Jump to content

iPhone 5S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οσοι τυχον αντιμετωπιζουν θεμα με αποσυνδεσεις του wifi οταν σβηνει η οθονη, ας δοκιμασουν το εξης: αφου συνδεθουν στο wifi δικτυο, πανε ρυθμισεις >wifi και πανου κλικ στο συμβολο i διπλα στο ονομα του δικτυου που εχου συνδεθει. Μετα πανε στη ρυθμιση "μεσολαβητης http" και επιλεγουν αυτοματα.

 

Αν αντιμετωπισετε προβλημα μετα απο αυτο, πειτε μου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το συγκεκριμενο gagetaki https://www.thetileapp.com/ μπορει να εντοπίσει πραγματα και απο χιλιομετρα μακρια ?

Η είναι μονο για μεσα στο σπιτι ?

Link to comment
Share on other sites

Οσοι τυχον αντιμετωπιζουν θεμα με αποσυνδεσεις του wifi οταν σβηνει η οθονη, ας δοκιμασουν το εξης: αφου συνδεθουν στο wifi δικτυο, πανε ρυθμισεις >wifi και πανου κλικ στο συμβολο i διπλα στο ονομα του δικτυου που εχου συνδεθει. Μετα πανε στη ρυθμιση "μεσολαβητης http" και επιλεγουν αυτοματα.

 

Αν αντιμετωπισετε προβλημα μετα απο αυτο, πειτε μου.

 

Έχει πρόβλημα το λειτουργικό η είναι γνωστά προβλήματα σε συσκευές; Δηλαδή είναι λύση σωστή αυτή που προτείνεις; αν είναι να έρθουμε στο απροβλημάτιστο iPhone που ακούμε από εδώ και από εκεί και μετά να κλείνουμε την οθόνη και να μην έχουνε ίντερνετ.Τι μιλάμε τότε για apple κορυφή κτλ.είπα να δοκιμάσω iPhone με την 6η σειρά και μπαίνω στα forum να μπω στο κλίμα προτού το αγοράσω και συνέχεια διαβάζω προβλήματα.... αντικαταστάσεις μπαταρίας προβλήματα σε κουμπιά, δεν δουλεύει σωστά το Wi-Fi και πολλά τέτοια και λέω ρε ****το δεν λένε τα προβλήματα τους έξω μην τους πει κανένας μακακες για την αγορά και να το παίζουν μουράτοι η μόνο το μήλο να έχουν και δεν μας ενδιαφέρει τίποτα.εγώ δηλαδή που το lg g2 όταν μου είχε πρόβλημα στο gps το έκραζα μέχρι να διορθωθεί και λέω τα αρνητικά του στην φωτογραφική στις νυχτερινές λήψεις βγήκα χαμένος για την αγορά μου; ελπίζω στο θέμα με το 6 να ακούμε σωστές απόψεις και όχι κολλημένες; μην αποφασίσουμε και το πάρουμε είναι και ακριβό κιόλας και μετά καταριομαστε την apple.

Edited by sakisdani

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Έχει πρόβλημα το λειτουργικό η είναι γνωστά προβλήματα σε συσκευές; Δηλαδή είναι λύση σωστή αυτή που προτείνεις; αν είναι να έρθουμε στο απροβλημάτιστο iPhone που ακούμε από εδώ και από εκεί και μετά να κλείνουμε την οθόνη και να μην έχουνε ίντερνετ.Τι μιλάμε τότε για apple κορυφή κτλ.είπα να δοκιμάσω iPhone με την 6η σειρά και μπαίνω στα forum να μπω στο κλίμα προτού το αγοράσω και συνέχεια διαβάζω προβλήματα.... αντικαταστάσεις μπαταρίας προβλήματα σε κουμπιά, δεν δουλεύει σωστά το Wi-Fi και πολλά τέτοια και λέω ρε ****το δεν λένε τα προβλήματα τους έξω μην τους πει κανένας μακακες για την αγορά και να το παίζουν μουράτοι η μόνο το μήλο να έχουν και δεν μας ενδιαφέρει τίποτα.εγώ δηλαδή που το lg g2 όταν μου είχε πρόβλημα στο gps το έκραζα μέχρι να διορθωθεί και λέω τα αρνητικά του στην φωτογραφική στις νυχτερινές λήψεις βγήκα χαμένος για την αγορά μου; ελπίζω στο θέμα με το 6 να ακούμε σωστές απόψεις και όχι κολλημένες; μην αποφασίσουμε και το πάρουμε είναι και ακριβό κιόλας και μετά καταριομαστε την apple.

