Jump to content

iPhone 5S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντε ρε παιδια να βρω κι εγω κανενα μεταχειρισμενο 5ς που ψαχνω μια βδομαδα

 

Αλλοι ψάχνουν περισσότερο καιρό! Τι γίνεται ρε παιδιά δεν το αποχωρίζεται κανείς;

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να σου τυλίξω το δικό μου; :)

 

Εννοείται. Αν το δίνεις στείλε pm. Η μήπως άλλαξες γνώμη τώρα που δεν βγήκε το 6?

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !! Ακόμα δεν υπάρχει τρόπος όταν κάποιος θέλει να χρησιμοποιήσει την Μαμα εφαρμογή για email όταν έχει gmail να δέχεται τα email του απευθείας ε;;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !! Ακόμα δεν υπάρχει τρόπος όταν κάποιος θέλει να χρησιμοποιήσει την Μαμα εφαρμογή για email όταν έχει gmail να δέχεται τα email του απευθείας ε;;

 

Για αυτο ευθυνεται 100% η google και δεν προκειται να αλλαξει αν δεν το αποφασισει εκεινη. Δεν ειναι θεμα της εφαρμογης mail ουτε καμιας αλλης εφαρμογης.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !! Ακόμα δεν υπάρχει τρόπος όταν κάποιος θέλει να χρησιμοποιήσει την Μαμα εφαρμογή για email όταν έχει gmail να δέχεται τα email του απευθείας ε;;

 

Μήπως εννοείς να πατάς, το "μαμά" εικονίδιο για email, και να μπαίνεις στο gmail σου?

Αυτό γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως εννοείς να πατάς, το "μαμά" εικονίδιο για email, και να μπαίνεις στο gmail σου?

Αυτό γίνεται...

 

Νομιζω εννοει να εχει push ενημερωσεις.

Αυτο το εχει καταργησει η google για ολους πλην της δικης της εφαρμογης gmail.

Και εγω κατηργησα το gmail. ;)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μα νομίζω ότι γίνεται και αυτό!

Βάζει την μετάκληση κάθε 15λεπτά και έρχονται κανονικά. Τουλάχιστον εγώ πριν 3-4 μήνες περίπου, έτσι το χρησιμοποιούσα, απλά το κατάργησα γιατί έτρωγε περισσότερο μπαταρία...

Link to comment
Share on other sites

Μα νομίζω ότι γίνεται και αυτό!

Βάζει την μετάκληση κάθε 15λεπτά και έρχονται κανονικά. Τουλάχιστον εγώ πριν 3-4 μήνες περίπου, έτσι το χρησιμοποιούσα, απλά το κατάργησα γιατί έτρωγε περισσότερο μπαταρία...

Ο ddr2 και mmaria_82 αναφέρονται στην δυνατότητα να λάβεις αμέσως τα emails σου, όπως γίνεται και με τα μηνύματα. Αυτό λεγόταν exchange server αλλά η google σταμάτησε την υποστήριξη ώστε να χρησιμοποιείς την δικιά της εφαρμογή.

 

Βέβαια μπορείς να χρησιμοποιήσεις άλλες εφαρμογές email όπως το boxer, mailbox, acompli κ.α.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Οκ κατάλαβα, τα θέλει αμέσως. Με το που φεύγει το μύνημα να το λαμβάνει αμέσως...

 

Ακριβώς !!!!

Γίνεται με την εφαρμογή gmail απλά επειδή έχω 2-3 email το μόνο που δεν λειτουργεί σωστά με την στοκ εφαρμογή είναι το gmail .. :O

Κρίμα και τα ήθελα όλα μαζί !!:D

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς !!!!

