Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανε μια αναζήτηση ΕΝΤΟΣ νήματος, με την λέξη digitizer

 

Τι ακριβώς πρέπει να πατήσω για να το κάνω αυτό? Πώς θα επιλέξω συγκεκριμένα το νήμα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψηλά-δεξιά, κάτω από την αρίθμηση σελίδων του νήματος, λέει: Αναζήτηση στο θέμα

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ 8ΗΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΑΙ Η ΟΘΟΝΗ,ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ 8ΗΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΑΙ Η ΟΘΟΝΗ,ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

 

Μην γράφεις κεφάλαια, είναι σαν να φωνάζεις.

Πάρε από ebay, τεράστια ποικιλία και καλύτερες τιμές από τα γνωστά μαγαζια.

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς λύση για το viber, πως να εμφανισει το κλασσικό ακουστικό λειτουργίας στην γραμμή κατάστασης πάνω;
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση από kss

>

 

Κατι ακομα σε οσους πειραν το τελευταιο update,

εχθες το βραδι που ρυθμισα το ξυπνητηρι παρατηρησα οτι οταν κανεις σκρολ πανω στα λεπτα και στις ωρες πηγαινουν παρα πολυ αργα σαν να καλανε αντι να κανουν γρηγορη κινηση.

Το παρατηρησε κανεις αλλος η μονο εγω εχω το προβλημα;

 

και σε μενα φιλε.καποιο ψιλο bug λογικα.

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

και σε μενα φιλε.καποιο ψιλο bug λογικα.

Eννοεις οταν "τρεχουμε" το clock και ρυθμιζουμε για alarm?.Αν εννοεις αυτο,σε μενα

γινεται κανονικο scroll στις ωρες και στα λεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την δεύτερη πήρα 7.90€ από Θεσσαλονίκη...

Φιλε εχουν την nillkin δηλαδη αυτη στο καταστημα http://www.ebay.com/itm/Screen-Protector-For-Xiaomi-mi3-M3-Nillkin-Anti-Explosion-9H-Glass-Tempered-Hard-/321416497897?pt=US_Cell_Phone_Screen_Protectors&hash=item4ad5ea8ae9

 

ή απλα αυτη?http://www.themrgadget.gr/xiaomi-mi3/xiaomi-mi3-tempered-glass-9i-prostasia-othonis-oem

Edited by gdimitris

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

 

 

Την δεύτερη... Και δεν χρειάζεται να περιμένω 15-20 μέρες...

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Την δεύτερη... Και δεν χρειάζεται να περιμένω 15-20 μέρες...

 

Ειναι εξισου καλη ομως;

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Ειναι εξισου καλη ομως;

 

Τρις μήνες την έχω... Είναι τέλεια...

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

O μόνος λόγος ρίναι οι μούφες που μπορεί να φάς στο ebay εδώ έφαγα ολόκληρο mi3 μούφα...

 

Αυτό που αγόρασα χωρίς frame από e-bay φαινόταν αυθεντικό, αλλά αν είναι σίγουρα το σωστό αυτό από το xiaomishop μάλλον θα το αγοράσω κι ας έχει 18 ευρώ παραπάνω.

 

Ψηλά-δεξιά, κάτω από την αρίθμηση σελίδων του νήματος, λέει: Αναζήτηση στο θέμα

 

Σε ευχαριστώ. Πάντα υπάρχει κάτι που δεν ξέρουμε και το μαθαίνουμε. :) Θέλετε να βάλουμε στην αρχή της σελίδας κάποιες βασικές πληροφορίες? Π.χ. το sar το ρωτούν συχνά ή πληροφορίες για την ύπαρξη ή όχι gorilla glass.

Edited by Zep
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. Πάντα υπάρχει κάτι που δεν ξέρουμε και το μαθαίνουμε. :) Θέλετε να βάλουμε στην αρχή της σελίδας κάποιες βασικές πληροφορίες? Π.χ. το sar το ρωτούν συχνά ή πληροφορίες για την ύπαρξη ή όχι gorilla glass.

 

Καλη σκεψη αλλα ειδικα αυτα τα δυο ειναι κατι που δε γνωριζουμε σιγουρα και μπορουν να μπουν μονο ως εικασιες.

Edited by kss
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το mi band που το βρισκω στο aliexpress στα 29$ ειναι εμπιστευσιμο? Εννοω γενικα υπαρχει διαθεσιμοτητα του προιοντος αυτη τη στιγμη? Edited by gdimitris

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Οταν εχω μια αναπαντητη κληση,αναβει το led (δειγμα οτι δεν απαντηθηκε η κληση),αλλα δεν εχω στην notification bar καμμια

ενδειξη,οτι δεν απαντηθηκε η κληση.Ειμαι με την V6 4.9.5. Ειναι προβλημα της ROM η χρειαζεται καποια ρυθμιση?.

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Οταν εχω μια αναπαντητη κληση,αναβει το led (δειγμα οτι δεν απαντηθηκε η κληση),αλλα δεν εχω στην notification bar καμμια

ενδειξη,οτι δεν απαντηθηκε η κληση.Ειμαι με την V6 4.9.5. Ειναι προβλημα της ROM η χρειαζεται καποια ρυθμιση?.

