Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αγοραστηκε τον ιουνιο και ειχε 4.3 και αρχες αυγουστου πηρε την 4.4

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Αγοραστηκε τον ιουνιο και ειχε 4.3 και αρχες αυγουστου πηρε την 4.4

Καλημέρα .επόμενος εάν το αγοράσει θα είναι προεγκατεστημένο το 4.3 (αυτό ρώταγε με τι έρχεται προεγκατεστημένο και όχι τι αναβάθμιση θα πάρει)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει νοημα να το κουβεντιαζουμε. Με το που θα ανοιξει τη συσκευη και συνδεθει θα κατεβει αμεσως η 4.4.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει νοημα να το κουβεντιαζουμε. Με το που θα ανοιξει τη συσκευη και συνδεθει θα κατεβει αμεσως η 4.4.

 

μια ενσταση ομως, πως θα κατεβει αν δεν εχει βγει για την χωρα που προοριζεται? εγω το εχω ενα μηνα, ειναι ελληνικο,αλλα δεν φαινεται φως ακομη, ισως εχουν παει διακοπες στη samsung.τουλαχιστον οταν λετε κατι, να το διασταυρωνετε πρωτα.αλλο πραγμα ειναι οτι εχει βγει η 4.4.2 , και αλλο πραγμα το ποτε θα την στειλει η samsung στην καθε χωρα.

Edited by boymanos
Link to comment
Share on other sites

δεν έχουν πάρει όλες οι χώρες 4.4.2 (εξαρτάται απο την χώρα προέλευσης συσκευής!) η Samsung και η κάθε άλλη εταιρία το λογισμικό(τον βασικό πρόγραμμα) το δίνει το ίδιο χρονικό διάστημα σε όλες τις χώρες από εκεί και πέρα το χάος (εξαρτάται απο samsung κάθε χώρας το πόσο γρήγορα θα το προσαρμόσει ,προσθέσει αφαιρέσει κώδικα ώστε να το δώσει στο κοινό)
Link to comment
Share on other sites

Eιμαι ετοιμος για αγορα η του Note η του Tab pro αλλα με εχει προβληματισει ο exynos των wifi εκδοσεων.. Διαβαζω οχι και τοσο καλα σχολια. Απο την αλλη η διαφορα τιμης με το LTE ειναι μεγαλη και το κυριοτερο ειναι οτι δεν μου χρειαζεται κιολας..
Link to comment
Share on other sites

Με ποιον τρόπο θα αγοράσω το Note 10.1 LTE εκείνης της χώρας που δίνει τις ενημερώσεις του λειτουργικού γρήγορα και όχι όπως στην Ελλάδα? Ποιας χώρας πρέπει να είναι και πώς θα το δω αυτό πριν το αγοράσω?
Link to comment
Share on other sites

Με ποιον τρόπο θα αγοράσω το Note 10.1 LTE εκείνης της χώρας που δίνει τις ενημερώσεις του λειτουργικού γρήγορα και όχι όπως στην Ελλάδα? Ποιας χώρας πρέπει να είναι και πώς θα το δω αυτό πριν το αγοράσω?

 

Kαλό ερώτημα.

Link to comment
Share on other sites

Kαλό ερώτημα.

Δεν χρειάζεται (συνήθως οι NEE περνούν ποιο νωρίς) να περιμένεις αναβαθμίσεις! απλά περνάς κάποια ευρωπαϊκή όταν βγει με odin

Link to comment
Share on other sites

Τι σημαίνει ΝΕΕ?.... Ότι ευρωπαϊκή και να βγει θα είναι ίδια? Δεν έχουν διάφορες μεταξύ τους? Edited by jimmys
Link to comment
Share on other sites

Τι σημαίνει ΝΕΕ?.... Ότι ευρωπαϊκή και να βγει θα είναι ίδια? Δεν έχουν διάφορες μεταξύ τους?

