Jump to content

Κινέζικα κινητά: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, απορίες


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε macca επειδη ετοιμαζομαι να το παραγγειλω τη Δευτερα πες μου σε παρακαλω τι ΔΕΝ σου εχει αρεσει επανω του.

Λειτουργουν οι δυο καρτες κανονικα?

Ποσο σου κραταει η μπαταρια?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μέχρι τώρα.Πολύ καλά ηχεία με πολύ δυνατό ήχο, οι δύο sim δουλεύουν μια χαρά(έχω δύο διαφορετικές εταιρίες), με τα μηνύματά κανένα πρόβλημα ,το touch screen δουλεύει άψογα,το shake control επίσης.

Προβλήματα μέχρι τώρα κανένα , η κάμερα δεν είναι και η καλύτερη(εγώ και να μην είχε καθόλου θα το προτιμούσα), η ποιότητα κατασκευής για τα λεφτά του πολύ καλή, όσο για την μπαταρία (έχω φορτίσει μόνο την μία) θέλει δύο καλές αρχικές φορτίσεις και μου κρατάει αυτή την στιγμή 4- 5 μέρες με την χρήση που του κάνω εγώ δηλαδή μόνιμα ανοιχτό με φυσιολογική ομιλία κάθε μέρα. τονίζω την αρχική φόρτιση γιατί η μπαταρία στην αρχή κρατούσε 2 μέρες μόνο.Γενικά από την μικρή εμπειρία που έχω από το κινητό θα έλεγα δεν αγοράζω ξανά κινητό πάνω από 100 ευρώ!!!!!!

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Εντελώς διαφορετικα κινητά αυτά τα 2.Το πρώτο είναι κινητό εξαμήνου,πάρα πολύ καλό κατά την γνώμη μου αλλά το δεύτερο είναι πιο σύγχρονο και έχει wifi(δεν ξέρω αν έχει ελληνικά) και java αλλά κοστίζει και αρκετά παραπάνω.Ανάλογα τις ανάγκες σου κάνε και την επιλογή σου(το N2 δεν το έχω πάρει ποτέ στα χέρια μου)

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tελικα με το δεικτη Sar τι γινεται?Τρωμε τα κερατα μας?

 

Θα ηθελα να αγορασω και εγω ενα κινεζακι(αν και ακουσα οτι το a1000 ειναι απο Ταϊλάνδη) αλλα δε ξερω τι και πως!Αυτο που με καιει ειναι να δουλευει καλα το wifi!

Δε με ενδιαφερει καμερα,τηλεοραση!

 

Εχετε να μου προτεινετε κατι?Δεν εχω καθολου εμπειρια σε αυτα!

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

Tελικα με το δεικτη Sar τι γινεται?Τρωμε τα κερατα μας?

 

Θα ηθελα να αγορασω και εγω ενα κινεζακι(αν και ακουσα οτι το a1000 ειναι απο Ταϊλάνδη) αλλα δε ξερω τι και πως!Αυτο που με καιει ειναι να δουλευει καλα το wifi!

Δε με ενδιαφερει καμερα,τηλεοραση!

 

Εχετε να μου προτεινετε κατι?Δεν εχω καθολου εμπειρια σε αυτα!

 

να παρεις ενα κ599 και θα εισαι οκ.

δεν το τοπικ του κ599

Link to comment
Share on other sites

εχω ηδη iphone και θα μου κακοφανει:lol::lol:

 

Απο που μπορω να το αγορασω?Ξερουμε τπτ για το sar που εκπεμπει?

 

Ευχαριστω!

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Θα ήθελα ένα κινητό με 2sim wifi gps Ελληνικό μενού κάμερα τουλάχιστον 2mp και πάνω … κινέζικο ασφαλώς και σε καλή τιμή .. όποιος ξέρει κάτι ας μας πει ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα ένα κινητό με 2sim wifi gps Ελληνικό μενού κάμερα τουλάχιστον 2mp και πάνω … κινέζικο ασφαλώς και σε καλή τιμή .. όποιος ξέρει κάτι ας μας πει ευχαριστώ.