 

Ευχαριστω

 

Δεν εμφανιζει notification στο status bar απλα βγαζει τον αριθμο των αναπαντητων κλησεων στο εικονιδιο του τηλεφωνου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εμφανιζει notification στο status bar απλα βγαζει τον αριθμο των αναπαντητων κλησεων στο εικονιδιο του τηλεφωνου.

 

Στο εικονιδιο του τηλεφωνου που ειναι στο κατω μερος της οθονης δεν βγαζει τιποτα,μονο αν κανω κλικ πανω

του με παει στις σελιδα με τις κλησεις και εκει μεσα εχει με κοκκινο την αναπαντητη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εμφανιζει notification στο status bar απλα βγαζει τον αριθμο των αναπαντητων κλησεων στο εικονιδιο του τηλεφωνου.

 

Στο εικονιδιο του τηλεφωνου που ειναι στο κατω μερος της οθονης δεν βγαζει τιποτα,μονο αν κανω κλικ πανω

του με παει στις σελιδα με τις κλησεις και εκει μεσα εχει με κοκκινο την αναπαντητη.

 

Tελικα κατεβασα ενα προσθετο του Nova και το προβλημα λυθηκε,βγαζει τις αναπαντητες στο εικονιδιο

του τηλεφωνου και μαλιστα σε διαφορες μορφες,κειμενο,εικονα διαφορα χρωματα κλπ.Χρησιμοποιω

τον Nova απο παλια κ μαρεσει,γιαυτο τον εβαλα και στο ΜΙ3.:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εμφανιζει notification στο status bar απλα βγαζει τον αριθμο των αναπαντητων κλησεων στο εικονιδιο του τηλεφωνου.

 

Στο εικονιδιο του τηλεφωνου που ειναι στο κατω μερος της οθονης δεν βγαζει τιποτα,μονο αν κανω κλικ πανω

του με παει στις σελιδα με τις κλησεις και εκει μεσα εχει με κοκκινο την αναπαντητη.

 

Συγνώμη παιδιά, (δεν κάνω τον έξυπνο) αλλά σε μένα δουλεύει μια χαρά το notification στο status bar και μάλιστα σε αναπάντητη τηλεφ. κλίση, μου ανάβει το Led της αναπάντητης, αλλά και όταν πριν το ξεκλείδωμα από την αδράνεια βλέπω σε κύκλο τον αριθμό των αναπάντητων, επίσης μετά πάλι βλέπω τον αριθμό (αναπάντητων κλήσεων) και πάνω στο εικονίδιο του τηλεφώνου. Άρα σε μένα που κάνω όλες τις αναβαθμίσεις σε developers Miui δουλεύουν όλα καλά.!!!!!!

Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη παιδιά, (δεν κάνω τον έξυπνο) αλλά σε μένα δουλεύει μια χαρά το notification στο status bar και μάλιστα σε αναπάντητη τηλεφ. κλίση, μου ανάβει το Led της αναπάντητης, αλλά και όταν πριν το ξεκλείδωμα από την αδράνεια βλέπω σε κύκλο τον αριθμό των αναπάντητων, επίσης μετά πάλι βλέπω τον αριθμό (αναπάντητων κλήσεων) και πάνω στο εικονίδιο του τηλεφώνου. Άρα σε μένα που κάνω όλες τις αναβαθμίσεις σε developers Miui δουλεύουν όλα καλά.!!!!!!

 

Eγω εχω βαλει τον Nova lanchuer kai οχι τον default γιαυτο και το προβλημα,με το plugin που εβαλα,ολα καλα

και μαλιστα μπορω να ρυθμισω πολλα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Που βρίσκουμε αυτό το tesla plug in και πως το εγκαθιστούμε? Ούτε μένα δουλεύει το Led στις κλήσεις ούτε τίποτα στη notification bar..

 

Αυτο το plugin το κατεβασα απο το market, xρησιμοποιω τον nova launcher,δεν ξερω αν πηγαινει με αλλο προγραμμα,δοκιμασε το.

Θα το βρεις σαν TeslaUnread for Nova Launcher.Εμενα δουλεψε μια χαρα.

Edited by charis232
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη παιδιά, (δεν κάνω τον έξυπνο) αλλά σε μένα δουλεύει μια χαρά το notification στο status bar και μάλιστα σε αναπάντητη τηλεφ. κλίση, μου ανάβει το Led της αναπάντητης, αλλά και όταν πριν το ξεκλείδωμα από την αδράνεια βλέπω σε κύκλο τον αριθμό των αναπάντητων, επίσης μετά πάλι βλέπω τον αριθμό (αναπάντητων κλήσεων) και πάνω στο εικονίδιο του τηλεφώνου. Άρα σε μένα που κάνω όλες τις αναβαθμίσεις σε developers Miui δουλεύουν όλα καλά.!!!!!!

 

Συγγνωμη εγω δε το διατυπωσα σωστα,και σε μενα δουλευει αλλα βγαζει τις τρεις τελειες που πρεπει να κατεβασεις το παραθυρο των notification,ο φιλος μαλλον αναφερετε στο παλιο εικονιδιο της ν5 που εβγαζε και τον αριθμο.

Οκ το λυσαμε και αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...