Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μαλλον θα πεσει κι αλλο συντομα βγαινει το mi3s Edited by dragonmaster

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ενδιαφερομαι για το συγκεκριμενο τηλεφωνο.

Οσο αφορα τα μαγαζια ειμαι αναμεσα στο to2c και ibuygou.πιο μου προτεινετε ως πιο αξιοπιστο;

Link to comment
Share on other sites

Απ' όσο διαβάζω και εδώ και στο miui forum το ibuygou εχει σίγουρα γνήσια xiaomi MI3. Τώρα για after sales δεν είμαι σίγουρος για κανένα από τα δύο, οπότε καλύτερα να μην σου χρειαστεί.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για το συγκεκριμενο τηλεφωνο.

Οσο αφορα τα μαγαζια ειμαι αναμεσα στο to2c και ibuygou.πιο μου προτεινετε ως πιο αξιοπιστο;

 

Εγω το πηρα απο merimobiles, εχω κανει πανω απο 10 συναλλαγες μαζι τους διχως προβλημα, τωρα αυτα ειναι και λιγο τυχερα, εχω ακουσει απο αλλους να μην ειναι ευχαριστημενοι

Link to comment
Share on other sites

πληροφοριακα,μιλησα με το ibuymi στο live chat και μου ειπαν οτι το τηλεφωνο ειναι αυθεντικο,εχει τον κρυμμενο κωδικο που χρησιμοποιειται στο site της xiaomi(τι θα μου ελεγαν αλλωστε...).επισης, αν θελω να γινει ελεγχος σε περιπτωση που εχει καποιο προβλημα,το ανοιγουν και κανουν αυτοι ελεγχο,αλλιως ερχεται sealed in plastic.

 

εχει παρει κανεις απο αυτους καποιο xiaomi για να ξερουμε αν ειναι αυθεντικο?η τιμες τους ειναι πολυ καλες.360$ to 64αρι.

σκεφτομαι και το spemall που εχει επισης καλες τιμες και στελνει γρηγορα.αν θυμαμαι καλα , καποιοι πηραν απο εκει και ηταν ολα οκ.

 

μεγαλος πειρασμος το ατιμο στην τιμη αυτη,αλλα βγαινει και το mi3s σε λιγο και λεω μηπως πεσει κι αλλο....

 

edit:το spemall εριξε και αλλο την τιμη στο 16αρι 325$ apo 340$

Edited by asbatey
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να μαζεψω λεφτα για να παρω το mi-3

σε συνδυασμο με την κυκλοφορια του καινουριου μακαρι να πεσει λιγο η τιμη του

Link to comment
Share on other sites

το έχω βρει σε τρία site αλλά δεν είμαι σίγουρος σε ποιο από τα τρία αξίζει κι είναι αξιόπιστο για να το πάρω, τι λέτε;

εκτός αν έχετε κάποιο άλλο site!

Xiaomi Mi-3

Xiaomi Mi3

 

Xiaomi Mi3 16GB ( NFC Bluetooth Headset )

Edited by rapper93
Link to comment
Share on other sites

πληροφοριακα,μιλησα με το ibuymi στο live chat και μου ειπαν οτι το τηλεφωνο ειναι αυθεντικο,εχει τον κρυμμενο κωδικο που χρησιμοποιειται στο site της xiaomi(τι θα μου ελεγαν αλλωστε...).επισης, αν θελω να γινει ελεγχος σε περιπτωση που εχει καποιο προβλημα,το ανοιγουν και κανουν αυτοι ελεγχο,αλλιως ερχεται sealed in plastic.

εχει παρει κανεις απο αυτους καποιο xiaomi για να ξερουμε αν ειναι αυθεντικο?η τιμες τους ειναι πολυ καλες.360$ to 64αρι.

σκεφτομαι και το spemall που εχει επισης καλες τιμες και στελνει γρηγορα.αν θυμαμαι καλα , καποιοι πηραν απο εκει και ηταν ολα οκ.

μεγαλος πειρασμος το ατιμο στην τιμη αυτη,αλλα βγαινει και το mi3s σε λιγο και λεω μηπως πεσει κι αλλο....

edit:το spemall εριξε και αλλο την τιμη στο 16αρι 325$ apo 340$

===================

Εγώ από την έρευνα που έκανα εδώ και πολύ καιρό κατέληξα στο ibuymi και το παράγγειλα από εκεί.

Διότι: α) Όσοι πήραν από εκεί έμειναν ευχαριστημένοι.