Αυτό που λέμε με το wifi, δεν είναι κάποιο πρόβλημα hw.

Είναι κάτι που συμβαίνει σε όλους, ανάλογα με το ρούτερ μάλλον και κοιτάμε να δούμε αν υπάρχει κάποια λύση.

Μια άλλη λύση θα είναι να κλείνουμε τα data, όταν συνδέεται σε wifi. Έτσι τότε το wifi δεν θα αποσυνδέεται όταν η οθόνη είναι σβηστή.

 

Για τα άλλα που λές, αν θέλεις να τα δούμε ένα ένα, κανένα πρόβλημα:

 

Για αντικαταστάσεις μπαταρίας, μάλλον εννοείς το i5. (όχι το 5s).

Τό ίδιο και για το θέμα του κουμπιού (power button). Αυτά είναι θέματα που παρουσιάστηκαν σε κάποιες παρτίδες και η άπλ τα αναγνωρίζει, ακόμα και αν κάποιος σήμερα είναι εκτος εγγύησης. Αν το θεωρείς τραγικό, να υπάρχει μια ελαττωματική παρτίδα μπαταρίας ή power button, οκ, δεκτό.

 

Για το wifi σου είπα. Σωστά δουλεύει, εμείς προσπαθούμε να κατανοήσουμε το πώς ακριβώς δουλεύει. :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

@sakisdani τα ίδια δεν διαβάζεις σε όλα τα τοπικ; Δες note 3, S5 s4 g2 κλπ. Τι σου κάνει εντύπωση. Αν δεν μπορείς ν ξεχωρίσεις τι είναι προβλημα και ποιο θεωρείται σοβαρό εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε. Ειρωνία όμως σίγουρα δεν χρειάζεται γιατί καμία συσκευή δεν είναι τέλεια ενώ σίγουρα υπάρχουν προβληματικές παρτίδες.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!!

Εχει κάποιος πρόβλημα με το messenger του Facebook ??

Τις τελευταίες μέρες δεν μου έρχεται ειδοποίηση όταν έχω μήνυμα παρα μόνο οταν μπω στην εφαρμογή ..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!!

Εχει κάποιος πρόβλημα με το messenger του Facebook ??

Τις τελευταίες μέρες δεν μου έρχεται ειδοποίηση όταν έχω μήνυμα παρα μόνο οταν μπω στην εφαρμογή ..

 

Καλησπέρα, μήπως έχεις αφαιρέσει την εφαρμογή απο το κέντρο γνωστοποιήσεων;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ποιος είπε ότι ειρωνεύομαι απλά επειδή δεν είχα ασχοληθεί με το iPhone και διαβάζω όπως το παραπάνω μήνυμα της Μαρίας για το Facebook messenger που δεν τις έρχονται πολλές ειδοποιήσεις και λέω άντε στο Android μιλούσαμε για κακογραμμενες εφαρμογές κάναμε υπομονή γιατί μας έδινε usb otg κατεβάζαμε ταινίες με τορρεντ Bluetooth κτλ.οπότε το ισοσταθμιζαμε.Και ξεκινώ και διαβάζω για το iPhone και σε άλλο γνωστό φόρουμ και βλέπω όλο προβλήματα και αναφέρω μόνο για κάποια γνωστά όπως την μπαταρία στο 5αρι και το power button. Και με αποπηρατε.