Γίνεται με την εφαρμογή gmail απλά επειδή έχω 2-3 email το μόνο που δεν λειτουργεί σωστά με την στοκ εφαρμογή είναι το gmail .. :O

Κρίμα και τα ήθελα όλα μαζί !!:D

Δοκίμασε εφαρμογές τρίτων, π.χ. boxer, acompli, mailbox. Και αυτές υποστηρίζουν άμεση λήψη emails και λογαριασμούς από διάφορους providers.

Edited by stendor

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε εφαρμογές τρίτων, π.χ. boxer, acompli, mailbox. Και αυτές υποστηρίζουν άμεση λήψη emails και λογαριασμούς από διάφορους providers.

 

Χρησιμοποιώ την εφαρμογή gmail έρχονται απευθείας ..

Απλά τα ήθελα όλα μαζί ..

Ίσως κάποια στιγμή με κάποια αναβάθμιση φτιάξει ποιος ξερει ... :O

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ την εφαρμογή gmail έρχονται απευθείας ..

Απλά τα ήθελα όλα μαζί ..

Ίσως κάποια στιγμή με κάποια αναβάθμιση φτιάξει ποιος ξερει ... :O

Αυτό είπα και πριν ότι αν π.χ. περάσεις την εφαρμογή boxer τότε θα μπορείς να έχεις λογαριασμούς Gmail, Outlook, Exchange, Yahoo, Hotmail, iCloud, AOL & IMAP accounts όλα σε μια εφαρμογή.

 

Απλά για την πληροφορία το boxer είναι σε προσφορά 0,89€. Βέβαια υπάρχουν πολλές εφαρμογές email που είναι και δωρεάν.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είπα και πριν ότι αν π.χ. περάσεις την εφαρμογή boxer τότε θα μπορείς να έχεις λογαριασμούς Gmail, Outlook, Exchange, Yahoo, Hotmail, iCloud, AOL & IMAP accounts όλα σε μια εφαρμογή.

 

Απλά για την πληροφορία το boxer είναι σε προσφορά 0,89€. Βέβαια υπάρχουν πολλές εφαρμογές email που είναι και δωρεάν.

 

Θα το δοκιμάσω λοιπόν και αν με εξυπηρετεί θα το αγοράσω !!

Ευχαριστώ παρά πολύ για την βοήθεια !!!!!!

Άλλο ένα θέμα που έχω και ακόμα δεν έχω καταφέρει να το λυςω είναι πως να συγχρονίσω τις επαφές του Facebook με το ημερολόγιο ..

Το έχω αναφέρει ξανά στο φόρουμ αλλά δεν καταφέρνω να το φτιάξω ..

Κάνω σωστά όλα τα βήματα και αντί πχ σήμερα που 4 φίλοι από το Facebook έχουν γενέθλια να μου τους δείχνει όλους στο ημερολόγιο και στο κέντρο γνωστοποιήσεων μου δείχνει μόνο 2 τους οποίους έχω και στο τηλεφωνικό μου κατάλογο ..

Και αναρωτιέμαι .. Μήπως τελικά εμφανίζει μόνο φίλους που έχουμε και τον τηλεφωνικό τους αριθμό ;:O

Link to comment
Share on other sites

Κάνω σωστά όλα τα βήματα και αντί πχ σήμερα που 4 φίλοι από το Facebook έχουν γενέθλια να μου τους δείχνει όλους στο ημερολόγιο και στο κέντρο γνωστοποιήσεων μου δείχνει μόνο 2 τους οποίους έχω και στο τηλεφωνικό μου κατάλογο ..

Και αναρωτιέμαι .. Μήπως τελικά εμφανίζει μόνο φίλους που έχουμε και τον τηλεφωνικό τους αριθμό ;:O

 

Για δοκιμασε sunrise calendar...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμασε sunrise calendar...

