Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρετω.

Μου εβγαλε μια ειδοποιηση το προγραμμα με τη σκουπα που εχω,οτι τρεις εφαρμογες,οι fightstats, quick search,Shazam,φρεναρουν το κινητο,επειδη ανοιγουν μονες τους συχνα και μου συνιστα να κανω διακοπη,αλλα μολις παω να πατησω διακοπη,μου βγαζει οτι αυτο,θα μου δημιουργησει προβλημα,

Τι γινεται εδω,και τι κανω;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια αντιμετωπίζει κανεις πρόβλημα με την sd card ? μου βγάζει αποσύνδεση και κάνει επανασύνδεση μεσα σε λίγα δευτερόλεπτα!Η κάρτα μου

γράφει micro sd HC class 4 την έχω απο οταν ειχα το s3.αυτο μου το κάνει τον τελευταίο μήνα την εχω βάλει από τότε που πήρα το note και δεν είχε θέμα

 

Κράτα μπακαπ. Μου το είχε κάνει κι εμένα κάποια στιγμή και μετά από ένα σημείο πέθανε η κάρτα.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Νέος στην παρέα. Κληρονόμησα το Note3 της κόρης μου που πέρασε στο 4.:)

Βλέπω το ''δίκτυο'' καλά κρατεί στην οικογένεια, σε κανα χρόνο θα πλασαριστείς με 4άρι, μεγειά! :p

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω.

Μου εβγαλε μια ειδοποιηση το προγραμμα με τη σκουπα που εχω,οτι τρεις εφαρμογες,οι fightstats, quick search,Shazam,φρεναρουν το κινητο,επειδη ανοιγουν μονες τους συχνα και μου συνιστα να κανω διακοπη,αλλα μολις παω να πατησω διακοπη,μου βγαζει οτι αυτο,θα μου δημιουργησει προβλημα,

Τι γινεται εδω,και τι κανω;

Τίποτα ,απλά βγάζεις το πρόγραμμα με την σκούπα, όλες αυτές οι εφαρμογές είναι σαβούρες και δεν χρειάζονται στα android.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να απενεργοποιησω την επιλογή κατά την οποία όταν συνδέω τα ακουστικά, να ξεκινάει η μουσική;;
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς θέμα με την εμφάνιση του mm-qcamera-daemon ? Υπάρχει κάποια λύση?:(

Και εγώ το είχα. Όταν άνοιγα insatgram μου το έβγαζε συνέχεια έκανα απεγκατάσταση τώρα δεν μου το βγάζει. Έβαλα πάλι το instagram, δεν ξέρω μπορεί και να φταίει κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια αντιμετωπίζει κανεις πρόβλημα με την sd card ? μου βγάζει αποσύνδεση και κάνει επανασύνδεση μεσα σε λίγα δευτερόλεπτα!Η κάρτα μου

γράφει micro sd HC class 4 την έχω απο οταν ειχα το s3.αυτο μου το κάνει τον τελευταίο μήνα την εχω βάλει από τότε που πήρα το note και δεν είχε θέμα

 

Κράτα μπακαπ. Μου το είχε κάνει κι εμένα κάποια στιγμή και μετά από ένα σημείο πέθανε η κάρτα.

 

Το ιδιο και σε μενα...παρε μπακ-απ γιατι σε λιγο θα ψοφησει η καρτα σου:rolleyes:

 

EDIT: Επισης μπορει να παρατηρησεις καθυστερησεις στο κινητο σου ή αυξημενη καταναλωση μπαταριας που θα οφειλονται στην καρτα σου

Edited by Manossef
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για την αγορα του συγκεκριμενου τηλεφωνου αλλα στις κριτικες βλεπω οτι πολλοι αναφερουν πως εχει ενα θεμα με τις φωτογραφιες σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου και νυχτερινες.Ισχυει?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για την αγορα του συγκεκριμενου τηλεφωνου αλλα στις κριτικες βλεπω οτι πολλοι αναφερουν πως εχει ενα θεμα με τις φωτογραφιες σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου και νυχτερινες.Ισχυει?

Ευχαριστω.

Ελάχιστα είναι αυτά που δεν έχουν. Πάντως οι φωτογραφικές δυνατότητες του κινητού είναι από τις καλύτερες.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για την αγορα του συγκεκριμενου τηλεφωνου αλλα στις κριτικες βλεπω οτι πολλοι αναφερουν πως εχει ενα θεμα με τις φωτογραφιες σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου και νυχτερινες.Ισχυει?

Ευχαριστω.

 

Δε θα βρεις κινητό που να μην έχει θέμα με τις νυχτερινές φωτογραφίες χωρίς φλας. Και αν βρεις δε θα είναι Note...

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα το Knox και θέλω να το απενεργοποιήσω. Καμμιά βοήθεια.

Άκυρο το βρήκα.

Edited by ggazas
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς θέμα με την εμφάνιση του mm-qcamera-daemon ? Υπάρχει κάποια λύση?:(

 

Και εγώ το είχα. Όταν άνοιγα insatgram μου το έβγαζε συνέχεια έκανα απεγκατάσταση τώρα δεν μου το βγάζει. Έβαλα πάλι το instagram, δεν ξέρω μπορεί και να φταίει κάτι άλλο.

