Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος ΙΙ


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυσφήμιση δεν είναι γιατί δε λες κάτι που δεν ισχύει, απλά είμαστε εκτός θέματος :)

 

σωστοτατα το λες αλλα εγω ειμαι φανατικος οπαδος της ρησης φυλαγε τα ρουχα σου να 'χεις τα μισα. Παντως στα αποτελεσματα του σκρουτζ για το νοκια 920 το συγκεκριμενο καταστημα εμφανιζεται πανω πανω οποτε προσοχη σε ολους τους υποψηφιους αγοραστες...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δε βρισκω κανενα λογο να μην αναφερεις το καταστημα,

Το αντιθετο μαλιστα το βρισκω ιδιαιτερα χρησιμο ωστε να το αποφυγουμε, εμεις οι μελλοντικοι αγοραστες

Link to comment
Share on other sites

δε βρισκω κανενα λογο να μην αναφερεις το καταστημα,

Το αντιθετο μαλιστα το βρισκω ιδιαιτερα χρησιμο ωστε να το αποφυγουμε, εμεις οι μελλοντικοι αγοραστες

 

Ε αφου σας εξηγησα τη σταση μου!

Εχεις π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι αυτο που το πηρα κι εγω στην περιοχη κορυδαλλου νικαιας ρωτησα και οντως δεν εχουν DOA,κακο αυτο....
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι αυτο που το πηρα κι εγω στην περιοχη κορυδαλλου νικαιας ρωτησα και οντως δεν εχουν DOA,κακο αυτο....

 

Καλά, πωλούν προϊόντα χωρίς DOA; :confused:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι αυτο που το πηρα κι εγω στην περιοχη κορυδαλλου νικαιας ρωτησα και οντως δεν εχουν DOA,κακο αυτο....

 

Οχι, απο πειραια το πηρα...

δηλαδη ειναι πολλοι αυτοι που δεν παρεχουν εγγυηση doa...

 

update:

το πηγα στη νοκια, δεν ειναι λέει υποχρεωμενοι για αντικατςσταση, παει για επισκευη...

καλο 2014 παιδες...

παντως στην μιση ωρα που το σκαλισα εμεινα αφωνος σε ολους τους τομεις που προπαβα να παρατηρησω

Edited by gianniskriti
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, μολις πήραμε ενα κιτρινο 920 και τα σπάει.

 

σαν βέρσιον λέει πάνω:

os version 8.0.10328.78

firmware 3047.0000.1323.2006

 

εχει το Amber ή οχι?

Οταν πάω να κάνω update απο το menu του μου λέει έχει το τελευταίο.

Ειναι Ιταλικό το πήρα σφραγισμένο απο Κάιζερ σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, μολις πήραμε ενα κιτρινο 920 και τα σπάει.

 

σαν βέρσιον λέει πάνω:

os version 8.0.10328.78

firmware 3047.0000.1323.2006

 

εχει το Amber ή οχι?

Οταν πάω να κάνω update απο το menu του μου λέει έχει το τελευταίο.

Ειναι Ιταλικό το πήρα σφραγισμένο απο Κάιζερ σήμερα.

 

Όταν πας ρυθμίσεις->προσθετα+πληροφορίες σου γράφει με κόκκινα γράμματα Amber;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Οχι, απο πειραια το πηρα...

δηλαδη ειναι πολλοι αυτοι που δεν παρεχουν εγγυηση doa...

 

update:

το πηγα στη νοκια, δεν ειναι λέει υποχρεωμενοι για αντικατςσταση, παει για επισκευη...

καλο 2014 παιδες...

παντως στην μιση ωρα που το σκαλισα εμεινα αφωνος σε ολους τους τομεις που προπαβα να παρατηρησω

 

Ειναι ξενερα ρε φιλε, τι να πω..

Ποιο ειναι το μαγαζι;; Το καλυτερο ειναι να το πεις εδω για να προσεχουμε οι υπολοιποι αλλα το δεχομαι αν δεν θες.

 

Καλησπέρα παιδια, μολις πήραμε ενα κιτρινο 920 και τα σπάει.

 

σαν βέρσιον λέει πάνω:

os version 8.0.10328.78

firmware 3047.0000.1323.2006

 

εχει το Amber ή οχι?

Οταν πάω να κάνω update απο το menu του μου λέει έχει το τελευταίο.

Ειναι Ιταλικό το πήρα σφραγισμένο απο Κάιζερ σήμερα.

 

Ναι η amber ειναι. Κατεβασε το sysapp pusher για να σου κανει update τις εφαρμογες της Νοκια γιατι μπορει να αργησει λιγο το κινητο απο μονο του.

Καλοριζικο!

Link to comment
Share on other sites

να εισαι καλά βρε haiogoeo!

 

το Double tap για να ανοιγει/ξυπνάει η οθονη, πώς στο καλό γινετε?

 

 

το βρηκα + το να περνας το χέρι σου απο πάνω!!

On Lumia 920: First you need the Amber update of course.

 

To turn on wake up by double tap: Settings » display and touch » touch » wake up using double tap.

 

Glance screen settings are under Settings » display and touch » glance screen.

Edited by impreza_sti
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Ναι...

