Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος ΙΙ


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έφτασε και σε σας παιδιά; Μπράβο εύχομαι να σας έχει βελτίωση κι εσάς στην αυτονομία της μπαταρίας!
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια από τα ίδια και σε εμένα.

 

Μηπως στο Preview for developers ειχατε κανει κλικ την επιλογη?

Μιπως φταιει αυτο?

Εγω δεν την ειχα...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Έφτασε και σε σας παιδιά; Μπράβο εύχομαι να σας έχει βελτίωση κι εσάς στην αυτονομία της μπαταρίας!

υπαρχει βελτιωση στην καμερα?

Link to comment
Share on other sites

Μηπως στο Preview for developers ειχατε κανει κλικ την επιλογη?

Μιπως φταιει αυτο?

Εγω δεν την ειχα...

 

Το εξηγείς λίγο αυτό; που το βλέπω στο κινητό; Με Amber είμαι κανονικά. Δεν έχω πειράξει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ το photobeamer δουλεύει, αλλά το είχα από πριν, με την preview.

Μόλις χθες είχα ένα update για το extras+info μέσω του sysappusher. Οσοι έχετε προβλήματα, μήπως χρειάζεται για την ομαλή μετάβαση σε black?

Όταν λες "εδώ" μιλάς για το 920? γιατί με λίγο ψάξιμο είδα ότι αυτές οι δυο εφαρμογές είναι μόνο για 925 & 1020

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει βελτιωση στην καμερα?

Το φαινόμενο της ανεπαίσθητης αλλαγής χρωμάτων μετά την αποθήκευση παραμένει.

Το τελικό αποτέλεσμα; Πιστεύω καλύτερο. Θέλει περισσότερο ψάξιμο όμως.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν λες "εδώ" μιλάς για το 920? γιατί με λίγο ψάξιμο είδα ότι αυτές οι δυο εφαρμογές είναι μόνο για 925 & 1020

Το photobeamer σε 920 ναι, nokia story teller όχι δεν έχω

Link to comment
Share on other sites

καπου διαβασα οτι για να στηθει χωρισ σφαλμα η black πρεπει να υπαρχει ηδη εγκατεστημενη η GDR3
Link to comment
Share on other sites

εμενα τι μου έκανε? Έβαλε μόνο την ενημέρωση της ΝΟΚΙΑ και όχι και της microsoft, ισως επειδή ήμουν σε preview, δεν ξέρω, περιμενω να δω...

 

Edit: τελικά οπως το είπα, έβαλε μόνο την lumia black.

 

Η Nokia black έχει ενσωματωμένη την GDR3 συν τα πρόσθετα της Nokia.

 

Μόλις πέρασα κι εγώ την γερμανική χωρίς κανένα πρόβλημα

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Στη Δανέζικη πάντως παιδιά μου βγάζει συνεχώς σφάλμα!5 φορές δοκίμασα αλλά τίποτα το ίδιο συνέχεια!!Κρίμα γιατί είχα ενθουσιαστεί πολύ
Link to comment
Share on other sites

Στη Δανέζικη πάντως παιδιά μου βγάζει συνεχώς σφάλμα!5 φορές δοκίμασα αλλά τίποτα το ίδιο συνέχεια!!Κρίμα γιατί είχα ενθουσιαστεί πολύ

 

Τζάμπα ο ενθουσιασμός φίλε μου αν έχεις την preview. Ούτε nokia Beamer ούτε story teller. Εγώ διάφορα δεν είδα ακόμα :-P οπότε μην απογοητευεσαι

Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα ο ενθουσιασμός φίλε μου αν έχεις την preview. Ούτε nokia Beamer ούτε story teller. Εγώ διάφορα δεν είδα ακόμα :-P οπότε μην απογοητευεσαι

Όχι δεν έχω την preview αλλά έστω και τα λίγα που προσφέρει η Black είναι κάτι!!

Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα ο ενθουσιασμός φίλε μου αν έχεις την preview. Ούτε nokia Beamer ούτε story teller. Εγώ διάφορα δεν είδα ακόμα :-P οπότε μην απογοητευεσαι

 

Ναι..παρατήρησα ότι ενώ έχω την black, δεν μπορώ να κατεβάσω το beamer και storyteller. Πάντως η glance screen 2 δουλέυει άψογα :D

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου βγάζει το σφάλμα όταν κατεβαίνει η αναβάθμιση είναι θέμα τις αναβάθμισης έχει κάποιο πρόβλημα η συσκευή και θέλει να κάνουμε κάτι άλλο??

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα τσεκ πριν το παραγγείλουμε για φίλο:

- Φωτογραφίες βγάζει πολύ καλές, σωστά? :)

- Σερφάρισμα άνετο με τον Internet Explorer και τις 4.5"?

- Facebook κ Viber δουλεύουν κομπλέ?

- Το GPS με το Nokia Drive είναι μια χαρά φαντάζομαι

- Lag ούτε για δείγμα με τα WP8, σωστά?

- Ραδιόφωνο ακούγεται μια χαρά, έχει δυνατή κεραία?

- Για κάποιον που δεν θέλει να ασχοληθεί με root, custom rom κλπ, αλλά να πάρει ένα κινητό "multimedia", που απλά θα δουλεύει απροβλημάτιστα, το συστήνετε? :cool:

- Λογικά απ' ότι διάβασα θα πάρει και Windows 8.1 όταν αυτά κυκλοφορήσουν με το καλό.

- Με μερικές παραχωρήσεις (κλειστό NFC, GPS, BT όταν δεν χρειάζονται) και μέτρια χρήση βγαίνει μια μέρα μπαταρία, έτσι?

 

(Έχω ανοίξει και το Θέμα: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5142880)

 

Ευχαριστώ

 

Είναι προσβλητικό που ρωτάς τα αυτονόητα.....χαχαχα

ΝΑΙ σε όλα.-

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά μόλις ολοκλήρωσα την αναβάθμιση σε δανέζικο 920, στο οποίο είχα περασμένη την GDR3 μέσω developer preview. Όλα καλά, κανένα πρόβλημα!
Link to comment
Share on other sites

Ναι..παρατήρησα ότι ενώ έχω την black, δεν μπορώ να κατεβάσω το beamer και storyteller. Πάντως η glance screen 2 δουλέυει άψογα :D

 

Στο 925 τα κατέβασα κανονικά. Μήπως παίζει κάτι με την preview που κάποιοι βάλατε???

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα κι εγώ τη black. Εκτός από τις ειδοποιήσεις, πλέον η glance screen συμπεριφέρεται λες και το κινητό έχει amoled. Ενώ με την amber αναβε ολόκληρη η οθόνη, τώρα φαίνεται σαν να ανάβουν μόνο τα pixels που δείχνουν την ώρα! :happy:
Link to comment
Share on other sites

Error και εγώ δοκίμασα πάνω απο 5-6 φορές restart το κινητό έκανα αλλα τπτ... Ας περιμένουμε μήπως φτιάξει.
Link to comment
Share on other sites

Στο 925 τα κατέβασα κανονικά. Μήπως παίζει κάτι με την preview που κάποιοι βάλατε???

αυτες οι 2 εφαρμογες ειναι μονο για τα 925 και 1020

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...