Δές εδώ chinagate.gr

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα ένα κινητό με 2sim wifi gps Ελληνικό μενού κάμερα τουλάχιστον 2mp και πάνω … κινέζικο ασφαλώς και σε καλή τιμή .. όποιος ξέρει κάτι ας μας πει ευχαριστώ.

 

 

εξαρτάται τι ψάχνεις και πόσα θέλεις να δώσεις. αυτο: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=262644 ίσως να είναι καλή περιπτωση για σενα εκτός αν σου πέφτει ακριβό ή θες και τηλεόραση

Link to comment
Share on other sites

Δές εδώ chinagate.gr

Το έκανες που το έκανες το site και αφού τα χρήματα τα παίρνεις προκαταβολικά και τα στέλνεις με dropshipping από Κίνα, ε βάλε βρε αδερφέ και καμιά πιο λογική τιμή.Με αυτές τις τιμές θα το έχεις και θα κάθετε το site

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
εχω ηδη iphone και θα μου κακοφανει:lol::lol:

 

Απο που μπορω να το αγορασω?Ξερουμε τπτ για το sar που εκπεμπει?

 

Ευχαριστω!

παιδια και εγω σκεφτομαι να το αγορασω και θελω να μαθω και εγω για το sar ξερει κανενας?moderator μπορεις να βοηθησεις?
Link to comment
Share on other sites

κοιταχτε τα κινητα της jaga εχουν sar,και ειναι κινεζικα με ιδιες πλακετες σαν αυτα που κυκλοφορουν στην κινα, ο κινεζος δεν ειναι υποχρεωμενος να εχει Ce-sar, γιατι δεν εξαγει μαζικα στην ευρωπη,ετσι λοιπον οποιος εισαγει πρεπει να τα περασει απο τα τεστ της ευρωπαικης ενωσης,και μεχρι στιγμης περνανε και με ευκολια θα λεγα.
Link to comment
Share on other sites

to e1000 εχει ελληνικα στο qwerty? 1 προς 1 κανονικο?

που το βρισκουμε παιδες?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

to e1000 εχει ελληνικα στο qwerty? 1 προς 1 κανονικο?

που το βρισκουμε παιδες?

Μονο τό

Changjiang n97i εχει πληκτρολογιο που θες

Link to comment
Share on other sites

Μονο τό

Changjiang n97i εχει πληκτρολογιο που θες

το σβησανε το ευχαριστω αλλα droulis το ξαναγραφω

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παιδες χτες τυχαια στην τηλεωραση ειδα μια εκπομπη με εναν τυπο που πουλουσε καινουρια και μεταχιρισμενα κινητα...δεν ειδα να υπαρχει κατι...χρησημοποιησα την αναζητηση...για να μην βγω off-topic αυτος πωλουσε διαφορα κινητα σε διαφορες τιμες τον ειχα δει και παλιοτερα εκανε καλες προσφορες...τωρα δεν ξερω ομως αν αυτα τα κινητα εχουν χαλασει η οχι...φαινεται να ειναι πολυ παθιασμενος...προχτες παρατηρησα οτι επαιρνε καποια μοντελα sony ericsson samsung και αλλα και τα εκανε υποτιθετε οτι ηταν τις εταιριας του...π.χ ειδα το vivaz εκανε μπαμ πως ηταν αυτο αλλα ελεγε πως ηταν δικο του δεν ξερω..ισως να εκανε λαθος...το καλο ειναι οτι κανει καλες προσφορες σε καλα κινητα:)...τον εχετε δει...?

zer.gr..ειναι το site του...μου βγαζει στο wot ενα πορτοκαλι οχι πρασινο...δεν φαινεται ομως να εχει ιους το site

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα :lol:

 

Έλιωσα με το βιντεακι! Απ' ότι είδα το site δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο, κινεζιές φέρνει και σε υπερβολικά υψηλές τιμές, από e-mobilo ή fastcardtech συμφέρει περισσότερο.

 

Και τα ονομάζει με το όνομά του :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...