Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση παιδιά :)

Wifi η lte μοντέλο? ?

Βασικά κοιτάζω για κάποιο μεταχειρισμενο γιατί δεν ξέρω κατά πόσο θα με βολέψει:worry:

Έχω κ το note 3 !!έχω όμως ενθουσιαστεί με το πενάκι το οποίο σε μεγάλη οθόνη θα είναι σούπερ :cool:

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ερώτηση παιδιά :)

Wifi η lte μοντέλο? ?

Βασικά κοιτάζω για κάποιο μεταχειρισμενο γιατί δεν ξέρω κατά πόσο θα με βολέψει:worry:

Έχω κ το note 3 !!έχω όμως ενθουσιαστεί με το πενάκι το οποίο σε μεγάλη οθόνη θα είναι σούπερ :cool:

lte με snapdragon 800!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή επιλογή έχεις κάνει.

 

Ελπίζω να είναι καλή η επιλογή... Η αλήθεια είναι πως έχω ένα μέτρο σύγκρισης (Note 3) και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Δε ξέρω... Πέμπτη θα μου έρθει... εσύ το έχεις? για πες εντυπώσεις...

Γεννήθηκα χωρίς να θέλω.

Θα πεθάνω χωρίς να θέλω.

Αφήστεμε να ζήσω όπως θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ιδιαίτερα!!

 

Καμιά πρόταση υπάρχει για καμιά αξιόλογη flip θήκη;

Edited by jlian
Link to comment
Share on other sites

Καμιά πρόταση υπάρχει για καμιά αξιόλογη θήκη;

 

http://www.i-carer.com/product/2014-4-15/56.html

την φοραω κανα 7μηνο....σουπερ ανθεκτικη,φοβερη προστασια,δερμα,ομορφη,πολυ καλη και σε ορθια αλλα και σε ξαπλα στηριξη.

ενα μονο ελαττωμα,στην φορτιση πρεπει να ειναι ανοιχτη...μαλλον ξεχασαν να την τρυπησουν.

αν ψαχτεις ebay νομιζω εχει κανα 25ευρω.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

ναι....απο τιμη δεν ξερω τι παιζει και σε ebay

την ίδια προστασία με την αυθεντική έχει .. στο πλάι δεν προστατεύει ..όπως και τις samsung...

Link to comment
Share on other sites

την ίδια προστασία με την αυθεντική έχει .. στο πλάι δεν προστατεύει ..όπως και τις samsung...

 

Δεν θα έχει πρόβλημα, μοιάζει αρκετά με τις θήκες Manna που βγαινουν για κινητά. Η αυθεντική δεν μου γεμίζει το μάτι να σου πω. Νομίζω οτι είδα πως έχει μαγνητάκι. Δεν πιστεύω να επηρρεάζει την ταμπλέτα όπως κάνουν οι αντίστοιχες στα κινητά;

 

Αυτή η Samsung MicroSDHC 64GB καλή δεν είναι;

Edited by jlian
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έχει πρόβλημα, μοιάζει αρκετά με τις θήκες Manna που βγαινουν για κινητά. Η αυθεντική δεν μου γεμίζει το μάτι να σου πω. Νομίζω οτι είδα πως έχει μαγνητάκι. Δεν πιστεύω να επηρρεάζει την ταμπλέτα όπως κάνουν οι αντίστοιχες στα κινητά;

 

Αυτή η Samsung MicroSDHC 64GB καλή δεν είναι;

 

καμμια σχεση με μαμισια....η ταπεινη μου αποψη ειναι οτι η icarer ειναι τσιμεντο μποστα στην θηκη της σαμσουγκ...βεβαια λιγο πιο παχια.το μαγνητακι τελειο,δεν επηρεαζει πουθενα την λειτουργεια και δεν ανοιγει μονη της η θηκη.εμενα με καραβολεψε.βεβαια τα γουστα του καθενος ειναι διαφορετικα.εγω απλα παραθετω την εμπειρια μου...

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Πρωτη μερα με το Note..

Πισω απο το αριστερο ηχειο κρυβεται κανα slot ή ειναι ελαττωματικο απλα?

