Jump to content

Samsung Galaxy Tab 3.0 10.1 (P5200)


Sol_Ballads
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα παιδια,εχω το p5210 με το 4.4.2 ,εχω ενα προβλημα ,δε μου κανει συγχρονισμο τους λογαριασμους της google .δηλαδη στι ρυθμισεις -λογαριασμοι - google - username mou@google.com μου γραφει ΄'οσυγχρονισμος απενεργοποιηθηκε'.οταν το παταω να συγχρονιστει μου γραφει 'ο συγχρονισμος αντιμετωπιζει αυτη τη στιγμη καποια προβληματα θα επανελθει συντομα' το προβλημα αυτο το εχω δυο μηνες
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 128
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απο οτι διαβαζω,ο μονος σιγουρος τροπος για να λυθει το προβ΄λημα ειναινα γινει erase dalvik cache,πως θα το κανω αυτο σε απειραχτο tablet?
Link to comment
Share on other sites

απο οτι διαβαζω,ο μονος σιγουρος τροπος για να λυθει το προβ΄λημα ειναινα γινει erase dalvik cache,πως θα το κανω αυτο σε απειραχτο tablet?

 

Δεν νομίζω ότι μπορείς χωρίς custom recovery ή έστω root.. Μάλλον για επαναφορά σε βλέπω..

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα εχω ένα tablet Samsung GT-P5200 και εχω παρει έτοιμη κομμένη κάρτα sim. Παρόλα αυτα όταν την τοποθετώ δεν την αναγνώριζει η συσκευή. Τι μπορώ να κανω;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εχω ένα tablet Samsung GT-P5200 και εχω παρει έτοιμη κομμένη κάρτα sim. Παρόλα αυτα όταν την τοποθετώ δεν την αναγνώριζει η συσκευή. Τι μπορώ να κανω;

δοκίμασε την sim σε άλλη συσκευή, στο p5200 άλλη sim ,μπορεί να μην στην κοψανε σωστά ... πειραματισου... πήγαινε να σου την αλλάξουν....

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει ούτε άλλη σιμ. Και οι δυο που προσπάθησα να βάλω ήταν ήδη έτοιμες δεν έχουν κοπεί

εάν οι sim που δοκίμασες δουλεύουν σίγουρα πήγαινε το για service

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Αγόρασα από εξωτερικό ενα καλώδιο mlh , ενα κλασσικό κόκκινο που κυκλοφορεί,. Ενω προβάλει κανονικά ήχο και εικόνα στην τηλεοραση και αρκετά καλά δεν φορτίζει το ταμπλετ. Υπαρχει κάποια λύση ή θα βλέπω ταινίες μέχρι να ξεφορτίσει?

Ενα άλλο καλωδιο με λευκό κουτάκι ταιριάζει.?

http://www.ebay.com/itm/Micro-USB-MHL-2-0-AV-HDMI-HDTV-Adapter-Cable-for-Samsung-Galaxy-S3-S4-S5-Note2-/121536713804?_trksid=p2054897.l4275 κατι παρόμοιο σε φθηνό πάντα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα....

 

Ο πατέρας μου κλείδωσε το tablet και δεν θυμάται τον κωδικό....

 

Το tablet είναι το Samsung galaxy tab 3....

 

Μπορείτε να με βοηθήσετε να το ξεκλειδώσω γιατί στην Samsung ζητάνε 20 ευρώ....

 

 

Ευχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα....

 

Ο πατέρας μου κλείδωσε το tablet και δεν θυμάται τον κωδικό....

 

Το tablet είναι το Samsung galaxy tab 3....

 

Μπορείτε να με βοηθήσετε να το ξεκλειδώσω γιατί στην Samsung ζητάνε 20 ευρώ....

 

 

Ευχαριστώ....