β) Άψογη εξυπηρέτηση και μόνο γνήσια πράγματα.

γ) Καλές τιμές (αν φερθεί κάποιος έξυπνα): 1) Αγοράζω με δολάρια. 2) Χρησιμοποιώ το κουπόνι (MYPHONE)

Ελπίζω να βοήθησα και εγώ για τις επιλογές σας

* Το merimobiles είναι επίσης καλό και αξιόπιστο, (δεν μου άρεσε που χρεώνει μεταφορικά, οπότε αλλάζει η τιμή.)

Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

===================

Εγώ από την έρευνα που έκανα εδώ και πολύ καιρό κατέληξα στο ibuymi και το παράγγειλα από εκεί.

Διότι: α) Όσοι πήραν από εκεί έμειναν ευχαριστημένοι.

β) Άψογη εξυπηρέτηση και μόνο γνήσια πράγματα.

γ) Καλές τιμές (αν φερθεί κάποιος έξυπνα): 1) Αγοράζω με δολάρια. 2) Χρησιμοποιώ το κουπόνι (MYPHONE)

Ελπίζω να βοήθησα και εγώ για τις επιλογές σας

* Το merimobiles είναι επίσης καλό και αξιόπιστο, (δεν μου άρεσε που χρεώνει μεταφορικά, οπότε αλλάζει η τιμή.)

 

Δηλαδή κάποιος που πήρε το ΜΙ3 από ibuymi, το έχει παραλάβει και έχει επιβεβαιώσει την γνησιότητα του;

Εσύ από αυτούς ποιό τηλέφωνό πήρες;

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

διαβαζα σε αλλο φορουμ οτι καποιοι ειχαν προβλημα με το ακουστικο, δεν ακουγαν στις κλησεις, εχει συμβει σε κανεναν εδω αυτο;
Link to comment
Share on other sites

===================

Εγώ από την έρευνα που έκανα εδώ και πολύ καιρό κατέληξα στο ibuymi και το παράγγειλα από εκεί.

Διότι: α) Όσοι πήραν από εκεί έμειναν ευχαριστημένοι.

β) Άψογη εξυπηρέτηση και μόνο γνήσια πράγματα.

γ) Καλές τιμές (αν φερθεί κάποιος έξυπνα): 1) Αγοράζω με δολάρια. 2) Χρησιμοποιώ το κουπόνι (MYPHONE)

Ελπίζω να βοήθησα και εγώ για τις επιλογές σας

* Το merimobiles είναι επίσης καλό και αξιόπιστο, (δεν μου άρεσε που χρεώνει μεταφορικά, οπότε αλλάζει η τιμή.)

 

Συγγνώμη αλλά είσαι σίγουρος; παρέλαβε ποιος πως πότε; Εγώ δεν έχω δει ούτε έναν εδώ μέσα να έχει παραλάβει οτιδήποτε από αυτούς....

Edited by kontz

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Εάν κάποιος θέλει βρήκα κουπόνι για Xiaomiworld - C4ETech

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=44691&stc=1&d=1399317519

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά είσαι σίγουρος; παρέλαβε ποιος πως πότε; Εγώ δεν έχω δει ούτε έναν εδώ μέσα να έχει παραλάβει οτιδήποτε από αυτούς....

 

Έχω παραγγείλει το Μi3. Δεν το εχω παραλαβει ακομα διοτι το μαγαζι ειναι καινουριο.Μεχρι τωρα η εξυπυρετηση τους ειναι αψογη.Οταν το παραλαβω θα γραψω και τις εντυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει το Μi3. Δεν το εχω παραλαβει ακομα διοτι το μαγαζι ειναι καινουριο.Μεχρι τωρα η εξυπυρετηση τους ειναι αψογη.Οταν το παραλαβω θα γραψω και τις εντυπωσεις.

 

Παίζει να είσαι και ο πρώτος στο φόρουμ που παρήγγειλε από αυτούς :) ...

Tracking πήρες κανονικά;

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να είσαι και ο πρώτος στο φόρουμ που παρήγγειλε από αυτούς :) ...

Tracking πήρες κανονικά;

 

Εκανα την αρχη αφου επικοινωνησα μαζι τους πρωτα.Εχω παρει tracking και απο 1/5 δειχνει Despathed to overseas.Singapore post φυσικα.Αν ειμαι ΥΠΕΡτυχερος μπορει να το εχω Δευτερα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης θα ξαναρωτήσω μιας και δεν έχω βρει άκρη ακόμα αν έχει γοριλογυαλί και τι τιμές SAR, έχει τελικά το κινητό!