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ποιος είπε ότι ειρωνεύομαι απλά επειδή δεν είχα ασχοληθεί με το iPhone και διαβάζω όπως το παραπάνω μήνυμα της Μαρίας για το Facebook messenger που δεν τις έρχονται πολλές ειδοποιήσεις και λέω άντε στο Android μιλούσαμε για κακογραμμενες εφαρμογές κάναμε υπομονή γιατί μας έδινε usb otg κατεβάζαμε ταινίες με τορρεντ Bluetooth κτλ.οπότε το ισοσταθμιζαμε.Και ξεκινώ και διαβάζω για το iPhone και σε άλλο γνωστό φόρουμ και βλέπω όλο προβλήματα και αναφέρω μόνο για κάποια γνωστά όπως την μπαταρία στο 5αρι και το power button. Και με αποπηρατε.

Στα φορουμ, ο καθενας γραφει τα προβληματα του.

Τι θα περιμενες να διαβασεις?

Μπορει να συμβαινουν χιλια δυο πραγματα και να μην παιρνει τις ειδοποιησεις του messanger, το οτι συμβαινει κατι σε καποιον δεν σημαινει οτι συμβαινει σε ολους. :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Στα φορουμ, ο καθενας γραφει τα προβληματα του.

Τι θα περιμενες να διαβασεις?

Μπορει να συμβαινουν χιλια δυο πραγματα και να μην παιρνει τις ειδοποιησεις του messanger, το οτι συμβαινει κατι σε καποιον δεν σημαινει οτι συμβαινει σε ολους. :)

 

Ναι ddr αν είναι να πάμε στο iPhone και να έχω τέτοια προβλήματα και να μου λέτε μετά όταν θα σας ρωτάω, ότι μπορεί να συμβαίνουν χίλια δυο πράγματα και δεν παίρνεις τις ειδοποιήσεις! Και να χρειάζεται μετά να κάνω επαναφορά εργοστασιακών δεδομένων, restart κτλ άσε τα έκανα με jellybean πριν 2 χρόνια περίπου στο Android.Αυτό ψάχνω μήπως το σιγουρέψω στο iPhone με την επικείμενη αγορά του αλλά δεν το βλέπω με τέτοιου είδος σχόλια.

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Μπα δε θα το λέγα..δες πχ το g3...σου αποπνέει εμπιστοσύνη και σιγουριά;

Το καλό του iPhone ειναι πως ειναι αξιόπιστο. Δεν μ έχει κρεμάσει καθόλου σε οτι κάνω.

Έχει κάποιες ελλείψεις σε σχέση με το android λόγω φιλοσοφίας πλατφόρμας αλλα η σταθερότητα του στην 7.1.2 τουλάχιστον τα αντισταθμιζει..

Τωρα για τις ειδοποιήσεις στον messenger, το παρατήρησα κι εγω τωρα τελευταία αλλα όχι πάντα. Θέμα εφαρμογής θα ναι όπως και να χει.

Το καλό που έχουν οι εφαρμογές στο iOS ειναι η ομοιογένεια. Δεν πιστεύω πως ειναι πιο καλό γραμμένες απο του android. Βαρβάτο παράδειγμα foursquare. Κρατάει το gps ανοιχτό ακόμα κι αν τη κλείσεις..

Άλλες πάλι όντως ειναι πιο καλό γραμμένες πχ fb

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ποιος είπε ότι ειρωνεύομαι απλά επειδή δεν είχα ασχοληθεί με το iPhone και διαβάζω όπως το παραπάνω μήνυμα της Μαρίας για το Facebook messenger που δεν τις έρχονται πολλές ειδοποιήσεις και λέω άντε στο Android μιλούσαμε για κακογραμμενες εφαρμογές κάναμε υπομονή γιατί μας έδινε usb otg κατεβάζαμε ταινίες με τορρεντ Bluetooth κτλ.οπότε το ισοσταθμιζαμε.Και ξεκινώ και διαβάζω για το iPhone και σε άλλο γνωστό φόρουμ και βλέπω όλο προβλήματα και αναφέρω μόνο για κάποια γνωστά όπως την μπαταρία στο 5αρι και το power button. Και με αποπηρατε.

