Jump to content

Κινέζικα κινητά: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, απορίες


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και μια Ελληνικη παρουσιαση του

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν μπορει καποιος ας με ενημερωσει για το HDC Note 4 Spark- Dual Sim MTK6592 Octa Core 2GB Ram 5.7inch HD IPS OGS Android 4.4 Phone Ειναι αξιοπιστο, εχει καπου θεμα? Καποιες κριτικες για αυτο θα ημουν υποχρεος Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδιά,αν μπορείτε να μου προτείνεται κανένα κινητό μέχρι 60 euro,είναι για κοριτσιακι 10 χρόνων,να παιζει κάνα παιχνίδι λίγο internet και καμια φωτό να βγάζει και να μην κολλαει φυσικα,περιμενω τις πρότασης σας ευχάριστω.
Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδιά,αν μπορείτε να μου προτείνεται κανένα κινητό μέχρι 60 euro,είναι για κοριτσιακι 10 χρόνων,να παιζει κάνα παιχνίδι λίγο internet και καμια φωτό να βγάζει και να μην κολλαει φυσικα,περιμενω τις πρότασης σας ευχάριστω.

Jiayu f1...

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος ας με ενημερωσει για το HDC Note 4 Spark- Dual Sim MTK6592 Octa Core 2GB Ram 5.7inch HD IPS OGS Android 4.4 Phone Ειναι αξιοπιστο, εχει καπου θεμα? Καποιες κριτικες για αυτο θα ημουν υποχρεος Ευχαριστω

Δεν ειναι αξιοπιστο.Μακρυα απο HDC.Παρε καποιο αλλο.Αν μας πεις τι χαρακτηριστικα θες,για τι χρηση και ποσα χρηματα δινεις θα σου προτεινουμε εξαιρετικες και αξιοπιστες συσκευες.

Για σας παιδιά,αν μπορείτε να μου προτείνεται κανένα κινητό μέχρι 60 euro,είναι για κοριτσιακι 10 χρόνων,να παιζει κάνα παιχνίδι λίγο internet και καμια φωτό να βγάζει και να μην κολλαει φυσικα,περιμενω τις πρότασης σας ευχάριστω.

 

Blackview Breeze λευκό στο tinydeal.com στα 53 ευρώ με χρήση του κουπονιού junestar1.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Jiayu f1...

 

Ευχάριστω πολύ φιλε για την πρόταση σου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ειναι αξιοπιστο.Μακρυα απο HDC.Παρε καποιο αλλο.Αν μας πεις τι χαρακτηριστικα θες,για τι χρηση και ποσα χρηματα δινεις θα σου προτεινουμε εξαιρετικες και αξιοπιστες συσκευες.

 

 

Blackview Breeze λευκό στο tinydeal.com στα 53 ευρώ με χρήση του κουπονιού junestar1.

 

Ευχάριστω πολύ φιλε για την πρόταση σου,μου αρεσε και του φιλου το Jiayu f1 αλλα θα προτιμήσω το Blackview Breeze έχει πολύ καλά χαρακτηριστικά.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό,πολύ τίμιο,πολύ καλή επιλογή vfm κινητό, απ οτι έχω διαβάσει σε ξένα αλλά και ελληνικά φόρουμ. Για το Blackciew Breeze μιλάω φυσικά.
Keep Calm and be a Simple Man..!
Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδιά,αν μπορείτε να μου προτείνεται κανένα κινητό μέχρι 60 euro,είναι για κοριτσιακι 10 χρόνων,να παιζει κάνα παιχνίδι λίγο internet και καμια φωτό να βγάζει και να μην κολλαει φυσικα,περιμενω τις πρότασης σας ευχάριστω.

 

κοιτα το blackview breeze

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

ψάχνω κινητάκι για δώρο σε κοπέλα

ως 4.5-4.7", δίκαρτο και τουλάχιστον 1G ram και ως 80+-5 ευρώ

το ulefone BeX μόνο μου έρχεται(έχω φέρει 3)

Link to comment
Share on other sites

ψάχνω κινητάκι για δώρο σε κοπέλα

ως 4.5-4.7", δίκαρτο και τουλάχιστον 1G ram και ως 80+-5 ευρώ

το ulefone BeX μόνο μου έρχεται(έχω φέρει 3)

 

To Βlackview Breeze που λέμε παραπάνω το είδες;

Έχει και Hands On εδώ στο myphone.gr, έχει και πολλά βίντεο στο youtube. Ρίξε μια ματιά. :)