 

Αν καταφέρεις να βγάλεις άκρη, κάνε ένα κόπο να μας ενημερώσεις φίλε μου. Εγώ κοιτάω το 64άρι και βλέπω πιο φθηνό το spemall http://www.spemall.com/XIAOMI-3-WCDMA-Smart-Phone-with-MIUI-V5-OS-Snapdragon-800-2-3GHz-Quad-Core-5-Inch-1920-1080-IPS-Retina-Screen-3G-GPS-Dual-Camera-OTG-2G-RAM_g.html . Εμπιστευόμαστε γενικά?

Link to comment
Share on other sites

Διάλεξε κατάστημα άφοβα.!!!!!! Ειδικά τα 3 πρώτα είναι και επίσημοι resellers της xiaomi..

ibuymi, IBUYGOU, MERIMOBILES, MINIDEAL, TO2C, SPEMALL..

Xiaomi -(Άμιλλα Ναι - Ανταγωνισμός Όχι)
Link to comment
Share on other sites

Η χαμηλότερη – ιδανική τιμή SAR που μπορούμε να πετύχουμε σε κινητό είναι έως 0.4, μέτρια χαρακτηρίζεται η τιμή από 0.4 έως 0.7, από 0.7 έως 1 δεν είναι ό,τι καλύτερο («καιγόμαστε» που λέμε), ενώ κινητά με ακτινοβολία SAR από 1 και πάνω καλό είναι να τα αποφεύγετε.

Tο όριο για την Ευρώπη είναι 2.0 W/Kg.

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Διάλεξε κατάστημα άφοβα.!!!!!! Ειδικά τα 3 πρώτα είναι και επίσημοι resellers της xiaomi..

ibuymi, IBUYGOU, MERIMOBILES, MINIDEAL, TO2C, SPEMALL..

 

Από πού προκύπτει αυτό για το ibuymi; ενδιαφέρον...αν είναι αλήθεια

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Διάλεξε κατάστημα άφοβα.!!!!!! Ειδικά τα 3 πρώτα είναι και επίσημοι resellers της xiaomi..

ibuymi, IBUYGOU, MERIMOBILES, MINIDEAL, TO2C, SPEMALL..

 

:confused: Μεγάλο SAR ή είναι ιδέα μου? Επίσης βρήκα και στο fastcardtech 360$ και με free shipping το 64άρι!

Edited by Zep
Link to comment
Share on other sites

Διάλεξε κατάστημα άφοβα.!!!!!! Ειδικά τα 3 πρώτα είναι και επίσημοι resellers της xiaomi..

ibuymi, IBUYGOU, MERIMOBILES, MINIDEAL, TO2C, SPEMALL..

 

Αλήθεια από που προκύπτει ότι έιναι το ibuymi official reseller; Και μένα μεγάλο μου φαίνεται το sars του Xiaomi.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Διάλεξε κατάστημα άφοβα.!!!!!! Ειδικά τα 3 πρώτα είναι και επίσημοι resellers της xiaomi..

ibuymi, IBUYGOU, MERIMOBILES, MINIDEAL, TO2C, SPEMALL..

 

Το Ibuymi είναι καινούργιο μαγαζί, δεν θα το έβαζα σ´ αυτή την θέση. Το merimobiles συνεργάζεται με την miui κοινότητα και το xiaomiworld αναφέρονται σαν resellers. Βέβαια και τα υπόλοιπα sites είναι αξιόπιστα. Σ´αυτά θα πρόσθετα και το coolicool που έχει αντιπρόσωπο στο φόρουμ. Για τιμές έχω ποστάρει 2-3 σελίδες πιο πίσω συγκριτικές τιμές και για το 16άρι αλλά και για το 64άρι σπ´ όλα αυτά τα μαγαζιά, με τις έξτρα χρεώσεις αποστολής και αυτόματη μετατροπή $ -> €

Link to comment
Share on other sites

Για τιμές έχω ποστάρει 2-3 σελίδες πιο πίσω συγκριτικές τιμές και για το 16άρι αλλά και για το 64άρι σπ´ όλα αυτά τα μαγαζιά, με τις έξτρα χρεώσεις αποστολής και αυτόματη μετατροπή $ -> €

 

Φίλε μου, δυστυχώς, με office 2010 και με office 2013 δεν κατάφερε να μου κάνει την ενημέρωση, οπότε τα έψαξα χειροκίνητα :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...