στο Android καινούργιος? Nordic (επιφανειακά και εμφανισιακά είναι ίδιες ,πάντα έχει να κάνει με επιδιορθώσεις και βελτιώσεις ,η ποιο μεταγενέστερες rom που βγαίνουν είναι ποιο bugfree λέμε τώρα

Link to comment
Share on other sites

Έχω πολλά χρόνια Android αλλά ποτέ δεν έχω μάθει για roms. Μια φορά μόνο rootαρα ένα neo v για να αφαιρέσω σαβούρα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα.

να ρωτήσω κάτι που με προβληματιζει?

Έχω την LTE έκδοση. Μετά από πλήρη φόρτιση όταν το ανοίγω η ένδειξητης μπαταρίας είναι 99% και μετά από 5 λεπτά ακριβώς σερφαρισμα πάει στο 98% ....

 

Είναι φυσιολογικο? Το κάνει και σε εσας?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα.

να ρωτήσω κάτι που με προβληματιζει?

Έχω την LTE έκδοση. Μετά από πλήρη φόρτιση όταν το ανοίγω η ένδειξητης μπαταρίας είναι 99% και μετά από 5 λεπτά ακριβώς σερφαρισμα πάει στο 98% ....

 

Είναι φυσιολογικο? Το κάνει και σε εσας?

 

Ευχαριστώ.

 

Και σε μενα το ίδιο γίνετε

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα το ίδιο γίνετε

 

Kαι στην wifi εκδοση το ιδιο γινεται,αν θελεις 100% φορτιζετο ανοιχτο,ασε που ανοιχτο χωρις βεβαια να χρησιμοποιητε εμενα μου φορτιζει μιση ωρα νωριτερα απο οτι κλειστο,μην ρωτησεις γιατι δεν ξερω και ειναι εναντια σε καθε λογικη που ξερω...:rolleyes:

Edited by ilias12377_
λαθος ορθογραφιας
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει νοημα να το κουβεντιαζουμε. Με το που θα ανοιξει τη συσκευη και συνδεθει θα κατεβει αμεσως η 4.4.

 

Πώς γίνεται αυτο; σε μένα δεν αναβαθμίζεται (να φταίει που είναι "ρουμανικο"; )

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται αυτο; σε μένα δεν αναβαθμίζεται (να φταίει που είναι "ρουμανικο"; )

δεν εχει βρει 4.4.2 για την δική σου συσκευή !! ( Ρουμανία) , η περιμένετε να βγει η περνάτε με odin !

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται αυτο; σε μένα δεν αναβαθμίζεται (να φταίει που είναι "ρουμανικο"; )

 

Ρουμανικο εχω κι εγω και αναβαθμιστηκε στις 4/8/2014.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ρουμανικο εχω κι εγω και αναβαθμιστηκε στις 4/8/2014.

το p605 δεν εχεις ;ο φίλος ποιο πάνω νομίζω οτι εχει το p600 ,διαφορετικά ταβλετ! διαφορετικές αναβαθμίσεις!

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, θα ηθελα να ρωτησω αν εχει χρησιμοποιησει καποιος το tablet μονο για wifi,χωρις να κανει κατι αλλο, ποση ωρα του εχει κρατησει? (5 ωρες περιπου ειναι ικανοποιτικη αποδοση? )
Link to comment
Share on other sites

Σχεδον απο το πρωι μεχρι το βραδυ.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα μεσα στη μερα στελνω και sms και μιλαω κανα 30'.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα μεσα στη μερα στελνω και sms και μιλαω κανα 30'.

 

τοση μεγαλη διαφορα? τι να πω. να κανω κατι εγω λαθος? επειδη ειδα παραπανω οτι εχει αναβαθμιστει το δικο σου στην 4.4.2, τωρα εχεις καλυτερη αυτονομια στην μπαταρια σε σχεση με πριν?

Edited by boymanos
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...