Keep Calm and be a Simple Man..!
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα και το doogee dg750...απο τα ulefone be x εγω μετα το γυρισα στο doogee με την πολυ ωραια θηκη με το ρολοι..σε ασπρο οτι πρεπει για δωρο
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ενδιαφερομαι να αγορασω το εξης κινητο : Cubot s308 αλλα διαβασα πως ενω γραφει πως εχει 16 gb εσωτερικη μνημη μονο τα 1gb μπορεις να χρησιμοποιησεις , αληθευει;
Link to comment
Share on other sites

ψάχνω κινητάκι για δώρο σε κοπέλα

ως 4.5-4.7", δίκαρτο και τουλάχιστον 1G ram και ως 80+-5 ευρώ

το ulefone BeX μόνο μου έρχεται(έχω φέρει 3)

 

Κοιτα και το doogee dg750...απο τα ulefone be x εγω μετα το γυρισα στο doogee με την πολυ ωραια θηκη με το ρολοι..σε ασπρο οτι πρεπει για δωρο

 

Απιστευτα ομορφο και με παρα πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης το DG750.Σαν ενα μινι Note 4.Στα 78.89$ που υπαρχει σε πολλα σαιτ ειναι εξαιρετικη επιλογη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα ενδιαφερομαι να αγορασω το εξης κινητο : Cubot s308 αλλα διαβασα πως ενω γραφει πως εχει 16 gb εσωτερικη μνημη μονο τα 1gb μπορεις να χρησιμοποιησεις , αληθευει;

 

Δες καποια αλλη συσκευη.Δεν αξιζει πλεον...

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Κανένα δεν έχει πρόβλημα με την μνήμη ...
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Ε πως ? Οταν ενα κινητο λεει οτι εχει 16 gb εσωτερικη μνημη και τελικα απο ολα αυτα εσυ μπορεις να χρησιμοποιησεις μοναχα τα ~ 1 gb τοτε δεν ειναι προβλημα ;
Link to comment
Share on other sites

Ε πως ? Οταν ενα κινητο λεει οτι εχει 16 gb εσωτερικη μνημη και τελικα απο ολα αυτα εσυ μπορεις να χρησιμοποιησεις μοναχα τα ~ 1 gb τοτε δεν ειναι προβλημα ;

 

Αυτό δεν είναι θέμα των κινέζικων, είναι επιλογή του κατασκευαστή αν θα είναι ενοποιμένη η μνήμη ή όχι.

Έχω στα χέρια μου ένα Ulefone Be Touch που έχει όλη τη μνήμη ενιαία και ένα Nubia Z5S που την έχει χωριστά. Όπως βλέπεις πρέπει να δεις συγκεκριμένα για την συσκευή που σε ενδιαφέρει τι ισχύει

Edited by paris_89

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Ε πως ? Οταν ενα κινητο λεει οτι εχει 16 gb εσωτερικη μνημη και τελικα απο ολα αυτα εσυ μπορεις να χρησιμοποιησεις μοναχα τα ~ 1 gb τοτε δεν ειναι προβλημα ;

Που το είδες αυτό το πράγμα;; :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμενα μηλαω για το Cubot S308

Φίλε καταλαβαίνεις τι γράφεις;

2 ποστ πριν γράφεις: όλα τα κινητά εχουν πρόβλημα;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα κινεζικα κινητα εχουν θεμα με την εσωτερικη μνημη ;

 

Κανένα πρόβλημα ,εκτός κι αν έπεσες στη περίπτωση σε κάποια συγκεκριμένη συσκευή.:!:

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κινητό για την κοπέλα μου

μέχρι 5'' οθόνη

αν γίνεται 8πύρηνο

αν γίνεται dual sim

οπωσδήποτε 2giga ram

για απλή χρήση internet

με καλή κάμερα γιατί είναι πολύ της φωτογραφίας

το πολύ στα 180ευρώ.

 

Τι προτείνετε?

Edited by thanosmo
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κινητό για την κοπέλα μου

μέχρι 5'' οθόνη

αν γίνεται 8πύρηνο

αν γίνεται dual sim

οπωσδήποτε 2giga ram

για απλή χρήση internet

με καλή κάμερα γιατί είναι πολύ της φωτογραφίας

το πολύ στα 180ευρώ.

 

Τι προτείνετε?

 

Lenovo vibe x2

Γύρω στα 165€ αύριο στο happy hour του pandawill.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...