Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος ΙΙ


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μες στο μυαλό μου είσαι! Το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα οτι θα συμβεί!:p

 

Δεν χρειάζεται να είσαι ο Αϊνστάιν για να το ξέρεις αυτό (αν και είμαι....:lol:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γιατί "ανάπηρο λειτουργικό";;

 

Μια χαρά το βρίσκω εύκολη μετάβαση απο το android εκτός και αν είσαι power user τότε κάτσε στο Android και τα ροοτ

 

Εγώ τα βαρέθηκα θέλω σταθερότητα και lag free λειτουργία.

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Γιατί "ανάπηρο λειτουργικό";;

 

Μια χαρά το βρίσκω εύκολη μετάβαση απο το android εκτός και αν είσαι power user τότε κάτσε στο Android και τα ροοτ

 

Εγώ τα βαρέθηκα θέλω σταθερότητα και lag free λειτουργία.

 

 

 

 

 

 

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

εντάξει δεν το λες και σούπερ το λειτουργικό...!!! παράδειγμα: σήμερα για κάποιο ηλίθιο λόγο δεν μου συγχρονίζει ένα αρχείο που βάζω σε ένα φάκελο στο skydrive στο pc με το αλμπουμ του Skydrive στο κινητό.. ο λόγος άγνωστος και επειδή βαριέμαι να κάνω επανεκκίνηση θα δω μήπως φτιάξει εκ θαύματος!!! :p Αν υπήρχε το dropbox τότε πιστεύω δεν θα είχα θέμα.. (τελικά το πέρασα στο κινητό μέσω του box)...!!!
Link to comment
Share on other sites

εντάξει δεν το λες και σούπερ το λειτουργικό...!!! παράδειγμα: σήμερα για κάποιο ηλίθιο λόγο δεν μου συγχρονίζει ένα αρχείο που βάζω σε ένα φάκελο στο skydrive στο pc με το αλμπουμ του Skydrive στο κινητό.. ο λόγος άγνωστος και επειδή βαριέμαι να κάνω επανεκκίνηση θα δω μήπως φτιάξει εκ θαύματος!!! :p Αν υπήρχε το dropbox τότε πιστεύω δεν θα είχα θέμα.. (τελικά το πέρασα στο κινητό μέσω του box)...!!!

 

 

 

 

 

 

και γιατι να φταίει το κινητό και όχι κάτι αλλο. Π.χ. Το SkyDrive. Ή η εφαρμογή για το κινητό.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το viber έχει πρόβλημα κάνα μήνα και δεν στέλνει ειδοποιήσεις μόνο το tile ενημερώνεται η φταίει κάτι στο δικο μου κινητό;

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

και γιατι να φταίει το κινητό και όχι κάτι αλλο. Π.χ. Το SkyDrive. Ή η εφαρμογή για το κινητό.

 

μπορεί... όμως ποτέ δεν είχα ανάλογα προβλήματα στο παρελθόν με Dropbox και Android ή iOS... anyway, δεν έχω πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το viber έχει πρόβλημα κάνα μήνα και δεν στέλνει ειδοποιήσεις μόνο το tile ενημερώνεται η φταίει κάτι στο δικο μου κινητό;

 

Εγω δεν έχω κάποιο θέμα. Κάνε μια επανεγκατάσταση καλύτερα.

Μήπως έχεις ταυτόχρονα ανοιχτό και το viber στο pc και δημιουργείται κάποιο μπέρδεμα?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

μην ξεχάσετε σήμερα το βράδυ μετά της 8, όλοι όσοι έχετε το 920/820, να ελέγξετε για ενημερώσεις ;)

 

γνωρίζεις κάτι φιλε μου???

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν έχω κάποιο θέμα. Κάνε μια επανεγκατάσταση καλύτερα.

Μήπως έχεις ταυτόχρονα ανοιχτό και το viber στο pc και δημιουργείται κάποιο μπέρδεμα?

 

 

 

πήγα να το ξανά κατεβάσω και στα σχόλια έχουν όλοι το ίδιο πρόβλημα περίεργο μιπως επειδή έχω gdr 3 preview?

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα τσεκ πριν το παραγγείλουμε για φίλο:

- Φωτογραφίες βγάζει πολύ καλές, σωστά? :)

- Σερφάρισμα άνετο με τον Internet Explorer και τις 4.5"?

- Facebook κ Viber δουλεύουν κομπλέ?

- Το GPS με το Nokia Drive είναι μια χαρά φαντάζομαι

- Lag ούτε για δείγμα με τα WP8, σωστά?

- Ραδιόφωνο ακούγεται μια χαρά, έχει δυνατή κεραία?

- Για κάποιον που δεν θέλει να ασχοληθεί με root, custom rom κλπ, αλλά να πάρει ένα κινητό "multimedia", που απλά θα δουλεύει απροβλημάτιστα, το συστήνετε? :cool:

- Λογικά απ' ότι διάβασα θα πάρει και Windows 8.1 όταν αυτά κυκλοφορήσουν με το καλό.

