Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα δύο slide υπάρχουν . τα επανέφεραν

 

ναι αλλά μπορώ να απενεργοποιήσω το ένα ή και τα δύο όπως στην current version?

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά έχω το Samsung tab pro 10.1 και θέλω να βάλω screen tempered glass αλλά δεν βρίσκω ποικιλία ενώ στα δικά σας note 10.1 έχει πάρα πολλά, θέλω να ρωτήσω αν πάρω για note ταιριάζει ακριβώς και σε εμένα; γιατί νομίζω ότι έχουμε ακριβώς ίδια οθόνη; Edited by sakisdani

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Torrentιαζω μια ταινια και τους υποτιτλους, αλλα δεν μου τους εμφανιζει ως επιλογη στο MXplayer ή στον BSplayer για να τους δω. Τι πρεπει να κανω;
Link to comment
Share on other sites

Torrentιαζω μια ταινια και τους υποτιτλους, αλλα δεν μου τους εμφανιζει ως επιλογη στο MXplayer ή στον BSplayer για να τους δω. Τι πρεπει να κανω;

 

Δοκίμασες να τους επιλέξεις χειροκίνητα? Επίσης πρέπει να είναι σε format .srt.

Αν θες να τους βλέπουν αυτόματα δοκίμασε να μετονομάσεις ταινία και υπότιτλους το με τον ίδιο τίτλο και να έχεις και τα δύο αρχεία στον ίδιο φάκελο.

Link to comment
Share on other sites

Torrentιαζω μια ταινια και τους υποτιτλους, αλλα δεν μου τους εμφανιζει ως επιλογη στο MXplayer ή στον BSplayer για να τους δω. Τι πρεπει να κανω;

ταινία και υπότιτλοι με ίδιο όνομα. για mx-player ρυθμίσεις μετά κατάλογοι φάκελοι βίντεο , βρίσκεις το φάκελο με τις ταινίες μετα refresh και σου εμφανίζει ο φάκελος .

και για ταινίες με dts από εδώ http://forum.xda-developers.com/apps/mx-player/mx-player-custom-codec-dts-support-t2156254 στο #2 το Arm v7-Neon. για το πως θα το πρόσθεσης στο πρόγραμμα διάβασε τις οδηγίες 2 έως 10 στην ίδια σελίδα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το Samsung tab pro 10.1 και θέλω να βάλω screen tempered glass αλλά δεν βρίσκω ποικιλία ενώ στα δικά σας note 10.1 έχει πάρα πολλά, θέλω να ρωτήσω αν πάρω για note ταιριάζει ακριβώς και σε εμένα; γιατί νομίζω ότι έχουμε ακριβώς ίδια οθόνη;

 

Βρες ακριβείς διαστάσεις οθόνης και αν είναι ίδιες δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα.

Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε να περασουμε την 4.4 απο αλλη περιοχη χωρις να γινει trip το Knox?

S7 Edge / Galaxy Note 10.1 2014 P605 White / HTC One S

iPhone 6s / iPad Air 2 / iPad mini 2

Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε να περασουμε την 4.4 απο αλλη περιοχη χωρις να γινει trip το Knox?

Ναι μπορείς .με odin και εάν ακολουθήσεις τις οδηγίες . να προτιμήσεις ευρωπαϊκή rom για να μην χάσεις την εγγύηση!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδιά απο σήμερα αναβιθμίστηκα σε 4.4.2 (p605). Είναι προέλευσης Hong Kong. Μπορώ να πω οτι πηρε έναν άλλον καλύτερο αέρα. Είναι η καλύτερη αναβάθμιση. :D:D Edited by Theo_Pech
Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς .με odin και εάν ακολουθήσεις τις οδηγίες . να προτιμήσεις ευρωπαϊκή rom για να μην χάσεις την εγγύηση!!!

 

Ωραιος! Εφυγα :)

S7 Edge / Galaxy Note 10.1 2014 P605 White / HTC One S

iPhone 6s / iPad Air 2 / iPad mini 2

Link to comment
Share on other sites

Όλα εξαρτώνται από το μπάτζετ που διαθέτεις. δεν ξέρω εάν κυκλοφορή η 3g μόνο(p601) στην ελλαδα υπάρχει και η lte (p605) η διαφορά μεταξύ wifi (p600) και lte (p605) είναι περίπου 100 € http://www.skroutz.gr/c/1105/tablet.html?from=catspan&keyphrase=note+10.1+2014 . εάν διαθέτεις τα χρήματα πάρε την lte Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Σας Ευχαριστώ πολύ!!! Και κάτι τελευταίο σε περίπτωση αγοράς του Samsung Galaxy Note 2014 10.1 4G / LTE SM-P605 16GB EU Black πρέπει να κάνω update και εργοστασιακο reset ...sorry αλλα π΄ρωτη φορά θα αγοράσω tablet και με οσα εχω διαβάσει εχω μπερδευτεί....χρειαζεται να κάνω κάτι ή γίνονται κάπως αυτόματα!!

