Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος ΙΙ


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι εννοείς;;;; όλα δουλεύουν αρκεί το κινητό να έχει NFC! ;)

:(

 

 

 

 

 

αυτό είναι σίγουρο; κ δοκιμασμένο;

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλημέρα.

Να ρωτήσω κάτι.

1.Υπάρχει δυνατότητα να βλέπουμε ποιες εφαρμογές ή λειτουργίες του τηλεφώνου δουλεύουν στο παρασκήνιο και να τις κλείνουμε αν θέλουμε;

2.Άνοιξα το here maps και αφού έπαθα πλάκα με το πόσο γρήγορα κλειδώνει δορυφόρους και βγάζει πορεία, ακόμα και μέσα στο σπίτι που κανένα άλλο gps δεν πιάνει, προσπάθησα να κλείσω την λειτουργία του και δεν μπόρεσα, παρά μόνον αφού έκλεισα το τηλέφωνο.Υπάρχει τρόπος να κλείνουμε το gps κάπως;

Ευχαριστώ πολύ παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

1.Ναι κρατάς παρατεταμένα το "βελάκι πίσω".

2.Πατάς το πίσω και κλείνει. Αμα πατήσεις το κεντρικό σε πάει στην αρχική και δουλεύει στο παρασκήνιο.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να συνδέσεις το gmail account ως exchange account με διεύθυνση m.gmail.com αυτό εχω κάνει και μου έρχονται τα μυνήματα απ ευθείας

 

 

Ευχαριστώ για την απάντηση..Επειδή όμως είμαι λίγο άσχετη, πως το κάνω αυτό;;

Edited by nev
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση..Επειδή όμως είμαι λίγο άσχετη, πως το κάνω αυτό;;

 

Μα σου είπε.

Πατάς παρατεταμένα το πλήκτρο πίσω (βελάκι κάτω αριστερά) και εμφανίζεται ότι τρέχει. Πατάς στην εφαρμογή που θέλεις να κλείσεις και ανοίγει. Μετά πατάς πάλι το βελάκι (στιγμιαία) και κλείνει. Σύντομα θα έχουμε update που θα βελτειωνει το κλείσιμο...;) Όποτε θέλεις μα βγεις απο μια εφαρμογή θα πατάς το βελάκι και όχι το μενού (μεσαίο πλήκτρο)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μα σου είπε.

Πατάς παρατεταμένα το πλήκτρο πίσω (βελάκι κάτω αριστερά) και εμφανίζεται ότι τρέχει. Πατάς στην εφαρμογή που θέλεις να κλείσεις και ανοίγει. Μετά πατάς πάλι το βελάκι (στιγμιαία) και κλείνει. Σύντομα θα έχουμε update που θα βελτειωνει το κλείσιμο...;) Όποτε θέλεις μα βγεις απο μια εφαρμογή θα πατάς το βελάκι και όχι το μενού (μεσαίο πλήκτρο)

 

 

Η ερώτηση μου αφορά την σύνδεση του gmail account ως exchange account και όχι το κλείσιμο των εφαρμογών....

Link to comment
Share on other sites

Έγραψα πριν τροποποιηθεί το ποστ οπότε κάπου το έχασα....:lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

1.Ναι κρατάς παρατεταμένα το "βελάκι πίσω".

2.Πατάς το πίσω και κλείνει. Αμα πατήσεις το κεντρικό σε πάει στην αρχική και δουλεύει στο παρασκήνιο.

Γιώργο, όλα οκ. Σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να συνδέσεις το gmail account ως exchange account με διεύθυνση m.gmail.com αυτό εχω κάνει και μου έρχονται τα μυνήματα απ ευθείας

 

 

Ευχαριστώ για την απάντηση..Επειδή όμως είμαι λίγο άσχετη, πως το κάνω αυτό;;

 

Λοιπόν έχουμε και λέμε

Πας ρυθμισεις, λογαριασμοί και email, προσθήκη λογαριασμού, επιλέγεις outlook, βάζεις διεθυνση email και password, πατάς sign in και περιμένεις να σου βγάλει σφάλμα. μόλις σου βγάλει σφάλμα πας στο τελευταίο πεδίο που έχει (domain) και του βάζεις m.gmail.com :) voilà

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχουμε και λέμε

Πας ρυθμισεις, λογαριασμοί και email, προσθήκη λογαριασμού, επιλέγεις outlook, βάζεις διεθυνση email και password, πατάς sign in και περιμένεις να σου βγάλει σφάλμα. μόλις σου βγάλει σφάλμα πας στο τελευταίο πεδίο που έχει (domain) και του βάζεις m.gmail.com :) voilà

 

Δεν μου δουλεύει. Λέει δεν ήταν δυνατή η εύρεση των ρυθμίσεων σας και λέει να πληκτρολογήσω τις ρυθμίσεις του διακομιστή. Στο τελευταίο πεδίο βάζω μόνο το m.gmail.com σωστά;

Link to comment
Share on other sites

από 1/1/2013 δυστυχώς η google δεν επιτρέπει την σύνδεση ΝΕΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ μέσω exchange server στους λογαριασμούς της. όσοι είχαν συνδέσει κάποια συσκευή πριν από αυτή την ημερομηνία μπορούν και δουλεύουν κανονικά, ακόμα και αν την αποσυνδέσουν και την επανασυνδέσουν. όμως, ακόμα και αν έχουμε ενεργό λογαριασμό exchange και προσπαθήσουμε να προσθέσουμε μία νέα συσκευή, η σύνδεση αυτή δεν πρόκειται να λειτουργήσει....
Link to comment
Share on other sites

από 1/1/2013 δυστυχώς η google δεν επιτρέπει την σύνδεση ΝΕΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ μέσω exchange server στους λογαριασμούς της. όσοι είχαν συνδέσει κάποια συσκευή πριν από αυτή την ημερομηνία μπορούν και δουλεύουν κανονικά, ακόμα και αν την αποσυνδέσουν και την επανασυνδέσουν. όμως, ακόμα και αν έχουμε ενεργό λογαριασμό exchange και προσπαθήσουμε να προσθέσουμε μία νέα συσκευή, η σύνδεση αυτή δεν πρόκειται να λειτουργήσει....

 

Ευχαριστώ πολύ και τους δύο για τις απαντήσεις σας..Πάντως είναι ελαφρώς απαράδεκτη η στάση της google :mad: ....

Link to comment
Share on other sites

Παιδες

για δείτε αυτο

Παίρνουμε αυτές τις δύο ενημερώσεις

Microsoft Update 8.0.10521.155

Microsoft Update 8.0.10517.150

Edited by steliosk
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος είναι για όσους έχουν την GDR3.

 

Ναι σωστά το λες.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστά το λες.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ωραία το εβαλα χθες το βραδυ καμια διαφορα.. Αλλα ειναι ευπρόσδεκτο

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία, να ρωτήσω.

Όταν έχεις την amber έχεις σύμφωνα με την Νοκια την δυνατότητα όταν γυρίζεις το τηλέφωνο ανάποδα να μην χτυπάει.

Εμένα, γιατί δεν το κάνει ;

Link to comment
Share on other sites

Αμα πας ρυθμίσεις και ήχος σειρης μετα προς αριστερα έχει να το ενεργοποιήσεις

 

Δεν ξέρω αν δουλευει αμα το Έχεις. Ανάποδα η αμα το γυρίσεις ενώ χτυπάει δεν το έχω δοκιμασει

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...