Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@foreno, Έχω συνηθίσει στο nexus 5 και όλες οι συσκευές μου φαίνεται ότι έχουν lag. Edited by stelios67
lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψαχνω ενα dock station αλλα να εχει και θυρες usb, αυτο πουβλεπω με απλη αναζητηση, εχει μονο εξοδο hdmi και τιποτα αλλο, υπαρχει κατι τετοιο που ψαχνω?

Να εχει κι αλλες θυρες περαν της hdmi ?

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε με ποιον συνδιασμο ανοιγει το service menu;

Κανεις παιδια;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο τρόπο μεταφέρουμε φωτογραφίες και βίντεο από τη συσκευή στην sd;

εάν δεν είσαι root με file manager της samsung (τα αρχεία μου)

Link to comment
Share on other sites

εάν δεν είσαι root με file manager της samsung (τα αρχεία μου)

 

Επειδή είχα δημιουργήσει αρχικά φακέλους φωτογραφιών στη συσκευή με την μετακίνηση των φωτογραφιών στην sd παραμένουν οι φάκελοι όπως είναι;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια stable ROM με lollipop? Με μια γρήγορη ματιά στη CM δεν βρήκα κάτι.
lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια stable ROM με lollipop? Με μια γρήγορη ματιά στη CM δεν βρήκα κάτι.

Δεν ξέρω που ψάχνεις...(αν και δεν το συνιστώ ...έχεις note ...δεν δουλεύει το πενάκι..)..δες εδώ http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-2014/development

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω που ψάχνεις...(αν και δεν το συνιστώ ...έχεις note ...δεν δουλεύει το πενάκι..)..δες εδώ http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-2014/development

Ευχαριστώ. Κοίταζα στο site της cyanogenmod. Δεν είδα στο xda.

lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Κοίταζα στο site της cyanogenmod. Δεν είδα στο xda.

στο site της cyanogenmod νομίζω είναι επίσημες ...(στο xda κοιτάμε πρώτα...στο νήμα της συσκευής ... το ποιο αξιόπιστο site)

Link to comment
Share on other sites

στο site της cyanogenmod νομίζω είναι επίσημες ...(στο xda κοιτάμε πρώτα...στο νήμα της συσκευής ... το ποιο αξιόπιστο site)

Εκεί κοίταξα. Στο CM12 δεν έχει το note 10.1 2014 (p6000). Δεν θέλω να δοκιμάσω παλιότερη release.

Ευχαριστώ πάντως. Θα κοιτάξω στο xda.

lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

Εκεί κοίταξα. Στο CM12 δεν έχει το note 10.1 2014 (p6000). Δεν θέλω να δοκιμάσω παλιότερη release.

Ευχαριστώ πάντως. Θα κοιτάξω στο xda.

δες στο xda ..έχει cm12 για p600 (πριν προχωρήσεις δες τι δεν λειτουργεί..)..δοκίμασε custom samsung base..θα δεις ότι θα σου τρέχει πολύ καλύτερα+ έχουν πολλά καλούδια από tab pro,S...

Link to comment
Share on other sites

δες στο xda ..έχει cm12 για p600 (πριν προχωρήσεις δες τι δεν λειτουργεί..)..δοκίμασε custom samsung base..θα δεις ότι θα σου τρέχει πολύ καλύτερα+ έχουν πολλά καλούδια από tab pro,S...

Ευχαριστώ. Θα δοκιμάσω το ΣΚ.

Τώρα περνάω το 5.1 στο nexus. Σήμερα βρήκε η Google να το ανεβάσει? Ήθελα να φτιάξω το tablet πρώτα.

lg g7, lg g6, lg nexus 5x, lg g2, lg nexus 5, samsung galaxy nexus, moto defy
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μπορώ να φορτίσω το tablet με το fast charger του note 4 η θα εχω θέμα με την Μπαταρία...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μπορώ να φορτίσω το tablet με το fast charger του note 4 η θα εχω θέμα με την Μπαταρία...
Δε θα έχεις κανένα απολύτως θέμα,αρκεί το tablet να μην θέλει περισότερο ρεύμα απο αυτό που δίνει ο φορτιστής του note γιατί θα φορτίσει πιό αργά (δεν εχω τη συσκευή και δεν γνωρίζω πόσo ρεύμα εξόδου έχει ο μαμά φορτιστής).Κάθε συσκευή τραβάει μέχρι όσο ρευμα χρειάζεται, ασχέτως αν της δώσουμε ακόμη και το εκατονταπλάσιο ;) Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σκεφτομαι να αγορασω το Samsung Galaxy Note 10.1 Wifi 2014 Edition P6000 (32GB)