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Link to comment
Share on other sites

Σας Ευχαριστώ πολύ!!! Και κάτι τελευταίο σε περίπτωση αγοράς του Samsung Galaxy Note 2014 10.1 4G / LTE SM-P605 16GB EU Black πρέπει να κάνω update και εργοστασιακο reset ...sorry αλλα π΄ρωτη φορά θα αγοράσω tablet και με οσα εχω διαβάσει εχω μπερδευτεί....χρειαζεται να κάνω κάτι ή γίνονται κάπως αυτόματα!!

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

reset δεν κάνεις. Απλά ακολούθησε τα βήματα όταν ανοίξεις το ταβλετ

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια καλησπερα,εχει βαλει κανενας 4.4.2 να μας πει εντυπωσεις?

Δεν ξέρω ποιο ταβλετ έχεις. Έχω το p605 είμαι root και έχω βάλει την http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2774680 .

με MagazineUX Launcher και πολλά καλούδια από note pro 12 . το ταβλετ πετάει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορεί να ρυθμιστεί ώστε τα αρχεια από downloading (πχ μουσική, ταινιες) να πανε κατ ευθείαν στη εξωτερική κάρτα και όχι στην εσωτερικη των 16gb;
Link to comment
Share on other sites

εύκολα.στο ttorent ρυθμίσεις ,κατάλογοι,ορίστε διαδρομή αποθήκευσης. Επίσης μπορείς να ρυθμίσεις πόσα αρχεία θες να κατεβάσεις ταυτόχρονα,την ταχύτητα download,upload, τα ημιτελή αρχεία να κατέβουν σε άλλο φάκελο κλπ, ψάξε λίγο τα προγράμματα που κατεβάσεις για το τι σου προσφέρουν Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση :

σε ταμπλετ πχ p605 με αρχικη εκδοση firm (EUR-Ελλαδα) 4.3 αν περασoυμε μεσω οdin την εκδοση (NEE-FINLAND) 4.4.2 γραφει ο Knox ??(Εγγυηση ΟΚ?) ...και μετα συνεχιζονται κανονικα οι αναβαθμισεις με CSC NEE ? ή πρεπει να μπει ξανα μεσω odin παλι η ΕUR εκδοση...

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

εάν εγκαταστήσεις την 4.4.2 δεν μπορείς να πας πίσω στην 4.3 για έχει διαφορετικό bootloader!!!!! με 0 knox και χωρίς root δεν θα έχεις πρόβλημα . Η εγγύηση είναι πανευρωπαϊκή. Όταν έρθει ελληνική 4.4.2 την περνάς ξανά με odin η συνεχίζεις αναβαθμίσεις με nee over the air Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

πρόβλημα με το βιβλίο αποκομμάτων. Όταν θέλω να αποθηκεύσω ένα βίντεο από το YouTube το αποθηκεύει σαν " συγκεντρωμενο περιεχόμενο " και σαν εικόνα και όχι σαν διεύθυνση YouTube για να μπορώ να ξαναδώ το βίντεο.

Έχω το p600 wifi και την 4.3.

Ενω με το NOTE 3 Κανενα πρόβλημα.

 

καμιά ιδέα?

 

τνχ

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Βλέπω από το site της Samsung ότι υπάρχουν 2 εκδόσεις wifi, SM-P6000ZWAEUR και SM-P6000ZKAEUR.

http://www.samsung.com/gr/consumer/mobile-phone/tablets/productcompare?prda=SM-P6000ZWAEUR&prdb=SM-P6000ZKAEUR

 

Η μόνη διαφορά που βλέπω στα χαρακτηριστικά που αναφέρει είναι στην οθόνη. Στο ένα είναι TFT και στο άλλο WQXGA Super clear LCD.

Ξέρει κανείς τίποτα;

Έχετε τσεκάρει ποιο από τα 2 έχετε; Έχουν κάποια ουσιαστική διαφορά μεταξύ τους;

Με λένε Σωτήρη και είμαι καλά... :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ετοιμαζομαι να παω να ξηλωθω. Προσπαθω να καταλαβω τις διαφορες αναμεσα σε κωδικους οπως P605 , P6000, P6050 κλπ αλλα ματαιο. Μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος;

Μπορειτε να μου προτεινετε καταστημα; Το P6000 που υπαρχει στο media markt σε τι υστερει ή υπερτερει απο τα υπολοιπα;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...