- Με μερικές παραχωρήσεις (κλειστό NFC, GPS, BT όταν δεν χρειάζονται) και μέτρια χρήση βγαίνει μια μέρα μπαταρία, έτσι?

 

(Έχω ανοίξει και το Θέμα: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5142880)

 

Ευχαριστώ

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Ναι σε όλα. Με μόνη επιφύλαξη για το viber που δεν το χρησιμοποιώ.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/Privateer2004/7783/221488/0/karaiskakh2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένα τσεκ πριν το παραγγείλουμε για φίλο:

- Φωτογραφίες βγάζει πολύ καλές, σωστά? :)

- Σερφάρισμα άνετο με τον Internet Explorer και τις 4.5"?

- Facebook κ Viber δουλεύουν κομπλέ?

- Το GPS με το Nokia Drive είναι μια χαρά φαντάζομαι

- Lag ούτε για δείγμα με τα WP8, σωστά?

- Ραδιόφωνο ακούγεται μια χαρά, έχει δυνατή κεραία?

- Για κάποιον που δεν θέλει να ασχοληθεί με root, custom rom κλπ, αλλά να πάρει ένα κινητό "multimedia", που απλά θα δουλεύει απροβλημάτιστα, το συστήνετε? :cool:

- Λογικά απ' ότι διάβασα θα πάρει και Windows 8.1 όταν αυτά κυκλοφορήσουν με το καλό.

- Με μερικές παραχωρήσεις (κλειστό NFC, GPS, BT όταν δεν χρειάζονται) και μέτρια χρήση βγαίνει μια μέρα μπαταρία, έτσι?

 

(Έχω ανοίξει και το Θέμα: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5142880)

 

Ευχαριστώ

 

Σε όλα ΝΑΙ πες του καλορίζικο και τον περιμένουμε στο νήμα

Link to comment
Share on other sites

μην ξεχάσετε σήμερα το βράδυ μετά της 8, όλοι όσοι έχετε το 920/820, να ελέγξετε για ενημερώσεις ;)

 

καλησπέρα,

εχεις καμιά καλή πληροφορία? :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ναι σε όλα. Με μόνη επιφύλαξη για το viber που δεν το χρησιμοποιώ.

 

 

 

 

 

 

 

Σε όλα ΝΑΙ πες του καλορίζικο και τον περιμένουμε στο νήμα

 

Ευχαριστώ για τις πολύ άμεσες απαντήσεις σας παιδιά.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Για Ελληνικές συσκευές;;;

 

Αν ισχύει τότε θα είναι μάλλον για την Vodafone μόνο, γιατί αυτή ειναι "comming soon" στο site της ΝΟΚΙΑ.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το viber έχει πρόβλημα κάνα μήνα και δεν στέλνει ειδοποιήσεις μόνο το tile ενημερώνεται η φταίει κάτι στο δικο μου κινητό;

 

Και εγώ το ίδιο θέμα έχω περιμένω να δω εάν θα φτιάξει με την black γιατί κι εγώ την preview έχω...

 

Έκανα και επανεγκατάσταση και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως αφαιρώ απο το μενου τα γράμματα-συντομεύσεις; μπήκαν μόνα τους , με ενοχλούν παρά πολύ, δε βρίσκω με τίποτα πως επαναφέρεται
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως αφαιρώ απο το μενου τα γράμματα-συντομεύσεις; μπήκαν μόνα τους , με ενοχλούν παρά πολύ, δε βρίσκω με τίποτα πως επαναφέρεται

 

Από όσο γνωρίζω, αυτό γίνεται γιατί εχεις ξεπεράσει πάνω από ένα αριθμό τις εγκατεστημενες εφαρμογές.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

EDIT: Ξεκινησα να κατεβάζω την ενημέρωση.... έχω την Δανεζικη ρομ...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Από όσο γνωρίζω, αυτό γίνεται γιατί εχεις ξεπεράσει πάνω από ένα αριθμό τις εγκατεστημενες εφαρμογές.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

EDIT: Ξεκινησα να κατεβάζω την ενημέρωση.... έχω την Δανεζικη ρομ...

και εμενα μου την κατεβαζει :) Κροατια ;)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις σετάρουμε 2 νέα λευκά Lumia 920. Τελικά δεν κρατήθηκα και το χτύπησα κι εγώ..! :D

Πρώτες εντυπώσεις: ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ...!!! :D Τα άλλα είναι περιττά προς το παρόν. :lol:

 

Μέχρι στιγμής δεν μου βγάζει καμία ενημέρωση, άρα φαντάζομαι είναι με Amber (αλήθεια από πού το βλέπω??) και δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μου εμφανίζει όλες τις επαφές που έχω αποθηκευμένες στο gmail, μόνο μερικές. Any Help?

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...