Φήμες λένε ότι το phonegallery.gr έκανε δύσκολη τη ζωή σε κάποιον... :shifty:

 

Μεσα εισαι....:cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Όσοι αγοράζετε εφαρμογές απο το marketplace, με ποιον τρόπο γίνεται αυτό; Με ενδιαφέρει αν δέχεται χρεωστική ή paypal ή μέσω παρόχου. Ισχύει κάτι από αυτά; Με λίγα λόγια θέλω να αποφύγω την πιστωτική...

Ευχαριστώ.

Illusionary profit !
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Όσοι αγοράζετε εφαρμογές απο το marketplace, με ποιον τρόπο γίνεται αυτό; Με ενδιαφέρει αν δέχεται χρεωστική ή paypal ή μέσω παρόχου. Ισχύει κάτι από αυτά; Με λίγα λόγια θέλω να αποφύγω την πιστωτική...

Ευχαριστώ.

 

Προσωπικα με paypal, νομιζω υποστηριζει και χρεωστικη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Όσοι αγοράζετε εφαρμογές απο το marketplace, με ποιον τρόπο γίνεται αυτό; Με ενδιαφέρει αν δέχεται χρεωστική ή paypal ή μέσω παρόχου. Ισχύει κάτι από αυτά; Με λίγα λόγια θέλω να αποφύγω την πιστωτική...

Ευχαριστώ.

 

Και paypal και χρεωστική (στο paypal έτσι κι αλλιώς βάζεις και χρεωστική). Κάποιοι πάροχοι υποστηρίζουν και μέσω αυτών αγορά.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Και paypal και χρεωστική (στο paypal έτσι κι αλλιώς βάζεις και χρεωστική). Κάποιοι πάροχοι υποστηρίζουν και μέσω αυτών αγορά.

 

Η Vodafone το υποστηρίζει σίγουρα με χρέωση στον λογαριασμό σου. Δοκιμασμένο σε καρτοκινητό. Πρέπει να έχεις σύνδεση δεδομένων.

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώστε: Here Maps, Here Transit και το Nokia Pro Cam γίνεται πλεόν Nokia Camera ;)

 

Τρέξτε το SysApp Pusher, ή ψάξτε τα στο Store

 

Φίλε το έκανα τυχαία πριν λίγη ώρα! Πλέον είναι τέλειο! Οκ, πάντα μπορεί να βελτιωθεί κάτι, αλλά έχει και αντίστροφη μέτρηση για την λήψη :)

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Το πήρα πριν 2 εβδομάδες.

Σήμερα όταν καλώ κάποιον αριθμό,δεν ακούγεται ο ήχος όταν καλείς κάποιον,ούτε η απάντησή του. Μόνο με ανοιχτή ακρόαση μπορώ να μιλήσω. Ούτε ο ήχος από βίντεο που έχω τραβήξει. Λέω μήπως τα παιξε το ηχείο,όμως δεν περιστρέφεται & η οθόνη στο internet.

Αύριο πάω σε κατάστημα της nokia. Αν είναι το ηχείο θα το πάρω την ίδια μέρα μου είπαν. Ομως δεν τους είπα το άλλο με την οθόνη γιατί το παρατήρησα μετά.

Α ρε nokia!!!:angry:

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει ακόμα θέμα με τις γερμανικές συσκευές που δεν είχαν κάποιες εφαρμογές π.χ. data sense?
Illusionary profit !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Το πήρα πριν 2 εβδομάδες.

Σήμερα όταν καλώ κάποιον αριθμό,δεν ακούγεται ο ήχος όταν καλείς κάποιον,ούτε η απάντησή του. Μόνο με ανοιχτή ακρόαση μπορώ να μιλήσω. Ούτε ο ήχος από βίντεο που έχω τραβήξει. Λέω μήπως τα παιξε το ηχείο,όμως δεν περιστρέφεται & η οθόνη στο internet.

Αύριο πάω σε κατάστημα της nokia. Αν είναι το ηχείο θα το πάρω την ίδια μέρα μου είπαν. Ομως δεν τους είπα το άλλο με την οθόνη γιατί το παρατήρησα μετά.

Α ρε nokia!!!:angry:

 

Δοκίμασες να το κάνεις κανα reset να δεις αν θα στρώσει;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Το πήρα πριν 2 εβδομάδες.

Σήμερα όταν καλώ κάποιον αριθμό,δεν ακούγεται ο ήχος όταν καλείς κάποιον,ούτε η απάντησή του. Μόνο με ανοιχτή ακρόαση μπορώ να μιλήσω. Ούτε ο ήχος από βίντεο που έχω τραβήξει. Λέω μήπως τα παιξε το ηχείο,όμως δεν περιστρέφεται & η οθόνη στο internet.

Αύριο πάω σε κατάστημα της nokia. Αν είναι το ηχείο θα το πάρω την ίδια μέρα μου είπαν. Ομως δεν τους είπα το άλλο με την οθόνη γιατί το παρατήρησα μετά.

Α ρε nokia!!!:angry:

 

Επανεκκίνηση κι αν δεν στρώσει hard reset. Αν τίποτα, μετά πήγαινε το σε Nokia

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...