Jump to content

Κινέζικα κινητά: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, απορίες


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θα πρεπει να βιαστει ομως γιατι ηδη στο Βικαμαλλ τελιωσε το αποθεμα

Απαγορεύεται να το πάρει από αλλού ο άνθρωπος;;; :rolleyes:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Απαγορεύεται να το πάρει από αλλού ο άνθρωπος;;; :rolleyes:

Οχι δεν το λεω γιαυτο. Αν εξαντληθει απο εκει τοτε συντομα θα εξαντληθει και αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν το λεω γιαυτο. Αν εξαντληθει απο εκει τοτε συντομα θα εξαντληθει και αλλου.

Πλάκα κάνω, αλλά με τόση λίγη ποικιλία που έχει δεν πιστεύω να έχει και τόσο μεγάλη πελατεία ....

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω αγορασει ενα DOOGEE DG310 για την γυναικα μου αλλα τις επεσε και εσπασε η οθονη . Το τηλεφωνο δουλευει κανονικα. εχω παραγγειλει ανταλακτικο , θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος πως να κανω την αντικατασταση
Link to comment
Share on other sites

παιδιά τι παίζει με αυτό το τηλ ?

TECA S5B ANDROID 4.4 KitKat OCTA CORE 4GB-RAM 18MP 5.1" Full HD MOBILE

 

http://www.ebay.it/itm/EU-STOCK-TECA-S5B-ANDROID-4-4-KitKat-OCTA-CORE-4GB-RAM-18MP-5-1-Full-HD-MOBILE-/311133472461?pt=Smartphone&hash=item48710006cd&_uhb=1

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

παιδιά τι παίζει με αυτό το τηλ ?

TECA S5B ANDROID 4.4 KitKat OCTA CORE 4GB-RAM 18MP 5.1" Full HD MOBILE

 

http://www.ebay.it/itm/EU-STOCK-TECA-S5B-ANDROID-4-4-KitKat-OCTA-CORE-4GB-RAM-18MP-5-1-Full-HD-MOBILE-/311133472461?pt=Smartphone&hash=item48710006cd&_uhb=1

Μπα ... από Ιταλό Taliban αλήθεια λες να είναι ;;;; :lol:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά τι παίζει με αυτό το τηλ ?

TECA S5B ANDROID 4.4 KitKat OCTA CORE 4GB-RAM 18MP 5.1" Full HD MOBILE

 

http://www.ebay.it/itm/EU-STOCK-TECA-S5B-ANDROID-4-4-KitKat-OCTA-CORE-4GB-RAM-18MP-5-1-Full-HD-MOBILE-/311133472461?pt=Smartphone&hash=item48710006cd&_uhb=1

Σοβαρα τωρα;;;;

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

έχει ψωνίσει κανείς απο αυτό το σιτε http://www.lenteen.de/??? άμα παραγγείλω το δέμα θα έρθει από κίνα ή από κάποια αποθήκη στην γερμανία?
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

 

αραγε γιατι το πουλαει???

μηπως επειδη του βγηκε πολυ καλο??:lol:

enjoy your life...:p
Link to comment
Share on other sites

Ποιό κινητό θα προτείνατε με ταβάνι τα 200 ευρώ; Ψάχνω κάποιο για έναν φίλο μου και βασικά είμαι ανάμεσα σε Coolpad F1 για το τρομερό value for money του και στο THL 5000 για την τρομερή μπαταρία του και για τα καλά του χαρακτηριστικά γενικότερα. Αν έχετε άλλες προτάσεις δεκτές, με λίγα θετικά και αρνητικά για το κινητό που προτείνετε. Ευχαριστώ πολύ :)
Link to comment
Share on other sites

Ποιό κινητό θα προτείνατε με ταβάνι τα 200 ευρώ; Ψάχνω κάποιο για έναν φίλο μου και βασικά είμαι ανάμεσα σε Coolpad F1 για το τρομερό value for money του και στο THL 5000 για την τρομερή μπαταρία του και για τα καλά του χαρακτηριστικά γενικότερα. Αν έχετε άλλες προτάσεις δεκτές, με λίγα θετικά και αρνητικά για το κινητό που προτείνετε. Ευχαριστώ πολύ :)

Εγω θα σου προτεινα και το ThL T11. Εχω τρια.

Ομορφο, λεπτο, καλη κατασκευη, γρηγορο, με παρα πολυ ωραια οθονη και ετοιμο out of the box.

Μπαταρια 3,5 με 4,5 ωρες ενεργης οθονης. Πολυ καλη.

 

Καποιες παρτιδες ειχανε προβλημα με την οθονη που δεν ηταν καλα κολλημενη στα δεξια του πλεσιου και εξειχε λιγο.

Νομιζω οτι το xposed installer δεν δουλευε με τη ROM που ερχεται. Δεν ξερω αν αλλαξε κατι τωρα.

Καποιοι παραπονεθηκαν οτι μερικες φορες δεν πιανουν καλα τα softkeys.

 

Γενικα εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος και αυτο ειναι το κινητο που προτεινω και στους δικους μου φιλους. (Το εχουν ηδη τρεις απο το καλοκαιρι.)

Βεβαια μου ειχαν πει ταβανι 150€. Οποτε εσυ που μπορεις να δωσεις μεχρι 200€ μπορει να υπαρχουν και καλυτερες προτασεις. Δεν εχω ψαξει και πολυ σε αυτην την γκαμα.