 

Θα το δοκιμάσω και αυτό αλλά από τα λεγόμενα κάποιων κατάλαβα ότι δεν είναι φυσιολογικό να μην μου τα εμφανίζει .. Δηλαδή κάτι που πρέπει να γίνεται γιατί να το ψάχνω μέσω άλλων εφαρμογών ; :O

Link to comment
Share on other sites

Θα το δοκιμάσω και αυτό αλλά από τα λεγόμενα κάποιων κατάλαβα ότι δεν είναι φυσιολογικό να μην μου τα εμφανίζει .. Δηλαδή κάτι που πρέπει να γίνεται γιατί να το ψάχνω μέσω άλλων εφαρμογών ; :O

 

Νομίζω αυτός ο οδηγός θα σε βοηθησει.

 

http://www.hongkiat.com/blog/sync-birthday-event-iphone-cal/

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω αυτός ο οδηγός θα σε βοηθησει.

 

http://www.hongkiat.com/blog/sync-birthday-event-iphone-cal/

 

:dance::dance::up::up::bow::bow: μου τα εμφανιζει τωρα στο ημερολογιο μπορω να κανω το ιδιο και στο ipad ???

Σε ευχαριστω παααααααααααρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edit : ολοκληρώθηκε πριν κάνω τα δυο τελευταία βήματα !!

Edited by mmaria_82
Link to comment
Share on other sites

:dance::dance::up::up::bow::bow: μου τα εμφανιζει τωρα στο ημερολογιο μπορω να κανω το ιδιο και στο ipad ???

Σε ευχαριστω παααααααααααρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edit : ολοκληρώθηκε πριν κάνω τα δυο τελευταία βήματα !!

 

ναι μπορείς να το κάνεις οπουδήποτε.. μάλλον θα το μεταφράσω μόλις βρω λίγο χρόνο :)

Link to comment
Share on other sites

ναι μπορείς να το κάνεις οπουδήποτε.. μάλλον θα το μεταφράσω μόλις βρω λίγο χρόνο :)

 

Είναι πολύ κατατοπιστικό και με τις εικόνες μόνο πάντως !!!

Σε ευχαριστώ παρά πολύ και πάλι !!!!!

Μόνο το gmail μου έμεινε ακόμα και θα είμαι 100% ικανοποιημένη !!!!

Και επιμένω στο gmail γιατί η εφαρμογή της Apple μου αρέσει πιο πολύ από την οποιαδήποτε στο App Store ...

Αλλά με βλέπω να αλλάζω email !!! :rolleyes:

Αν φτιάξω λογαριασμό yahoo έρχονται απευθείας τα email ?

Στον iCloud λογαριασμό έρχονται σε κλάσματα δευτερολέπτου !!

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ κατατοπιστικό και με τις εικόνες μόνο πάντως !!!

Σε ευχαριστώ παρά πολύ και πάλι !!!!!

Μόνο το gmail μου έμεινε ακόμα και θα είμαι 100% ικανοποιημένη !!!!

Και επιμένω στο gmail γιατί η εφαρμογή της Apple μου αρέσει πιο πολύ από την οποιαδήποτε στο App Store ...

Αλλά με βλέπω να αλλάζω email !!! :rolleyes:

Αν φτιάξω λογαριασμό yahoo έρχονται απευθείας τα email ?

Στον iCloud λογαριασμό έρχονται σε κλάσματα δευτερολέπτου !!

 

Και στο yahoo και στο hotmail μια χαρα δουλευει

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Εαν περασω το iOS 8 beta, μπορω να κανω downgrade αργοτερα εαν θελησω;

 

Δεν είναι downgrade. Η τελευταία επίσημη έκδοση αυτή την στιγμή είναι η 7.1.1 οπότε μέχρι να βγεί επίσημα η 8 αν πατήσεις απλά restore στο itunes σου περνάει την 7.1.1

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ωραία ευχαριστώ. Αρα προχωραω κανονικα στην 8 beta :)

 

Δεν θα χαθεί τίποτα μέσα αν το κάνει με update με shift.

Ομως όταν ξανα περάσεις την 7.1.1 θα χαθούν όλα έχε το στο νου σου.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...