 

για δες αυτο το βιντεο και δοκιμασε μηπως!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
καλησπέρα μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει κάποιος λόγο ενός ταξίδι που το είχαμε βολέψει μέσα σε σάκο το tab όταν το βγάλαμε είχε ζεσταθεί και είχε το ρόμπο ντάκοι με κάποια γράμματα σαν είχε μπει σε αλλα όπως μου είπε η κοπέλα μου δεν πάτησε τίποτα το άφησε έτζι αλλα μετά πήγε να δι τι γίνετε το tab είχε νέκρωση δεν κάνει τίποτα πάτησα κουμπιά το έβαλα στο pc τίποτα δεν το διαβάζει κάναν έχετε κάτι να προτείνεται η να πείτε γνώμες τι να κάνω η να στυλο πίσω να τελειώνω
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει κάποιος λόγο ενός ταξίδι που το είχαμε βολέψει μέσα σε σάκο το tab όταν το βγάλαμε είχε ζεσταθεί και είχε το ρόμπο ντάκοι με κάποια γράμματα σαν είχε μπει σε αλλα όπως μου είπε η κοπέλα μου δεν πάτησε τίποτα το άφησε έτζι αλλα μετά πήγε να δι τι γίνετε το tab είχε νέκρωση δεν κάνει τίποτα πάτησα κουμπιά το έβαλα στο pc τίποτα δεν το διαβάζει κάναν έχετε κάτι να προτείνεται η να πείτε γνώμες τι να κάνω η να στυλο πίσω να τελειώνω

πιθανότητα έχει τελειώσει η μπαταρία...βάλτο να φορτίσει ... (το ρομποτακι το έβγαλε γιατι το ταβλετ είχε μπει η σε recovery η σε Download mode..για να μπεις στα μενού αυτά πατάς σύγχρονος power + volume+ η - ...προφανώς πατήθηκαν κατά λάθος..) άστο να φορτίσει (φορτίσει με πρίζα ...όχι από pc)

Link to comment
Share on other sites

πιθανότητα έχει τελειώσει η μπαταρία...βάλτο να φορτίσει ... (το ρομποτακι το έβγαλε γιατι το ταβλετ είχε μπει η σε recovery η σε Download mode..για να μπεις στα μενού αυτά πατάς σύγχρονος power + volume+ η - ...προφανώς πατήθηκαν κατά λάθος..) άστο να φορτίσει (φορτίσει με πρίζα ...όχι από pc)

 

eyx για την βοήθεια τα είχα κάνει όλα αυτά αλλα τίποτα το έστειλα πίσω είχε κολλήσει τώρα όλα ok

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλό απόγευμα. εχω κωδικους για οτε tv on the go. εχω κανει root τη συσκευη και δεν με αφηνει να κατεβασω την εφαρμογη το googleplay. καποια λυση;

ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά έχει παρατηρήσει κανείς να αναβοσβήνει μια στο τόσο η οθόνη; Δηλαδή εκει που που ναι ανοιχτό να σβήνει η οθόνη για ελάχιστο χρόνο. ΔΕ σβήνει η συσκευή...

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει παρατηρήσει κανείς να αναβοσβήνει μια στο τόσο η οθόνη; Δηλαδή εκει που που ναι ανοιχτό να σβήνει η οθόνη για ελάχιστο χρόνο. ΔΕ σβήνει η συσκευή...

 

Ευχαριστώ

 

Παθαίνω ακριβώς το ίδιο.....αλλά δεν ξέρω γιατί συμβαίνει

 

Μία από τα ίδια και σε μένα.

Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν θέμα λειτουργικού.

Αλλά μετά από αρκετές αναβαθμίσεις ακόμη και με καθαρή εγκατάσταση τα ίδια κάνει.

Μάλλον είναι θέμα συσκευής και απ ότι βλέπω υπάρχουν πολλές

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μια από τα ίδια.
Nokia 9500, HP 6515 , FC T830 , HTC TYTN II , Samsung i5800 Galaxy 3 , HTC legend , s 6102 , SIII mini , s 7562, Grand Duos.
Link to comment
Share on other sites

Οπότε τα πάμε στο service ή όχι;
Αν έχετε δοκιμάσει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και το συνεχίζει, τότε δύο πράγματα συμβαίνουν : είτε είναι κάποιο bug της ρομ, είτε θέμα συσκευής. Το πρώτο πράγμα που θα κάνουν στο service, θα είναι να σας περάσουν εκ νέου τη ρομ και να σας το στείλουν πίσω. Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά παρατηρώ μείωση της ταχύτητας αρκετά, αργεί πολύ...το βλέπετε κι εσείς; Η επαναφορά εργοστασιακών θ αλλάξει τίποτα; Ρωτάω επειδή αρχίζει και γίνεται πολυ σπαστικό...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 3.0 10.1 (P5200)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...