 

Εδώ μέσα μόνο προβλήματα απορίες και τέτοια θα διαβάσεις. Γι αυτό είναι η σελίδα.

Τώρα αν νομίζεις ότι το iPhone είναι τέλειο κανεις λάθος. Έχει τα υπέρ και τα κατα.

Υπάρχουν και παρτίδες με πρόβλημα.

Από λειτουργικό αν μια εφαρμογή δεν δουλεύει σωστά φταίει το iPhone?

Ποιος νοιάζεται για την εφαρμογή Facebook μια ζωή δεν δούλευε σωστά.

Θα πάρεις iPhone επειδή είναι συσκευή με ανεκτό μέγεθος κανει 10 βασικά πράγματα πολύ καλά έχει ποιοτικές εφαρμογές έχει αρκετά καλή κάμερα και γενικά επειδή τα έβαλες κάτω τα ζυγισες και ειδες ότι αυτό είναι για σένα.

 

Αν θέλεις torrent Bluetooth και λοιπά δεν είναι για σένα.

Αν θέλεις το τέλειο τηλέφωνο τέτοιο δεν υπάρχει από καμία εταιρεία.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!

Όχι καλε !!:rolleyes:

 

Κάνε τότε ένα log out και sign in ξανά, είναι θέμα εφαρμογής κι όχι συσκευής :) καλημέρα είπα;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως όπως έχω αναφέρει και παλιότερα κι εμένα που παρουσιάζει θέμα το messenger. Την ίδια ώρα στο Viber οι ειδοποιήσεις νέων μηνυμάτων έρχονται κανονικά.

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Ναι ddr αν είναι να πάμε στο iPhone και να έχω τέτοια προβλήματα και να μου λέτε μετά όταν θα σας ρωτάω, ότι μπορεί να συμβαίνουν χίλια δυο πράγματα και δεν παίρνεις τις ειδοποιήσεις! Και να χρειάζεται μετά να κάνω επαναφορά εργοστασιακών δεδομένων, restart κτλ άσε τα έκανα με jellybean πριν 2 χρόνια περίπου στο Android.Αυτό ψάχνω μήπως το σιγουρέψω στο iPhone με την επικείμενη αγορά του αλλά δεν το βλέπω με τέτοιου είδος σχόλια.

 

 

Φίλε μου εγώ προσωπικά σου προτείνω (καθότι fanboy) να πάρεις ένα iPhone και να το δοκιμάσεις αφού δύσκολα να χάσεις και από την μεταπώληση του εάν αποφασίσεις ότι δεν σου κάνει.

 

Τα Apple προϊόντα έχουν ένα "θησαυρό" που λέγεται BACKUP.

Είναι το απόλυτο εργαλείο και ότι να χρειαστεί να κάνεις (reset, restore, factory settings) δεν θα καταλάβεις καν ότι το έκανες.

Δεν υπάρχουν πραγματικά προβλήματα στο iPhone που δεν λύνονται εκτός και αν η συσκευή είναι ελαττωματική.

 

Δοκιμάζω το iOS 8 σε iPhone 4S σε όλες του τις beta αλλά τώρα στην 5 το έχω μόνιμα στην συσκευή μου και ένα πρόβλημα ήταν κοινό σε όλες τις εκδόσεις του.

Δεν έβλεπα ποτέ στατιστικά στην χρήση της μπαταρίας του.

 

[ATTACH]49069[/ATTACH]

 

Τελικά μετά από πολλή έρευνα, μου ήρθε "φλασιά" ότι μπορεί να φταίει η μπαταρία των 3€ που άλλαξα πρόσφατα.

Αποδείχτηκε ότι η μπαταρία έχει κάποιο "κύκλωμα" που αναγνωρίζει το λειτουργικό και επιτρέπει την εμφάνιση των στατιστικών.

Ευτυχώς είχα κρατήσει την αυθεντική την οποία χρησιμοποιώ πάλι.