αλλα θελω να μου πειτε αν με το Samsung Galaxy Note 10.1 Wifi 2014 Edition P6000 (16GB)

ειναι ιδια, μονο η Μνημη Αποθηκευσης αλλαζει, και αν εχουν Ενσωματωμενο GPS.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

δεχεται usb internet on the go ή θα πρεπει να μετατρεψω την καρτα σε microsim?

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

×#0011#...εχεις αποσυνδεσεις wifi?

 

Ευχαριστω κατ'αρχας. Οχι δεν εχω αποσυνδεσεις , απλα δεν εχω επιλογη απο το αντιστοιχο μενου για lte και ειπα μηπως μπορω να αλλαξω κατι απο εκει. Γνωριζεις κατι να βοηθησεις μηπως;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κατ'αρχας. Οχι δεν εχω αποσυνδεσεις , απλα δεν εχω επιλογη απο το αντιστοιχο μενου για lte και ειπα μηπως μπορω να αλλαξω κατι απο εκει. Γνωριζεις κατι να βοηθησεις μηπως;

δεν μπορείς να φτιάξεις την έλλειψη μενού lte από εκεί ,κάνε εγκατάσταση αυτο https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo.plus (περιέχει ένα μενού με secret code,κάποια δεν δουλεύουν)

επίσης κάποιο είναι κοινά ,ίδια

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/general/samsung-secret-codes-volume-boosting-t1069015

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1603210

δοκίμασε να κάνεις μια "καθαρή" εγκατάσταση μιας rom (κάνε την ελληνική) με odin ..Μπορεί να φτιάξει (εγγύηση δεν θα χάσεις )

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Κανείς που έχει κάνει root (και ενδεχομένως έχει περάσει και custom lollipop) μπορεί να μας πει αν έχει δοκιμάσει αν δουλεύει το novago; Ίσως από το δωρεάν κουπόνι που δίνει το πρώτο θέμα..

 

Επισήμως λέει ότι δεν δουλεύει σε rooted και jailbroken συσκευές, αλλά κάπου έβλεπα ότι σε κάποιους που έχουν root access το δουλεύουν κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

Κανείς που έχει κάνει root (και ενδεχομένως έχει περάσει και custom lollipop) μπορεί να μας πει αν έχει δοκιμάσει αν δουλεύει το novago; Ίσως από το δωρεάν κουπόνι που δίνει το πρώτο θέμα..

 

Επισήμως λέει ότι δεν δουλεύει σε rooted και jailbroken συσκευές, αλλά κάπου έβλεπα ότι σε κάποιους που έχουν root access το δουλεύουν κανονικά...

Είμαι με custom (όχι lollipop ..δεν δουλεύει σωστό το πενάκι...) για novago έχει τυπωθεί πολλές φορές δουλεύει με συγκεκριμένη έκδοση ..αυτήν εδώ https://www.dropbox.com/s/i5py241wkajz71n/NovaGO%201.0.0.3.apk?dl=0

(το έχω δοκιμάσει ..δουλεύει!..ναι με κουπόνι....δεν θα λειτουργήσει σωστά όταν υπάρχουν ντέρμπι ...επειδή το server της nova είναι ανεπαρκές για μεγαλο αριθμό χρηστών ...στο ντέρμπι των αιώνων με "κρέμασε"...τζάμπα τα χρηματα που έδωσα...ευτυχώς το είδα από αλλού..)

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά..! έχω το galaxy note 10.1 p605 LTE εδώ και 4εβδομάδες περίπου...! προσωπικά το βρίσκω πολύ βάρη tablet λόγο του touchwiz.. έχει αρκετό lag.. και σκέφτομαι να του περάσω κάποια custom rom..

 

γνωρίζει κανεις κάποια custom rom που να δουλεύει και το Spen?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...