 

Το Coolpad F1 φαινεται πολυ καλο αλλα λενε οτι χρειαζεται πειραγμα για να ρολλαρει σωστα και ειναι και λιγο χοντροκομμενο.

 

edit: Αν ο φιλος σου ψηνεται για 5,5 ιντσες τσεκαρε και το πολυ καλο Xiaomi Note και το Lenovo K910 VIBE Z.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου προτεινα και το ThL T11. Εχω τρια.

Ομορφο, λεπτο, καλη κατασκευη, γρηγορο, με παρα πολυ ωραια οθονη και ετοιμο out of the box.

Μπαταρια 3,5 με 4,5 ωρες ενεργης οθονης. Πολυ καλη.

 

Καποιες παρτιδες ειχανε προβλημα με την οθονη που δεν ηταν καλα κολλημενη στα δεξια του πλεσιου και εξειχε λιγο.

Νομιζω οτι το xposed installer δεν δουλευε με τη ROM που ερχεται. Δεν ξερω αν αλλαξε κατι τωρα.

Καποιοι παραπονεθηκαν οτι μερικες φορες δεν πιανουν καλα τα softkeys.

 

Γενικα εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος και αυτο ειναι το κινητο που προτεινω και στους δικους μου φιλους. (Το εχουν ηδη τρεις απο το καλοκαιρι.)

Βεβαια μου ειχαν πει ταβανι 150€. Οποτε εσυ που μπορεις να δωσεις μεχρι 200€ μπορει να υπαρχουν και καλυτερες προτασεις. Δεν εχω ψαξει και πολυ σε αυτην την γκαμα.

 

Το Coolpad F1 φαινεται πολυ καλο αλλα λενε οτι χρειαζεται πειραγμα για να ρολλαρει σωστα και ειναι και λιγο χοντροκομμενο.

 

To Huawei c3,οσοιτοεχουμε ειμαστε απολυτα ικανοποιημενοι,φθηνοτερο απο οσο δινεις αλλα τελειο

Link to comment
Share on other sites

To Huawei c3,οσοιτοεχουμε ειμαστε απολυτα ικανοποιημενοι,φθηνοτερο απο οσο δινεις αλλα τελειο

Σωστο κι αυτο συν οτι μιλαμε για εταιριαρα. Το εχω παρει κι αυτο για φιλο. Απλως ο επεξεργαστης του ειναι κατωτερος απο τα υπολοιπα που αναφεραμε.

 

Εχω κανει edit και το προηγουμενο ποστ μου.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σωστο κι αυτο συν οτι μιλαμε για εταιριαρα. Το εχω παρει κι αυτο για φιλο. Απλως ο επεξεργαστης του ειναι κατωτερος απο τα υπολοιπα που αναφεραμε.

 

Εχω κανει edit και το προηγουμενο ποστ μου.

 

δεν κολλαει πουθενα ομως

Link to comment
Share on other sites

φιλε δλδ εχω σκοπο να παρω το dooge turbo2 900 να μην το κανω λες;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το καινούργιο android θα βγει και σε κινεζικα;

Link to comment
Share on other sites

ποιο είναι το ποιο φθηνό κινητό εκ κίνας με πλήκτρα όμως? το θέλω για τον πατερα μου που το μονο που τον νοιάζει είναι να μπορει να διακρινει τα κουμπια για να απαντα στις κλησεις
Link to comment
Share on other sites

ποιο είναι το ποιο φθηνό κινητό εκ κίνας με πλήκτρα όμως? το θέλω για τον πατερα μου που το μονο που τον νοιάζει είναι να μπορει να διακρινει τα κουμπια για να απαντα στις κλησεις

 

Δεν είναι κινέζικο, αλλά άμα το θέλεις για ηλικιωμένο που θέλει μεγάλα πλήκτρα και οθόνη ρίξε μια ματιά σε αυτό :

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=64713&selectedCategoryId=93

Link to comment
Share on other sites

ποιο είναι το ποιο φθηνό κινητό εκ κίνας με πλήκτρα όμως? το θέλω για τον πατερα μου που το μονο που τον νοιάζει είναι να μπορει να διακρινει τα κουμπια για να απαντα στις κλησεις

Μάλλον κάτι τέτοιο ψάχνεις φίλε μου ...

http://www.tinydeal.com/s788-17-mtk60-unlocked-non-smart-elderly-phone-p-116613.html

 

http://www.chinabuye.com/eastcom-ea138-dual-band-1-8inch-lcd-voice-fm-sos-flashlight-the-olds-phone-red

 

http://www.pandawill.com/easycell-easy1-mini-phone-backup-emergency-phone-seniors-phone-sos-loud-speaker-p88291.html

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=Seniors+Phone&_sop=15

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

ποιο είναι το ποιο φθηνό κινητό εκ κίνας με πλήκτρα όμως? το θέλω για τον πατερα μου που το μονο που τον νοιάζει είναι να μπορει να διακρινει τα κουμπια για να απαντα στις κλησεις

 

Μην ψαχνεις για κινητο με κουμπια απο Κινα.Δεν υποστηριζουν Ελληνικα και η ακτινοβολια ειναι στα υψη.Απο 15 Ευρω ξεκινανε τα Alcatel,Nokia,Samsung στο σκρουτζ.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...