 

Με αυτό το παράδειγμα θέλω να πω ότι τα προβλήματα μπορεί να δημιουργούνται υπό παράξενες συνθήκες αλλά έχουν πάντα κάποια λύση.

Edited by dedalos
http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

παιδια τα iphone απο skroutz που για παραδειγμα το 5s το βρισκω στα 540. και λεει οτι ειναι ευρωπαικο παιζουν κανονικα στην ελλαδα να φανταστω?
Link to comment
Share on other sites

Μπα δε θα το λέγα..δες πχ το g3...σου αποπνέει εμπιστοσύνη και σιγουριά;

Το καλό του iPhone ειναι πως ειναι αξιόπιστο. Δεν μ έχει κρεμάσει καθόλου σε οτι κάνω.

Έχει κάποιες ελλείψεις σε σχέση με το android λόγω φιλοσοφίας πλατφόρμας αλλα η σταθερότητα του στην 7.1.2 τουλάχιστον τα αντισταθμιζει..

Τωρα για τις ειδοποιήσεις στον messenger, το παρατήρησα κι εγω τωρα τελευταία αλλα όχι πάντα. Θέμα εφαρμογής θα ναι όπως και να χει.

Το καλό που έχουν οι εφαρμογές στο iOS ειναι η ομοιογένεια. Δεν πιστεύω πως ειναι πιο καλό γραμμένες απο του android. Βαρβάτο παράδειγμα foursquare. Κρατάει το gps ανοιχτό ακόμα κι αν τη κλείσεις..

Άλλες πάλι όντως ειναι πιο καλό γραμμένες πχ fb

Εξαρτάται τις προτεραιότητες και το τι μπορεί να ανεχτεί και να συγχωρέσει κάποιος στην συσκευή της προτίμησής του.

 

Για μένα δεν είναι οι ελλείψεις του λειτουργικού το πρόβλημα του. Το ios είναι πολύ καλό. Καλύτερο από ποτέ.

Το πρόβλημα του βρίσκεται στο hardware το οποίο σε κρεμάει με διαφορετικό τρόπο.

Όταν δεν μπορείς να μιλήσεις πχ στο viber 10 λεπτά εξ αιτίας της θερμοκρασίας, είναι κι αυτό κρέμασμα.

Απλά πράγματα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα του βρίσκεται στο hardware το οποίο σε κρεμάει με διαφορετικό τρόπο.

Όταν δεν μπορείς να μιλήσεις πχ στο viber 10 λεπτά εξ αιτίας της θερμοκρασίας, είναι κι αυτό κρέμασμα.

Απλά πράγματα.

 

 

Δεν ισχύει αυτό! Τουλάχιστον στους περισσότερους. Στο s4 είναι πολύ χειρότερα τα πράγματα ακόμα και με απλό 3G browsing!

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει αυτό! Τουλάχιστον στους περισσότερους. Στο s4 είναι πολύ χειρότερα τα πράγματα ακόμα και με απλό 3G browsing!

Ναι έχω ελαττωματικές συσκευές. Το S4 το έχει η γυναίκα μου. Δεν Ισχύουν αυτά που λες. Ίσως μιλάς για το προηγούμενο καλοκαίρι πριν τις αναβαθμίσεις.

Ή κοπέλα που αγόρασε το 5s μου, είχε πάρει από μένα και το 4s. Το έφερε μαζί της για να της κάνω την μεταφορά από την μια συσκευή στην άλλη. Κι αυτό ελαττωματικό ήταν. Πάλι έκαιγε.

 

Αν θες να δεις πως πρέπει να λειτουργούν οι μεταλλικές συσκευές σε θέματα θερμοκρασίας βρες κάποιον συμφορουμιτη με Μ8 και κάντε τα ίδια πράγματα.

Χθες μιλούσα με τον συμφορουμιτη Pik πάνω από 20 λεπτά στο Viber με χρήση 3g. Δεν ζεστάθηκε καθόλου.

Κάνε το ίδιο στο 5s. Θα ζεματάει ακόμα και με WiFi μετά από 20 λεπτά.

