Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Vagelis μήπως αν κάνεις την δουλειά σου με άλλη εφαρμογή για μειλ θα είσαι οκ.

Εγώ ποτέ μου δεν χρησιμοποίησα την μαμά εφαρμογή γιατί υπάρχουν καλύτερες

 

Οπως πχ φιλε μου τι χρησιμοποιεις/προτεινεις;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Από εχτές πάω να ανοίξω την κάμερα και μου γράφει σφάλμα κάμερας και κλείνει, έχει κάνεις κάποια ιδέα τι είναι αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Από εχτές πάω να ανοίξω την κάμερα και μου γράφει σφάλμα κάμερας και κλείνει, έχει κάνεις κάποια ιδέα τι είναι αυτό;

 

Έκανες Hard reset μήπως στρώσει?

1. Nokia 6600, 2. Nokia N96, 3. Nokia E72, 4. iPhone 3GS, 5. iPhone 4, 6. iPhone 4S, 7. galaxy s2, 8. galaxy s3, 9. galaxy s4, Samsung Note 3, Sony Xperia Z5, Xiaomi mi5s
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα....να ρωτησω πως κανουμε εγραφη σε βιντεο την οθονη του κινητου μας...δηλαδη οπως για παραδειγμα σε κατι βιντεο στο youtube που κανουν παρουσιαση του μενου του κινητου χωρις να φενονται τα δαχτυλα...πιστευω να καταλαβατε τι θελω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα....να ρωτησω πως κανουμε εγραφη σε βιντεο την οθονη του κινητου μας...δηλαδη οπως για παραδειγμα σε κατι βιντεο στο youtube που κανουν παρουσιαση του μενου του κινητου χωρις να φενονται τα δαχτυλα...πιστευω να καταλαβατε τι θελω

 

Δοκίμασε να γράψεις στο μάρκετ "screen recorder".

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε κανείς που πηγε στο σέρβις τη συσκευή λόγω των γνωστών γραμμών στην κάμερα και αν ναι του την άλλαξαν (είτε συσκευή είτε το module της κάμερας) χωρίς τσιριμόνιες?
Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε κανείς που πηγε στο σέρβις τη συσκευή λόγω των γνωστών γραμμών στην κάμερα και αν ναι του την άλλαξαν (είτε συσκευή είτε το module της κάμερας) χωρίς τσιριμόνιες?

 

Εγώ και μου έγινε αντικατάσταση συσκευής με σφραγισμένη του κουτιού Ελληνική. Το δικό μου ήταν Ουγγρικό.

Link to comment
Share on other sites

Οπως πχ φιλε μου τι χρησιμοποιεις/προτεινεις;;

Εγώ δουλεύω αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=com.onegravity.k10.pro2&hl=el

Έκανες Hard reset μήπως στρώσει?

Αυτό προσπαθώ να αποφύγω.

Μπες διαχείριση εφαρμογών και κανε μια εκκαθάριση δεδομένων και κασέ στην κάμερα μπας και το γλυτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας να ρωτήσω αν έχει αναφερθεί ξανά κάποιο θέμα σχετικά με τους κωδικούς wifi στο note3

δηλαδή ενώ βάζω τους κωδικούς από διάφορα wifi κατά διαστήματα μου τους ζητάει ξανά

υπάρχει κάποια λύση?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ και μου έγινε αντικατάσταση συσκευής με σφραγισμένη του κουτιού Ελληνική. Το δικό μου ήταν Ουγγρικό.

 

μου το κανει εντονα οταν υπαρχει το wifi ανοιχτο .αυτο το προβλημα λετε?να το παω στο service??

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

μου το κανει εντονα οταν υπαρχει το wifi ανοιχτο .αυτο το προβλημα λετε?να το παω στο service??

 

πήγαινέ το να το κοιτάξουν.

Link to comment
Share on other sites

πήγαινέ το να το κοιτάξουν.

 

Ας το πάει να το αλλάξουν, αφού είναι γνωστό το πρόβλημα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας να ρωτήσω αν έχει αναφερθεί ξανά κάποιο θέμα σχετικά με τους κωδικούς wifi στο note3

δηλαδή ενώ βάζω τους κωδικούς από διάφορα wifi κατά διαστήματα μου τους ζητάει ξανά

υπάρχει κάποια λύση?