Οπως μπορειτε να δειτε στην φωτογραφια, το αριστερο ηχειο τρεμοπαιζει σαν μην ειναι κουμπωμενο καλα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,ειμαι σε βαθυτατες σκεψεις εδω και κανα μηνα περιπου για επιλογη ταμπλετ,ειμαι αναμεσα στο 12αρι wifi (exynos?)και το 10αρι wifi exynos,το μεγεθος οθονης στης 12 ιντσες δεν με ενοχλει μια και η χρηση ειναι αποκλειστικα εντος οικιας,το θελω κυριως για ταινιες 1080,browsing με παραλληλο Youtube,κανα βιλιο,κτλπ.Το 12αρι το ειδα σημερα στα 345 ευρω και το 10αρι στα 308,η διαφορα ειναι μικρη,επειδη θα κανω και την αναλογη ερωτηση και στο θεμα του 12,αξιζει η αγορα του?διαβασα αρκετα προβληματα με οθονες κολληματα κτλπ και για τα 2 μοντελα?τι θα μου προτεινατε?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα είμαι καινούργιος!! και θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση!

προχθές αγόρασα το galaxy note 10.1 lte 2014

και παρατήρησα πως όταν η οθόνη είναι μάυρη στο κάτω μέρος της μου αφήνει λίγο λευκό φωτισμό!

ξέρει κάποιος τι μπορεί να είναι αυτό?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια να ρωτησω ποιο αξιζει πιο πολυ , η εκδοση LTE η WIFI ? ειδα οτι εχουν αλλους επεξεργαστες

Με snapdragon !!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φιλε μου για την απαντηση,προτεινεις να παω σε αγορα? εισαι ευχαριστημενος?

Σε γενικές γραμμές ναι.... (θα ήθελα μια super amoled οθόνη,την σειρά S την χαραμησανε με το επεξεργαστή όλη παράπονα έχουν!!) πάντως ότι και εάν αποφασίσεις στην παρούσα χρονική περίοδο μόνο με snapdragon επεξεργαστή.....(όλα τα ταβλετ με exynos υστερούν ...εάν έρθει κάτι με τον 5433 το ...)

Link to comment
Share on other sites

Συχνα πυκνα στην αναπαραγωγη ο ηχος παιζει κανονικα αλλα η εικονα παγώνει. ...εχει καμμια ιδεα κανενας? Εκανα απεγκτασταση ενημερωσεων, καθαρισμο data, cache....τι μπορει να συμβαινει?....
2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Πολυ απλα το tablet εχει κολληματα. Τιποτα αλλο δεν συμβαινει.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάσατε με κάποια άλλη εφαρμογή αναπαραγωγής μήπως απλά δεν έχει σωστά codecs η προεπιλεγμένη και γι'αυτό κολλάει?

Αν μιλάμε για ταινίες π.χ. τον Mx player που δίνει τη δυνατότητα και για sw και για hw player.

Link to comment
Share on other sites

Συχνα πυκνα στην αναπαραγωγη ο ηχος παιζει κανονικα αλλα η εικονα παγώνει. ...εχει καμμια ιδεα κανενας? Εκανα απεγκτασταση ενημερωσεων, καθαρισμο data, cache....τι μπορει να συμβαινει?....

φταίει η έκδοση του YouTube!!! δοκίμασε μια άλλη έκδοση.....

Link to comment
Share on other sites

Και μένα κολλάει που κ που στο note 3 το you tube:mad:

 

Δευτέρα Τρίτη παραλαμβάνω κ εγώ το ταμπλετ :D:D

Ελπίζω να με βολέψει :p

Μπορείτε να μου προτείνετε καμιά καλή κ . οικονομική θήκη? ?:O

Αυτές τύπου ντοσιέ είναι καλές ??

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα και εγώ χτες... ακόμη είμαι στη διαδικασία του στησίματος... μου φαίνεται παντός αρκετά καλό... Ψάχνω τώρα για θήκη και πληκτρολόγιο.... έχει να προτείνει κανείς κάτι δοκιμασμένο;

Γεννήθηκα χωρίς να θέλω.

Θα πεθάνω χωρίς να θέλω.

Αφήστεμε να ζήσω όπως θέλω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...