέσιμη η 4.4.2 στις unbranded Γερμανικές συσκευές(DBT) οπότε είμαστε πολύ κοντά και για τις Ελληνικές(EUR)

 

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-N9005

 

Λες το ελληνικό πάρει την 4.4.2 πριν τα γαλλικά????

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου έγινε αντικατάσταση συσκευής με Ελληνική (σφραγισμένη).

 

 

Δηλαδή λες να το πάω στη smartec? το θέμα είναι ότι έχω να πάω ταξίδι και δε θέλω να διακινδυνεύω να μείνει όπως το δικό σου 8 μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Επίσης μόνο σε μένα έχει σπάσει τα νεύρα η πυξίδα του Note 3? Τις περισσότερες φορές δείχνει όπου θέλει και θέλει αρκετό ταρακούνημα μέχρι να πάρει μπρος! Σε σημείο που αν θέλω να με οδηγήσει σε μια διεύθυνση ενώ είμαι πεζός, να μην ξέρω προς τα που να πάω... Γενικώς σε όλες τις android συσκευές μου το είχα αυτό σε αντίθεση με το iphone!

 

Ακόμη και η original εφαρμογή gmaps δεν λειτουργεί πάντα σωστά (ειδικά σε portrait mode) και δεν αναφέρομαι στον εντοπισμό του στίγματος αλλά στην κατεύθυνση! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι πόσο τυχεροί πρέπει να αισθανόμαστε που τελικά κρατάμε εδώ και δύο χρόνια την ναυαρχίδα της σαμμυ.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχει ερθει για το γαλλικο η 4.4 ? Να ρωτησω κατι η εμενα μου φαινεται ,ημουν κατοχος νοτε 2 κ τωρα νοτε 3 ,...η μνημη σχεδον παντα γεματη χωρις να εχω περασει προγραμματα ... μας εχει φαει η καταναλωμανια στον εγκεφαλο μου φαινεται κ δεν αξιζε η αλλαγη φετος...ολα τα αλλα που εχει air παπα.ιες κτλ τσαμπα ειναι τα εχω απενργοποησει μιας που μου σπανε τα νευρα ... Α η μονη διαφορα ειναι στην φωτογραφικη ...παλι καλα :lol: . Το νοτε το χρησιμοποιω για σερφαρισμα κ τηλεφωνα ...

Η ερωτηση μου οσοι εχετε παει απο note 2 σε note 3 για βασικα πραγματακια οπως εγω ειστε ευχαρηστημενοι απο την αλλαγη ?

 

Εγώ θα ομολογήσω ότι αν δεν μου έδινε η εταιρεία τη δυνατότητα να αλλάξω τσε note 3 από 2 δε θα την έκανα την αλλαγή. Μετά βέβαια από 1 μήνα χρήση χαίρομαι που επιβεβαιώνομαι και όντως δε βλέπω καμία διαφορά

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω αλλαξει ολα τα τοπ κινητα της εποχης.s4,g2 nexus 5 κλπ.

τωρα εχω το νοτε3 και ειμαι απιστευτα ευχαριστημενος.οτι εψαχνα απο ενα κινητο το βρηκα.αν και ειχα ενδιασμους για την οθονη που ειναι μεγαλη μετα απο 1-2 μερες οχι απλως τη συνηθησα αλλα ειμαι εντυποσιασμενος.εβαλα και το tempered glass μου και την sview μου και ειμαι κομπλεδουρα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω αλλαξει ολα τα τοπ κινητα της εποχης.s4,g2 nexus 5 κλπ.

τωρα εχω το νοτε3 και ειμαι απιστευτα ευχαριστημενος.οτι εψαχνα απο ενα κινητο το βρηκα.αν και ειχα ενδιασμους για την οθονη που ειναι μεγαλη μετα απο 1-2 μερες οχι απλως τη συνηθησα αλλα ειμαι εντυποσιασμενος.εβαλα και το tempered glass μου και την sview μου και ειμαι κομπλεδουρα...

 

Πράγματι ,είναι το καλύτερο κινητό αυτή τη στιγμή.

Μην τσιμπάτε για το LG g2.Τα είδα και τα σύγκρινα μαζί .Το Νοτε 3 είναι σαφέστατα μπροστά.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι. Υπάρχει κανένα προγράμμα που να κάνει το κινητό να νομίζει ότι είμαστε συνδεδεμένοι σε wifi αντί για 3G? θέλω να βλέπω nova go και θέλει μόνο wifi...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πρώτη φορά γράφω σε αυτό το θέμα! Λοιπόν μια ερώτηση και ειδικά σε αυτούς που είχαν κάποτε s4. Μετά από την χθεσινή απογοήτευση του s5,σκέφτομαι να αλλάξω το s4 από το οποίο είμαι πολύ Ευχαριστημενος με note 3. Και το g2 μ αρέσει αλλά μετά απόττόσα χρόνια Samsung δύσκολα αλλάζεις φίρμα. Λοιπόνθθέλω ναρρωτήσω αν αξίζει αυτή η αλλαγή.
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε μου πριν παρω το νοτε3 ειχα το s4.πιο πριν ειχα και το g2.αξιζει η αλλαγη απο σ4 σε νοτε3.ειναι απιστευτο κινητο.μεγαλυτερη ραμ 3gb μεγαλη οθονη που θα σε εντυποσιασει.δεν μου κολλησε ουτε στιγμη.το χρησιμοποιω και σαν gps τελεια.εχει και το πενακι που ειναι ωραια φαση.

κατα τη γνωμη μου αν το s4 ειναι στο 80% το g2 ειναι στο 75% και το νοτε3 στο 100%....

παρτο και θα εντυπωσιαστεις

Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε μου πριν παρω το νοτε3 ειχα το s4.πιο πριν ειχα και το g2.αξιζει η αλλαγη απο σ4 σε νοτε3.ειναι απιστευτο κινητο.μεγαλυτερη ραμ 3gb μεγαλη οθονη που θα σε εντυποσιασει.δεν μου κολλησε ουτε στιγμη.το χρησιμοποιω και σαν gps τελεια.εχει και το πενακι που ειναι ωραια φαση.

κατα τη γνωμη μου αν το s4 ειναι στο 80% το g2 ειναι στο 75% και το νοτε3 στο 100%....

παρτο και θα εντυπωσιαστεις

 

Σημαντική η απάντηση σου για μένα αφού είχες και τα 3. Ευχαριστώ να σαι καλά.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πρώτη φορά γράφω σε αυτό το θέμα! Λοιπόν μια ερώτηση και ειδικά σε αυτούς που είχαν κάποτε s4. Μετά από την χθεσινή απογοήτευση του s5,σκέφτομαι να αλλάξω το s4 από το οποίο είμαι πολύ Ευχαριστημενος με note 3. Και το g2 μ αρέσει αλλά μετά απόττόσα χρόνια Samsung δύσκολα αλλάζεις φίρμα. Λοιπόνθθέλω ναρρωτήσω αν αξίζει αυτή η αλλαγή.

 

Μιλάμε για εντελώς διαφορετικό τηλέφωνο. Ακόμα και το concept του είναι διαφορετικό. Και φυσικά αξίζει. Και ειδικά με την κυκλοφορία του νέου S5 θα αξίζει το Note3 μέχρι να βγει το Note4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ξέρει κάποιος πως μεταφέρω αρχεία (έγραφα, εικόνες κ.λπ.) στο knox από το βασικό χρήστη;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...