 

σήμερα πάλι μου το έβγαλε :(

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κι εγώ, χτες το πήρα, του έριξα και ένα ρουτ κι ας έγραψε ο ΚΝΟΞ, και το χαίρομαι. Θέλω την άποψη σας για ένα πράγμα, ποιο πρόγραμμα για Ir remote χρησιμοποιείτε;

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κι εγώ, χτες το πήρα, του έριξα και ένα ρουτ κι ας έγραψε ο ΚΝΟΞ, και το χαίρομαι. Θέλω την άποψη σας για ένα πράγμα, ποιο πρόγραμμα για Ir remote χρησιμοποιείτε;

Kαλώς τον! Εντάξει, τώρα πουλάει πιο πολύ και απο όταν βγήκε λέμε :p

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς τον! Εντάξει, τώρα πουλάει πιο πολύ και απο όταν βγήκε λέμε :p

 

Λογικό είναι, πέρσι τον Δεκέμβριο πήρα το note2 φέτος χτύπησα το 3 του χρόνου πάμε για 4άρι και πάει λέγοντας ;) ας τα πληρώνουν οι άλλοι κι ας τα χαιρόμαστε εμείς...

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Λογικό είναι, πέρσι τον Δεκέμβριο πήρα το note2 φέτος χτύπησα το 3 του χρόνου πάμε για 4άρι και πάει λέγοντας ;) ας τα πληρώνουν οι άλλοι κι ας τα χαιρόμαστε εμείς...

Έτσι ;) Και εγώ πρίν 20 μέρες περίπου το πήρα το 3 :cool:

Edited by FJ_12
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανένας πώς προσθέτουμε επιπλέον εφαρμογές στο μενού που μας βγάζει όταν πατήσουμε την επιλογή "Κοινή χρήση" μέσα από κάποια εφαρμογή ?
gf768 ->s25 -> sl45 ->T68i ->sx1 ->N72 ->N81 ->OMNIA2 ->SGS3 ->note3
Link to comment
Share on other sites

Να μαι κι εγώ, χτες το πήρα, του έριξα και ένα ρουτ κι ας έγραψε ο ΚΝΟΞ, και το χαίρομαι. Θέλω την άποψη σας για ένα πράγμα, ποιο πρόγραμμα για Ir remote χρησιμοποιείτε;

 

Galaxy universal remote.

Απίστευτο.... Κάνει παπάδες!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας.εχω το νοτε 3 και σημερα το ελαβα απο την samsung.το ειχα στειλει για σερβις γιατι δεν λειτουργουσε η οθονη.μου αλλαξανε την πλακετα και μου το εστειλαν,οποτε λειτουργει η οθονη αλλα εχω αλλα προβληματα,μου κολλαει συνεχεια(οταν ανοιγω καμερα,οταν κανω κατι στο ιντερνευ και γενικα κολαει ασχημα(βγαζει μηνυμα οτι σταματησε να λειτουργει π.χ. android.sys,google και διαφορα αλλα)οποτε αναγκαζομαι να το κλεινω και να το ανοιγω.τι να κανω τωρα?να το ξαναστειλω για σερβις?μηπως υπαρχει αλλη λυση?(εχω κανει επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων αλλα τιποτα...
Link to comment
Share on other sites

Αφού έκανες factory reset και δεν έφτιαξε στείλε το πίσω στο service .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

γεια σας.εχω το νοτε 3 και σημερα το ελαβα απο την samsung.το ειχα στειλει για σερβις γιατι δεν λειτουργουσε η οθονη.μου αλλαξανε την πλακετα και μου το εστειλαν,οποτε λειτουργει η οθονη αλλα εχω αλλα προβληματα,μου κολλαει συνεχεια(οταν ανοιγω καμερα,οταν κανω κατι στο ιντερνευ και γενικα κολαει ασχημα(βγαζει μηνυμα οτι σταματησε να λειτουργει π.χ. android.sys,google και διαφορα αλλα)οποτε αναγκαζομαι να το κλεινω και να το ανοιγω.τι να κανω τωρα?να το ξαναστειλω για σερβις?μηπως υπαρχει αλλη λυση?(εχω κανει επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων αλλα τιποτα...

Ούτε δεύτερη σκέψη δεν θα έκανα. Εννοείται ξανά για σερβις, μέχρι όλα να λειτουργούν τέλεια.

Link to comment
Share on other sites

Έχει εμφανίσει στο ημερολόγιο καμιά 50αρία καταχωρίσεις γενεθλίων από το ίδιο άτομο. Βλέπω ότι είναι στο

- Local calendar

- Birthdays (read-only)

 

Που είναι αυτό το ημερολόγιο και πώς μπήκαν εκεί αυτές οι καταχωρίσεις?

Link to comment
Share on other sites

Galaxy universal remote.

Απίστευτο.... Κάνει παπάδες!!!

 

+1

Πολύ καλό και αν έχεις κάποιο πρόβλημα οι απαντήσεις από την εταιρεία, μέσω e-mail, άμεσες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η εφαρμογη phone info, μου βγάζει ότι να ναι νούμερα για το πενακι.. Ισχύει και σε εσας;;
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...