 

Νάι σχεδόν σε όλους διάβασε λίγο πιο πίσω το νήμα και θα δεις

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με την κάμερα και τις γραμμές προκαλείται μόνο όταν είναι ανοικτό το wifi και τραβάμε φωτογραφίες ταυτόχρονα? ή γίνεται και στο βίντεο. Ρωτάω επειδή και το δικό μου είναι απο Ουγγαρία, αλλα μέχρι στιγμής δεν έχω δει κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με την κάμερα και τις γραμμές προκαλείται μόνο όταν είναι ανοικτό το wifi και τραβάμε φωτογραφίες ταυτόχρονα? ή γίνεται και στο βίντεο. Ρωτάω επειδή και το δικό μου είναι απο Ουγγαρία, αλλα μέχρι στιγμής δεν έχω δει κάτι.

 

 

Πιο πολύ φαίνεται όταν τραβάς βίντεο σε μέτριο φωτισμό και με ανοιχτό wifi. Και σε εμένα το κάνει αλλά στα περισσότερα όχι. Να δω ποτέ θα ευκαιρεσω να το πάω και εγώ στο service..

Edited by tryf3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να βοηθάτε περισσότερο, όσοι δεν έχετε θέμα με το wifi να αναφέρετε αν είναι εύκολο και αν έχετε απενεργοποιημένα τα αντίγραφα ασφαλείας google.

 

Σε Γαλλικό δεν μου έχει χάσει ποτέ τους κωδικούς. Επίσης δεν έχω ενεργοποιήσει τα αντίγραφα ασφάλειάς στο Google και δεν το έχω αφήσει για ώρα να σκανάρει για δίκτυα σε wi-fi. Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με την κάμερα και τις γραμμές προκαλείται μόνο όταν είναι ανοικτό το wifi και τραβάμε φωτογραφίες ταυτόχρονα? ή γίνεται και στο βίντεο. Ρωτάω επειδή και το δικό μου είναι απο Ουγγαρία, αλλα μέχρι στιγμής δεν έχω δει κάτι.
Μόνο στα βίντεο με χαμηλό φωτισμό.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω..

Μετα την αναβαθμιση σε 4.4.2 (σε ελληνικο note) οταν κατεβαζω την notification bar και την ξανανεβαζω παρατηρω οτι παραμενει για κανα δευτερολεπτο μαυρη μεχρι να παρει το χρωμα του wallpaper που εχω απο πισω. Συμβαινει σε ολους? Με την προηγουμενη εκδοση δεν το ειχα...

Link to comment
Share on other sites

Σε Γαλλικό δεν μου έχει χάσει ποτέ τους κωδικούς. Επίσης δεν έχω ενεργοποιήσει τα αντίγραφα ασφάλειάς στο Google και δεν το έχω αφήσει για ώρα να σκανάρει για δίκτυα σε wi-fi. Ελπίζω να βοήθησα.

Αν ενεργοποιήσεις τα αντίγραφα ασφαλείας θα τους χάσεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν ενεργοποιήσεις τα αντίγραφα ασφαλείας θα τους χάσεις ;)

 

 

 

Γαλλικο και εγω με ενεργοποιημενα τα αντιγραφα ασφαλειας απο την πρωτη στιγμη και δεν εχω χασει ποτε κωδικους wifi.

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Γαλλικο και εγω με ενεργοποιημενα τα αντιγραφα ασφαλειας απο την πρωτη στιγμη και δεν εχω χασει ποτε κωδικους wifi.

 

Και το δικό μου γαλλικό κ τους έχασε. 3 φορές στο 5μηνο.

Link to comment
Share on other sites

Ας το πάει να το αλλάξουν, αφού είναι γνωστό το πρόβλημα.

 

Εγώ πάντως που το πήγα στην smartec στο Χαϊδάρι δεν μου είπαν τίποτα για αντικατάσταση! Είναι θέμα software και περιμένουν να λυθεί με κάποια αναβάθμιση!

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου γαλλικό κ τους έχασε. 3 φορές στο 5μηνο.

 

Σε μενα εχει καταντησει αηδια.....τους χανει 1 φορα την εβδομαδα!

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...