 

Ά μην ξεχάσω, αν κάνεις το τεστ, δες και πόση μπαταρία ξοδέψεις :)

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω ελαττωματικές συσκευές. Το S4 το έχει η γυναίκα μου. Δεν Ισχύουν αυτά που λες. Ίσως μιλάς για το προηγούμενο καλοκαίρι πριν τις αναβαθμίσεις.

Ή κοπέλα που αγόρασε το 5s μου, είχε πάρει από μένα και το 4s. Το έφερε μαζί της για να της κάνω την μεταφορά από την μια συσκευή στην άλλη. Κι αυτό ελαττωματικό ήταν. Πάλι έκαιγε.

 

Αν θες να δεις πως πρέπει να λειτουργούν οι μεταλλικές συσκευές σε θέματα θερμοκρασίας βρες κάποιον συμφορουμιτη με Μ8 και κάντε τα ίδια πράγματα.

Χθες μιλούσα με τον συμφορουμιτη Pik πάνω από 20 λεπτά στο Viber με χρήση 3g. Δεν ζεστάθηκε καθόλου.

Κάνε το ίδιο στο 5s. Θα ζεματάει ακόμα και με WiFi μετά από 20 λεπτά.

 

Ά μην ξεχάσω, αν κάνεις το τεστ, δες και πόση μπαταρία ξοδέψεις :)

 

 

Τα έχω κάνει αυτά που λες.

Αλλά το γεγονός πως δεν μου συμβαίνει συν το γεγονός πως δεν είναι γνωστό θέμα με κάνει να πιστεύω πως δεν υπάρχει πρόβλημα. Μ8 δεν έχω αλλά το Μ7 δεν έχει θέμα!

Ένα αντίθεση με αλλά δες πχ και λουμια 920

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Ζεστένεται πολύ η συσκευή κακά τα ψέμματα.

Όποιος δεν το δέχεται δεν λέει την αλήθεια.

Εκτός και αν με το δίκτυο της Wind που δεν έχει κάνει ενημέρωση τις ρυθμίσεις να παίζει καλύτερα το σήμα ή με την Vodafone να έχει καλύτερο σήμα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ζεστένεται πολύ η συσκευή κακά τα ψέμματα.

Όποιος δεν το δέχεται δεν λέει την αλήθεια.

Εκτός και αν με το δίκτυο της Wind που δεν έχει κάνει ενημέρωση τις ρυθμίσεις να παίζει καλύτερα το σήμα ή με την Vodafone να έχει καλύτερο σήμα

 

Δεν ζεσταίνεται πολύ. Εσύ νιώθεις ότι είναι πολύ ζεστή η συσκευή , λόγω του αλουμινίου.

Σιγά τα ωά.... δεν είχαμε τίποτα άλλο να πούμε και βρήκαμε αυτό τώρα. (γενικά μιλάω Τάσο. :) )

Το χειμώνα θα μας λέτε ότι παγώνει το αυτι σας. :lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν ζεσταίνεται πολύ. Εσύ νιώθεις ότι είναι πολύ ζεστή η συσκευή , λόγω του αλουμινίου.

Σιγά τα ωά.... δεν είχαμε τίποτα άλλο να πούμε και βρήκαμε αυτό τώρα. (γενικά μιλάω Τάσο. :) )

Το χειμώνα θα μας λέτε ότι παγώνει το αυτι σας. :lol:

 

Αν δεν έχεις πολύ καλό σήμα θα δεις αν πας επαρχία.

Καίει όχι ζεσταίνεται.

Καλά δεν μιλάμε για κλήση FaceTime με wifi. Αστο καλύτερα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις καλό σήμα,τσουρουφλάει κανονικά,το παρατήρησα στο χωριό...στην Αθήνα δε το χω νιώσει ποτέ μιας και έχω παντού σήμα 4/5 όπου κινούμαι...FaceTime με wifi δε θυμάμαι να καίει...θα δοκιμάσω πάλι Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...